מחזור 2 בליגת האלופות: משחקי יום ד'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏29/9/10.

1. אלי מתחן Member

זה לא שהם באו מהמדבר, בכל זאת דנים.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק עבור הדנים קור זה מתנה...מה זה קפוא בשבילם? יש להם חורף כמו ברוסיה כמעט.

חום זה הבעיה שלהם לא הקור.

3. xavi6 Member

האמן לי לירן, הוא מחכה. עם המון המון גביעים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אתם יותר צבועים. בקבוצות שלכם יש צוללנים יותר גדולים ואני בטוח שאתם מעריצים אותם, בטח לבטח לא פותחים את הפה כמו שאתם עושים על איניסטה. אפשר לחשוב שרונלדו או פפה לא צוללנים, ושלא נדבר על דרוגבה שמצא את אטלנטיס הממלכה האבודה ויושן עם שנורקל.
    נגד קבוצות כאלה, כמו אינטר וצ'לסי, אני תומך בכל רמאות אפשרית.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/10
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אינייסטה אתמול צלל יופי יופי מול קאזאן.. לא אינטר ולא צ'לסי, אתה מוזמן לכתוב שאין לך בעיה עם זה בכלליות, זה בסדר.
    וכמו שאמרתי, אינייסטה יכול לדפוק אותי עד מחר, בסופו של יום (או קריירה), אינייסטה זה שחקן שאני (אישית כן? אומר את דעתי והרגשתי בלבד) יזכור באור שלילי, כמו שאחרים יזכרו את דרוגבה... לגיטימי.

דרוגבה חלוץ ענק, כמו שאינייסטה שחקן ענק, אני מבין למה דרוגבה נתעב על ידי הרבה אנשים, ואני מקבל את זה, ואינייסטה ממש לא שונה ממנו, אין שום בעיה עם זה, זה מובן, זה מקובל.

בשונה לחלוטין לצ'אבי, שגם שחקן ענק, וגם שחקן עם קלאסה.

5. alexshw Member

אתה טועה. טמפרטורה של מינוס 20 בקזאן, היא טמפרטורה רגילה בחורף. היא גם יכולה כבר להיות בנובמבר.
    בוא לא נגזים, בקופנהאגן הטמפרטורות הרגילות בחורף נעות סביב האפס.

חוץ מזה שיהיה קשה לשחק בתנאים כאלה לכל ה - 22 שעל המגרש. זה לא משנה מי רגיל למה.
    זה לא שהרוסים משחקים כדורגל אצלם בחורף.
    אבל זה גם יקשה על הדנים, אם יהיה קר מאוד.

6. xavi6 Member

איניסטה עדיין לא ברמה של דרוגבה. איניסטה לא צולל מכל נגיעה כמו שאתם מנסים להפוך את זה, ואיניסטה לא סוחט פנדלים כל שני וחמישי על כלום. אם אתם מחפשים מישהו להיטפל עליו מברסה (כרגיל), לכו לבוסקטס. לא לאיניסטה שמכוסח כל שני וחמישי.

מעניין אותי אם אתה מסוגל לאהוב שחקן בקבוצתך שצולל ומתחזה, ומעניין אותי עם מיסטר ג'ו קול מרגיש את אותה חלחלה כשהוא רוצה את פפה ורונלדו עושים את זה. האם אתה רואה את דרוגבה באור שלילי כמו שאתה רואה את איניסטה? אני בספק.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בתור אחד שרואה את דרוגבה בכל משחק, אני אומר לך שבליגה האנגלית הוא לא מתנהג ככה, בטח לא בתדירות שזה נראה באירופה, ושהוא עושה דברים שהם מוגזמים ובאים כדי לרמות, כן, זה מעצבן אותי.

אני לא מבין מה יש לשחקנים האלה לרמות (וכן, אינייסטה ועוד איך ברמה של הרמאים הכי גדולים, בכל המשחקים החשובים והמשמעותיים הוא בא קודם כל כדי לרמות), יש להם הכל ברגליים, אינייסטה יכול לעשות מה שהוא רוצה, דרוגבה יכול לנפנף כל בלם שיבוא מולו, וזה מעצבן לראות את המשחקים האלה שלהם.
    אינייסטה לא שונה מדרוגבה בשום דבר, אל תיתן לבייבי פייס שלו להטעות אותך, בטח לעומת דרוגבה שנראה כמפלצת דקל להפוך אותו לרמאי.

8. alexshw Member

מה אתם רוצים מאינייסטה?
    מי שאחראי על ההצגות בברסה זה בוסקטס.
    הוא בהחלט הגיע לרמה של דורגבה.

9. xavi6 Member

לירן, דיי, זה לא יוביל לכלום. אתה אומר שדרוגבה פחות צוללן מאיניסטה, לא נותר לי אלא לצחוק ולחשוב לעצמי מה לעזאזל הבעיטה ההיא בחצי גמר של איניסטה עשתה לכם, עיוורון? דווקא מולכם הוא קם אחרי כל פאול והיה השחקן הכי מכוסח על המגרש. נו טוב, כמו שאמרתי, זה דיון ללא שורה תחתונה.

"הוא בא קודם כל כדי לרמות" כן, בזה הוא הכי טוב בעולם. הוא מתאמן על זה לפני ומדגיש בפני מסי לעשות ככה גם. דרוגבה וכל צ'לסי קטנים עליו. הכל בשביל שתרגישו טוב עם עצמכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא אמרתי מי יותר מי פחות... זה לא משנה, בשורה התחתונה שאינייסטה בא לשחק, הוא לא מתעסק רק בלשחק, אלא גם בלרמות, לא משנה איך תסובב את זה, אם בא לך להשוות בשביל ההרגשה הטובה שלך אז בסדר, תשווה תגיד שהוא עושה את זה פחות מדרוגבה.. בסדר, נגיד, זה עדיין לא הופך אותו לצדיק, הוא רמאי, ורחוק להיות מרמאי קטן.

אתה מנסה לגעת בנקודות כביכול כואבות ולהפוך את זה לסיבה שלשמא אני מעלה את הנקודה, אז בו תגיד לי שאתה חושב שאני מדבר משנאה וכאב לב, תגיד לי שאתה לא סופר את מה שאני אומר בגלל סובייקטיביות וזהו.. למה לנהל דיון אם אתה מפקפק בדיעה שלי בגלל מניעים שלא קשורים לת'כלס. אולי ככה אתה רגיל לנהל דיון, אבל לא איתי.
    אין לי בעיה עם מי שנמצח אותי על הדשא, על מסי וצ'אבי יש לי רק מילים טובות להגיד ובשפע, אינייסטה לא.. סלח לי באמת...

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/10
  11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

על מסי יש לך רק מילים טובות להגיד?
    גם עליו שמעתי לא פעם דברים לא מחמיאים במיוחד, שלאו דווקא קשורים לביצועים שלו על כר הדשא, נפילות מיותרות, הצגות, נגיעות יד, רימוי שופט וכו'.
    אני מתבלבל וזה משהו אחר? אם כן, כך את הדברים שלי בחזרה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/10/10
  12. xavi6 Member

אני לא סופר אף דעה על ברצלונה בפורום הזה כי אני יודע שהיא נטו שנאה וקנאה.

אין לי בעיה שתטפל לאיניסטה, אבל אך תהפכו אותו לממציא הרמאויות כשיש בקבוצתכם רמאים פי 5 יותר גדולים ממנו.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

אתה גאון, אם אתה יודע כל אחד למה הוא מגיב, ושזה בא ממקום לא נקי, אז מה אתה עושה פה ומה אתה מגיב?

אני יהפוך אותו למה שבא לי, אם מוצא חן בעינייך או לא, אני לא אונס אף אחד לחשוב כמוני.

שי, בקשר למסי, אני דווקא בוחר שלא לבוא אליו בטענות יותר מדי בהקשר הזה, הוא שחקן שבאמת חוטף מכות ותיקולים, ועדיין יש המון מקרים בהם הוא בוחר להמשיך הלאה ולא ליפול למרות שיש לו את כל הסיבות ליפול, אני חושב שמסי הוא די בסדר בעניין הזה.

בקשר לנגיעות יד, היו ויהיו מקרים, יותר התכוונתי פה במשחק השוטף, עבירות רגילות, נפילות שאנחנו רואים בכל משחק ומשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/10