מחזור 2 בליגת האלופות: משחקי יום ד'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏29/9/10.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

האמתי שמכת הפציעות במיוחד בחלק ההגנתי הורגת את ברמן. בוייניש משמאל, פריץ מימין, נאלדו במרכז ופרינגס בקישור האחורי זה פשוט יותר מדי לקבוצה כמו ברמן. ואם זה לא מספיק גם פסאנן המחליף חסר...
    קיצר, ה 2-7 של ליון יכול לחזור על עצמו, אולי רק בלי שני שערי הזכות כי ברמן בלי פיזארו בהתקפה ועם שחקנים כמו בורובסקי וארנאוטוביץ' פשוט נאיבית מדי.
    קיצר יש לי תחושה של תבוסה קשה והאמתי שמגיע להם. קבוצה שבונה את עצמה על מגן כמו סילבסטרה שעולה למשחק חוץ מול אינטר בצורה כזאת מבזה צריכה לצאת לפחות עם חמישיה.
    זה אחד המקרים שאינטר לא כ"כ טובה כמו שברמן כ"כ חלשה.
    במחצית להעיף את בורובסקי, יינסן וארנאוטוביץ' אם אפשר ובכלל לא מובנת לי השטות הזאת בפעם השניה ברציפות של שאף להשאיר את האנט הנהדר על הספסל?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/9/10
  2. אבו Member

לא יאומן מה שהולך בליין. פשוט בושה. 3, לא פחות, 3 פנדלים! ששניים מהם אפילו לא קרובים, ואחד 50/50, נגיד...

נבלות. פשוט נבלות.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

סגרתי את הלינק אחרי השלישי. אני לא אוהד של טוונטה (לא קרוב גם) אבל באמת שתצוגת השיפוט הזאת גמרה לי לרגשי סימפטיה עמוקים לאלופה ההולנדית. הקהל המדהים שלהם היה ראוי להרבה יותר מזה. היה שם ניסיון לרצח של המגן של טוטנהאם על רואיז', שאפילו לא קיבל כרטיס, ואיזה שני פנדלים שלא ממש קשורים למציאות (השלישי..נו...גבולי.)

חבל מאוד.

4. אבו Member

קהל ללא ספק מדהים יש להם.
    הייתה לי הרגשה שהם מוכרים לי מאיזה מקום, ואז נזכרתי שפגשנו אותם במוקדמות הצ'מפיונס לפני שנתיים ובהצגה שהם נתנו באיימירטס.

חבל שהשופט שודד אותם ככה.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבו, וזה אומר אוהד ארסנל או אייקס? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    הפנדל האחרון שערוריה, אבל במונדיאל קיבלה קמרון מול הולנד ממש בדיוק אותו פנדל. אני זוכר היטב איך ואן דר וארט ביצע בדיוק את אותו אקט כמו שכרגע עשה מגן טוונטה.

לגבי שני הפנדלים האחרים. בראשון נתלה ויסחרהוף על קראוץ'. הטוויל האנגלי השתמש בזה נפלא ונפל. בפנדל השני היתה הכשלה מטומטמת של המגן של טוונטה, רוזאלס.

דבר אחד שאני רוצה להגיד, השופט ליד השער מיותר לגמרי. הוא מבלבל והרבה יותר עדיף להתחיל לעבוד עם מצלמות, אבל המלחמה הזאת אבודה כל עוד קבוצות לא יחליטו ביחד לשבות. בלאטר ופלטיני זקנים ומעדיפים להשאר בזמנים שהמשחק שוחק ביתר איטיות והרבה פחות כסף היה מעורב בנעשה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/10
  6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

THE SAMUEL SHOW 4:0 קליל נותן לנו גם יתרון במפגשים מול ברמן. עוד שבועיים טוטנהאם בבית, ניצחון ואנחנו בשלב הבא בוודאות.

7. riquelme1 Member

איזה נאיביות של ולנסיה. מתאים יותר לקבוצה ישראלית

חבל.

8. Jose Mourinho Member

די כבר לנחס עומר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. Muurad Member

+1, עומר כבר הפסדנו בגלל העין שלך לרומא אתה הורג אותנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

ברצינות אבל הצעד הראשון של אטו הוא לא נורמלי.. הוא כבש בעונה וחודש בליגת האלופות מה שזלאטן כבש ב-3 עונות בשבילנו.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל עברנו את ברצלונה בשנה שעברה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

ברצינות שוב, אנחנו הקבוצה הכי חזקה בבית ואני מאמין שגם מול טוטנהאם אנחנו מסוגלים וצריכים לנצח, ואז את טוונטה במחזור החמישי בבית ואנחנו בשלב הבא.

11. noamvcf Member

לא יכולתי להגיד את זה טוב יותר. פשוט חבל והרגשת פספוס,עוד משחק בית שאם היה נגמר בניצחון זה לא היה נוגד את מהלך המשחק. אני רק מקווה שזה לא ישפיע לרעה על הקבוצה כי סך הכל הם שיחקו טוב רק היה חסר להם מחץ

12. אלי מתחן Member

אני חייב להגיד שאינייסטה פשוט מגעיל אותי, הוא התרגל יותר מדי ליפול ברגע שהכדור יוצא לו מהרגל שהוא לא זוכר איך זה להיות ספורטיבי.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה מה שרשמתי עליו במונדיאל, הוא שחקן ענק, אבל רמאי לא פחות גדול.

שילמד מחברו צ'אבי, איך זה גם להיות עילוי, וגם להיות שחקן הוגן, ברמה זה ההערכה לצ'אבי היא אדירה. אינייסטה יכול לחכות לי בסיבוב, ושידיח קבוצות שלי עוד מאתיים פעם... צוללן מסריח.

טוטנהאם אמורה לעלות מהבית הזה, אסור לה לפקשש את זה מול ורדר ברמן בבית, זה משחק המפתח מבחינתה, אם תוציא משהו מאינטר, מה טוב.

מנצ'סטר יונייטד בניצחון חוץ חשוב וצפוי, ניצחון חוץ ראשון העונה (אם נוציא את גביע הליגה) נדג יריבה משמעותית, זה חשוב מאוד לביטחון, אולי מפה נראה יונייטד אחרת.

קופנאהגן מדהימה, ניצחון ביוון, כרגע 6 מ-6, מעל ברצלונה... לכו תדעו...

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפארקן הם יכולים לגנוב נקודה כמו רובין...בקאמפ נואו זה יגמר ב-5. בואו לא נשלה את עצמנו, בארסה תטייל, ההפתעה היא שמי שאמורה לטייל איתה זו דווקא קופנהאגן שרוב הפרשנים סימנו אותה כמקום הרביעי בבית הזה...מבחינתה היא 90 אחוז בשלב הבא, מה שנשאר לקופנהאגןם זה לנצח מתוך 4 משחקים 1, את פאנאתנייקוס בבית הכי הגיוני, והיא בשלב שמינית הגמר...קבוצה מצוינת יש להם, העיקר שלפני 3 שנים עוד אמרו שזה כישלון שבית"ר לא עברה אותם...פאנאתנייקוס מבחינתי היום סיימה את דרכה בליגת האלופות, רק לרובין יש צ'אנס לעבור את קופנהאגן אבל בשביל זה היא צריכה לקחת 3 נצחונות, 2 בבית נגד פאו וקופנהאגן וגם את היוונים בחוץ.

15. alexshw Member

הם עוד צריכים להתארח בקזאן, שתהיה כנראה קפואה עד אז.
    להתארח בקאמפ נואו,.פתיחה מצוינת. בוא לא נמהר.
    ביום רגיל ברסה מאכילה אותם שלוש גם בחוץ.