מחזור 2 בליגת האלופות: משחקי יום ג'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏28/9/10.

1. alexshw Member

ספרטק פירקה את ז'ילינה 3:0, שמסתמנת כבדיחת שלב הבתים.
    האם משחק שכזה מקרב את ההחלטה של פלטיני להחזיר את המצב לקדמותו?

2. Ajax Amsterdam Member

איזה בישול של סוארז סובב את נסטה ועם מסירה גאונית למוניר אל חמדואי

3. alexshw Member

סוארס שחקן מטורף.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיטות פנדלים של אנלקה זה אחד הדברים המוזרים שיש, צעד וחצי אחורה הליכה ופס לפינה ששוערים מתקשים לקחת, אמנם זה נראה מזלזל אבל פנדל חכם מאוד.
    מרסיי בדרך לעוד הפסד, אני לא רואה אותם חוזרים מ2-0 בטח בגשר נגד צ'לסי הקטלנית, פתיחת עונה רעה והם יצטרכו הרבה מזל כדי להיות בשמינית בטח אחרי הניצחון היום של ספרטק על ז'ילינה הליצנית.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניסיון של מילאן עושה כרגע את ההבדל. 1-1 במחצית ובסה"כ התוצאה מוצדקת.
    אני שמח שאייאקס מציגה דקות של כדורגל טוב והיא לדעתי מראה שמילאן עם נסטה, גאטוסו וזאמברוטה לא תגיע רחוק במפעל.

לקראת המחצית השנייה אני די מפחד כי יש למילאן דווקא העונה יותר איכות בהתקפה ולדעתי היא תצליח בהתקפה בודדת לסגור את המשחק. אפילו אם זה יקרה, הבושה של מדריד כבר מאחורינו.

6. c_web Member

יש יותר מידי חורים בהגנה של אייאקס, ועל אחד מהם היא שילמה בשער. רוביניו מסוכן נורא ומולו ואן דר ויל נראה קצת אומלל. אייאקס לא שולחת לדעתי מספיק שחקנים להתקפה, אני מקווה שהכניסה של סולימאני תגרום לזה.

אני חייב תודה למוניר אל המדאווי הבחור היקר שהביא לי זכייה בווינר (הימרית שהוא יכבוש את השער הראשון במשחק). http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איכס, ריאל מנצחת עם היד.

8. riquelme1 Member

ריאל מדריד מנצחת בשיטת המורניו, בדיוק כמו אצל אינטר, רק שהקבוצה שלו הרבה פחות מתואמת.

אנחל דה-מריה שחקן ענק, חייב להמשיך לשחק בשמאל.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקזר במשחק הקרבה נדיר, אבל עם טעות שופט היא יורדת מנוצחת, למרות שהיא היתה נחותה מריאל כן, אבל עדיין היא יכלה לקחת נקודה אם לא הטעות של השופט

10. 亚历山大帕托 Member

מילאן הפגינה עליונות וחיסלה לגמרי את המשחק של אייאקס במחצית השנייה. כל הכבוד לאלגרי על השיקולים הטקטיים. גאטוזו עונה לכל המבקרים. איזה כיף כשיש שחקן כזה כגיבוי. רוביניו בינתיים מהווה כתם שחור גדול על מסע הרכישות המצוין שלנו הקיץ.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/9/10
  11. Ajax Amsterdam Member

משחק טוב של אייאקס היינו יכולים לנצח אבל החורים בהגנה של המחצית הראשונה קבעו את התיקו הזה אבל אני הולך לישון מאוחר שאייאקס עשו תיקו מול מילאן העשירה

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגזמות זו התחום שלך, אני כבר לא מתרגז מהעניין הזה.
    מיכל הדלק של אייאקס נגמר משהו כמו בדקה ה-75. לפני זה אייאקס ניסתה להכריע את המשחק, לא ממש סיכנה את השער, אבל מילאן בקושי יצאה החוצה. רק בסיום מילאן באמת חיפשה את הניצחון, אבל אז נפגשה בשוער מספר אחד בעולם, מארטן שטקלנבורח.

מבחינתי אייאקס החזירה את הכבוד שלה והציגה בעיקר במחצית הראשונה כדורגל טוב. אורנג', מילאן עם הזקנים שלה לא תעבור את רבע הגמר אם בכלל תגיע לשם. נסטה פשוט בדיחה ואין לי מושג מה גאטוסו וזאמברוטה עוד עושים על המגרש. לא סתם השליטה במילאן עברה לאינטר.

בבית הזה ריאל פייבוריטית ברורה וסביר להניח שמילאן עוברת בגלל זלאטן, רובינו וההתקפה שתמיד יודעת לעקוץ ברגע הנכון. אייאקס ואוקזר יילחמו על המקום השלישי.

13. Raulito Madridista

לפחות המשחק הזה מאחורינו. לא הייתי מזלזל עד עכשיו בתפוקה של אנחל די-מאריה - שני שערים, כמות זהה לזו של היגואין ורונאלדו למרות שהם שיחקו הרבה יותר ממנו, מה גם ששני השערים היו סופר-חשובים - הגול היום שיחרר המון לחץ ומול סוסיאדד הצגנו משחק כושל עד שדי-מאריה כבש שער ענק. הוא נכנס כדי לשנות את המשחק והוא הצליח. ושיישחק רק בצד שמאל. ההרכב מבחינתי לא עבר את המבחן. חסר משהו לחדיירה לפחות בחלק ההתקפי ואני לא חושב שיש צורך לשחק איתו לצידם של אלונסו ולאס שהיו המצטיינים, וזה אומר הכל. רונאלדו והיגואין ממשיכים להיראות רע, כשהארגנטינאי היום היה יותר גרוע. די-מאריה העביר כדור רוחב מצויין והיגואין שוב פיספס וזה כמעט עלה לנו במשחק. מה הפלא שהיגואין מחמיץ אם הוא עם פרצוף חמוץ כל המשחק? קארים בנזמה קיבל היום את הקרדיט אבל איכזב. הוא עוצר את הכדור נהדר ומוסיף מימד של משחק עם הגב אל השער, גם חלק מהפעולות שלו טובות אבל הוא פשוט לא יודע למסור. ודבר אחרון שמעצבן אותי - קבלת ההחלטות של ארבלואה ומרסלו כשהם עולים להתקפה. לפחות אנחנו במקום הראשון בבית אחרי שמילאן סיימה רק בתיקו. עכשיו אפשר להירגע ולראות את התקצירים של שאר המשחקים.

14. 亚历山大帕托 Member

מה הגזמות? מילאן שלטה במשך כל המחצית השנייה ואפילו פעם אחת שחקני אייאקס לא פרצו את ההגנה המעולה. תגיד תודה ששיחקנו במערך נסיוני עם אפס מאופס כמו רוביניו בחוד.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תודה. בסדר?

תוצאה מעט מאכזבת כי לפני המשחק הייתי משוכנע שנוכל לנצח. עם זאת, אפשר להיות גאים בבחורים שלנו, שבהחלט לא נפלו ממילאן בחלקים גדולים של המשחק. מוניר הוכיח שהוא גולר גם ברמות הכי גבוההות. בכלל, הוא איש המשחק שלי. גם ורטונגן ואורבי במשחק טוב מאוד.

תוצאה סבירה. אפשר לחיות עם זה. נהנתי מארינה מלא, אווירה מצויינת ודקות טובות מול קבוצה מהדרג הראשון. מול אוקזר זאת אופרה אחרת ושום תוצאה מלבד ניצחון לא תתקבל.

הלאה, יש את אוטרכט בראשון.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/10