מחזור 2 בלאומית: אין חדש בנגב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏12/9/08.

1. *הפועל-רעננה* Member

די מסכים איתך בתמונת העולות רק שבמקום כפר סבא הייתי שם את הפועל עכו שבינתיים לא פתחו טוב, אבל אני מאמין בהם.
    גיל קופר שוב נפצע ואני מקווה שזה לא להרבה זמן...
    הבחור הזה נפצע לפני שנתיים ולא שיחק עונה שלמה, בעונה שעברה הוא נפצע עוד פעמיים, ועכשיו עוד פעם... רק בגלל הפציעות, השחקן הזה לא מצליח להתקדם לליגת העל, כי מבחינת יכולות, יש לו את זה...
    חבל, חבל... הוא ולינדר במרכז הקישור הם צמד מצוין.
    לאחר שקופר נפצע קיבלנו את שני השערים...

2. Charlton Member

יש לי רק דבר אחד להגיד היום

איך מכבי פ"ת שיחררה את אירקלי ג'פרדיזה?

יואב תחתים אותו לעוד 4 שנים!!

3. אבו Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

לא ראיתי את המשחק, אבל אם דקה 70 התוצאה עדיין הייתה מאופסת עושה רושם שלא היה פשוט בכלל.
    בכל מקרה, ג'פרידזה באמת שחקן מצויין, וגם שער הבכורה של חמודי בליגה זה חדשות נהדרות מבחינתנו.

שבוא הבא רמה"ש.

Charlton, היית במשחק?
    מי בלט אצלנו?

4. roeiuzan Member

פתיחה גרועה של הפועל עכו... אבל אני מאמין מאד בקבוצה, ניצחון אחד והניצרה תשתחרר.. שבוע הבא חובה לנצח את לוד ולפתוח את העונה.

5. הרצליה Member

טוב אחרי כל המשחקים אפשר סוף סוף להגיב.
    מחזור 2 ואנחנו במקומנו הטבעי, מקום 11 מתחת לקו האדום...
    רגע, אנחנו בליגה השנייה, מה לכל הרוחות קורה פה?
    טוב לקחת הרבה אוויר ולהרגע, זה רק מחזור 2.

אין שום מגמה שמתסמנת כאן להוציא את הפועל חיפה שהיא רמה אחת מעל הליגה הזאת מבחינת רצון שום דבר לא ברור כאן.
    באר שבע הקבוצה מספר 1 בליגה הזאת מפסידה להפועל ירושלים? קבוצה עם ים של בעיות, 2-0?, בבית?
    וואו.
    הפועל עכו הקבוצה שנראתה הכי טוב לפני פתיחת העונה עם 0 נקודות בשני משחקים? מקום אחרון?
    הפועל כפר סבא מפסידה גם כן, אחי נצרת עם 6 נקודות מתוך 6 ולוד קבוצה עם הרבה יומרות עם תיקו ביתי מול קריית אתא החלשה.

ואנחנו מול קבוצה שאנחנו חייבים לנצח, בכל סגל בכל מגרש בכל מצב.
    רק 3 נקודות בהצלחה מכבי ויאללה מסודי.

6. SharpSharkYR Member

סה"כ משחק משעמם מאוד.. שעד המחצית השניה היה משמים ביותר.. במחצית הראשונה רעננה היו מסוכנים יותר אבל הפועל חיפה שלטה בהחזקת הכדור...ובמחצית השניה המצב כבר היה שונה והפועל חיפה לקחה את היוזמה לידיה ולא רק ששלטה בכדור גם סיכנה יותר את השער , לקראת הדקה ה-80 הפועל רעננה התחילה לשלוט במשחק בלת ברירה ...

אירקלי היה מצוין ומאוד פעלתן בהתקפה, ערן לוי רצה מאוד אבל לא עשה יותר מדי היום , חמודי עשה ניחוח של חלוץ עם שער ובישול ,רואש כהרגלו קיר וחי בן לולו שיחק רע מאוד היום...

מי שהרשים אותי מרעננה זה דווקא החלוץ הזר שלהם (?) שלמרות שלא הגיע למצבים (לא אשמתו הוא היחיד שניסה לעשות משהו בהתקפה) היה מסוכן ועשה חיים קשים לצמד הבלמים שלנו לייפניה ורואש.

סה"כ ניצחון חשוב מאוד ב2 דקות שמעלים את רצף הנצחונות שלנו ל-7 משחקים רצוף כולל גביע הטוטו, יחד עם הפועל רמת גן.

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/08
  7. אורי אדום בנשמה Member

יהיה בסדר, חבר'ה.

קצת סבלנות ואורך רוח, ולא פחות חשוב: אמונה - והאימפריה האדומה עוד תחזור.

וכאחד שהיה במשחק אני יכול לומר שלירן צודק. היו לפחות 3,500 איש (שזה, אגב, עוד נחשב מאכזב במושגים שלנו!)

8. הפועל_23 Member

סרטון תקציר המשחק בין הפועל ר"ג להפועל כפ"ס אתמול במכתש.
    בסרטון יש את הגול המדהים של מור גולן, ואת כל ההחמצות במשחק (ויש הרבה).

http://www.youtube.com/watch?v=KaZ7Jxz0mcI

9. הרצליה Member

ההרכב שצריך לעלות מחר ללא ספק, ואם לאייל לחמן יש שכל שיסתכל וילמד.
    איתמר ניצן,אסי משיח,צ'ארלס וארדיס,ברק לביא,דני אלברט(זה מה יש),ג'וש קנט,אסף קריספיס,שי ביטון,סיימון קאלו(אלן מסודי),מוחמד גאדו ודובב גבאי.

לא עומר הדר,לא עודד גביש,לא גל מסיקה,לא ג'רי אסוס ובטח שלא רון גליק השחקן הגרוע ביותר ששיחק פה מאז ימי אמיל קיטלמן.

לא משנה באיזה כושר הוא נמצא אלן מסודי חייב חייב חייב להיות בסגל למשחק הזה, גם אם הוא יכנס בדקה 87 זה שחקן שבליגה הזאת בנגיעה אחת יכול לנצח לך משחק, חייב חייב חייב.

פחות מניצחון יהיה קטסטרופלי מבחינתי, בשבוע שעבר רשמתי שצריך עוד ארבעה שחקני הרכב, הבאנו את משיח ומסודי, חובה להביא מגן שמאלי וקשר אחורי\בצד ימין.
    יש אפשרות שאלי ביטון יהיה פה כחלק מעסקת מהארן ראדי, הלוואי.

10. *הפועל-רעננה* Member

לגבי הסימן שאלה... החלוץ הזר הוא הזר היחיד של הקבוצה - כריסטיאנו דוס סנטוס (עונה רביעית כבר...)

11. *הפועל-רעננה* Member

עכשיו הבנתי למה רפי כהן היה המצטיין במשחק... הציל כל כך הרבה גולים... נראה משחק מאוד שכונתי... חחח מאוד בקלות שתי הקבוצות מגיעות למצבים....
    טוב אין לי זכות דיבור בכלל כששני הבלמים שלנו הם טואף ומלכה - שאני לא ארחיב יותר מדי את הדעה שלי עליהם... אני רק מתגעגע לרגב וטיבי...
    במשחק נגד חיפה הצטרף אליהם גם גיא כואז (ההוא שאין לו מושג מה זה כדורגל...) בשביל להשלים שלישיית בלמים נוראית... טוב נו...

12. SharpSharkYR Member

כן טעות שלי... ששאלתי מישהו שישב לידי אם החלוץ הזר שלכם זה דוס סנטוס, הוא אמר לי שהוא עזב..

אז בגלל זה חשבתי מה שחשבתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

המחזור השני הושלם לו היום כאשר הרצליה אירחה את עירוני רמת השרון.
    שתי הקבוצות נפגשו אחה"צ כשהן עדיין ללא ניצחון וללא שער זכות.

בדקה 35, ריף מסיקה בכדור עומק מצוין מצא את דובב גבאי שכבש את שערה הראשון של הרצליה העונה.

בדקה ה-70 נכנס אלן מסודי וערך את הופעת הבכורה בהרצליה,
    ועד הסיום לא מצאה רמה"ש את שער השוויון והרצליה השיגה ניצחון ראשון העונה ועלתה למקום השישי בעקבותיו, רמה"ש ירדה מקום אחד, לשמיני.

14. הרצליה Member

ברוכה הבאה לעונת 2009\2008 מכבי הרצליה!
    משחק לא גדול בכלל אבל מספיק טוב בשביל לנצח את רמת השרון החלשה כל כך.

דובב גבאי מאכזב למרות השער, עוד שני מצבים גדולים אחד כבר בדקה הראשונה שהוא החמיץ ברשלנות.
    אסי משיח ואסף קריספיס עושים את ההבדל כאן והופכים את הקבוצה הצעירה הזאת לקבוצה בוגרת שיודעת מה היא רוצה את עצמה.
    ואין מילים על ריף מסיקה, איזה משחק ענק!!! איזה בישול גדול לדובב גבאי, רק תמשיך ככה!

אלן מסודי פשוט שחקן גאון, 22 דקות בלבד הוא היה על המגרש והספיק לעשות דברים שלא ראיתי במכבי הרצליה מעולם, אם הוא ירצה הוא יקח את מכבי הרצליה רחוק.

לחמן, גם ביום כזה אין שום מילה טובה על הטיפש הזה שמדקה 50 נתן הוראה לרדת לבונקר מול קבוצה שהשחקן הכי טוב שלה הוא חיים שאבו בן ה-40.
    משחק שקט וטוב של איתמר ניצן שעשה את המעט שהיה לו על הצד הטוב ביותר.

רגע אחד של חרדה בסביבות הדקה ה-60 שהחלוץ הזר של רמת השרון חיקה בצורה מושולמת את ההחמצה של פאביו ג'וניור נגד אשדוד בשנה שעברה ונגח מול שער ריק החוצה.

בואו ונגיד שאם היה מנצחים בצורה כזאת משחק בליגת העל הייתי הרבה יותר מודאג אבל בליגה הזאת ככל שאתה מנצח בצורה מגעילה יותר זה נותן לך יותר ביטחון.
    עם הפנים לטדי ביום שבת בתקווה שאלי ביטון יהיה איתנו.

אגב מסיבה לא ברורה אייל לחמן עלה היום ללא זרים בהרכב הפותח(מסודי שולב בהמשך,ורדיס וגאדו נשארו בחוץ) ושוב העלה את רון גליק הגרוטאה בהרכב הפותח, עד מתי?

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/09
  15. HBSFC Member

בלב שלם אפשר לומר, מכבי הרצליה עם קישור והתקפה שמורכבת מישראל זביטי, אסי משיח, אסף קריספיס, אלי ביטון ואלן מסודי היא חזק חזק בעלייה.

אחח עד מתי ליגה לאומית כוס אמאמק.