מחזור 2 בלאומית: אין חדש בנגב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏12/9/08.

1. קובי ברייאנט Member

הפועל באר שבע פשוט ביזיון שני מחזורים רק עם נקודה בזיון אין מנהיג על מגרש וזה למה היא הפסידה היום!עכו מפתיעה אותי בטוטו דורסת כל קבוצה בליגה לא מצליחה פשוט לא מובן!

2. Fabio Junior Member

לפי דעתי לוי הוא הבעיה של ב"ש.
    מלקיסון היה צריך לפתוח כקשר שמאלי, זרקו כקשר אחורי וקוסטרוב על הספסל.
    חבל, חומר השחקנים טוב, קהל טוב, צוות ניהולי טוב... הבעיה כנראה בצוות המקצועי.

3. Ariel Member

אין הוקוס פוקוס בכדורגל. הפועל ב"ש לא נראתה טוב תקופה ארוכה ואף אחד לא ציפה שהיא פתאום תתחיל לשחק בסגנון ברזילאי ולהשחיל שישיות, אך התקווה הייתה להתחיל לעלות על הדרך הנכונה עם לפחות 0:1 קטן על ירושלים המרוסקת.

לצערי שוב העסק התפוצץ לנו בפנים, זו העונה החמישית ברציפות שהקבוצה הזו מתחילה את הליגה בצורה גרועה ביותר. אין לי הסבר למה זה קורה - פשוט העניין לא מתחבר.

כפי שכבר ציינתי בעבר, ליגה כנראה נעלה רק בזכות הרעיון המוזר של לוזון- אין לי ספק שאם המתכונת של שתי עולות הייתה ממשיכה, היינו נשארים בליגה הזאת עוד לא מעט שנים.

כל כך מרגיז שמועדון כזה מתחיל עונה רביעית (עונה שביעית בעשור האחרון) בליגת המשנה. כל כך לא מגיע לאוהדים הנפלאים האלה לראות את הקבוצה שלהם משחקת בימי שישי בחום הלוהט נגד קבוצות קיקיוניות עם שיטות משחק מהתקופה שהכדור היה עשוי מגוש סחבות. אין ראויים יותר מאוהדי הפועל ב"ש לטעום את טעם ליגת העל והם יזכו לזה.

קשה לאוהדים הוותיקים שחזו בקבוצה הזו מרסקת שמות כמו בית"ר, חיפה והתל אביביות מתקשה בליגה של קבוצות פצפונות שהיא אמורה לאכול בסיבוב משחקים אחד.
    רק שייגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/08
  4. הפועל_23 Member

ברכות להפועל ירושלים על ניצחון מדהים.
    לדעתי לופא קדוש ראוי להמון המון כבוד ואהבה מאוהדי הפועל ירושלים ולא רק,מגיע לו את זה. מה שהוא עובר שם זה לא יאומן ובכל זאת נשאר מתוך דאגה למועדון ומעמיד קבוצה שמנצחת את ב"ש בוסרמיל 2-0! כל הכבוד ללופא!

מה לא נאמר על ב"ש ,אני יכול לספור 15 טעויות של גיא לוי בבניית הקבוצה בפגרה וב2 המשחקים בליגה.
    אין לו מושג והוא חייב ללכת הביתה.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שהגעתי הביתה שמעתי את התגובה של גיא לוי אחרי ההפסד...

כנראה שהוא לא ידע לאן הוא מגיע, באר שבע זה המקום הכי לחוץ שיש במדינה הזאת, לאמן את הפועל באר שבע זה הג'וב הכי קשה שקיים בכדורגל שלנו, לא בית"ר לא מכבי ולא לא יודע מי. אני לא אומר את זה בגאווה כלשהי, אני אומר את זה עובדתית וזה בגלל שיש פה אנשים ללא סבלנות, ואפשר להבין אותנו, אין פה זמן לחיבורים ומשחקים כאלה, אנחנו רוצים לראות כדורגל, אם גיא לוי לא ידע לאן הוא מגיע אז הוא בן אדם לא רציני, רק אנשים מיוחדים, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה אישית , יצליחו פה, גיא לוי צריך להוכיח שהוא לא עוד מאמן. גיא לוי עשה היום אינסוף טעויות, במיוחד בחילופים שכל כך איחרו לבוא, אבל מעבר לכך, היו לא מעט דקות קריטיות, שהוא פשוט היה קפוא במקומו, לא ידע איך להגיב, לא ידע איך לאכול את מה שהוא רואה, ככה הוא לא יצליח. אם למר גיא לוי, קשה להתמודד עם הלחץ הגדול, ועם הקהל הצמא לניצחונות, הוא מוזמן ללכת ולפנות את הבמה למישהו אחר שכן ירצה להוכיח שהוא משהו מיוחד. הפועל ירושלים היא עוד קבוצה ממוצעת מינוס, כמו רמת השרון, אבל זה מספיק מול באר שבע עצבנית וחלשה, ככה לא נסיים גם במקוןם השישי, ימיו של גיא לוי ספורים, אם הוא לא יתאושש ויפסיק לחפש אשמים הוא ימצא את עצמו עוד מעט בחוץ. שישנה פאזה, פה זה לא החיים הטובים בהתאחדות ולא החיים השלווים במרכז, פה על כל שנייה שהוא לא יראה שהוא עובד קשה הוא יקבל אלף נשיכות.

למרות הכל, המשחק היה יכול להיראות אחרת, קדוסי בהחמצה לא אופיינית לו בתחילת המשחק, אם זה היה נכנס היה נראה אחרת, לא נכנס, הפסדנו.

נולדנו לסבול זה כבר ברור, אבל כמה אפשר, סבלנו מספיק, מגיע לנו טיפה יותר, אני ממשיך את דבריו של אריאל, לאוהדים הוותיקים, יש עדיין בראש את הקבוצה החזקה של שנות ה-90, קבוצה של ראתה בעונות מסויימות לא את מכבי חיפה, לא את מכבי ת"א ולא את בית"ר ירושלים, הזיכרון הזה עדיין בראש, מסכנים הילדים שלא זכו לראות את הזמנים האלה, כי אין לי ספק שאם באר שבע לא עולה השנה לליגת העל, זה יהיה מכת מוות למועדון.

6. Joni Member

הניצחון הענק היום מול ב"ש מבסס את טענת האוהדים שהתבוסה מול רעננה ביום שלישי הייתה שביתה איטלקית של השחקנים, שרצו לזעזע את המערכת.
    גם שי אהרון הקפטן סינן בסוף המשחק לעבר האוהדים משהו כמו: "כמו שידעתי מראש שנפסיד ברעננה ידעתי שננצח היום".

אני מרוצה ממה שראיתי היום במגרש, שחקנים נלחמו וניצחו בזכות.
    היה מפתיע לראות יחסית מעט אוהדים של ב"ש, ראוי שקבוצה כמוה תביא יותר.

טוב לחזור ליציע אחרי תקופה ארוכה

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יפה ש-4,000 זה מעט... אם כל האוהדים בארץ היו באים כמו הקהל של באר שבע הכדורגל פה היה נראה הרבה יותר טוב.
    ואגב הקבוצה שלנו עושה הכל על מנת שאנחנו לא נגיע.. ובכל זאת הקהל מגיע... מזוכיסטים.

8. כחול לנצח! Member

אוהדי ב"ש יהיה בסדר. גם אנחנו פתחנו את הליגה הלאומית בעונה שעברה עם הפסדים לרמה"ש ורעננה, החלפנו מאמן ועלינו. בטח שאתם יכולים להעפיל בליגה של חמש עולות, אבל את חייבים להעיף את הבן של גברי מיד.

9. Joni Member

הייתי במגרש, ובוא נגיד שאני די סקפטי לגבי ה-4000 המדוברים.
    אבל עזוב, לא נתעכב על הקטנות, לבאר שבע יש קהל גדול שראוי לליגת העל...

מאחל בהצלחה לבאר-שבעים, רק בגלל שהם קבוצה עם הרבה אוהדים

10. henry1 Member

לירן, עם כל הכבוד לקהל של ב"ש, 4000 בטח שלא היו שם. ראו בטלוויזיה את הקהל, וכפי שזה נראה, לא היו יותר מ-2500, וגם זה בלחץ.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בטלוויזיה רואים רק את שער 2, שער 2 היה לא מלא כולו והכיל בסביבות 1000-1500, מה שלא רואים בטלוויזיה זה את שער 5 שכולו היה מלא, בסביבות 2,000+.

היה בסביבות 3,500 פלוס מינוס.

ואגב, גם אם היו מגיעים 2,000 הייתי אומר שזה הרבה יותר ממה שההיגיון אומר, מזוכיסטים.

אבל זה באמת לא משנה אגב, 1,000 יותר, 1,000 פחות, לא משהו ששווה דיון.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/08
  12. הפועל_23 Member

טוב אז משחק נחמד התנהל לו במכתש בין הפועל ר"ג להפועל כפ"ס.
    משחק קצבי עם הרבה מצבים לכל צד.
    כפ"ס קבוצה טובה מאוד. מספר 26 מכפר סבא הרשים אותי במיוחד (גיא דיין?).
    מור גולן כבש גול מדהים כבר בדקה ה-5 ,בישל רביבו.גול הניצחון.

ר"ג סבלה מבעיות רבות במשחק הזה , דאטורו לא שיחק בגלל הרחקה, אוחנה לא שיחק בגלל הרחקה, מור גולן נפצע במחצית הראשונה והוחלף. לר"ג נגמרו כל החלוצים.
    בנוסף לזאת קובי מוסא פצוע ולא שיחק,והחליף אותו קובי שריקי אשר כפ"ס חגגו לו על האגף הימני.

ב15 דקות האחרונות ר"ג ירדה לבונקר ובנס לא ספגה (או אולי לא נס אלא יכולת מצויינת של רפי כהן).
    יש מצב שתיקו היה משקף יותר את מהלך המשחק, אך ראו שכשרמת גן רוצה היא יכולה להגיע למצבים בקלות רבה.
    הפועל רעננה (ואולי גם מכבי פ"ת) הולכת להצטער מאוד על השחרור של סאנצ'ז, בין הטובים היום בשורות ר"ג ובכלל במשך שלושת המשחקים האחרונים.
    השוער רפי כהן היה המצטיין במשחק.

הרכב ר"ג:
    רפי כהן, קובי שריקי, אלי לוי, אבי סופר, תמיר בן עמי, וויליאם סוארז, משה אבוטבול,שי רביבו (שוקי סדיס), קובי חסן, רוברטו סאנצ'ז (גיא שוסט), מור גולן (שי חדד)

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/08
  13. HBSFC Member

ליגה לאומית או לא, בינתיים אחי נצרת, הפועל חיפה והפועל ר"ג תופסות לטעמי כבר מעכשיו את שלושת הכרטיסים לליגת העל. עכשיו השאלה מי תתברגנה בין 2 הכרטיסים הנוספים.

הולך להיות מעניין.

14. *הפועל-רעננה* Member

גם אני מצטער שלא החתמנו את סנצ'ז... למרות שהוא לא כבש לנו שום גול באף משחק ששיחק, הוא הראה שהוא חלוץ אמיתי...
    בכל מקרה, רעננה שיחקה נגד הפועל חיפה טוב מאוד במחצית הראשונה, אך פתחה את המחצית השניה לא טוב וקיבלה שני שערים תוך 2 דקות... חבל...
    2-0...לא ציפיתי שהקבוצה הבינונית שיש לנו תבוא לחיפה ותצליח לעשות משהו, אבל קיוויתי שאנחנו יכולים להוציא משהו - ועכשיו, חייבים חלוץ זר, ועוד קשר קדמי... ואם אפשר, אז להחזיר את רובי רגב לעמדת הבלם ושמלכה יחכה על הספסל מצידי...

15. Fabio Junior Member

אני, אישית, מקווה שהמועדונים הללו יהיו ב"ש וכפ"ס.
    חשוב מאוד שמועדונים כאלו יהיו בליגה המתפוררת שלנו, מועדונים שיכולים להציב תקציב של מעל 11 מליון שקל (אהמ הכוח אהמ..), וכאלו שיכולים להביא 3500 איש ומעלה למשחק בליגת העל.
    לדעתי לב"ש יש קבוצה טובה מזו שיש להכוח העונה, הבעיה ככל הנראה בעמדת המאמן. תגידו מה שתגידו, שחקנים כמו סימיוני, קדוסי, מליקסון, זרקו, ז'ולו ואפילו קידר מתאימים בקלות לליגת העל של 16 קבוצות.
    בכפ"ס עשו העונה מהלך חכם, כאשר בנו סגל מספיק טוב בכדי לעלות לליגת העל אך ירוויחו לעונה הבאה שחקנים כמו כנפו (שמקבל העונה את המושכות כשחקן מוביל, יחזור משופשף בעונה הבאה), גיא דיין, סיימון, אלקסליסי (אומנם מושאל מהפועל ת"א אך אני מניח שאם הוא יהיה טוב מקצועית הוא ישאר שם עוד עונה, ואין לי ספק שהוא שווה מקום בהרכבה בכפ"ס), עאמר מנצור (כן, מנצור, אני לפחות מאמין בו שיוכל להציג את היכולת שהציג בהפועל תחת לוין בליגה הלאומית), לירה המצוין ולויטה כמובן. אין ספק, יהיה מעניין העונה בלאומית. הפייבוריטיות שלי:
    1. חיפה
    2. אחי נצרת
    3. כפ"ס
    4. ר"ג
    5. ב"ש
    6. הרצליה, ככל הנראה נגד הכוח.
    הייתי שמח מאוד אם ירושלים הייתה עולה, אך רק אם הם היו יכולים להציג תקציב ראוי לליגה הבכירה שלנו.