מחזור 2: אוסאסונה תארח את ברצלונה, ריאל אצל חטאפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏24/8/12.

1. סדרו קייטע Member

הסברתי לך כבר שהכסף הוא רק צד אחד במשוואה הזו. הצד השני הוא היצע השחקנים או במילים אחרות, רמת השחקן המקומי. במילים אחרות, בספרד יש הרבה פחות כסף (חוץ משתי הגדולות), אבל יש המון, המון שחקנים טובים (ביחס לרמה של קבוצות תחתית. זה לא שבספרד כל שחקן הוא אינייסטה), מה שאין באנגליה. שיש היצע גדול של שחקנים שלא לדבר על יכולת לגדל אותם בעצמך (25 אחוז מהשחקנים בליגה הספרדית הם שחקני בית), אתה לא צריך לשלם 10 מיליון פאונד על שחקנים מוגבלים.

אוסאסונה זו דוגמה לקבוצה לא גדולה, אבל כזו שיש לה הרבה יותר כדורגל מסטוק, לצד הדימיון מבחינת הלחימה והביתיות החזקה. זו קבוצה שניסתה לשחק כדורגל, שבעטה 17 פעמים לשער של ברצלונה, מספר שלא זכור לי כמותו בשנים האחרונות.

לא משנה, לא נאפטק את הנושא התרד', פשוט להבא עדיף שתדייק בעובדות. מה שכן, אני אקח כמחמאה את העובדה שאתה משתמש נגדי בטיעונים שלי.

2. ValenciaCF Member

דפורטיבו מצמקת ל2:1 בדקה ה38, אבל בדקה ה41 דניאל פארחו שנכנס במקום גאגו (מי שרואה את המשחק יכול לרשום בבקשה למה התבצע החילוף הזה) מבשל לפגולי וקובע את תוצאת המחצית 3:1.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/12
  3. riquelme1 Member

כנראה פציעה, לא רואה סיבה אחרת.

בכל מקרה, בישול גדול של פארחו, ופיגולי כרגיל שמגיע מימין עם סיומת מעולה.

3-2 דפור מצמקת מעוד גול של אבל אגילאר, פארטידסו ענק, ולנסיה חייבת להזהר היא די נרדמה ודפור תוקפת, בכלל דפור אחלה קבוצה שכיף לראות העונה.

אולי פלגרינו צריך לחשוב על חילוף.

4. שםמשתמש Member

מעניין למה אתה בוחר להשתמש דווקא בסטוק, במקום למשל לציין איך קבוצות כמו אברטון וליברפול מראות רמה גבוהה כאשר בפועל אין סיימו קצת מעל אמצע הטבלה בעונה הקודמת, או איך עולה חדשה כמעט יוצאת עם נקודה או נקודות מהמגרש של האלופה המכהנת. אני גם לא מבין למה אתה צריך להזכיר את הליגה האנגלית בערך בכל הזדמנות שיש לך.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/12
  5. riquelme1 Member

לא להאמין שדפור חוזרת, באמת שמגיע לה, אבל ולנסיה יוצאת כאן נאיבית אחרי היתרון מבטיח של שתי שערים.

לא מובן החילוף של מאת'ייה בברנאט ושגוארדאדו הלך לשחק כמגן שמאלי, זה לא התפקיד שלו.

כמובן שהשופט הזה יגנוב את ההצגה עם אדום מגוכח לריקרדו קוסטה, אני חותם על זה שהוא חולה נפש, תמיד הוא עושה את זה.

גם עם ולנסיה לא תנצח, אני מבסוט מאיך שהיא נראת, יש בעיות בהגנה, ואני מקווה שראמי יחזור להרכב כמה שיותר מהר, אין לולנסיה בלם בסדר גודל שלו.

פיזי וברונו גאמה פנטסטים בצדדים אצל דפור.

6. סדרו קייטע Member

ידוע מה חומרת הפציעה של גאגו?

בלעדיו ובלי באנגה, ולנסיה יכולה להיות בצרות צרורות.

7. Valencianista Member

!#!#!

מה זה לעזאזל החילוף הפסיכי הזה? איך מאמן מוציא שחקן כל כך חשוב בהגנה כאשר לקבוצה יש יתרון שברירי, מכניס שחקן צעיר שלא באמת אמור לקבל דקות ושם שחקן אחר כמגן שמאל כאשר בחיים אני לא חושב הוא שיחק בעמדה הזאת?!?!? כל ההערכה שלי לפלגרינו התנפצה ברגע אחד. איזו טיפשות.

השער השלישי הגיע מקומדיה של טעויות בהגנה שהתחילו בכלל אצל פריירה, ששחקן מדפור עקף אותו ללא בעיה והצליח להרים לבסוף כדור בלי שום הפרעה מצידנו. לאחר מכן אף אחד לא מכסה את השחקן של דפור שנוגח (גוארדאדו הרי היה אמור לשמור עליו, אבל מה הקשר בין גוארדאדו להגנה?) ואז מגיע לשחקן דפור אחר שנוגח ורק לאחר מכן ריקרדו קוסטה נותן לו דחיפה קטנה, אני לא בכלל לא בטוח שהיה פנדל.
    מאותו רגע דפור התחילו לשלוט במגרש וזה כמעט נגמר בעוד גול שאיך לא הגיע מצד ימין שלהם. גוארדאדו נעקף כמו טירון ובמזל אלבס מצליח להדוף את הבעיטה. כמעט והפסדנו.

וחוץ מזה.. עד דקה 30 שיחקנו פשוט מעולה, הרבה זמן לא ראיתי כדורגל כזה. אבל מאז והילך די היינו שווים לדפור (עם +2 שערים) - ובכל זאת לא רק שעשינו תיקו אלא כמעט והפסדנו. סולדאדו@ג'ונאס עושים את שלהם, רויז היה טוב מאוד בהגנה והביא חתיכת מבצע בסוף שכמעט עשה לנו את הרביעי, גם טינו ופיגהולי במשחק טוב. פארחו עם בישול יפה אבל זה לא עוזר כאשר אתה מאבד כדורים חשובים בחלק המגרש שלנו ואנחנו כמעט סופגים!

8. סדרו קייטע Member

ייתכן שהחילוף נבע מזה שלמאתיו נגמר הכוח. הוא ידוע בכך שנגמר לו האוויר הרבה לפני סיום המשחק. זו אולי הסיבה המרכזית שולנסיה צריכה שני מגנים שמאליים ברמה גבוהה.

9. Valencianista Member

נגיד ונגמר לו הכוח (למרות שאני בספק, אבל נלך איתך), למה לא להכניס במקומו את ראמי ולשים את ריקרדו קוסטה בשמאל? מה, עדיף את גוארדאדו שם? PURE SHIT החילוף הזה.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כיף לראות את אבל אגילאר משחק ככה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx צמד ומשחק טוב מאוד שלו, לקראת הזימון שלו לנבחרת. חבל שלה קורוניה לא הצליחה בסוף לעשות מהפך, אבל 3-3 במסטאייה אחרי פיגור 1-3 זו תוצאה מצויינת.

11. ValenciaCF Member

כניראה שהאופי נישאר בולנסיה עם אמארי או בלי אמארי.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל נראו זוועה היום, ולא מבין את הטענות לאוזיל הוא אשכרה השחקן היחיד שעשה משהו היום, עובר שחקנים,מחלק כדורים טובים..אז קרה שהחמיץ בהתחלה החמצה מזעזת אבל הוא ביי פאר השחקן הכי טוב בריאל לפחות היום.

ופשוט לא ייאמן איך המגן הכי חלש בליגה והבלם הכי חלש בליגה משחקים בריאל מדריד, אלביול ממשיך את הססטיסטיקה המושלמת ונשאר עם מאזן מושלם של לבשל שער ליריבה בכל משחק..לפחות הוא שומר על עקביות.

שאר התוצאות של קבוצת הצמרת מצוינות לנו, אני מצפה למשחק טוב מול בילבאו והכי חשוב שנדע לשמור על הבית ועל הנקודות אצלנו

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אבל אגילאר רק מעלה את הציפיות לפני התרדמת הקבועה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

מבלי לראות את המשחק אני אקח סיכון ואהמר שלנוכחות של גאגו במרכז השדה היה חלק בכך. מקווה שהפציעה לא חמורה.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה הזמן להכנס למקלטים, הטייגר נכנס היום לפעולה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx וגם אליאס חייב להפנים שאבל אגילאר יסיים בסוף כסגן מלך השערים...

15. riquelme1 Member

בהחלט. הוא לא היה מדהים ב-30 דקות האלה, אבל מאז שפארחו נכנס, למרות הבישול הפנטסטי לפיגולי האמצע של ולנסיה היה רך להחריד, גם עם גאגו האמצע של ולנסיה לא מספיק אגרסיבי וחזק, אבל עם פארחו שהגנה זה באמת לא התחום שלו האמצע היה פרוץ מאוד, ולכן אולי עם אלבלדה היה נכנס התוצאה הייתה נראת אחרת.