מחזור 19: סוגרים סיבוב, טוב, בערך.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏12/1/12.

1. Zizou10 Member

יש נביא בעירו. משחק רע של ולנסיה עם המון הגבהות סתמיות בסוף המשחקו גם מצב טוב אחד של פבלו הרננדז שהצליח להרוס אותו בסוף, החיסרון של סולדאדו היה מורגש היטב.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד קבוצה שמאוד תלויה בחלוץ שלה היא בילבאו.. יורנטה חוזר לשחק ויורנטה חוזר לכבוש, אין לי ספק עכשיו עם יורנטה בילבאו תהיה יותר יציבה ותתמודד עד הסוף על המקומות באירופה

3. riquelme1 Member

עוד תצוגה של בילבאו אחרי ה4-0 בגביע, 3-0 חלק על לבאנטה, שערים של אומורבייטה, יורנטה וסן חוסה שהבקיע גם בגביע.

כמה שהפוטנציאל של הקבוצה הזאת גדול.

מאלאגה בפיגור 1-0 בגיחון, מה יהיה עם פלגריני?!

4. Zizou10 Member

amirb91:
    בהחלט. אני "אגזים" ואומר שהם גם צריכים להגיע עד לגמר בגביע המלך. ברבע הגמר הם פוגשים את מאיורקה ואח''כ את המנצחת בין אספניול לסנטאנדר. צ'אנס גדול לבאסקים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/12
  5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלאגה משווה ל 1:1 דקה 88 משער של ואן ניסטלרוי רק בשביל לספוג שער בתוספת הזמן ולהפסיד 2:1 לגיחון

4.לבאנטה 30
    5.בילבאו 26
    6.אוססונה 26
    7.סביליה 25
    8.מלאגה 25
    9.אספניול 25
    10.אתלטיקו 23

מדהים איך מלבד בילבאו כל היריבות שלנו איבדו נקודות במחזור הזה...המירוץ לאירופה פתוח וכולם יכולות לסיים באלופות/ליגה אירופית/בלי אירופה, אני עדיין חושב שלבאנטה ואוססונה לאט לאט ירדו בטבלה אבל בינתיים הם מחזיקות מעמד ובכלל לבאנטה כבר כמעט כל העונה במקומות שמובילים לצ'מפיונס

בטיס פותחת יותר טוב מברצלונה את המשחק ותוך 2 דקות סופגת 2 שערים.. דקה 12 וכבר 2:0 לברצלונה

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/12
  6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית 2:1 בקמפ נוא

לא זוכר מתי בפעם האחרונה קבוצה באה לקמפ נוא והיתה לא פחות טובה מברצלונה, בטיס משחקת נהדר ומקשה מאוד על ברצלונה..חבל שדקה של חוסר ריכוז גרמה להם לספוג שני שערים אבל חוץ מזה כל המצבים במשחק (לפני ואחרי השערים של ברצלונה) היו של בטיס... ככה שהם יכולים לרדת מעודדים מהיכולת ומאיך שנראים אבל גם קצת מאוכזבים מהתוצאה

7. ValenciaCF Member

2-2 בקאמפ נואו, אם זה ככה ניגמר, לפי דעתי הסיפור ניגמר.

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

3-2 בארסה, בטיס ב10 שחקנים. כנראה שהמשחק גמור...

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בטיס באו לשחק כדורגל יחסית לקבוצות אחרות שמגיעות לבקר בברסלונה, ואלדס דפק שתי הצלות עוד לפני שהמשחק התחיל אבל הקטלונים ישר הענישו מהצד השני. אהבתי את העובדה שהירוקים לא נשברו וחזרו למשחק אפילו עד לשוויון בפתיחת המחצית השנייה (שער יפה של המחליף הפאראגוואי). מי שבלט במיוחד במחצית הראשונה היה ג'פרסון מונטרו המוכשר, מדהים לאן הבחור הגיע לאור זה שעונת הפריצה הגדולה שלו הייתה בליגה השנייה של אקוואדור. במחצית השנייה מונטרו כבר נעלם, בטיס נרגעה ונסוגה וברסה הענישה. לדעתי הצהוב שניתן לאינייסטה על התחזות היה יותר קרוב לפנדל מאשר התחזות, אינייסטה אמנם ניסה "לעזור לשופט", אבל מגע היה.

משחק מהנה ולא חד צדדי כמו שניתן היה לחשוב שיהיה, לפחות עד לאדום שפירק את בטיס סופית.

----------------

רציתי אבל לא יצא לי לראות את המשחק של אתלטיקו, שמח מאוד על התוצאה והדיווחים על המשחק הטוב. מקווה שנראה המשכיות לרוח החדשה שהביא אל צ'ולו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/12
  10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המחצית השניה, חבל בשביל בטיס שפספסו צ'אנס נדיר לצאת עם נקודה בקמפ נוא וממה שאני מבין היו שווים את הנקודה עד לכרטיס האדום (על מה קיבלו אדום? ישיר או 2 צהובים?)

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שני צהובים. לא יודע אם הם "היו שווים תיקו" עד לאדום, למרות המחמאות שנתתי להם בארסה עדיין הייתה עדיפה לדעתי, אבל בטיס בהחלט נתנו פייט עד לאותה פריצה של מסי (אם אני לא טועה) שהשאירה אותם בעשרה שחקנים.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ראיתי את המחצית הראשונה ובטיס היו מאוד טובים ו"שווים תיקו לפחות" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

טוב לראות קבוצה שתוקפת את ברצלונה בקמפ נוא ולא מתיחסת לה אלא רק לעצמה, מקווה שעוד קבוצות ילכו בשיטה הזאת ויפסיקו את הטיולים של ברצלונה בקמפ נוא

13. אלי מתחן Member

לא ראיתי את המהלך, אני מוכן להתחייב שאינייסטה התחזה. ואם לא, אז זה במקום הפנדל שהוא השיג במרמה מול סביליה.

14. xavi6 Member

עם הטעויות שיפוט העונה שיתחזה 500000 פעם. אני מעודד. אולי נקבל פנדלים שמגיעים לנו על הדרך.

מחמאות לבטיס, אני אוהב קבוצות שבמקום להיסתגר משחקות פתוח. כאוהד ברסה, קבוצות כאלה תמיד "הקשו" על ברסה יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/12
  15. אלי מתחן Member

הוא מתחזה בלי קשר לטעויות שיפוט, כנראה שזאת קארמה.