מחזור 19: סוגרים סיבוב, טוב, בערך.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏12/1/12.

1. ValenciaCF Member

ולנסיה:
    אלבס; ברונו, ראמי, דלברט, מת'יו; טופאל, באנגה; פאבלו, פארחו, פגהולי; אדוריז.

הימור: ולנסיה 2 סוסיאדד 1.

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/12
  2. skyday20 Member

ניצחון מתוק מאוד של ריאל, במשחק קשה.
    שער נהדר של Callejon זו הייתה טכניקה ממש לא פשוטה.
    גם ראמוס כבש שער שנפסל, אי אפשר להתלונן מבחינת ההחלטות.
    מעניין מה מוריניו העביר בפתק הזה לפפה...

3. Zizou10 Member

היה נבדל בשער הזה. נפסל בצדק. לגבי הטענה של ירדן - אני חושב שיש בזה משהו, אבל שמעו שריקה קודם לכן, נדמה לי נבדל של ריאל דווקא במהלך שקדם לו או עבירה, ולכן המשחק סוג של נעצר. נבדל לא היה שם אצל מאיורקה.

איזה בומבה של רונאלדו למשקוף!
    אוזיל ממשיך להשתפר עם אסיסט נהדר להיגוואין בשער עם המון מזל. קאקא נראה נפלא בזמן ששיחק. כמה מסירות מעולות שכמעט הובילו לשערים.

4. Raulito Madridista

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2012/01/14/futbol/1adivision/1326470046_extras_portada_7.Xxx

אותה צמרמורת מעונת קאפלו! רק הבוקר נזכרתי בכל מיני רמונטדות אדירות מהעבר, עונת 07\06 שלא תחזור - אספניול, רקראטיבו, סראגוסה, מאיורקה...מהפך עצום שלנו היום, לא האמנתי שננצח, ניצחון של אלופים. עד עכשיו יש לי צמרמורת בכל הגוף, חזרה לימים ההם.
    במהלך עונה אי-אפשר רק לתת בראש(ואנחנו נותנים, ברוך השם - גם בבית וגם בחוץ) ולנצח בצורה חלקה, יש גם משחקים מסריחים כאלה אבל אותי הרגיזה לא היכולת דווקא אלא הגישה של השחקנים שפשוט הלכו על המגרש, לא עשו אף עבירה וכאילו לא היה אכפת להם ממה שקורה.

אותו שחקן שהיה לחלק משמעותי מאותם קאמבקים, הלא הוא גונזלו היגואין, עשה זאת שוב. לפני 5 שנים ערך את הופעת הבכורה והיום דאג לפחות של לפחות 5 נק' יתרון בהנחה לא גסה שברצלונה תנצח מחר. הטירוף שלו אחרי השיוויון - אין דברים כאלה, כל-כך מגיע לו. אחרי שער השיוויון השחקנים התנפלו אבל לפניכן כולם היו קפואים בניגוד להיגואין. מחמאות גם לאוזיל שאוהבים לקטול אותו פה אבל הוא סיפק בישול מאסטר-קלאס.

גם בימים המטורפים של דל-בוסקה כשהיירו וסלאגדו, שלא לדבר על רוברטו קרלוס - היו במקרה הטוב על קו החצי - לא זוכר את ריאל מדריד תוקפת עם כל-כך הרבה שחקנים. קאייחון, אוזיל, רונאלדו, קאקא, היגואין, בנזמה - בפרוו נגד רמה 2 לא משחקים עם כולם. כל איבוד כדור היה יכול להיות אכזרי, לא הבנתי מה העניין עם הברדק הזה ולמה פשוט לא להעביר את קונטראו לצד ימין ולוותר רק על ארבלואה, והנה קאייחון שהיה לכאורה השחקן הכי מיותר על המגרש כובש שער כל-כך מרגש ומנשק את הסמל, אין מילים.

5. Keyser Söze Member

http://static4.fjcdn.com/thumbnails/comments/3171949+_2263e76071f8c4681d4a20783d14fc34.Xxx

ותפסיק כבר עם הדמגוגיה בשקל שלך. זה שלקאייחון נפסל שער חוקי במחצית הראשונה אתה לא זוכר? או שרק טעויות לטובת ריאל אתה זוכר?

משחק ריאלי טיפוסי? משחקים כמו חרא? אולי אני טועה, אבל נראה לי שריאל היא זו שתפרה חמישיות ושישיות לכל קבוצה שעמדה לה בדרך העונה. משחק אחד לא טוב (שגם בו היא שלטה והגיע למצבים) לא מוחק יכולת מצוינת של חודשים.

הגיע הזמן להוציא את הראש מהתחת.

6. Zizou10 Member

http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Kaka+Musut+Ozil+Malaga+CF+v+Real+Madrid+CF+PSnIlnOg09Jl.Xxx

זה שבא וזה (שלא) ילך

נצחון של אופי הרבה יותר מיכולת, ועדיין אני לא יכול להתעלם מאוזיל מעבר לאסיסט הנפלא להיגוואין (כמה שהוא היה צריך את הגול הזה), היחידי שאפשר לציין לחיוב במחצית הראשון אולי יחד עם ראמוס, מתחיל בהחלט להראות טוב ומנגד קאקא שנכנס גם נתן חצי שעה + טוב מאד, כמה מסירות מעולות שהוא חילק - בצ'יפ לכיוון קאייחון שכמעט נשאר לבד או אם בסוף המשחק כשבנזמה העביר כדור רוחב יומרני משהו לעבר רונאלדו (איזה משקוף) וגם סיכן את השער מרחוק - אולי התחילו לתת את הסימן שהשער באמת באוויר. קונטראו גם היה מצויין, גם תמך בהתקפה ולא הזניח את ההגנה, עשה עבודה מצויינת.
    האליפות עוד מאד מאד רחוקה, על אף הנקודות.

שורה תחתונה- הנקודות אצלנו וזה מה שחשוב. עכשיו צריך להתחיל לחשוב על כאב הראש ביום רביעי.

7. אלי מתחן Member

קאייחון פשוט מלך. אמנם הוא לא שחקן גדול מבחינת יכולת, אבל יש לו נשמה שאפשר לקבל רק משחקן בית.

8. riquelme1 Member

ולנסיה תשלם על ההחמצות האלה בפתיחה, פתיחה משחק מצויינת שלה עם לחץ גדול, אבל סוסיאדד הגיע מוכנה מאוד היום ורואים את זה.

באנגה ממשיך עם היכולת הרעה מויאריאל, לא יודע מה יש לו, אבל שקצת לא הולך לו הוא יורד ביכולת ברמות.

9. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שדור כתב מסכם בדיוק את מה שאני רוצה להגיד. פלאשבקים אדירים מעונת 2006/07, וד"א, זה לא המשחק הראשון העונה שמזכיר לי את אותה עונה, גם הניצחון 2-3 על מלאגה הביא לי צמרמורות מאותה עונה. רק שהפעם, היגוואין לא בתפקיד גונזאלו היגוואין, אלא קאייחון בתפקיד גונזאלו היגוואין - החלוץ הצעיר שהגיע ומפתיע את כולם בדקות האחרונות, והיגוואין הוא בתפקיד ואן ניסטלרוי או מישהו אחר שהבקיע באותו משחק ענק נגד אספניול.

למי שטען פה שהיו הרבה טעויות שיפוט לטובת ריאל, אי אפשר לדעת. פפה עצר והפסיק לרוץ ישר שהקוון הרים את הדגל, בעוד חלוץ מאיורקה המשיך לרוץ, ותהיה בטוח שפפה הרבה יותר מהיר ממנו. אולי הייתה יד של ראמוס ברחבה (למרות שעדיין לא נתנו הוכחה מספקת לכך), אבל זה משתלם, כי במחצית הראשונה היה פנדל על רונאלדו ברחבה אחרי שכמו שחקנים דחפו אותן במהלך קרן. מה גם שפשוט אי אפשר לטעון שלריאל לא הגיע לנצח היום או שהיה להם הרבה מזל, בגלל שהייתה גם קורה מהנגיחה של ראמוס וגם משקוף מהבעיטה של רונאלדו.

בלי להביא שום נאחס: אלה משחקים שקובעים את זהות האלופה. מספיק להסתכל על עונת קאפלו בשביל להבין שזה נכון.

10. Zizou10 Member

ראו בבירור בהילוך החוזר שהכדור פגעו לו בצד הגוף, אזור הצלעות. רק יעקבי ושגיא כהן כרגיל מתקשים להאמין, מוזר משהו, רק במבט ראשון זה היה נראה כמו יד.

לגבי ולנסיה-סוסיאדד, יש לי תחושה שסוסיאדד יכולה להפתיע ולצאת עם הנקודות. בנתיים נראה טוב מבחינתה.

11. riquelme1 Member

איזה מחצית מעצבנת במסטאייה, משחק שגול אחד מוקדם של ולנסיה היה משנה את המשחק הזה לחלוטין, מסתבך בגלל החמצות ואיבוד ההשתונות של השחקנים שבמקום להרים את עצמם מורידים את הראש.

מחצית זוועתית של באנגה, אין ספור איבודי כדור, אין ספור כדורים רעים קדימה, פשוט עושה הכל הפוך והגיע הזמן שיפסיק להלחץ בכל פעם שקצת לא הולך לו, פארחו היה בסדר גמור, ובאנגה והוא לא יכולים צריכים לשחק ביחד כי הם דומים מידי, להוציא את באנגה ולהכניס את טינו קוסטה הדינמי, שגם הוא הכובש השני בטיבו העונה למרות שלא שיחק יותר מדי.

למזלה של ולנסיה ההגנה נראת טוב, למרות הדביל דאלברט שעושה התקפי לב בכל פעם שהכדור אצלו.

החיסרון של סולדאדו משמעותי ביותר, כי עם כל הכבוד לאדוריז הוא לא קיילר כמו סולדאדו שעושה שערים מכלום, אדוריז משתדל אבל לא מספיק, אני רוצה לראות את פאקו בפנים במחצית השנייה.

פאבלו הרננדז מספר אחד בולנסיה.

12. riquelme1 Member

הנה מגיע ה1-0 של סוסיאדד, מהעילוי המדהים הזה גרייזמן.

אמארי היה ונשאר אפס מאופס, ולנסיה זקוקה למחץ והוא מכניס את אלבה, שיש לו בספסל את פיאטי, ג'ונאס, אלקסאר, וטינו קוסטה.

אבר באנגה במשחק הכי גרוע בחייו, ואמארי מוציא את פארחו. גם טינו קוסטה היה חייב לשחק היום במקום באנגה, טינו היה אחד השחקנים הטובים בקבוצה שאבר לא שיחק, כבש שערים חשובים והוא מצטרף מצויין להתקפה ומסכן עם הבעיטות האדירות שלו.

13. riquelme1 Member

בית ספר לכדורגל שעושה מונטנייר למאמן הדביל של ולנסיה, אונאי אמארי.

המשחק הזה היה כל כך שקוף שזה מדהים, רשמתי עוד מהדקה ה20 שולנסיה לא כבשו את השערים שהיא תסתבך, למה? כי היא קבוצה שלא עומדת בלחץ, כי היא קבוצה עם סף שבירה נמוך, כי היא קבוצה עם מאמן דביל שלנהל משחק הוא עדיין לא למד.

מהשנייה הראשונה ראו שסוסיאדד באה להלחם, משחק הגנתי מופתי שלה, כולל משחק אדיר של אנוטאן גרייזמן הכשרון העצום הזה, קבוצה בעלת כשרון בהתקפה שעשתה כצפוי צרות וזה היה ברור שיש להם את הפוטנציאל לכבוש בכל זמן נתון בהתקפה.

אצל ולנסיה משחק נוראי של אבר באנגה, מחצית שנייה הוא המשיך להיות רע ופשוט איבד את ההשתנות, אמארי במקום שיחליף אותו ובמצב שהקבוצה שלו חייבת שער מכניס מגן במקום מגן מה שכמובן לא שינה כלום, באנגה היה חייב לצאת לטובת טינו קוסטה או ג'ונאס ופארחו היה יורד אחורה.

אדוריז הוכיח שוב שלקבוצה קטנה הוא חלוץ טוב, לא לקבוצה שחייבת שער, להוציא משחק ראש הוא חלוץ בינוני ביותר, החיסרון של סולדאדו היה עצום, וגם פאקו היה צריך להכנס הרבה יותר מוקדם.

עכשיו כמו שאני מכיר את אמארי אחרי הצ'אנס שנתן לפארחו הוא כבר לא יתן לו עוד חודשיים, שוב יחזור לשיטה הפחדנית של שתי מגנים שמאליים באגף, פאבלו היה השחקן הכי אפקטיבי בהתקפה ואפילו מלר האידיוט ראה את זה, ואוחנה הדביל שלשמוע אותו מוציא אותי מדעתי לא שם לב. פארחו היה בסדר גמור, מה שיש לו ברגליים אין כמעט לאף שחקן בולנסיה, הוא פשוט חסר ביטחון והעמדה הטיבעית שלו היא בעמדה של באנגה.

אז ולנסיה במקום להשאר קרובה לבארסה וריאל מפסידה בבית, וכנראה תמשיך להתרחק מהם כל עוד המאמן הדביל הזה עומד על הקווים.

התגובה של טינו קוסטה בספסל אמרה הכל, גם הוא לא מבין איך שחקן שהחזיק את מרכז המגרש חודשיים והיה פנטסטי לא שיחק היום, ביכולת הזוועתית של באנגה, ובזמן שהקבוצה שלו כל כך צריכה אותו, אפילו מונטנייר הצרפתי אמר לפני המשחק שהשחקן שהוא הכי מפחד מימנו זה טינו קוסטה.

14. riquelme1 Member

מצטער על ה-4 הודעות רצופות, אבל אני חייב מילה על רייס, 3 משחקים בהרכב של סביליה מאז שחתם, בכולם סביליה לא מנצחת, וגרוע מכך נראת עוד יותר חסרת מחץ מלפני שהגיע, והביאו אותו בדיוק בגלל הבעיות בהתקפה.

חשבתי שהמעבר לבית יעשה לו טוב, כנראה שגם זה לא משפיע עליו ועדיין הוא חסר תועלת לחלוטין.

כמובן שהוא הגיע במצב שהקבוצה במשבר, וצריך גם לציין זות, אבל שום שינוי הוא לא הביא, 15 משחקי ליגה העונה, נאדה שערים.

אני עדיין מחכה לראות את המשחק באיוורוסטאר, ימח שימם על השופטים שתמיד עוזרים לריאל ובארסה, שלא מספיק הם כמה רמות מהליגה, גם השופטים עוזרים להם.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/12
  15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לפני שלושה ימים פתח בניצחון 2-1 על ולנסיה בגביע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/12