מחזור 19: הזאבים נכנעים לבאיירן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏27/1/12.

1. Der Rotbart Member

ובינתיים מתברר שפודולסקי נפצע ויעבור בדיקות מחר; בספק למשחק מול קייזרסלאוטרן בשבוע הבא.

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

לצערי כל הלינקים שהשתמשתי בהם כדי לצפות במשחק נפלו בדקה ה40 וחשבתי שהם כבר לא יחזרו לעבוד אז התעדכנתי בתוצאה רק דרך אתרי תוצאות לייב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_let_it_all_out.Xxx

כפי שהצלחתי להבין ראול אתמול לא עלה לשחק וצ'יפריאן מאריצה עלה במקומו, אוהו איך הוא עלה. במחצית הראשונה אפשר לומר שהתוצאה מאוד משקרת, פודולסקי גנב גול ומשם המשחק היה שלנו לגמרי. הרבה כדורים חופשיים, שליטה מסיבית במגרש. ג'וליאן דרקסלר מאוד פעיל ואני מאוד שמח על כך, ויתרה מכך נראה כי יש לו גם רגל ימין - דבר שלא ידעתי כי חשבתי שהוא רק שמאלי (הוא אתמול הרים קרנות ברגל ימין).

הקישור האחורי שלנו מאוד משמח אותי. מרקו הוגר היה לא רע אתמול, מאטיפ נתן משחק טוב. אני תוהה איך זה ייראה בשנה הבאה עם הרכישה מגלדבאך.. במחצית הראשונה פאפאדופולוס השאיר קצת חורים בהגנה שהוא מיהר לסגור, אובאסי היה קצת למל"מ. בסופו של דבר אני מאוד מרוצה, לא ציפיתי שניתן אתמול רביעייה. אני עכשיו הולך לברר למה ראול לא שיחק.

עריכה: אני קורא שהוא נפצע, לא יודע לכמה זמן. אני משער שלמשחק הבא הוא יהיה כשיר.

:aaa21:

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/12
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ראול אכן היה פצוע ומפתיע לראות שמריקה נכנס לנעליו.
    רק שלא ישלה אותכם, יש לו מדי פעם הברקות, אבל בסך הכל מדובר בשחקן מאד מוגבל.
    מפתיע אותי ההתעלמות של סטיבנס מפוקי שדווקא די הרשים אותי בהזדמנויות שקיבל...

4. ראיין אדלי Member

קלן קבוצה משוגעת ולא צפויה. אני מהמר עליהם הרבה ככה שיצא לי לראות אותם כמה פעמים העונה, מפליא אותי איך שהם מתפרקים כל כך מהר, מול 10 שחקני באיירן קיבלו 3, מול דורטמונד חמישייה, שאלקה פעמיים הנחילה להם תבוסה... דווקא קיוויתי לראות אותם מגיעים לצמרת
    -
    לוקאס פודולסקי שחקן ענק שכנראה שנה הבאה כנראה כבר לא יהיה שם, קבוצות מאנגליה כבר עוקבות אחריו.
    * המלצה: לסמן 2 בשערים במשחקי קלן, סופגים הרבה, כובשים הרבה...

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

גם אני לא מבין למה פוקי לא פותח בהרכב. יצא לפגרת החורף אחרי שהציג כושר באמת יוצא מן הכלל, לא שמריצה לא מספק את הסחורה, כן? אבל עדיין הייתי מעדיף את פוקי אם ראול או הונטלאאר לא משחקים.

רק בשבוע שעבר הם יצאו לוולפסבורג וחזרו עם הפסד 0:1. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

6. ראיין אדלי Member

בסדר לא כל משחק יש הרבה שערים, אבל בדרך כלל, או שהם מפציצים בשערים או סופגים מכל שטות... לא יוצא הרבה מקרים שהם חוטפים רק שער אחד או להפך, מבקיעים רק שער אחד
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    יהיה מעניין לראות איך גלאדבך תיראה היום, מבחן אופי גדול

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גלאדבך ממשיכים להראות שהם מיומנים מאוד בשיטת משחק המעבר המהיר ומסודרים להפליא בהגנה. הם מוותרים לגמרי על החזקה בכדור ולא מנסים לפתח משחק יותר מידי במרכז המגרש, פשוט ישר חותכים את המגרש בכמה מסירות ומנסים לנצל את הרגעים שההגנה לא מוכנה (כמו שעשו בשבוע שעבר, רק שהפעם הלך להם קל יותר). מרכז המגרש של שטוטגארט לא מצליח ליצור דומננטיות גם במשחקי הבית, זה כבר מצב מדאיג מאוד.

8. aloneli Member

וזה המבחן שלה?
    היא ניצחה פעמיים את באיירן,עשתה תיקו עם דורטמונד פירקה את ברמן לחתיכות והיא הקבוצה הכי לוהטת בליגה.לא מספיק?
    שטוטגארט בחוץ זה משחק קשה אין ספק אבל גלדבאך כבר עברה את המבחן מזמן והיא לא במקרה איפה שהיא נמצאת.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמח לראות שגלאדבך לא רק ניצחה אלא הביסה היום את שטוטגארט, זאת הקבוצה שיצא לי לראות הכי הרבה מבין כל הקבוצות בגרמניה ואני שמח שכך, למרות שהיום לא ראיתי את המשחק הקבוצה הזאת ממשיכה את העונה החלומית שלה ואני מאחל להם שימשיכו עם זה ושזה לא יגמר...

לא יאמן איך בגלל הפסד מפתיע לאוגסבורג לפני כמה מחזורים (אמצע דצמבר) הקבוצה לא ממוקמת במקום הראשון כרגע

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/12
  10. aloneli Member

ואם היא לא הייתה מפסידה לפרייבורג ולהופנהיים היא הייתה ב5+ על באיירן.אם ואם....

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש איבוד נקודות שאפשר לקחת אותו בחשבון ויש כאלה שלא..

12. aloneli Member

פרייבורג מקום אחרון,הופנהיים לא רחוקה משם...

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בדקתי את מיקומה של פרייבורג..אוגסבורג באותו זמן של המשחק היתה במקום האחרון ולזה התכוונתי...חבל בשבילהם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx