מחזור 19: ברצלונה אלופת הסיבוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/1/11.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפיעה של דני אלבס יכולה להכריע הרבה לעונה הזו... מקווה שזה כלום

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מה אני רשמת ומה אתה רשמת?
    אני אמרתי שצריך לפתוח בהרכב שונה לגמרי? אין ספק שצריך לשחק עם ההרכב החזק, אבל במצב של 3:0 במחצית לא היה קורה כלום אם איינסטה היה יוצא בדקה ה- 55, ולא בדקה ה 80. הייתי מסכים לנצח גם "רק" 3:1 ולתת מנוחה במחצית השנייה לשחקנים שאכן זקוקים לה. לא היה קורה כלום אם מסי/ וייה היו מקבלים מנוחה, ובוזאן היה עולה לקצת יותר מ 10 דקות. לא היה קורה כלום אם בדקה ה 60 אפליי היה נכנס במקום צ'אבי. נכון, היינו מפסיקים לדרוס, לרמוס, במחצית השנייה, אבל לפחות ככה במשחקים היותר חשובים השחקנים הדומיננטים שלנו לא יקרסו.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד מקווה שקיקה לא יעלה עם 2 חלוצים היום וידע לשמור את אחד מהם כאופציה מהספסל..זה ההרכב שאני רוצה

דה חאה
    פליפה-דומינגז/גודין-פראה/גודין-אויפאלושי
    ראול גארסיה/קקו(למרות שכנראה יהיה מחוץ לסגל)-אסונסאו
    רייס-אליאס/מרידה-חואנפראן
    פורלאן

ככה יהיה גם את טיאגו מרידה/אליאס וקוסטה על הספסל שבמידה והמשחק יהיה תקוע כמו נגד סנטאנדר יהיה אפשרות לשנות דברים במהלך המשחק

נערך לאחרונה ב: ‏17/1/11
  4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסופו של דבר סוג של "מהפך" בהרכב

דה חאה-לופז,גודין,אויפאלושי,ואלרה-טיאגו,אסונסאו,מרידה,רייס,אליאס-פורלאן

:aaarse:

5. הקפיטליסט משער 2 Member

לא אוהב את ההרכב הזה. לא אוהב את מה שקיקה עושה לדומינגס. לא אוהב את חילופי המקומות של אויפאלושי עוד פעם. במבט ראשון, זה נראה יותר מדי חילופים בהגנה. גם לופז שראה בעיקר ספסל, גם ואלרה שעולה במקרה הטוב כמחליף ראשון וגם אויפאלושי שישחק כבלם.
    הלוואי שאני טועה. אתלטיקו צריכה יום גדול של רייס כדי לייצר מצבים כי בלי קון זה יהיה קשה.

6. riquelme1 Member

אני דווקא אוהב מאוד את אופאלושי כבלם, מפתיע לראות את פראה על הספסל, וגם את דומינגס.

הרכב יחסית טוב, טיאגו חוזר וזה כבר טוב, הקישור של אתלטיקו נראה יותר מסודר ואגרסיבי, חבל שחואנפראן לא בהרכב, אבל מרידה צריך כבר להוכיח את עצמו.

ואליאס בהרכב, יש הרבה ציפיות מימנו.

מיורקה רחוקה מלהיות פריארית, קבוצה מאורגנת מאוד, שיודעת לצאת קדימה, המפתח של אתלטיקו זה לסגור את דה-גוזמן שהוא הלב של מיורקה, שחקן נהדר, גם פריירה הצרפתי שחקן מסוכן מאוד.

7. riquelme1 Member

מחצית בקלדרון, 2-0 לאתלטיקו משער של ואלרה ופורלאן.

סה''כ משחק טוב של אתלטיקו, לא מדהים, אבל בהחלט טוב. גודין ואופאלושי מסתדרים די טוב עם ההתקפה של מיורקה, הקישור בראשות טיאגו הנהדר עומד טוב, ועושה עבודה טובה.

אליאס די מרשים, זה מוקדם מאוד כי זה משחק ראשון, אבל יש לשחקן הזה טכניקה טובה, מסירות, וגם בעיטות מרחוק טובות, שבאחת מהם כמעט והבקיע, לדעתי הוא יורד יותר מדי אחורה ויוצר קצת פקק באמצע, אולי הוא לא רגיל לשחק מאחורי החלוץ, ומוראד אמר שהוא גם משחק כקשר אחורי.

רייס כרגיל לא החלטי, כמה פעולות טובות, לצד כמה איבודי כדור מיותרים, פראן מרידה ממש לא הרשים אותי למעט הבישול לפורלאן, ואני מקווה שחואנפראן יכנס.

8. Muurad Member

אליאס ממש לא משחק כמו עצמו אגב, הוא נראה מפוחד ומתרגש מאוד, כל הזמן דואג להשאר בעמדה שלו ופוחד לצאת קדימה כמו שהוא יודע ואוהב... זה עניין שיעבור, הוא לאט לאט ירגיש יותר בטוח ויבין את המקום שלו בקבוצה וישתחרר, אני לא דואג.

העובדה שגם טיאגו וגם אסונסאו כל הזמן באים אחורה לקבל כדור קצת מפריעה למשחק שלו, כי הוא גם מתופקד ממש באמצע המגרש לכיוון שמאל וגם שניהם תמיד רואים את הכדור ככה שלא יוצא לו להיות משותף במשחק המסירות יותר מידי.. הוא צריך לשחק יותר חופשי ולראות יותר מהכדור כדי להרגיש את המשחק.. הוא נראה קפוא ומפוחד רוב המחצית... כשהוא שיחק כקשר אחורי בקורינתיאנס זה היה יותר בסגנון של צ'אבי, כשלידו היה קשר אחורי הורס שהנגיעות היחידות שלו בכדור הן מסירות קצרות ישר לאליאס שידאג להניע את הקבוצה... במחצית הזו בנתיים ממש משתמשים בו לא כמו שצריך, יכולות הגנתיות גדולות אין לו וגם גוף גדול, הוא מפסיד כמעט כל קרב שם באמצע.

9. riquelme1 Member

אלוהים ישמור, רייס הזה יכול לשגע הפילים, מתחילת המחצית 3 איבודי כדור מיותרים, עושה פעולה טובה ומאבד, מזה הדבר הזה, הוא עושה דווקא?

איזהשחקן מעצבן.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יעזור, אני פשוט אוהב את השחקן הזה למרות כל הביקורת, שמוצדקת ברובה. בלי רייס קשה לי להאמין שהייתי יכול לצפות במשחקים שלמים של אתלטיקו הנוכחית.

דה חאה פשוט שוער גדול, אמרו זאת רבים כבר לפני אבל אין סיבה שלא לחזור על כך.

11. riquelme1 Member

לא יכול לסבול שחקנים שמשחקים בלי שכל, רייס הוא דוגמא לכך, כשרון בטונות, שכל אין לו ממש, גם אופי אין לו ממש, אם היה לו הוא היה מוצא את עצמו היום במקום אחר. ולא נזרק ע''י ארסנל, ריאל מדריד ובנפיקה אפילו שלא רצתה לרכוש אותו למרות שהיה לה אופצייה.

בימים כתיקונם רייס הוא אחלה אופצייה מהספסל, או שחקן שפותח לעיתיים בהרכב.

אתמול הוא כבש, ואפילו שער שני ברציפות, כנראה שהביקורת שלי עושה לו טוב, אני אמשיך עם זה.

מוראד, אני מסכים שאליאס נראה קצת מבולבל וקפוא, אבל זה לגיטמי במשחק ראשון, הכדורגל הספרדי שונה מהכדורגל בברזיל, אבל אני מאמין ומקווה שהוא יתאקלם בקרוב, לא צריך להיות גאון כדאי לראות שכדורגל יש לו ברגליים.

ניצחון חשוב לפני הדרבי, אתלטיקו מגיעה באטרף, איי פליפה..

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא אני חושב שהקבוצה שיחקה סביר אתמול ועשתה את מה שצריך בשביל להשיג את הנק'...שבוע הבא חוזרים ליום ראשון(18:00)