מחזור 19 בסרייה אה -אינטר נשארת בלתי מנוצחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏19/1/08.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרקו מרקיוני זה הרגע בהחמצת העונה באופן רשמי אחרי שהצליח להחטיא מול שער רק ממרחק של חצי מטר בערך. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. Giallorossi Member

בסוף עוד נבכה על כל ההחמצות האלה של מנסיני.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסירה יפה של קאקא שמביאה לגול המיוחל של ג'ילארדינו, וניצחון של מילאן במשחק.
    חבל מאוד שמילאן מנצחת רק בדקה התשעים+ עם יכולת לא משהו.

5. MHFC Member

אחחח איזה ניצחון.

ואיזה לחץ אדיר היה על השחקן של אודינזה בדקה של הגול, 4-5 שחקנים סובבים אותו מכל צד, פאטו חוטף מוסר לקאקה שמעביר עם העקב לג'ילארדינו שהפעם לא מחמיץ וכובש את שער הניצחון של מילאן במשחק בינוני מאוד.

6. 亚历山大帕托 Member

הקרדיט כולו לג'ילארדינו. הוא זה ששם את הרגל שהוציאה את הכדור לשחקן אודינזה, פאטו אסף בחוכמה, מצא את קאקא, והקוסם כהרגלו גם אחרי משחק חלש עושה את ההבדל. ג'ילה תמיד מעלה את המשחק שלו כשסביבו יש חלוצים ענקים כגון רוני ופאטו.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לנו עוד דרך ארוכה אם אנחנו רוצים להבטיח את המקום הרביעי, ומשחקים מהסוג הזה צריכים לשמח את שאר אוהדי מילאן המעוניינים במטרה הזאת הרבה יותר מניצחונות 5-2 על קבוצות חסרות הגנה כמו נאפולי. לשחק כדורגל יפה ולהבקיע חמישיות זה טוב לכותרות, אבל מאז ומתמיד בטבלאות ליגה, את המיקום בטבלה מסדרים לפי מספר נקודות ולא לפי מספר שערי זכות. האופי שנדרש על מנת להבקיע שער בדקה התשעים הוא בדיוק הדבר שאנחנו צריכים במאבק הארוך הזה שצפוי לנו.
    פאטו במשחק מאוד בינוני, בדיוק כמו קאקה וסיידורף. רונאלדו היה טוב ועשה את שלו כשקיבל את ההזדמנויות לכך. אמברוסיני היה מאוד חלש וגאטוזו כמעט ולא הורגש. זה מוביל אותי לנקודה העיקרית מבחינתי: פירלו הוא השחקן הכי משמעותי בהרכבה של מילאן. יותר מקאקה, יותר מנסטה, יותר מרינו ויותר מכל אחד אחר.

8. 亚历山大帕托 Member

גאטוזו דוקא היה אחד הטובים במגרש, עשה את כל העבודה השחורה (והלא נראית, מסתבר).

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא היה פעיל כמו בדר"כ. לרוב יש לו את הערך המוסף מעבר להריסת התקפות היריב, היום הוא לא עשה הרבה מעבר לכך.
    בונרה היה סביר - בהתחשב בכך שהוא היה צריך להתמודד עם אחד הקיצוניים השמאליים הטובים בעולם (לדעתי), הוא היה לא רע. מילה טובה מן הסתם גם לקאלאץ' - משחק מעולה של הנפיל.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי היום חוץ מהעובדה שפאלדינו צריך להיות הווינגר הפתוח בצד שמאל ,יאקווינטה החלוץ הפותח או מערך של 4-3-3 וחוץ מהעובדה שאנחנו חייבים כבר קשר התקפי יצירתי וחלוץ 2 נוסף(או שפאלדינו יקבל הזדמנות ויוכיח אחרת) הייתה עוד עובדה שהפריע לי,העובדה שניצול המצבים שלנו היום היה נוראי,הגענו להמון מצבים ויכולנו לסיים את המשחק,האיבודי נקודות האלה פשוט לא יכולים לקרות יותר...

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני טוען זאת כבר תקופה ארוכה. כאשר הצביעו לקאקא כשחקן השנה בעולם הרמתי גבה בעיקר משום שפירלו שמשחק לצידו פשוט טוב יותר.

12. 亚历山大帕托 Member

הוא לא טוב יותר, ובכלל אי אפשר כל כך להשוות בין שניהם כי כל אחד מהם הוא אלוהים בתפקיד שלו, שלא לדבר על להשוות בשיטת אלימינציה. תורידו את קאקא ותשימו את פירלו, בכלל לא היינו מנצחים היום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/1/08
  13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בדיוק העניין. אני טוען שעם פירלו וללא קאקה, מילאן חזקה יותר מאשר עם קאקה וללא פירלו כמו שראינו היום.

14. 亚历山大帕托 Member

במשחקים כמו היום וברגעים כמו אלה של תוספת הזמן צריך מישהו שמשנה את התוצאה ולוקח נקודות, ולא רק מנהל את המשחק מהמרכז. המשחק ללא פירלו הוא משחק שונה לחלוטין, בעיקר כי ההבדל בין אמברו לבינו הוא של שמיים וארץ, אבל בלי קאקא אין מה לעלות על המגרש בכלל.

עריכה: ואם כבר מדברים על אמברו, אז שוב משחק לו המזל והוא מקבל דקות למרות שכולם כשירים (ההשעיה של פירלו). אני מעריך את ההשקעה, אבל הוא שחקן ללא השראה וכישרון שלא מגיע לו סרט הקפטן! ובכלל, כל ההתברגות שלו בהרכב הראשון היתה מסיבה אחת בלבד - מחסור בחלוצים שאילץ מעבר לשיטת 4-5-1.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/1/08
  15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כישרון ויכולת השראה הם לא פקטור בכל מה שקשור לסרט הקפטן. מנהיגות, לחימה, השקעה, נאמנות וקור רוח הן התכונות הנדרשות לתפקיד. הוצאה של אמברו מהרכב יוצרת בעייתיות מסוימת בעיני לגבי סרט הקפטן. הבהרתי כאן מספיק פעמים למה אני לא חושב שרינו מתאים לתפקיד ואני מאמין שלפירלו יש בעיה קטנה עם הכריזמטיות שלו. כמה זה משפיע בפועל במהלך המשחק? די תלוי. יש המציעים את קאקה ונסטה לתפקיד... אני לא אוהב לראות שחקנים זרים שמקבלים את סרט הקפטן, בטח לא בגיל של קאקה. נסטה? מאוד אוהב את השחקן הזה ומבחינתי הוא כבר נכנס להיסטוריה של המועדון, אבל אני לא רוצה לראות קפטן לשעבר וסמל של מועדון אחר מחזיק באותו התפקיד במילאן.
    איפה זה מעמיד אותנו? פירלו, לא בלב שלם.