מחזור 19 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏5/2/04.

1. Reyes Member

איזה משחק עבר עליי...
    קודם כל, התחלתי לראות עם אבא שלי (עד אחרי שאוהדי מכבי הדליקו את האבוקות בדקה ה-8), ואז הוא החליט שבא לו להתחכם ולא לתת לי לראות (כמו שהוא עושה תמיד במשחקים גדולים), סתם כי הוא רוצה לראות סרט... הטלוויזיה השנייה בבית לא עובדת ונדפקתי... ירדתי לחדר מדרגות, הכל חשוך, ואני מנסה להכניס את המפתח למנעול של האופניים... לקח לי כמה דקות (אין אור בחדר של האופניים) ואז שמתי רייס לסבא שלי, כשהגעתי דודה שלי ראתה והעברתי ישר... ראיתי שחקנים חוגגים וישר כשראיתי את הצהוב של בית"ר, את האוהדים ("תל אביב עולה באש") אין לכם מושג כמה שמחתי... דמעות מרוב אושר... מאז חיכתי שהמשחק ייגמר ובדקות הסיום פשוט לא יכולתי להסתכל מרוב מתח... זה היה מורט עצבים רצח.

אוחנה ניהל את המשחק מעולה. עשה חילופים בזמן הנכון ומגיע לו על כך קרדיט.
    לפני המשחק חשבתי שאנחנו הולכים לאכול אותה, במיוחד לאור הביטחון שהפגין קלינגר... אוחנה נראה לי כזה אחד שלא יידע איך לדרבן את השחקנים אבל הוא שיחק אותה.

גם ההגנה תיפקדה יפה. קורנפיין הציל אותנו והיה רגוע, קאפונה בלם טוב מאד שהוסיף המון ביטחון. אינדיו כרגיל עושה את שלו ורק אמסלם עשה כמה שטויות.

מי שאיכזב אותי היה ארבייטמן. איפה ההקרבה והנחישות שאפיינו אותו?

הייתה אווירה נפלאה, תותחי הקונפטי הוסיפו המון צבע והיה כיף לראות. מזל שלא ספגנו בסיום, וזה היה קרוב. זה היה עולה לנו ביוקר, בגלל תורג'מן שהוכיח שוב שאין לו מושג והחטיא הזדמנות פז.

נ.ב - קראתי שהמשחק זכה ל-21% רייטינג. אני בטוח שאם הוא היה משודר ב-PPV הוא לא היה עובר את ה-2%. ה-PPV הורס לנו את הכדורגל.

אני אוהב אותך בית"ר!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/2/04
  2. אלי מתחן Member

אחי אני לא בא להעביר ביקורת אבל לדעתי עדיף לך לבוא לכאלה משחקים, בית"ר זקוקה לכל אוהד ואוהד שיכול לבוא

3. DaMaGe Member

אין על אלי...אין עליו!!
    החילופים שהוא עשה היו במקום, והחילוף שהכי אהבתי היה שהוא החליף את יצחקי אם אני לא טועה בדרעי!
    דרעי היה החילוף מס' 1 של המחזור, הוא נכנס, ביזבז זמן, כיסח, ונתן איזו דחיפה קלה לשחקן מכבי, ואחרי דקה הוא קיבל ת'צהוב (שהוא תמיד מקבל! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ). משחק טקטי מצויין, למרות שאני לא אוהב כאלה משחקים.
    בית"ר ירדה לבונקר, למרות שאלי אמר הם לא לעשות את זה, הם פשוט הזמינו את מכבי לתקוף, אבל חפיף.
    העיקר ניצחנו!!!!!!!

שבוע מצויין!

4. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מכבי הפסידה וזה בהחלט משקף את היכולת של הקבוצה לאחרונה. אתמול ארבל אמר שלוני ישאיר את קלינגר העונה וגם לעונה הבאה. שמעתם כמה שחקנים הוא רוצה להעיף??? מי יבוא במקומם? קלינגר רוצה להרוס את מכבי ובינתיים הוא מצליח. קודם הוא העיף את נימני ובנין, הקבוצה נראת נורא בלי שני אלו. ועכשיו עוד הרציקוביץ' נותן לו גיבוי?????
    כדאי ששניהם יתפטרו... לפני שהקבוצה תהרס לגמרי.

5. burning soil Member

כיום לבית"ר יש כשרון יותר גדול ממה שיש למכבי,ואתמול זה התבטא
    על המגרש,יש למכבי סגל חלש מאד,שיאבק במרכז הטבלה,ולכן
    מכבי רוצה לעשות מתיחת פנים לעונה הבאה,אני חושב שקלינגר
    צריך להמשיך כרגע,אני לא חושב שמאמן אחר יכול לשנות כ"כ הרבה..
    אבל צריך לחכות ולראות איך זה ייתפתח אחרי הדרבי..

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים איתך, למכבי ת"א, על הנייר, יש את אחד הסגלים הטובים והעמוקים בליגה, בטח ראוי ליותר מיכולת דלה כזו. לכן אני חושב שהבעיה היא לא בחיזוק אלא עמוקה הרבה יותר, ואם קלינגר לא יתפוס את הקבוצה חזק בידיים רצף הכשלונות יימשך והקבוצה תסיים במקום נמוך מאוד. בשלב כל כך קשה חשובה מאוד תמיכת האוהדים וקשה לי להבין מדוע הם כל כך אנטי ולא מבינים שמה שהם עושים הוא אולי צודק אבל לא חכם, וכידוע, עדיף להיות חכם מאשר להיות צודק וחוסר החכמה הזו- אפילו הטפשות הייתי אומר, פוגעת במכבי ת"א כמו כדור שלג. אני לא אומר שהבעיה היא חוסר התמיכה של הקהל אבל הוא בהחלט פאקטור. אם הקהל יתן למערכת שקט היא תוכל להתייצב וכולנו יודעים שמכבי ת"א יודעת לעשות קאמבקים, והשנה עם היכולת הדלה של קבוצות הצמרת זה אפילו פחות קשה. השבוע בדרבי זו ההזדמנות של מכבי ת"א לצבור ביטחון ולהעלות את המוראל גם לקהל שלהם שחייב לעודד בהמוניו ולהרעיד את רמת גן, (אבל על המשחק הזה נדבר בהרחבה לקראת המחזור הבא). אני מקווה שהבהרתי את הפואנטה.

7. שגיא Guest

מכבי ת"א מאוד לא יציבה, ואת חוסר היציבות אנחנו מתחילים לראות עכשיו. קצת פציעות, קצת הרחקות, והנה, אין למכבי ת"א מחליפים ראויים שיכולים להביא לה נקודות, גם מול קבוצה תחתית כמו בית"ר ירושלים.
    ובית"ר, לעומת זאת, כך עושה רושם לפחות, מתייצבת לאט לאט. ברק יצחקי מוכיח את הכשרון הגדול שלו בשבועיים האחרונים, ואף אחד לא שם לב לחסרונו של מאור מליקסון. מי שחסר לי בבית"ר הוא ארבייטמן שפתח את העונה בסערה, אבל עושה רושם שמאז הזימון לנבחרת הוא לא מצליח לשחזר את היכולת הטובה שלו מתחילת העונה, דווקא כשבית"ר הייתה חלשה.

ומכבי ת"א דועכת, עדיין חושבים שם על אליפות?

8. burning soil Member

לדעתי מכבי ת"א מאד יציבה,כבר מס' משחקים שהקבוצה לא אוספת
    נקודות והמגמה נמשכת,לדעתי מכבי קבוצת מרכז טבלה ואפילו
    גרוע מכך..

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אני חושב שאם קלינגר לא היה מעיף את נימני ובנין, מכבי הייתה נראת היום הרבה יותר טוב. אולי הם גרמו למחנאות, לעוף מליגת האלופות אבל בזכותם הקבוצה תיפקדה! עכשיו זה פשוט בושה. מכבי של היום זה בושה לקבוצה של פעם.

10. Reyes Member

אין לי איך להגיע...
    אתה חושב שאני לא רוצה לבוא למשחקים? אני מת לבוא.

11. אלי מתחן Member

כל אחד איך שמסתדר לו, גם אני לא בא לכל המשחקים, רק תבוא מתי שאתה יכול.

12. שגיא Guest

רק בשביל הפרוטוקול:

אתמול נערך עוד משחק בליגת העל, ואני לא מתלונן על זה שאף אחד לא שם לב. משחק טיפוסי אצלנו, בלי הרבה מצבים, משחק די חלש. הדבר היחיד שבלט היה העבירות, כרגיל במשחקי בני סכנין. גם רפי כהן שחזר להרכב לא הצליח לעזור לסכנין לכבוש, וגם מכבי פ"ת מנגד לא עשתה הרבה מהלכים ראויים לציון, ובסופו של דבר 0-0 שלא מקדם אף אחד משתי הקבוצות לאיזור החלק העליון של הטבלה.

13. DaMaGe Member

המשחק הכי משעמם שראיתי בחיים שלי!
    אבל תיקו היה מצויין לבית"ר והיא התקרבה עוד יותר לשני הקבוצות!!!
    בית"ר ירושלים א=י=מ=פ=ר=י=ה ב=צ=ה=ו=ב