מחזור 19 בליגת העל: תיקו מאופס בין אשדוד לק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏29/12/11.

1. Don Joan Roman Member

רואה כמה הליגה הזאת עלובה ולא מאמין עד כמה אנחנו קרובים לביזיון שלא היה כמותו, יובל נעים זה מה שקורה כשמחפשים תיקו ולא ניצחון, הרסת את הבריאות שלנו יא פחדן.
    מחר מלחמת עולם

2. ~Omri~ Member

אכן מתחיל להיות מדאיג המצב. נקווה שקבוצה נוספת תדרדר בהמשך אל התחתית.

3. Ice Cream חסה

למכבי יש את אותן בעיות בהגנה, רק שלה יש מאמן, יש שיטה, ויש שחקנים שלוקחים אחריות במרכז המגרש- ועם ליגה כל כך חלשה השנה ועם השקט ימשיך לשרור במכבי: היא עוד יכולה לגנוב אליפות.

4. WellNeverDie Member

אתה מדבר על מכבי ת"א? היא תגנוב אליפות?
    לא רואה תסריט שזה קורה.

5. johnnie walker Member

אליפות כבר לא ניקח השנה אבל מקום שלישי ואירופה בהחלט בהישג יד ואני מאמין שזאת גם המטרה כרגע.

6. Fanatic Member

אליפות? אל תצחיקו אותי. קודם שנתחיל להיראות כמו קבוצה נורמלית.
    כמו בשבוע שעבר, התוצאה משקרת. סכנין אומנם שיחקה גרוע, אבל הגיעה להזדמנויות ועם קצת מזל המשחק היה נגמר אחרת.

אין כלום במכבי של השנה חוץ מיכולת אישית של שחקנים. לפעמים זה מביא לנו נקודות ולפעמים בדיוק הפוך.
    היום יכולת טובה של קונאטה שעלה מהספסל ושל דאבור (לפני שנפצע) הביאה לנו 3 נקודות.

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/11
  7. Love Is Red Member

בקצב הזה מכבי פתח תקווה תדרדר לאזור המסוכן, מה שנקרא לוזון נתן (אפשרות לפתח תקוואיות להצליח) לוזון לקח (את האפשרות שהפתח תקוואיות יצליחו) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. alexshw Member

מצב חירום.

על שחר להביא את עטר וצדוק מלכה מיידית לקבוצה ולשלם לנתניה כמה שצריך.
    נכון אין הבטחה להצלחה בהחלפת מאמנים, אבל במצב של מכבי חיפה אין ברירה.
    הקבוצה מפורקת לחלוטין. אלישע מתאבד מקצועית והורס את הכל.

יש לשים לזה סוף מיידית.

אחרת, נתמודד נגד ירידה. חד וחלק.

9. ~Omri~ Member

אני מחכה ליום שקהבוצה הזאת תרד ליגה. קבוצה שנואה, משפחה שנואה, אין אוהדים. נמאס מהם.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הנה עוד קבוצה שיוצאת מהמשבר מולנו, לחטוף 4 מראשון זה נראה לי שיא הרבה יותר גדול מלקבל 3 מהאחרונה בטבלה. 9 נקודות מהמקום האחרון. צריך להוסיף יותר מזה?
    אז מה אלישע יגיד היום? השתפרנו, הגענו למצבים, כבשנו שני שערים, אנחנו במגמת השתפרות? מעניין מתי שחר יעשה לזה סוף. באמת שאני סקרן. גם בעונה החמישית של רוני לוי, בחיים שלא ניראינו בצורה כל כך נוראית. יש גבול כמה רע אפשר להראות.

11. WellNeverDie Member

הוא חייב להתפטר. אני באתי בגישה לפני המחזור שאין טעם, הרי אין מישהו אחר להביא, אבל באמת שאני מעדיף שבוליאט יעביר אימון במקומו. חבל בשביל אלישע, באמת בושה.

12. קטלוני Member

אני מתחיל לחשוב שהשחקנים של מכבי חיפה עושים מה שעשו לריימונד דומיניק.מכבי חיפה גרועה מדי בשביל שזה יהיה אמיתי.

13. alexshw Member

תשמע, ברגע שיודעים שאותו מאמן לא ממשיך, אז מתחילים לא לספור אותו. בטח בארץ.
    אפשר לקרוא לזה איך שרוצים.

אלישע איבד כל סמכות בקבוצה ולא קובע כבר כלום לאף אחד. וזה אגב לא קרה אתמול, זה קרה כבר לכל המאוחר בהפסד לק"ש.

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/11
  14. Ice Cream חסה

אליפות לא לוקחת מי שמשחקת יפה, אלא מי שצוברת הכי הרבה נקודות- שאת זה עושים על ידי ניצחונות, ולנצח אפשר בהרבה דרכים.

כל עוד סביב מכבי יש שקט, זה אפשרי. אבל מכבי תנצח דרבי לפני שהיא תשיג שקט, והנה כבר בתקשורת מדברים על סיכוי לאליפות, המאמן נשאל על זה ובקבוצה נוצרת אווירה כזו ובעיקר יש מעל הקבוצה הזו כותרת של "מכבי חוזרת לנצח".
    הרי סכנין למשל עדיין מעליהם בטבלה, ושם לא שואלים את דורה על אליפות...

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, לדעתי זה כבר קרה בקיץ עם הבלאגן סביב דווידוביץ'. ראינו במשך שבועות איך אלישע לוי הסתבך עם המצב כשפעם הלך עם שראנוב ופעם עם דווידוביץ'. ברור של'תמנון' יש שחקנים בקבוצה שיילכו איתו לכל מקום וכך התחיל לדעתי את כל הבלאגן.

המשחק נגד קרית שמונה רק החזיק אצלי את ההרגשה שאלישע לוי איבד לחלוטין את השליטה. אני עדיין לא מבין איך גולסה ועזריאל לא עפו לתקופה רצינית. אפשר לקבל אדום, אבל מה שראיתי היה מתחת לכל ביקורת. הנה היום גולסה עוד מסתובב במגרש עם סרט הקפטן!

די ברור לי שברגע שאלישע לוי הולך אנחנו נשמע מכל מיני 'שחקנים בעילום שם' על בעיות קשות בתוך הקבוצה. אין לי הוכחות לשביתה איטלקית, אבל ברור שהקבוצה הזאת לא צריכה להיות מדורגת כל כך נמוך.