מחזור 19 בליגת העל: תיקו בין עירוני ק"ש להפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏21/1/11.

1. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מתי העונה בית"ר הציגה משחק טוב ?
    נראה לי הסתכלת על קלטות מפעם אחי...

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שחצנות ויהירות בהודעה אחת...
    "אין שום סיבה להפסיד לקבוצה כזאת פעמים" - תקף לשני הצדדים, בתאכלס אתם לא קבוצה יותר טובה מאיתנו, הוכחנו את זה בשחיטה בסיבוב הקודם ובניצחון היום, ההבדל בין 2 הקבוצות העונה הוא מאמן וצבירת נקודות נגד נמושות הליגה.

"פוגש קבוצה שקטנה עליו בכמה מידות והתעלל בה" - חוץ מ3-4 מהלכים יפים לא ראיתי משחק כזה גדול ממליקסון, נתן כמה מסירות עומק יפות אבל מכאן ועד התעלל המרחק גדול, מליקסון שחקן ליגה טוב אבל פעם לא יהיה גדול על בית"ר שממנה נזרק כזכור, ראש לשועלים.

אני ראיתי את יבואה מחמיץ מצב של 100 אחוז מול אוהד כהן, את בן-שושן וריקן עם הזדמנויות טובות מתוך הרחבה, קורה של מישאלוף(לפני הגול של גונזאלס), בעיטות מסוכנות של יבואה ושי חדד ככה שלא רק ב"ש הגיעה להזדמנויות מסוכנות.

בסופו של דבר הגענו למשחק חוץ בלי השחקן הכי טוב שלנו, עם הגנה חלשה וקבוצה במצב מנטאלי חלש אחרי עזיבה של מאמן מהמקום ה-12 אחרי 3 משחקים ללא ניצחון, עם פיגור במחצית בבית שלכם ובסופו של דבר כמו גדולים אנחנו חוזרים לירושלים עם ניצחון.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בסוף העונה נראה מי קבוצה טובה יותר, נכון לעכשיו הגיוני מאוד שהיוצרות התהפכו לטובתכם. מליקסון עשה מה שהוא רוצה, אף אחד לא הצליח לעצור אותו, ההגנה שלכם קטנה עליו איך שתסובב את זה, זה לא בא יותר לידי ביטוי כי הקבוצה שלנו הלכה אחורה במצב של יתרון, וכל הכבוד שניצלתם את זה.
    אולי היה עדיף שברוכיאן היה היום, ומבחינתכם לא בטוח שהוא כזה חיסורון... הבחור לא עושה כלום מתחילת העונה וכבר לא מהווה כזה איום.
    טובה- לא טובה, זה הגדרות, אתם ניצחתם, כל הכבוד.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ניצחון אופייני בעידן אלישע. איך שחקן כמו ורד פותח על הספסל? פיליאבסקי הציג יכולת טובה, אך המשחק הזה לא יכול לשמש כקנה מידה, היות ובני יהודה היו מאוד עלובים.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון חשוב למכבי חיפה למרות שלדעתי התוצאה קצת מקפחת את האורחת. בני יהודה פשוט תעלומה ואין לי מושג אם קשטן יותר טוב מגיא לוזון. מכבי חיפה ניסתה במשך כל המשחק ללכת קדימה, אבל פשוט החטיאה. לדעתי אין טעם סתם להביא חלוץ, אבל חמד מאד לא יציב (וחוץ מלכבוש לא עושה דבר). מאד חבל לי ששלומי אזולאי ועידן ורד לא מקבלים קצת יותר קרדיט. הראשון כבר הראה ניצוצות בעבר ולבטח יכול לעשות את אותם הדברים כמו חמד. השני פשוט שחקן טוב שבקלות יכול לפתוח במקום אדון לאציו.

דבר אחרון, אם יניב קטן לא יכול לגמור תשעים דקות עדיף שיפרוש בקיץ...

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/11
  6. alexshw Member

אצל הפועל זה היה נגמר עם 5:0.
    המשוואה פשוטה, קבוצות שיש להם מה למכור בהתקפה יביכו אותנו במשחק שכזה ויקחו נקודות כמו שקרה קודם לכן העונה.
    פיליאבסקי עם בכורה מוצלחת, אך זה היה מהמשחקים היותר קלים לבלמים. כל הכבוד קשטן, שהרגת קבוצה צעירה ושמחה.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נראה לי שאתה צריך ללמוד הבנת הנקרא.
    איפה כתבתי שהעונה זה קרה לבית"ר?כתבתי שזה קרה בעבר.יכול להיות שאני לא יודע והמילה עבר=מה שקרה בעונה האחרונה.

8. Number 8 Member

מחצית ראשונה די חלשה שלנו, ירדנו ליתרון רק בזכות הכישרון של מדוניאנין, הוא הוציא בעיטה אדירה מהמקום ועטר המשיך את הריבאונד, אך מחצית שנייה מצויינת, ככה מכבי ת"א צריכה להיראות, אמנם זה נגמר בארבע שערים אבל זה היה צריך להיות 6-7 לולא החלטות מפגרות, בעיקר של יואב זיו.

מדוניאנין עם משחק נהדר היום, כמה הוא היה חסר לנו... בתפקיד המקורי שלו רואים איזה שחקן ענק הוא. גם בוזגלו עם משחק טוב, כנראה שהדברים המפגרים של אבא שלו רק נתנו לו ביטחון והיום הוא עשה הרבה דברים יפים וכמובן הגול הענק, סידיבה עם מחצית ראשונה חלשה אבל לשנייה עלה שונה לגמרי וגם ראנגלוב שנכנס כמחליף עשה הרבה פעולות טובות ובישל מצויין לבוזגלו והיה אחראי לפנדל.

צחוק צחוק אבל אנחנו עם 7 שערים בשני משחקים תחת איווניר... אז נגד סכנין תגידו שהיא קבוצת תחתית וזו לא חוכמה ובלה בלה בלה... אבל מה תגידו על היום? אני רק מזכיר שאשדוד ניצחה את הפועל בבלומפילד והוציאה תיקו בקריית אליעזר ובכלל היא קבוצה טובה, אמצע טבלה ומעלה, כך שרביעייה זה לא דבר של מה בכך. מן הסתם יש לנו עוד דברים לשפר, במיוחד את עמדות המגנים ששם אנחנו על הפנים אבל ראינו המון שיפור, בעיקר בחלק ההתקפי, מהתקופה של נמני ומזרחי.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן, כל המשחקים האלה לא שווים שום דבר כל עוד לא ניצחת את הדרבי בעוד שבועיים...יותר מהכל זה מבחן מנטאלי...כל הנצחונות האלה שווים לקליפת השום, אין שום חשיבות לכמות השערים שנכבשת העונה כי ביטלו את הפרש השערים והוא לא מכריע....עוד שבועיים, המשחק האמיתי של איווניר והקבוצה הזאת, וזה יגדיר את כל העונה כולה.

המשחק היום? סבבה יופי, אבל בתאכלס, שום דבר מיוחד ללכת איתו קדימה.

10. Carlo Zampa Member

כיף לנצח. חוץ מערן לוי אין לבאר שבע כלום. אפילו לא כישרון(מה שיש לבית"ר). אוי הם גמורים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/1/11
  11. Number 8 Member

עומר לכל ניצחון יש השלכות. מומנטום להמשך, מוטיבציה לשחקנים, האוהדים מגיעים יותר... לא חסר. אנחנו צריכים לנצח בשביל להישאר במאבק האליפות. אל תילך ראש בקיר.

אגב הפרש שערים כן חשוב כי יכול להיות שתגיע בסיום העונה הסדירה עם אותו מספר נקודות כמו השנייה אבל בסוף הפרש השערים יקבע מי תסיים ראשונה ומי תארח את השנייה שזה יתרון לא קטן.
    בכל מקרה לא התכוונתי לזה בדברים שלי, יש לנו המון כישרון בהתקפה ובשני המשחקים האחרונים הוכחנו את זה, במיוחד היום במחצית השנייה כך שזה חשוב מאוד.

12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אמרת שזה קרה לא פעם ולא פעמיים, ועסקינן בעונה הנוכחית.
    בוא נדבר בכלל על התקופה של הגביע הראשון... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/11
  13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואוו. תיקו 3-3 ביתי מול הפועל פתח תקווה, שבשלב מסוים כבר פיגרנו 3-1. בסיבוב החולף לקחנו 8 נקודות בארבעת המחזורים הראשונים. בסיבוב הזה לקחנו רק 4 נקודות באותם המשחקים בדיוק. אנחנו הולכים לקראת מאבקים קשים מאוד בתחתית.

אני רק מקווה שאת התיקו הזה הפועל פתח תקווה תנצל כדי להיכנס לתקופה טובה. אם הקבוצה הזו יורדת ליגה, אז בכלל לא מעניין אותי לראות איך המגרש החדש בפתח תקווה נראה.

14. yedidel Member

לא להאמין. מילא לשכוח את החמישייה שחטפתם בטדי ולהיראות פחות נמרצים מבית"ר. מילא להפסיד במשחק כזה עם כל הרבה חשיבות. מילא להבקיע גול יתרון בדקה הכי טובה שיכולה להיות, גול שיכול וצריך לשבור איתו את היריבה...

אבל לברוח לחדר ההלבשה ולא להישאר לטקס פרידה מהחבר שלכם מאור מליקסון? זה שכבר שנה וחצי מחפה על כל האנמיות שלכם? כבר לא נשארו לי מילים.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ואתה ממשיך לדבר שטויות.בוא אני אביא לך דוגמא למה שאמרתי מהמשחק נגד הפועל ת"א לפניי שנתיים בטדי שבית"ר הפסידה 2-0 למרות שהייתה צריכה לתת שביעייה.מה תגיד עכשיו אדון איינשטיין?