מחזור 19 בליגת העל: תיקו בין עירוני ק"ש להפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏21/1/11.

1. alexshw Member

חח גונסלס כובש שער יתרון לבית"ר. השני שלו העונה.

2. Igi Member

לרוני לוי יש מקורבים בספורט5? מה זה הכותרת הזאת "הוא קוסם"? ניצח במשחק בכורה של מאמן חדש(תמיד יש מוטיבציה חדשה) וכולה את ב"ש, אפשר לחשוב שניצח את ברצלונה בקאמפ נואו.

3. Igi Member

יש לינק נורמלי לחיפה?

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יש.
    תענה לי במסנג'ר אני אשלח לך

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון של הקרבה ונחישות מצד השחקנים שלנו וגם על הדשא אנחנו היינו יותר טובים לדעתי(רוב המצבים של ב"ש היו ממצבים נייחים).
    עידן טל במשחק מצוין, החזיר אותנו לחיים משום מקום עם שער ענק ובא לקבל כדורים וחילק הוראות, השילוב עם רוני לוי עושה לו טוב, אהבתי גם את המשחק של מישאלוף ומויאל היום, ומי מאמין שדווקא גונזאלס שלא היה אמור לשחק הבקיע את שער הניצחון.

נ.ב.

טוב לראות את דוד אמסלם על הקווים צורח על שחקנים ונותן הוראות, היה שחקן נשמה ועכשיו הוא גם נותן את שלו כעוזר מאמן.

החלמה מהירה לאוהד בית"ר שנדקר.

שבוע טוב.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה תמיד רואה הכל הפוך. הייתם טובים יותר? חוץ מהמצבים הנייחים היה את המשקוף בחצי הראשון ולפחות עוד 2 מצבים נדירים שאסולין הצליח להחמיץ במחצית השנייה.
    מדהים כמה אנחנו נאיבים, אפילו מול קבוצה חלשה כמו בית"ר י"ם הצלחנו להפסיד.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ממתיי מצבים מציגים את היכולת?בית"ר עמדה על המגרש הרבה יותר נכון מב"ש והניעה כדור בזמן שב"ש שיחקה מבולגן,בית"ר הייתה טובה יותר והגיע לה לנצח.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר אולי הניעה את הכדור אבל ברגע שכל התקפה שנייה של באר שבע מסוכנת וברגע שאסולין לבדו יכל להשלים מהפך במשחק אז בית"ר לא הייתה טובה יותר אלא היא פשוט ניצלה בנס כי היינו נאיבים ויש לנו את השחקנים עם המנטליות הכי דפוקה בישראל.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם הייתי מצפה לניצחון אולי הייתי מאוכזב יותר, אבל ידעתי שנפסיד היום, זה היה רשום על הקיר. הגענו למצבים נפלאים (ממצבים נייחים?? מצחיק, מליקסון סידר לאסולין 2 מצבים של אחד על אחד) החמצנו, ומי שמחמיץ מפסיד, כנראה שבית"ר היא נאחס העונה, אין שום סיבה להפסיד לקבוצה כזו פעמיים, גם היום, היינו צריכים להוציא יותר, אבל רצינו יותר מדי, וזה היה רשום על הקיר.

מליקסון נתן מיליון אחוז, שוב פוגש קבוצה שקטנה עליו והתעלל בה, אם אסולין היום טיפה מרוכז מליקסון מסיים עם 2 בישולים את המשחק, משחק מצויין שלו, הלוואי שיראה ככה גם בפולין.

נשארנו אחרי המשחק, מליקסון כצפוי לא עמד בזה ובכה, מגיע לו הכבוד הזה ושיהיה לו בהצלחה.

אנחנו קבוצה של פלייאוף אמצע, עם מליקסון ובלעדיו, לקלינגר יש הרבה עבודה עכשיו.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ראיתי הרבה קבוצות שמתגוננות מול קבוצות צמרת, גם קבוצות שמשחקות מבוקר במגרשי חוץ ראיתי, אבל קבוצה שבאה ולא עוברת את החצי לא ראיתי הרבה זמן. כזה בונקר מגעיל, בישביל זה צריך את קשטן על הקווים? דבא אולי הבקיע אבל היה צריך לפחות לכבוש עוד פעמיים כשהחטיא מול שוער, מקווה שהכתומים ישלמו על צורת המשחק שלהם במחצית השנייה.
    אם אנחנו לא כובשים את השני אנחנו בוודאות נספוג את השיוויון. אגב, אני לא יודע איך פביאנסקי יהיה כשנתגונן אבל כשהקבוצות שמולנו מתגוננות חשוב שיהיה לנו שיידע לדחוף קדימה.

לא יודע, האמת לירן אתם קבוצה די חלשה מבלי מליקסון. נכון, שחקן אחד לא עושה קבוצה, אבל היום הסתכלתי על המערך שלכם ולא מצאתי שחקן שמגיע לרמה של מליקסון. לא בראיית המשחק, לא בהשתחררות ולא בקבלת ההחלטות. מי אמור להוות לו תחליף צגאי?
    בלי מליקסון אתם קבוצה בשתי דרגות פחות טובה, ולדעתי גם תראו את זה במשחקים הבאים שיהיה לכם די קשה לכבוש, ובעיקר לייצר מצבים ליד השערים של היריב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/1/11
  11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אין מילים על ההחמצות של אסולין, וזו שהוא עבר את הרוש..אין דברים כאלה /:

אנחנו כל כך נאיביים. גם העמידה הרעה של כהן בבעיטה של עידן טל, גם אחרי סידיבה הקשר האחורי לא עושה את הפעולה שלו ומשאיר שחקנים חופשיים 30 מטר מהשער! איך חוזרים על אותה טעות פעמיים.

ההגנה של בית"ר בדיחה, מתי שהשחקנים רצו (וחבל שהם לא רצו הרבה) ההגנה שלהם נחתכה ואסולין..אוי אסולין.

היה מאוד מרגש להיפרד ממאור, מה אפשר להגיד עליו? יהלום, קוסם. מה שבא לראש. שיהיה לו בהצלחה בפולין , נקווה שהעזיבה שלו לא תמוטט את הקבוצה הלא-יציבה הזאת לחלוטין.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ראשונה הסתיימה בחיפה עם יתרון מוצדק של 1-0 למכבי חיפה. לפני שאני מגיע לשידור אני שמתי לב לדבר נחמד. ברגע שהקבוצה היריבה של מכבי חיפה מתחפרת טוואטחה למעשה הופך לשחקן קו ולמעשה מקבלים מעין 2-5-3. בני יהודה פשוט לא רוצה לשחק וזו זכותה, אבל טוב שיש את משומר ואת דבאלישווילי שמענישים פחדנות שכזאת.

עכשיו לשידור.
    אין שום מדינה נורמלית בעולם איפה שקבוצה שמובילה בצוותא את הטבלה משודרת בפלאפון. אם זה כבר ביזיון, אז השידור הוא עוד תסכול אחד גדול. המצלמות לפעמים רוקדות לכל כיוון, אין הילוכים חוזרים והשדר פשוט שלילי בצורה בלתי מובנת. אני לא צפיתי עכשיו במשחק של ברצלונה, אבל גם לא במשחק של ליגה למקומות עבודה...אני שמח שאני יכול לראות משהו, אבל פשוט בלתי נסבל שאוהדי מכבי חיפה צריכים לסבול מהעובדה שמשחק בין מכבי פ"ת לסכנין או באר שבע מול בית"ר מקבלת זמן שידור. פשוט ביזיון!

13. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מצבים נייחים הם חלק מהמשחק אין מה לעשות, אתה יכול לעמוד יפה כל המשחק אבל לספוג 2-3 שערים ממצבים נייחים ואז מה ? תגיד שנראית טוב ? זה לא הולך ככה.

בית"ר לפרקים הציגה כדורגל טוב, אבל היו רגעים שהיה נדמה שהייתה התלהבות יתר ובמקום הרצון והיכולת באה היכולת של תקופת מלמיליאן.

בכל אופן, היו הרבה דברים חיוביים ונחמדים לראות, מקווה שתהיה לזה המשכיות כי אם לא אין לזה כל משמעות.

14. Igi Member

יפה אגב שמשומר למד להרים.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בטח שאני אגיד את זה,זה שבית"ר תפסיד במקרה כזה לא סותר.לא חסר משחקים שקבוצות מציגות יכולת טובה אבל לא משיגות את הנקודות בסופו של דבר וזה גם קרה לבית"ר לא פעם ולא פעמיים.

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/11