מחזור 19 בליגת העל: מכבי ת"א ראשונה; מהפך גדול לבית"ר על סכנין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏19/1/18.

1. Melikson24 Member

התכוונתי למשחק נגד הפועל חיפה :)

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

סליחה סליחה

3. zivmay Member

אנחנו פשוט משחקים בלי מוח וביטחון. למזלנו אלו בעיות שאפשר לפתור.

4. Raulito Madridista

על באר-שבע עברו השנה דברים קשים ברמת המועדון כמו המקרים של שיר צדק ואליניב ברדה וברמה המקצועית כמובן הפציעה של ויטור, אני לא מתעלם מזה לחלוטין. אני גם לא מחפש 'יכולת שיא', אבל הכדורגל בטרנר בעיקר נראה רע רוב העונה ומכבי פתאום, נחושה מאוד ומנצחת - עלולה להיות זו שמשיגה את הניצחון ההיסטורי שם ומשנה את פני הצמרת. יש הבדל גדול בין הכושר הפסיכי של באר-שבע לבין היכולת הדלה מאוד עכשיו כל ניצחון הוא כמו לידת עכוז. חשוב מבחינת באר-שבע שאוגו נח אתמול.

על הפועל חיפה אמרנו מזמן שהמספרים יתיישרו, הם נאיבים אם ציפו שם למשהו אחר אבל מה שמדאיג הוא שהכדורגל באמת רע, הם לא עשו כלום אתמול, זה לא כמו אחד המשחקים שהכדור לא נכנס.

בית"ר הפכה מקבוצה רעבה לקבוצה שקצת משותקת, הביקורת מבחוץ מחלחלת, הסגל ההגנתי בינוני וזה מה יש. אם עידן ורד יחזור חד זה פלוס גדול לחלק ההתקפי אבל הם לא מתנהלים נכון וזו הסיבה שלדעתי זה לא יקרה. בית"ר תצא מהמירוץ בשלב מאוחר יותר, כלומר בשנה שעברה היא בכלל לא הייתה, אבל טביב מפספס צ'אנס בלתי-חוזר. לא זוכר קבוצה שניצחה וניצחה והיה מסביב כל-כך הרבה באלגן.

לגבי מכבי חיפה אתמול, הראו אתמול התקפה אחת איך אלברמן במקום למשוך אחורה ולחכות לשחקן - מה שאתה עושה מול שחקן שהוא טוב ומהיר ממך, השחקן הטוב בשכונה שעובר אותך בקלות, או כשאתה בחיסרון מספרי - מנסה לתקוף את הכדור ואשדוד הייתה יכולה לכבוש אבל רק אלוהים יודע מה ניסו לעשות שם.

הפועל רעננה עמדה אתמול יפה על המגרש ונראתה לא רע, קורצקי הביא לתנופה וזו כנראה הקבוצה היחידה שמתאימה לו. בני-יהודה ברוב העונה נראית אותו הדבר. אתמול יונתן כהן היה מאוד אגואיסט.

5. Telkiyski Member

בואו נגיד ככה.

אם היו מונים לבכר ואוהדי ב"ש את רשימת הצרות שיפלו עליהם השנה (מויטור כרגיל נפצע, דרך שיר צדק סמים ועד ברדה על סף מוות) ואומרים להם שבתום 19 מחזורים לא יהיו להם פחות נקודות מלקבוצה שתהיה ראשונה בטבלה - הם היו לוקחים את זה בשתי ידיים.

עכשיו זה הזמן של באר שבע להתחיל להשתפר ביכולת.

6. yakov_y YNWA

כחלון מגן, גולדנברג בלם (!), קשר אחורי אחד ורייבירו פותח בפעם הראשונה לדעתי כחלוץ.
    הרכב מעולה, אומנם רציתי לראות את אלקסלסי בשער, קובי מור הוא ברירת מחדל וקוגבנייה גם ברירת מחדל אבל גולדנברג ורייבירו עושים אותי אופטימי.
    מקווה שבלי ערן לוי, החלק הקדמי יחזור לפרוח.

7. עידן444 Member

והקהל בחוץ... או בבית...(כמוני... מצטער, קשה לי לא לראות את המשחק...)
    יהיה מעניין...

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

או שלא ראיתי אותו מספיק או שאני לא מבין מאיפה האופטימיות לגביי חגי גולדנברג כבלם.

איפה הויבך בכלל??

9. Bilev Member

לא תורגל בהרכב הפותח, והודיע שהוא חש ברע

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לפי הניסוח יש פה מתיחה בשריר החשק.

גלץ אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

אבא שלי, יליד נתניה, גדל בחוף פולג, יש לו סיפורים משם שלא היו מביישים את הסרט מציצים, מאוחר יותר הוא גם הפך למציל של החוף(הרבה לפני שהכיר את אמא שלי ונהיה בן אדם :) ) חוף פולג זה אחלה חוף, ואני זוכר בתור ילד שאבא שלי לקח אותי לשם כל קיץ. אין לי ספק ששחקני מכבי נתניה עושים שם חיים.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent.ftlv4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26815051_1555773691144420_6549233105223842696_n.Xxx?oh=12814e4d69b6459c18801ba2d95d81c0&oe=5AF18CF2

המשחק המרכזי של המחזור ה-19 יפגיש בטדי את בית"ר ירושלים ובני סכנין.
    שתי הקבוצות מתחזקות את אחת היריבויות החדשות-גדולות בכדורגל הישראלי, יריבות שהחלה בתחילת העשור הקודם עם עלייתה של סכנין לליגת העל וביחד עם המצב במדינה והשינויים בקהל של בית"ר יצרו משחקים שעוררו עניין יותר מחוץ למגרש מאשר על הדשא עצמו והובילו לכך שלראשונה בכדורגל הישראלי אוהדים אורחים לא מורשים להגיע למשחקים בין הקבוצות במסגרת הליגה. שתי הקבוצות נפגשות ברציפות החל מעונת 02/03 אז נפגשו בגביע הטוטו עד העונה(למעט עונת 06/07 אז סכנין הייתה בלאומית) והמאזן הוא 42 משחקים, 15 נצחונות לסכנין, 12 לבית"ר ועוד 15 משחקים ללא הכרעה.

בבית"ר יגיעו למשחק במטרה להישאר צמודים לב"ש ומכבי ולברוח מעט להפועל חיפה שמעדה בשבת, טביב במיאמי אמנם אבל עדיין לא ברור מי יחלק את ההוראות או יקבע את החילופים מחר. בן-זקן יצטרך להסתדר ללא סאבו המורחק, קלטינס, ורד ובויסן הפצועים כשגם פול אדגר המתנדנד עשוי להיעדר. בסכנין טל בנין יערוך בכורה על הקווים מול הקבוצה במדיה שיחק בעונת 04/05 ויחסר את אברהם פאס ושלומי אזולאי הפצועים, גם מוחמד כליבאת בספק ומי שיערוך בכורה הוא חלוץ הרכש מבאר-שבע אמיר חליילה.

הרכבים משוערים:

בית"ר ירושלים
    בוריס קליימן - מיקי סירושטיין, טל כחילה, עופר ורטה, מרסל הייסטר - קלאודמיר פריירה, אנטואן קונטה, פול אדגר(ז'אורז'יניו) - גאטאן וארן, חן עזרא, איתי שכטר

בני סכנין
    מחמוד קנדיל - עלי עותמאן, סארי פלאח, מארון גנטוס, וונדרסון - חאלד חליילה, איהאב גנאים, עטאא ג'אבר, ישראל זגורי, פיראס מוגרבי - אמיר חליילה

*/aaa031

13. סמואל אטו Member

אבי ריקן מאבד את המקום בהרכב של מכבי ת"א לברק יצחקי.
    מעניין איך השינוי הזה ישפיע על המערך החדש של מכבי, ואם הסיבה זו חולשת היריבה ולא משהו אחר.

14. Melikson24 Member

אופתע אם זה ייגמר בפחות מ-3-1, אשקלון יורדים להגנה מהר מדי.
    יש להם אחלה התקפה, למכבי הגנה חלשה, למה לא ללחוץ אותם?

15. עידן444 Member

סיפור לא אמין אם אבא שלך קורא לחוף הזה חוף פולג:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz אוהב/ת את זה.