מחזור 19 בליגת העל- מכבי ת"א מנצחת את בנימני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏27/1/05.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

תחי האובייקטיביות

2. אלי מתחן Member

גם 700 שנסעו מחיפה לב"ש בשעה כזאת זאת כמות נכבדת, במיוחד ביחס למה שהולך בשאר הליגה.
    סתם חיפה קבוצה מגעילה, תקציב ענק ושחקנים מפוצצים לא מכפים על חוסר חשק לשחק מכיוון שהאליפות כבר סגורה. הבעיה שגם שחיפה נותנת, אין מי שיקח.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חיפה נגד סכנין. אני אובייקטיבי לחלוטין. 90 דקות הירוקים בדממה, סכנין בבית ספר לעידוד. אין מה לעשות גל אני מדבר עובדות. כואב נכון? מה לעשות. הקהל של חיפה רגיל לרביעיות אז למה מה קרה שתעודדו ב- 0-0... קשה.

4. אורן04 Member

וזאת כמובן בניגוד לקהל הענק של באר שבע שממלא את המגרשים ולא מפסיק לעודד לרגע (חוץ מלכמה מחאות) גם כשקבוצתו לא מצליחה וצריכה אותו.

5. MaDot Member

כן חברים יקרים מה שקורה בכל מקום קורה גם אצלנו
    כמו שבכל מקום שונאים את הקבוצה הכי טובה הכי חזקה ומחפשים בקטנות ככה גם אצלנו
    הרי ברור שהקהל של באר שבע הרבה יותר טוב מהצבא הירוק של חיפה שהביא 20 אלף איש 3 פעמים לקפריסין שהביא 8 אלף איש לאולד טראפורד שפיצץ את רמת גן עם 40 אלף איש נגד רוזנבורג שבליגות א' המשיכו לבוא 4 אלף איש בממוצע זה ברור שבאר שבע אימפרית העידוד ששמעתי אותם היום דרך הטלויזיה בערך כמו מכבי פ"ת עם מגאפון ותוף מקולקל הקהל שלהביא 3 אלף איש בבית נחשב אצלו לכמות שיא אין לי ספק בכלל שאתם קהל הרבה יותר טוב כל הכבוד לכם מעצמת עידוד אתם

בקשר לקבוצה ? חיפה על הפנים יניב קטן כולו פוזה הגיעו לכם 2 פנדלים המשקוף בכלל עבר את קו השער איך הקוון המסטול לא ראה את זה ?!?!?!?
    באר שבע צריכה להיות האלופה הנצחית של הכדורגל הישראלי אתם יודעים זאת שייצגה אותנו באירופה כל כך בכבוד וגרמה למדינה שלמה לצמרמורות באר שבע גם שולחת כל שנה את קבוצת הנוער שלה לטורנירים הכי גדולים וחוזרת תמיד עם החזה בחוץ
    באר שבע ... רגע באר שבע זאת לא הקבוצה הזאת ששבוע הבא יש לה משחק עונה על ההישארות ? בליגה "הלא חזקה שלנו" מה באר שבע עושה במקום העשירי ?

נסכם

אתם ה-קהל ו ה- קבוצה
    ואנחנו חזרנו עם 3 נקודות

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר לקהל אני באמת חושב ששלנו יותר טוב.

ורגע בקשר לזה שאנחנו קבוצה טובה יותר אני אמרתי משהו בכיוון.... אם כן תחדש לי. תן לנו רבע מהתקציב של חיפה ואז נדבר. אין מה להשוות בכלל בין 2 הקבוצות.

7. AleX-Del-Piero Member

אני לא יודע אם הרגשתם את זה אבל במחזור הזה אני לפחות נהנתי קצת יותר...הייתה רמה טיפה יותר טובה מהשבועות האחרונים היו משחקים קיצביים מאוד לא משעממים ושקופים...הפועל ת"א חזרה לנצח קשטן הפסיד בפעם הראשונה,נצרת עילית מקום 4,בני יהודה חוזרת לכושר הטוב של מחצית העונה שעברה,חל שיפור ברמה של הפועל ב"ש (למרות שזה לא מספיק)-בקיצור מתחת למכבי חיפה יש ליגה.היום משחק מאוד מעניין מכבי מול בית"ר...אני אופטימי.
    חוץ מהמקרה המצער והמגעיל של סכנין בקריית-אליעזר אני חושב שהיה מחזור לא רע בינתיים אני מקווה שהוא ימשיך ככה...

8. MaDot Member

חחחחחחחחחח ברור
    אחי אתה מודע לעינין שמכבי פ"ת הביאו כפול קהל ממכם לקרית אליעזר?
    יש לכם הרבה ללמוד כדי להיכנס להשוואות בינינו לביניכם

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

שטראובר עדיין פצוע, מה שאומר שגל ניר יפתח. הפסד של מכבי מוריד אותה למקום ה-9 ויכול לסבך אותה בתחתית, לא פסגת השאיפות.. ואת בית"ר לעומת זאת, לקדם למקום הרביעי.
    נראה לי ששכחתי כבר איך זה שמכבי מנצחת..

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה משווה ?!?!

כמו שלחיפה יש קהל של הצלחות גם בבאר-שבע יש דבר כזה , ותאמין לי שבכל הארץ יש דבר כזה וזה לא סוד.

כשהגענו לגמר הגביע הבאנו 20 אלף איש ,גם אתם במצב דומה הייתם מביאים אותה כמו ואולי יותר כי מה לעשות למכבי חיפה שמצליחה בכל שנה יש אוהדים בכל הארץ ולב"ש הקטנה יש אולי 100 אוהדים שלא מבאר-שבע .
    ככה כשמצליחים , יש לך מיליונים של אוהדים.

מכבי ת"א לא פיצצה את ר"ג ב35 אלף צופים בגמר הגביע מול מכבי פ"ת ?
    לפני 4-5 שנים אוהדי מכבי פ"ת בקושי היו ממלאים מונית למשחקי החוץ והבית , היום כשהקבוצה שלהם בין 2-3 הקבוצות הטובות בארץ הם יכולים להגיע לכמות נכבדה.

יניב קטן היה אתמול מסריח,הוא יודע שהוא שחקן יותר טוב מכל 11 הבארשבעים שהיו והוא זילזל בכל שלב המשחק,ניסה לתת הבין הרגלים,הקפיץ את הכדור,ניסה מסירות מתוחכמות שבמשחק יותר חשוב הוא לא היה עושה את זה.

כל קבוצה שמצליחה פתאום מתגלים לה עוד ועוד אוהדים.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכשאתם מתווכחים בינתיים מי הקהל הטוב ביותר , אז תסתכלו על מסך הטלויזיה שלכם בערוץ 10.

זה נראה כאילו שבלומפילד הפך להיות ל90 דקות כמו טדי

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמינו לי לפעמים אני לא מבין מה עובר בראש של החלוצים .
    הם קודם מחפשים פנדל,אח"כ לתת את הגול.

פרוחננקובס כבר עבר את קורנפיין , הכדור לא היה בורח לו אם הוא ממשיך לרוץ , אבל הוא חיפש את הפנדל ולהדביק לקורנפיין את האדום . למה ? לא עדיף לתת קודם גול מאשר להיות תלוי בשופט

13. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

נו... 1-0 למכבי, פרוחה עם שער ראשון לאחר החזרה.
    רק שינצחו לשם שינוי....

14. בית"רי מלידה Member

אוחנה הגאון שם את ברוכיאן על הספסל - והחזיר את הצעיר המוכשר נימני...

תיכף הוא יכניס גם את בנין... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

היתרון של מכבי מוצדק!

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אח... איזה שוער גל ניר.. אני פשוט לא מבין למה קלינגר מתעקש לפתוח עם שטראובר שעושה שטויות שעולות לנו בשערים יקרים...
    יש לך שוער שני טוב יותר הראשון, תשתמש בו!
    יש!!!!!!!!! ניצחון ראשון מזה... אין לי כבר מושג כמה זמן. 1-0 קטן, אבל זה מספיק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/1/05