מחזור 19 בליגת העל- מכבי ת"א מנצחת את בנימני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏27/1/05.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תרשמו טוב טוב את התאריך, כי השבוע הולך להיות ההפסד הראשון של חיפה השנה בליגה...

2. אלי מתחן Member

אתם באמת סופרים את זה?

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה חבל על הפדיחות שיהיה לך בסיום המשחק , נשתוק נבוא קטנים נצא גדולים.

גם לי ולכמעט רוב האוהדים של ב"ש יש הרגשה טובה לגבי המשחק היום מול חיפה , אבל רק בגלל שלכולם יש הרגשה טובה וציפייה לתיקו ואולי ניצחון ,בסוף על הפתיחה נקבל את הבום הראשון ואח"כ יגיע השני והשלישי....
    ככה זה , באים למשחק אם הרגשה טובה , וחוזרים ממנו עם הרגשה נוראית.

4. MaDot Member

מה אני יגיד לך משה אחי אם אתה אומר אולי אתה יודע יותר ממני למרות שבאר שבע ידוע שזה מגרש קשה

5. שגיא Guest

הסטטיסטיקה בוסרמיל במשחקים של מכבי חיפה באר שבע, נוטה לכיוון באר שבע. ידוע שחיפה מתקשה שם ובשנים החארונות הצליחה לנצח שם רק פעם אחת. איך זה ישפיע על המשחק הערב? נחכה ונראה. בבאר שבע באים עם מוראל גבוה אחרי ניצחון ובחיפה עסקים כרגיל והשחקנים יבואו לעשות את העבודה שלהם. בלי שום שינוים בהרכב ונק'ווה שאלמדון, שימשיך לפתוח, ימשיך גם לשמור על שער נקי.

6. MaDot Member

יאאלה חיפההה עם הלבבב
    יאאלה חיפה =כ=י= =ר=ק= =א=ו=ת=ך= =א=ו=ה=ב=

7. Paolo Maldini שחקן ותיקים

ת'אמת, שכל אוהד בא למשחק של הקבוצה שלו מול מכבי חיפה עם הרגשה טובה שהפעם זה יקרה, אבל תמיד הם מנצחים בסוף איכשהו.
    למרות שדווקא יש לי הרגשה שמכבי לא ינצחו היום, אני מנבא תיקו.

מחצית בארווה, 2-1 לנצרת-עילית מצמד של שחר סימנטוב (22' בבעיטה מרחוק, 40' פנדל) ושער שהשווה זמנית את התוצאה בדקה ה-27 ע"י נגיחה של הבלם דוריצ'יץ'.

8. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

הפסד ראשון לקשטן לאחר 5 ניצחונות רצופים.

9. Reyes Member

2-1 להפועל. הנה בא הקאמבק? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל ת"א 2 - 1 בני סכנין.
    ניצחון ראשון לפייגנבוים, הניצחון הקודם של הפועל ת"א גם כן היה נגד בני סכנין (3 - 2).
    אבל אני שומע ברדיו שיש בלגאן רציני! מישהו יודע לספר מה עשו שם אוהדי סכנין?!

עדכונים מהמשחק בבאר שבע- זנדברג פתח בחיפה במקום באדיר. 1500 ירוקים עשו את כל הדרך, כבוד!

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/05
  11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אסף קינן חטף אגרוף מאוהד מתוסכל.
    הפועל מנצחת? משהו במשפט הזה לא בסדר.. ומשהו יהיה עוד יותר לא בסדר אם מכבי ת"א תנצח את בית"ר מחר.
    1-0 לחיפה, אלון חרזי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/1/05
  12. שגיא Guest

עד כה מחזור שהלך נגד הסטטיסטיקה.

דרור קשטן מפסיד לראשונה העונה, שייע פייגנבוים מנצח בפעם הראשונה, ומכבי חיפה מנצחת בוסרמיל.

לגבי הפועל פ"ת, היה ברור שזה צריך להעצר מתישהו. קשטן היה נראה מאוד עצבני אחרי המחצית הראשונה, וזה התבטא בשני חילופים. אבל גם החילופים האלה לא הועילו, רפי כהן ספג שער שהוא היה יכול לקחת, פ"ת לא הצליחה לחזור למשחק והפסידה אותו, בצדק. אם כי, עדיין נשארה צמודה לצמרת, כיוון שיריבתה העירונית, מכבי, גם כן הפסידה.

בקשר למשחק בין הפועל ת"א לסכנין, הפועל די הפתיעה, שכן, למרות שהיא הייתה בפיגור, היא הצליחה להפוך אותו לניצחון, בשני שערים של שני האפריקאים שלה, פנסטיל ואוגבונה, שניים מהזרים שהעונה ספגו יותר ביקורות, אחרי שכבר הצליחו להוכיח את עצמם בעבר בליגה שלנו. אולי מפה הפועל תצא לדרך חדשה, ולא תתן לליגה לברוח לה. וכמובן איך אפשר בלי כמה מילים על המשחק המגעיל של סכנין. אלן מסודי, לאט לאט הופך לאחד השחקנים המלוכלכים ביותר שהגיעו לארץ. הכניסות שלו כלכך חזקות, בלי שום סיכוי לקחת את הכדור, שלושה אדומים כבר יש לו. אני הייתי מציע להעמיד אותו לועדת משמעת על צורת המשחק הברוטלית בהגזמה שלו. אולי ככה הוא יבין. וגם האוהדים של סכנין בסיום המשחק, בשתי מילים - גועל נפש.

ומכבי חיפה, שם העסקים ממשיכים להיות עסקים כרגיל. אלמדון שוב פתח בשער, ושוב שמר על שער נקי. מלבד בעיטה מסוכנת של אוליברה למשקוף, שאר הבעיטות (המעטות) של באר שבע, היו חלשות ולא העמידו את אלמדון במבחן של ממש, שכן הוא לקח אותם בקלות. מזרחי ניסה, אבל נכנס הרבה מאוד פעמים לנבדל, אברג'יל היה סביר, רץ הרבה, אבל גם הוא, לפעמים רץ יותר מידי והיה אנוכי מידי בכמה וכמה מצבים. בחיפה, באדיר לא שותף במשחק וישב 90 דקות על הספסל. זנדברג, שפתח במקומו, היה טוב בחלקים מסויימים מהמשחק ואף היה קרוב לכיבוש. קטן המשיך ביכולת הטובה שלו והרבה פעמים השאיר מאחור את אלימלך ששמר עליו. קולאוטי אמנם לא כבש, אבל עשה הרבה תנועה וכמה פעמים פתח את ההגנה לשחקנים שבאו מאחור. מאור אלבז, שוער באר שבע, לקח במשחק הזה כמה כדורים קשים, אבל את הכדור הקל ביותר שהגיע אליו, הוא איכשהו הצליח לו לקלוט. חרזי עם נגיחה חלשה, הכדור מקפץ על הדשא, ומשם אלבז בתנועת מחול מוזרה, מצליח לא לתפוס את הכדור, שממשיך להתגלגל לשער. 1-0. מפה ועד לסיום המשחק איבד מהמהירות שלו ונחלש. הקבוצות לא סיכנו יותר מידי את השערים והתוצאה נשארה 1-0 עד לסיום. חיפה מנצחת עוד משחק, ושוב שומרת על שער נקי, ואחרי ההפסד של מכבי פ"ת אתמול, הפער עלה, לפחות זמנית, ל19 נקודות. אשדוד תנסה ביום שני להקטין אותו.

אגב, שימו לב לזה, בין המקום השני (מכבי פ"ת) למקום השמיני (מכבי ת"א), מפרידות רק 6 נקודות. פתאום נהיה מתח סביב הסגנית.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איייי כמה חבל , הגיע לנו לפחות תיקו במשחק הזה .

מסכן אלבז , הוא שוער פנטסטי , תגובות מהירות יש לו אבל חוסר בטחון וחוסר גובה זה מה שמפריד בינו לבין שוער מושלם.

כואב , כואב ההפסד הזה ובמיוחד כשהפועל ת"א מנצחת ואיזה מלחמת עולם מחכה בבלומפילד שבוע הבא (ראשון או שישי) . למשחק הזה צריך לשלוח שופט בינלאומי עם ניסיון ולא מפחד משום דבר, כי המשחק הזה יכריע על היורדת.

ובן זונה אלי כהן , לא שמע על המושג הזה חילופים , וכשסיפרו לו על הדבר הזה הוא נזכר מאוחר , מאוד .

אגב,הגיע לנו פנדל במחצית הראשונה ?

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוף, שבוע שני ברציפות שמכבי חיפה מגיעה ל-200 מצבים, השוער היריב תופס יום טוב ודווקא את הכדור הכי קל הוא משמיט ומאפשר לנצח 1 - 0. לאלבז היו המון הצלות והוא מנע מבאר שבע עם ההגנה החלשה שלה תבוסה.
    לגבי אלמדון- חבל לי עליו. שוער מצוין, 8 משחקים ללא ספיגה למכבי חיפה בליגה בזכותו, הוא אמנם צעיר אבל מתואם עם ההגנה ולא עושה שטויות, ההצלה שלו לאברג'יל הייתה גדולה. למה חבל? כי שבוע הבא בטוח רוני לוי יעלה עם דוידוביץ'. צרות טובות...

לגבי הפנדלים- אלון מזרחי תפס את גונסאלבש, גונסאלבש תפס בחזרה את מזרחי, השופט לא שרק. אחר כך קולאוטי ספק נדחף ברחבה (מאיר איינשטיין קובע נחרצות פנדל) והשופט פרוסט לא שורק. מה אני אגיד, אני הולך עם השופט, לא היה צריך לשרוק בשני המקרים.

לגבי סכנין והקהל שלה- מה אני אגיד, אני לא רוצה להישמע גזעני, ואולי זו הסיבה שאף אחד אחר לא עושה כלום. אבל נשבר מהברוטאליות של השחקנים, וההתנהגות של הקהל היום הייתה ביזיונית, אני לא הייתי ממשיך לארח אותם בקריית אליעזר אם הייתי יכול, אחרי מה שהיה היום, ואני מקווה שמי שאחראי על זה יעיף אותם משם, וההתאחדות חייבת להעניש בהפחתת נקודות על מה שקרה היום. ששופט מוכה בליגת העל? אסור שזה יקרה, והעונש חייב להיות חריף, וכמובן קנס ואולי רדיוסים על התנהגות הקהל.

כל ההודעות בנושא האירועים האלימים בקריית אליעזר, לדיון נפרד שנפתח בנושא.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הגיע לנו תיקו. אבל אין מגיע, הפסדנו ושוב מאור אלבז אשם.

מה אני יגיד, כבר פעם שנייה שאנחנו מפסידים בגלל טעויות עלובות שלו, אז מה זה שווה כל ההצלות היפות? אני יגיד לכם מה זה שווה- כלום! הוא שוער פנטסטי...? שוער פנטסטי לא מאבד לקבוצה שלו 2 משחקי בית רצופים. הוא אשם בהפסד לבית"ר הוא אשם בהפסד היום. מה לעשות.

אבל אני לא מודאג, גרמנו לשחקני חיפה להישכב על הדשא ללא סיבה כבר מהדקה ה-70... זאת האלופה שלנו. אליפות בלוף אבל זה כבר לא קשור לנושא רק אני יודע שחיפה היא ממש לא איי איי איי זאת רק הליגה שלנו שממש חלשה. יניב קטן שחקן מצויין אבל עושה פוזות מכאן ועד להודעה החדשה, חושב שהוא מלך ושמגיע לו הכל... פשוט מצחיק. הוא עבר לא מעט את אלימלך אבל סתיו נלחם מולו בכבוד וגם ניצח אותו בלא מעט מאבקים. רמי אליהו... עד מתי?! שיעוף כבר מהקבוצה!!! הוא פשוט לא מפסיק לאבד כדורים.... שאביתר אילוז יחזור לכושר שיגאל אותנו מייסורי רמי אליהו.
    אני לא מודאג, יש לנו קבוצה שלא תירד ליגה, אנחנו ניצא מהמקום שאנחנו נמצאים בע"ה כי פשוט יש קבוצות בליגה הזאת שהן פחות טובות מאיתנו.

וכמה מילים על הקהל של חיפה... גל, 1,500? עליי, לפחות 800 מהאיזור הדרום. ככה ש"עשו את כל הדרך" לא בא טוב במשפט הזה. הקהל של חיפה הוא פשוט לא קהל. ראיתם בשבוע שעבר את המשחק נגד סכנין? 90 דקות של דממה... זה היה מדהים איך פתאום הקהל חיפה לא מעודד ולא דוחף את הקבוצה שלו. מה קרה 0-0? קשה? הקבוצה לא צריכה אותכם ב- 3-0, היא צריכה אותכם ב- 0-0. אבל כנראה שהקהל חיפה שווה לזין שלי והוא כזה כי היום עד לשער של חרזי (עלק שער...) הקהל של חיפה פשוט היה ביזיון... קהל של אלופה... המצב קשה. לא שמעו ממנו כלום, גורניש. אפסים, מפונקים. ואנחנו.. סוף סוף הקהל של באר שבע הגיע ועודד 90 דקות ונתן לשחקנים את הכבוד גם אחרי שריקת הסיום כי הכבוד הזה הגיע לשחקנים שהיו בסדר. ככה באר שבע והקהל שלה צריכים להראות, ככה נראה וככה ניצא מהמצב.