מחזור 19 בליגת העל: מכבי ת"א וב"ש בסטטוס קוו ; בית"ר ניצחה את סכנין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏15/1/16.

1. DRORIKO Member

אזולאי עושה הגנה, אבל זה לא ברמה של איגיבור. רק אוגו משתווה אליו בקטע הזה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. yedidel Member

מה זה משנה שמכבי תלויה רק בזהבי? הוא לא הולך לשום מקום, הוא לא מוצהב או פצוע אף פעם

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

באר שבע אומנם לוקחת 3 נקודות אבל יוצאת עם נזק שאני מקווה מאוד שלא ייפגע בה מקצועית למשחקים הבאים.
    בלי טהאא ובלי סוארז, ויותר חשוב בלי הובאן ומליקסון יהיה לא פשוט בכלל להמשיך. אני משער שזה יחזיר באופן וודאי את ראדי להרכב, השאלה אם גורדנה ייצטרף אליו או אולי בן סהר כשחקן אגף. בכל מקרה, אני משער שבעקבות ההיעדרויות האלו השבוע נשמע על השחקנים שיגיעו למועדון.

Hapoel_Tel_Aviv ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  4. קשר שמאלי Member

אתה אוהד של מכבי חיפה או של באר שבע?

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפציעות יכולות להיות בעיה. זה יהיה באמת מבחן בשביל ב"ש מול בית"ר. אנחנו נראה מה הולך לקרות, אבל גם אני מעריך שברקת הולכת לפתוח את הכיס בשביל חיזוק.

6. Hapoel_Tel_Aviv Member

הוא אוהד חיפה שמקווה שב"ש תקח אליפות, מה הבעיה?

Sir Alex Ferguson, oranfu ו-שי אוהבים את זה.
  7. עידן444 Member

בגלל שאתה מתעקש וחושב שזה שלא עניתי זה כי אין לי מה להגיד על ״העובדות״ שלך אז אני אענה-
    התחלת מזה שכתבת שירין חסן ושמעון הרוש הם הראשונים שהיית מעיף. המגן השמאלי היחיד שגם אחר כך הודית שהאילתורים גרועים יותר ושאתה מסכים איתי- אז באמת שלא הבנתי למה הרוש הראשון שהיית מעיף? ירין חסן בשבילך השחקן הכי גרוע ששיחק במכבי נתניה- זכותי לחשוב שהוא לא גרוע כמו שאתה מצייר אותו. במצבים האלה שהקבוצה נמצאת גם שחקנים כמו סבן, בן הרוש, אוזן וגזל- שחקנים שהפכו לשחקני נבחרת בהמשך הקריירה- עשו במכנסיים. ואני אפילו לא הולך על שחקנים שבאמת היו גרעים- אתה בחור צעיר ובטח בכלל לא תכיר את רוב השמות. העליהום על ירין חסן הוא בלתי נסבל ואני לא יודע מה הוא אשם שבא מאמן אידיוט והשאיר אותו לבד עם איזה בלם זר(שבאמת משתפר וגם היום הוא היה מהיותר טובים) שהוא רחוק אפילו מלהיות ליפניה. ולא שופט את פאדול לפי החוסר דיוק- זה רק היה כדי להסביר לך שאתה לא יכול לבנות על בלם בן 18 במצבים האלה- הוא פשוט לא יעמוד בלחץ!
    מרגוליס ובארי מלכי שערים? לשניהם אסור היום לעלות בהרכב!!! לגבי מרגוליס גם הבנתי השבוע למה אי אפשר לבנות ולגבי בארי שאחרי המשחק הקודם נגד בני יהודה עשו ממנו הכלאה בין ערן לוי לדיא סבע- הבחור הזה מלבד פעם בכמה משחקים לעשות פריצות חסרות תכלס כבר שבועות תוקע לנו את כל משחק ההתקפה- ואין אחד ביציע שלא רואה את זה! משום מה יש כאן בפורום כמה שהחליטו שהוא ענק- וזהו- הוא ענק! הוא לא ענק ולא נעליים! הוא שחקן שכונתי וזה שהוא אמור להיות המושיע שלנו רק מדגיש למה הקבוצה הזו ירדה ליגה בינואר! אם היום מחזירים אותי לתרגיל עוקץ של איזי מוכן אפילו לקחת את מנגה פצוע במקומו. אולי פעם יצא ממנו שחקן- אולי אולי... גם זה בספק... חומר גלם לא רע- אבל נכון לכרגע- הבחור פשוט לא מסוגל!
    לגבי קישור אחורי- אם בינבנישתי בשבילך קשר 50/50 וגרשומוב קשר אחורי- תסלח לי- או שאתה לא מכיר את השחקנים האלה או שבאמת אין לך מושג מה אתה רואה.
    כל שבוע אתה צועק 3 קשרים אחוריים 3 קשרים אחוריים ואתה לא שם לב שעטר משחק 4:3:3 כשבאמצע לולה, פירס, ונגד הפועל הוא שיחק קצת יותר זהיר ויאיר זיו היה השלישי- זה לא אומר ששלושתם קשרים שיושבים ומחכים מאחורה. והמשחק של נתניה תחת עטר היה רחוק מלהיות משחק הגנתי. אפילו אוהדים של חיפה התפלאו איך עטר הפקיר את האמצע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/16
  8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אוהד חיפה ששונא מספיק את מכבי כדי לקוות שבאר שבע תיקח אליפות.
    יש לך תלונות?

EsheD אוהב/ת את זה.
  9. yakov_y YNWA

קודם כל אני מצטער אם אתה חושב שלא הבאתי כבוד אבל זה ממש לא נכון אבל בכל זאת אני מצטער.

נתחיל לדבר מקצועי.
    ירין חסן - אני נשאר בדעה שלי וכלום לא ישנה זאת אצלי, מהמשחק הראשון שלו הוא עלה לי לעצבים, לא סובל אותו וכל הקהל שונא אותו כמו שהרבה זמן לא ראיתי.
    אם אתה רואה משהו אחר שאני ושאר הקהל לא רואים אז אתה כנראה מהמשפחה של ירין אבל בחייאת הוא כל כך הרבה זמן אצלנו, אם זאת הייתה עונה ראשונה הייתי סולח אבל רבאק כמה אפשר ? אני צועק את זה מתחילת השנה, אחרי מה שמליקסון ו-וואקמה עשו לו אין לי מושג איך הוא המשיך גם לעונה הנוכחית, במקומו הייתי יורד ליגה, והבנאדם עוד הקפטן שלך, גועל נפש, רק על זה מגיע לך לרדת ליגה.

שמעון הרוש - אני מסכים איתך בקשר לאילותרים הנוראיים של טגה וזיו אבל בחייאת שמעון הרוש כשחקן כדורגל יכול לשחק רק כקשר, כמגן הוא נוראי, הדבר הכי חשוב לי אצל מגן זאת ההגנה ולא משנה כמה הוא טוב בהתקפה ושמעון הרוש שחקן הגנתי נוראי, הוא וטוואטחה מגנים נוראיים בעיני ואני לוקח כמעט כל מגן בליגה עליו.
    הייתי משחק עם נאג׳ר המגן מהנוער ואם לא אז מעביר מהר בבקרה את גומברג שאין לי מושג מה היכולת שלו אבל מוכן לקחת סיכון.

מישצ׳נקו - אני מאוהב בו, בלם נהדר, אין מה להשוות בינו לליפניה, זה שיחק אצלנו בליגה הראשונה וזה בשנייה.

פדול - מסכים איתך, הייתי מעדיף את אנדריי וחיימוביץ׳ בהרכב, להחזיר את זלאיט מהשאלה ופדול בלם רביעי אבל באמת שאין לנו ברירה בעמדה הזאת, אולי פירס כבלם יכול להיות ניסיון אבל אין ספק שכקשר אחורי הוא יהיה טוב יותר.

בארי - זוכר את הדיבורים על קאיודה וערן לוי בעונה שעברה ? ״עם ערן המשחק שלנו איטי״ אתה זוכר ? ואז שתיהם השתיקו את הקהל שלנו, זה מה שייקרה עם בארי, הלוואי ואיזי היה לוקח אותו והיית רואה מה הפסדת, אם הוא עובר לקבוצה אחרת בארץ אני מבטיח לך שתקבל ממנו תשובה.
    והוא שחקן ענק מבחינתי.

בנבנישתי וגרשמוב - מעולם לא אמרתי שראול קשר אחורי, הוא שיחק (בקושי) אצלנו כקשר אמצע, התקפי ובאגף אז אין לי מושג מה התפקיד שלו, לפי מה שראיתי ממנו תיארתי לעצמי שהוא קשר אמצע.
    בנבנישתי שיחק ברעננה כקשר 50/50 בעונה שעברה והוא שחקן מאוד חלש לטעמי, מודה שלא מכיר אותו וגם היום ת׳משחק לא ראיתי אבל הייתי ב-4 משחקים של רעננה בעונה שעברה ובכולם הוא פתח וכקשר אמצע והוא נוראי.

מאוד מקווה שלא נוותר ונתחזק במהרה, אני מאמין שאפשר להשאר עם חיזוק, בלי חיזוק זה יהיה כמעט בלתי אפשרי.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

קודם כל, אלו לא קיפל רגליים ולא כלום. כניסה פראית שהייתה חייבת להסתיים באדום. אוחיון יצא בהרבה מזל מהכניסה הזאת.

את הכניסה של השחקן של ב"ש ראיתי רק עכשיו. במהירות רגילה זה נראה חמור אבל בריפליי רואים שהרגליים שלו מקופלות, אין ניסיון לפגוע והוא באמת בקושי פוגע.

ב"ש כקבוצה היא הכי טובה בליגה. הנעת הכדור, הלחץ, התנועה בלי כדור. אין לה אס כמו זהבי אבל היא קבוצה יותר מאומנת.

הפועל ת"א עלובים, ממש. הדביל הזה עשה חילוף הגנתי ב0-0 ונשאר בלי חלוץ על המגרש.
    דווקא אסולין לדעתי היה נראה בסדר בדקות ששיחק.

חבל על נתניה.

yakov_y, DRORIKO ו-לירן אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

נראה לכם שאם גיא לוי היא מפרשן את המשחק הוא היה אומר במחצית שהמאמן צריך להוציא את תורג'מן ולהכניס את לוטם זינו? הרי ברור שלא, אבל בתור מאמן הוא מתנהג כמו אחרון הפחדנים.

12. סמואל אטו Member

לא ראיתי את המשחק, אבל אני ממש לא מסכים עם הקביעה הזאת.
    לפעמים חילוף ״הגנתי״ משחרר את הקבוצה לשחק ״התקפי״.
    מצד שני, עוד חלוץ, זה לא תמיד מחזק את ההתקפה.

13. DRORIKO Member

עדיין אתה צריך גולר על המגרש, בשביל זה הרי הביאו את תורג'מן מלכתחילה. יחזקאל ברגע שאתה שם אותו בתור חלוץ אתה מאבד אותו.

oranfu ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

המשחק הזה היה צריך להגמר 0-3. איזה החמצות של ברדה, וואו, בעיקר השנייה.

לא זוכר מתי בפעם האחרונה קרה לי שהייתי כל כך בטוח בכך שראיתי X ובסוף גיליתי שהיה Y. אני מתכוון כמובן לגלישה של טאהה. מהמגרש (מהיציע הרחוק כמובן, של ב"ש) זה היה נראה קיצוץ מארץ הקיצוצים ובורדו ברמה שאין דברים כאלה. בפועל? אולי...אוליי צהוב. שמואלביץ' היה חייב לראות את זה.

אווקמה ואוגו פשוט רמה מעל הליגה הזו.

כמו שמישהו הזכיר כאן, יצאנו עם מה שעלול להיות נזק רציני. אנחנו מתחילים ביום שבת הקרוב סדרה של 3 משחקים ב6 ימים..גם כך מתחילים אותה בלי טאהה, אז בלי הובאן ומליקסון גם? ה' שישמור.

כואב לי (ברצינות) על נתניה. עצוב מה שנהיה מהם..

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למזלנו הסגל השנה נבנה בצורה טובה. כמובן שמליקסון, חובאן וסוארס/טאהה זה מכה לא פשוטה, אבל על הספסל יש את מתן אוחיון, ראדי וסהר שיתפסו את המקום שלהם.

נ.ב
    איגוד שופטים יקר, לא יודע בדיוק מה הדיל שסגרתם עם מכבי, למה כל שבוע הם מקבלים מתנות מהשופט בזמן שאותנו השופטים הורגים עם חוסר אחידות נורא ואיום, אבל זה לא יעזור לכם, על אפכם וחמתכם נזכה השנה באליפות.