מחזור 19 בליגת העל: מכבי ת"א וב"ש בסטטוס קוו ; בית"ר ניצחה את סכנין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏15/1/16.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אוי, שרון מימר מדבר כמו ברק בכר. כזה נוראי, כריזמה של מגבון לח.

EsheD אוהב/ת את זה.
  2. Dan_ Member

מה ראינו עכשיו?? זה היה משחק כדורגל? הפועל זה קומדיה פשוט קומדיה.

3. DRORIKO Member

תבדיל בין שואו-אוף לכריזמה.

בכר הוא אמנם לא תיאטרלי(די מאסנו בכאלה לא?) אבל הוא משדר הרבה ביטחון וסמכותיות בדברים שלו. זה כריזמה.

EsheD אוהב/ת את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רביעייה מול מכבי, שער אחד לפחות בכל אחד מהמשחקים נגד ב"ש וחיפה, אבל מה? אפילו לא חצי מצב נגד הפועל. אנחנו כל כך נצטער על איבודי הנקודות נגד הפחים האלה.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא זחוח (מאוד), משדר ביטחון ואפילו מופרז, אבל חסר כריזמה. צנון כזה, מזכיר את ראובן עטר בקטע הזה.

6. DRORIKO Member

בכר זחוח? דווקא בכר הוא מהבודדים שאין להם בעיה לבקר את עצמם ואת הקבוצה כשצריך. הוא הכי מדבר לעניין שיש, בלי פוזות סטייל ברקוביץ' או קלינגר. אגב הוא מאותו ז'אנר של הוכנבוים שגם אותו אני מחבב.

נטול כריזמה זה אחד כמו עידן בר און נניח.

שי אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

החילוף של גיא לוי במחצית כשהוא מוציא חלוץ ולא משנה אם הוא היה גרוע ומכניס את לוטם זינו פאקינג נגד הפועל כפר-סבא בבית - הוציא אותי מדעתי. אבל גם לשחקנים המביכים יש אחריות. רק וינטרה בא לשחק היום. אף-אחד לא לקח כדור באמצע או במאבק אווירי, אף שחקן לא יודע להרים כדור בנגיעה כמו שצריך. אף שחקן לא עשה תנועה. אף שחקן לא משחרר כדור בזמן. כבר קיבלנו את גוטמן יפה במחיאות כפיים והגיע הרבה קהל יחסית, 11 אלף איש, אבל הם שוב חזרו הביתה עצובים וכואבים. אפשר לדבר על ביזבוזי הזמן של כפר-סבא אבל זה לא רציני כי אנחנו לא קבוצת כדורגל. גם אם השופט היה מוסיף עוד מחצית שלמה - לא היינו נותנים גול.

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אכבר זחוח, מלא אמירות מתנשאות להפליא.
    הוא כן אומר בדרך כלל את מה שהאוהד רוצה לשמוע, אבל זה לא אומר הרבה.
    והוא חסר כריזמה. אדם כריזמתי מושך אותך, סוחף בדיבור שלו, עושה לך פאולו סוזה - הוא משאיר אותך אדיש לחלוטין.
    גם גוטמן חסר כריזמה, וגם אוסקר גרסיה.

9. עידן444 Member

סלח לי, מעדיף פשוט לא להגיב מתוך כבוד אליך.
    מקווה לפחות שאתה נמצא עכשיו במגרש כדי להבין מה ההבדל בין מגן שמאלי טבעי לבין כל האלתורים שעושים על הצד הזה מאז שהרוש נעדר.
    אגב, היית במשחק שבוע שעבר? ראית את הגולים? אתה מבין מה המשמעות של התפקיד הזה קשר אחורי?

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. DRORIKO Member

שוב, בכר לא תיאטרלי, אתה לא תלך לראות הרצאה שלו, אבל הוא מספיק כריזמתי כדי לשדר לך שהוא יודע על מה הוא מדבר. יש מאמנים כמו פרדי דוד או עידן בר און שממש נשמעים כמו נמושות,שלא מפסיקים לגמגם, שאין לך מושג איך הם משתלטים על חדר הלבשה שלם. בכר ממש לא כזה.

לא מצאתי אצל בכר שום דבר מתנשא, אולי זה שאתם מתחת לב"ש בטבלה גורם לך להרגיש התנשאות ממנו. זה מזכיר לי את אלה שאומרים על ערן זהבי שהוא מתנשא

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא כבר הוציא ציטוטים לפנתיאון, לא ארחיב על כך.
    פרדי דוד ועידן בר און נותנים לך את ההרגשה שאין להם מושג על מה הם מדברים פשוט כי אין להם מושג על מה הם מדברים.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ב"ש משחקים באגרסיביות ממש מיותרת.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-0 ב"ש. בוזגלו עם בעיטת פננקה מיותרת ושחצנית. מתאים לו לקחת כדור שכזה. אם הייתי מאמן שלו הייתי מחטיף לו כאפה. בעיטות כאלו שיעשה בשכונה. לא מבין את העניין הזה.

14. DRORIKO Member

גם השבת התחתית ממשיכה להיצמד אלינו. בני יהודה כבר במרחק נקודה, כפר סבא והבועל חיפה במרחק 2. אסור להפסיד מחר.

15. Hapoel_Tel_Aviv Member

אנחנו הולכים לרדת ליגה ומתעסקים בשטויות כמו מנג'ר ובנייה, סיכוי לפליאוף עליון ואירופה ומיליון קשרים אחוריים שרק עושים נזק.
    זה הדבר שהכי מפחיד אותי, האדישות הזאת.
    ב2008 וב2005 כולם היו מודעים לסכנה וניסו לפתור אותה, כאן עדיין מתנהגים באדישות, איך יכול להיות שמתחילת העונה ועוד לפניה יודעיםש אין לנו חלוצים וחצי חלון עובר ועדיין אין חלוץ נורמלי?

איך יחזקאל שהוכח כבר שדי רע כחלוץ ואפשר להוציא ממנו משהו רק באגף חוזר להיות חלוץ במחצית?
    למה אתה מכניס לי את לוטם זינו במקום תורג'מן, ולא את אוחיון למשל במקום לקס?
    וזה לא שלפני שיחקנו מעולה או משהו כזה, פשוט נתנו לכפ"ס לשלוט והעיפו כדורים ארוכים.
    למה סיראז נסאר שהוא אחד מהשחקנים היחידים שעוד יכולים להראות כדורגל בהפועל לא משחק?
    ולמה איאד אבו עביד שהוא פונצטיאל לבלם או אפילו קשר אחורי לא רע בכלל צריך לסבול בתור מגן שמאלי שהוא לא יכול לעשות שם כלום בזמן שהוא הורס לנו כל סיכוי התקפי למשהו מהאגף הזה בכלל.

למה אף אחד לא טורח להביא שחקנים לעמדות קריטיות כמו מגן שמאלי, קשר עושה משחק ומביאים עוד ועוד ממה שיש - גיא אסולין - שחקן עם הרבה כשרון ואפס שכל, מהסוג של בומבה וכל מיני שחקנים כאלה שיש בשפע בבני יהודה.

הגיע הזמן להפסיק לרמות אותנו. גוטמן קובע הכל מהמפית אבל לא אחראי על ההרכב אלא גיא לוי? גיא לוי כושל, ואפילו בקבוצה מוגבלת כמו הפועל של השנה הוא לא מצליח לתת למעט מעט כדורגל אם אפשר לקרוא לזה ככה לצאת החוצה ומונע את זה עם החלטות הזויות.
    גם ההרכב הזה כביכול שהוא ההרכב הכי טוב שלנו בערך שהוא פתח איתו את המשחק לקח לו כמה חודשים להתקבע אליו.

אין כוח למנג'רים שבעים ועייפים ולכל מיני דברים שיווקים והתנשאות על אוהדים כפי שקורה כבר הרבה זמן, אם משלמים לגוטמן 350 אלף יורו אז שיבוא לאמן, אני באמת מאמין שגוטמן כמאמן יכול להצליח להוציא קצת יותר מגיא לוי ואולי להשאיר אותנו בליגה. זה כמובן בנוסף לחיזוק שצריך להגיע ועדיף שיגיע כבר השבוע.

וכמה מילים לגבי הקהל, אחרי המשחק נגד הפועל חיפה ביקרו את הקהל של הפועל, בעיקר אוהדי ב"ש שכאן, על כך שבאו כ5.5 אלף צופים אחרי אחד מהימים הגשומים בת"א החורף ובקור די גדול ביחס לת"א וביום ראשון בערב.

והנה כ12 אלף איש מתוכם 1000 אוהדי כפ"ס באים באנרגיות ותקווה לקצת אופטימיות אחרי בני יהודה,
    לראות קבוצה שלא כבשה במשחק בית מאז בני יהודה ולא כבשה שער שדה שלא בג'ארבג' מאז כפ"ס ושוב למעט אותה בני יהודה?
    וכל זה עם המנוי הכי יקר או השני הכי יקר בליגה ובסה"כ ממוצע הצופים הרביעי בגודלו בליגה, אפילו לפני בית"ר שכל הזמן משבחים את הקהל שלה בתקשורת.

היו לנו 4 משחקים מול קבוצות התחתית והוצאנו 5 נקודות מתוך 12, כל זה שיש לנו בקרוב משחקים קשים מאוד שלא נוציא מהם נק'.
    בזמן הזה הפועל חיפה והפועל כפ"ס מתחזקות.
    סכנין נחלשה בעמדת המאמן לדעתי אבל היא קבוצה הרבה יותר טובה מכל מי שבאזור הזה.
    נשארנו עם נתניה, עכו ובני יהודה, אני מניח שיש להן יותר משחקים פונצטיאלים להוציא נק' מאיתנו.

בני יהודה למרות שהיא עלובה נגדנו היא קבוצה קצת יותר טובה ושתוציא יותר נק'.
    עכו אין שם לחץ, יש להם ניסיון מטורף וגישה של קבוצת הדבר האופטימי שיש להם גם דני עמוס שזה שוער שבכלל לא קשור לענף.
    נשארנו רק עם נתניה שגם אותה לא הצלחנו לנצח והדבר האופטימי שם זה פער הנק' שיש בין הקבוצות. אבל זה לא כדורסל וכאן יורדים 2 קבוצות.