מחזור 19 בליגת העל: מכבי ת"א וב"ש בסטטוס קוו ; בית"ר ניצחה את סכנין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏15/1/16.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, היית צריך לראות את הסרטון, השחצנות והיהירות בו היו משהו מיוחד. אם זה בתקופת אלישע והלוזריות אז אני מבין, אבל עדין קשה לי להאמין שיש שחקן שלנו כל כך יהיר ושחצן כמו זהבי באותו סרטון.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי את הסרטון, יודע בדיוק על מה אתה מדבר. זה היה בתקופת אלישע. זהבי מאמין בעצמו ולא סופר אף אחד... בסדר שיוכיחו לו אחרת. לא יודע, אני אחד כזה שלא מפריעים לו הדברים האלו. בכל אופן, זהבי לא היה אומר דבר כזה העונה. שנה שעברה היינו שווי ערך לקרית שמונה, באמת קבוצה שלא צריך לספור לאליפות.

Nave אוהב/ת את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אגב, ניתן לציין לטובה את השופט במשחק אתמול. שופט מתחיל שניהל את המשחק בצורה לא רעה בכלל.

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיספס אדום ודאי לטב''ח החלוץ באיזור הדקה ה-60. פחדן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. South Boy Member

לא מבין על מה אתם מדברים שאתם אומרים רגשי נחיתות, בגלל שאמרתי שלמרות כל הדיבורים של אוהדי מכבי הם לא נראים יותר טוב אז אני מרגיש נחות מהם או צורך להוכיח להם את זה? כי אם קוראים לזה רגשי נחיתות אז לחצי מהמשתמשים כאן יש רגשי נחיתות.
    רק ציינתי שמכבי חלשה ואני לא רואה שום דבר שמעיד על כך שמכבי יותר טובה, ושמכבי תכתיב את הקצב, והכול תלוי במכבי. למען השם אלה דברים שנאמרו כאן ועדיין נאמרים כאן לא צריך ללכת לרעות בשדות זרים ולחפש מי אמר את זה. אז כמובן שזכותם לחשוב ככה ואין לי ממש עניין לנסות לשנות את זה, אבל רק רוצה להעמיד את הדברים כפי שאני רואה אותם מנקודת מבטי ואני לא חושב שיש פה שמץ של הרגשת נחיתות.
    לא יודע איך הבנתם מדבריי שיש לי רגשי נחיתות זאת הייתה סך הכול קריאת השכמה למי שעדיין חושב שמכבי יותר טובה, יש כאן אנשים שחושבים ככה ואני בתור אחד שלא מסכים איתם פשוט מביע את דעתי וחולק עליהם.
    בשורה התחתונה אני חושב שמכבי לא נראית טוב והשד לא נורא כל כך כמו שחושבים, בזה נגמרו לי המילים בנושא.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  6. Love Is Red Member

לא מסכים, יש למכבי אמצע יותר טוב וגולר מהסרטים.
    אבל בכל שאר האספקטים אנחנו לא נופלים מהם ומבחינה הגנתית אפילו עולים עליהם ובגלל זה זאת תהיה ריצה עד הסוף בניגוד לעונות הקודמות.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רגשי נחיתות קשורים להודעות על כך ש "לא סופרים אותנו", "אוהדי מכבי רושמים וחושבים עלינו ככה" " שחקני מכבי אומרים עלינו ככה", אלו רגשי נחיתות. מה שרשמת זו המציאות, לא קשור לרגשי נחיתות.

מבחינה מקצועית מכבי תל אביב לא טובה יותר בעיניי. האליפות תוכרע על אופי, ושם היתרון הוא צהוב, כרגע.