מחזור 19 בלאומית:תיקו במשחק העונה.ב"ש ממשיכה לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יחי, ‏27/1/06.

1. HBSFC Member

:aaaprot: :aaaprot: :aaaprot: מכבי ב"ש מנצחת את הפוע בדרבי שבוע הבא- המשחק הוצא מטופס הטוטו :aaaprot:

2. עד המוות הפועל Member

זהו לי נמאס יותר אני לא בא למשחקים של הפועל
    לא בגלל הקבוצה
    בגלל הקהל
    מגעיל אותי לשבת איתם
    זה מתחיל בהרצליה שסופגים גול בגלל נתן שקורי, ובכלל אחרי מלא משחקים שהוא לא עושה כלום, אז הקהל מתחיל לעודד אותו! כמו מעפניםםם.. העיקר שיצא מהמגרש בהרגשה טובה
    וזה ממשיך דווקא הפוך, היום שהאוהדים מקללים (לא בצדק) את כל מי שאפשר במצב של 1:0 כולל שירי בן ארי שבאה לעשות כתבה על בן שמעון
    חלאס נמאס לי
    שבוע הבא אני בא לראות את אניציץ
    וזהו יותר אני לא מגיע למשחקים
    נ מ א ס - ל י

3. פטי נימבה Member

קהל הצלחות - מוכר לך המשפט??

4. עד המוות הפועל Member

קהל הצלחות?
    פחח
    זה ממש לא קשור למה שהקבוצה עושה

5. מכבי הרצליה ! Member

לא קשור?
    אני לא זוכר שכתבת את זה כשהיתם בגל נצחונות.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא סתם מוריד את דיון המחזור מנעוץ,כי זה מה שקורה בדרך כלל,מתחילים לדבר על נושאים שלא קשורים למחזור.

אנא,יש דיון רגיל של הלאומית,מה שלא קשור למחזור-לשם.

7. ברוק Member

הופעה מבזה של הקבוצה היום! התביישתי להיות אוהד שלהם, ולהיות חלק מהקהל של הפועל אתמול (אבל זה בתגובה אחרת)
    שום, לב,שום נשמה, אף לחימה על כדור לא ראיתי אתמול... שחקנים פשוט עמדו על המגרש וחשבו שהגולים יבואו מעצמם... אז אחד באמת בא אבל לא יותר!
    לדעתי הבעיה של הועל כרגע היא לא הקישור ההתקפי, אלה הקישור האחורי והיציאה של ההגנה קדימה..
    קודם כל הקשרים האחורים (עמאר וסיבוני-הוחלף ע"י שקורי) מאבדים כדורים בלי סוף, לא מניעים את הכדורים נכון, משחקים יותר מדי אחורה ולכן משחק ההתקפה של הפועל בעצם נקטע ולא באשמת החלוצים חס וחלילה..
    כל המשחק ההגנה עמדה על קו הרחבה אולי קצת יותר קדימה ובעצם אפילו אם היינו משחקים נגד הפועל ג'לג'וליה היינו נלחצים מהם, כי ההגנה מזמנת התקפות ולא לוחצת ולא עומדת על קו החצי (אולי הוראות הזויות של בן שמעון-אני לא יודע)
    בכל מקרה ככה לא יהיה אפשר להמשיך העונה, אם רוצים לעלות כמובן, הבעיה היא לא ההתקפה כמו אמרתי, לא יעזור אניצ'ץ' או משהו אחר, דווקא שחקן כמו קורביץ' שמתאמן (או התאמן אני כבר לא יודע) היה יכול לעזור לנו מאוד, כי הבנתי שהוא מבין את המשחק קורא את המשחק נכון, טכניקה, פיזי מאוד.. בדיוק שחקן כמו שהפועל צריכה
    ולא שחקנים אדישים כמו עמאר, סיבוני ואברהם...

ציונים:
    קובי שאלו 6- למצבים המועטים שמכבי באר שבע הגיעו הוא עצר אותם... עוד משחק רגיל של קובי
    עידן בלסטרה 6.5- עוד משחק מצוין של הילד, היחיד בהגנה ששמר על היכולת שלו אתמול מתחילת העונה, הרמות מדויקות מאוד, פריצות יפות!
    איבוס יובלדיו 5.5- משחק מאוד חלש שלו, מתחיל מזה שמניע את הכדור בהגנה סתם- בזבוז זמן מוחלט שעלה לנו ביוקר, וגם פה ושם איבודי כדור מיותרים ובלאגנים שנוצרו באשמתו
    רועי סבג 6- כל כדור גובה שלו, עצר כמה התקפות של באר שבע, אבל שוב הבלאגנים שנוצרו בהגנה והאי סדר שהיה- גם הוא צריך ליטול חלק באשמה
    מאיר בן מרגי 6- משחק סביר, לא יותר מזה, גם מירו משחק באיטיות מאוד כמו כל הפועל חיפה אתמול...
    רמי עמאר 5.5- הוא וסיבוני פשוט לא הצילחו להחזיק את הפועל ואת הקישור היום..
    שי סיבוני 5.5- הגול לא מזכה אותו בציון גבוה, מלא איבודי כדור, לא הניע אתה כדור ביחד עם רמי נכון.. חבל, המשחק שלנו בנוי על הקישור..
    אסי בוזגלו 6- פה ושם מהלכים טובים, אבל נעלם לחלק גדול מהמשחק
    דודו אברהם 6- עדיין חסר בטחון (ואפשר להבין למה) עדיין מהסס לעשות מהלכים שהוא עושה בפשטות אבל משתפר ממשחק למשחק
    קלבר רודריגז 5.5- עד דקה 30 הייתי עדיין בדילמה אם הוא משחק או לא... זה בעצם מסכם את המשחק שלו..
    יובל אבידור 5.5- הרבה מאוד איבדוי כדור בניסיון לעבור על מהירות, חוסר אחריות מצידו, במקום לתת לקשרים להניע את הכדור הוא מנסה לעבור ללא הצלחה..

בשורה תחתונה:
    אוהדי הפועל חיפה, יבלו עוד עונה בליגה לאומית

8. ברוק Member

לגבי הקהל של הפועל:

הייתי ביציע 5 מול באר שבע אתמול ופשוט לא היה לך עם מי לשיר, כל פעם ניסיתי להכנס לאווירה אבל זה לא הולך שרק 5 אנשים שרים..
    זה יותר נראה כאילו 5 עושה תחרות עם יציע 4 מאשר לעודד את הקבוצה..
    ובכלל יציע 4 (המקללים הכוונה) הורסים פשוט את הקהל!
    בן שמעון תתפטר... תיקו לא מוצלח אחד ואתם צועקים להתפטר? עם סגל כזה אני מופתע שאנחנו לא יורדים... עושה עבודה נהדרת
    דודו אברהם? חלאס נמאס, אז הוא לא השחקן הכי טוב בקבוצה- אבל הוא גם לא הכי גרוע, הפסיק לאבד כדורים ומשחק יותר חכם תרגעו
    והכי חשוב.. תפיסקו לקלל את כץ על כל טעות שקורה במגרש!!!
    אתם לא אוהבים אותו? תפגינו תעשו משו, אבל במשחקים תבואו לעודד את הקבוצה ולא לקלל את היריבה!

9. Paolo Maldini שחקן ותיקים

ברוק זה לא המקום לכתוב על דברים פנימיים בתוך הקהל של הפועל חיפה...אף אוהד של קבוצה אחרת לא יבין מה כתבת.