מחזור 19:: אטלאנטה מדהימה את אינטר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏16/1/09.

1. avdz7 Member

טעות גדולה של מאנינגר בשער.. למה בופון ששיחק מול קטאניה לא פתח?

2. 亚历山大帕托 Member

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לאטאלנטה. כל כך הרבה משחקים של אינטר ראיתי העונה וכמעט בכולם סבלתי מתסכולים לראות אותם מנצחים מכלום, ועד שאחרי תקופה לא קצרה אלה מפסידים אני עובד. לא נורא, נתפוס שידור חוזר.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו אכן החלטה קשה עבור הקבוצות כיוון שמדובר באמת במאמנים מצויינים. בכל מקרה לפי התקשורת דונאדוני הוא המועמד להחליף את מארינו באודינזה. ההצעה שלי למי יחליף את מצארי... היה נחמד לראות את רוברטו מנצ'יני חוזר למועדון.

ושובע אחרי כן אנחנו מארחים את נאפולי שאם לא ננצח אותם אני מאמין שנתבונן על ג'נואה, נאפולי ורומא מלמטה. ההנהלה חייבת להתעורר ומהר.

-----------

יש לנו ליגה מדהימה ותחרותית. גם המשחק כרגע מראה שקל לא יהיה לאף אחד, לאציו עושה חיים קשים ליובנטוס.

שחקני ההגנה האיטלקים זו תופעה על טבעית. אריאדו, עוד לא ניגב את החלב משפתיו, בקושי מכיר את השחקנים שלצידו ואיזה תיאום ואיזו יכולת!

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו החמצת הזדמנות! משחק פשוט לא טוב שלנו וראנירי שוב לא מגיב במצבי לחץ סבה במקום אלכס בדקה ה81? זאנטי על פני מרקיזיו? שוב פעם ראנירי קופא ורק בדקה ה70 מתחיל להפשיר מהקור,איזו סיבה יש להמשיך ולהרכיב את מולינארו כשדה-צ'לייה בכל פעם שעולה משחק יותתר טוב? עד מתי נסבול מהרמות חסרות מטרה? למה לא להכניס את ג'יובינקו במקום זאנטי בדקה ה65 להעביר את נדבד לאמצע ולהתחיל ללחוץ יותר קדימה?

סך הכל מגיעות ללאציו המחמאות,הם היו אולי אפילו טובים יותר והתיקו בהחלט מוצדק,ודבר אחרון
    כל הכבוד ללורנצו אריאודו,צריך להיות באמת עילוי כדי לתת לראנירי להאמין בך שאתה שחקן צעיר,ולמרות שראו עליו שהוא מתרגש בהתחלה הוא נתן משחק יציב מאוד...

6. FelaKaT Member

משחק גרוע של יובנטוס, מה שמנע מהמשחק הזה להפוך למשחק טיפוסי של יובנטוס זאת אותה הקורה של לגרו, עם קצת יותר מזל וראניירי היה מנצח גם את זה.

עכשיו מה שחסר ליובנטוס זה שאינטר תמשיך להיראות גרוע ותתן לנו להרגיש כאילו יש תחרות ושיובנטוס תעבור את צ'לסי "האימתנית" כדי שנמשיך לסבול את טינקרמן לעוד עונה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאנצ'יני חולה במחלת נפש קשה ששמה "אנגלופיליות". מתי ואיך זה קרה אני לא יודע, אבל נכון לעכשיו מדובר בבחור עם שאיפה לאמן במועדונים כמו צ'לסי ומנ'צסטר סיטי. אתה אומר מאנצ'יני ואני ישר חושב על החצי השני שלו - חבל רק שקריירת האימון שלו די נגמרה אחרי שלא הרשים במיוחד בווטפורד ובאותה צ'לסי.
    חבל שמאמני ענק כמו ליפי דואגים יותר מדי למעמד שלהם ולחשבון הבנק שלהם. היה מושלם לראות מעגל כזה נסגר.