מחזור 19:: אטלאנטה מדהימה את אינטר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏16/1/09.

1. פרנקו בארזי Member

החיבוקים של קאקא בסוף לשחקנים כל כך ביאסו אותי, כמעט הזלתי דמעה.
    אם עוד עודדתי את עצמי ואמרתי "כלום עוד לא סגור", עכשיו איבדתי תקווה...
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    הסיומת השטוחה והמסובבת הזאת של פאטו זה משהו בלתי רגיל.
    חוץ מזה משחק מאוד חלש שלנו, אבל העיקר שיצאנו עם הנקודות.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא החיבוקים גרמו לכם להסיק מסקנות? סוף משחק - כולם מחבקים את כולם. המצלמה עקבה אחרי קאקה, אז זה נראה כאילו כולם חיבקו רק אותו ונפרדו ממנו. מי שהסתכל טוב היה יכול לראות שכל החיבוקים והמחוות היו בין כל השחקנים, כמו שראוי לאחר מאמץ קבוצתי שהביא לנצחון במשחק קשה.
    אני לא מתכחש או משהו, אבל לא זה מה שיגרום לחשוב שהוא עוזב.

3. 亚历山大帕托 Member

מן הסתם החיבוקים עם קאקא היו יותר משמעותיים, אבל משהו באווירה לא שידר "להתראות", אלא יותר תמיכה.

4. piston Member

אני לא יודע, כל האווירה מסביב למשחק, הנפנוף שלו לקהל עם יד על הלב, החיבוקים.
    זה נראה כמו טקס פרידה, ופיורנטינה נראתה במשחק כאחת שלא רוצה להפריע לטקס.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו חייבים חיזוק להתקפה ודחוף! סנטאנה ממשיך לתסכל אותי, גם יובטיץ', חרף הניצוצות, ברח רחוק מאוד מהשער של מילאן ומג'ילארדינו כדי להקל על עצמו, מה שבסופו של דבר גרם לכך שאת כל הפעולות הלכאורה טובות שלו הוא עשה רחוק וכך הוא אינו איים על השער ולא מסר מסירה אחת לגול. קבוצת המחמאות אנחנו ולא יותר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    במילאן אביאטי וזמברוטה עשו את ההבדל, אבל מבחינם כרגע חשובות הנקודות.

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.football-shirts.co.uk/images/kits/torino.Xxx
    טורינו צריכה את הנקודות כמו אוויר לנשימה. הקבוצה נמצאת מתחת לקו האדום במקום ה18 והיא עוברת עוד עונה מאכזבת, בפעם המי יודע כמה. ניצחון מפתיע כנראה יעלה את טורינו למקום ה16, כי קשה לראות את בולוניה מוציאה משהו בהר הגעש בסיציליה כשהיא מתארחת אצל קאטניה ואת גנואה מפסידה ללצ'ה, למרות שגנואה מתקשה בחוץ. גם עם זה, קשה לראות את רומא מפסידה לטורינו. בטורינו לא שקט כאמור, הפיטורים של דה ביאסי והחזרה של נובלינו לקדנציה שניה הביאו גם תוצאות-ניצחון ענק ומפתיע נגד נאפולי, חבל רק שבמחזור שלאחר מכן הם הפסידו בתצוגה משפילה 3-0 לגנואה. אין ספק שכל אחד מטורינו, כולל נובלינו יחתמו על תיקו לפני המשחק הזה, אבל עדיין הם לא צפויים להסתגר והם כן ינסו לכבוש. מי שאמור לעזור לכבוש הוא ניקולה אמרוסו הנהדר ורונלאדו ביאנקי שרוצה להוכיח שהוא בכל זאת שווה משהו. הרכש החדש הרנן פאולו דלפיורה צפוי לפתוח, כשהגיע רק לפני 3 ימים למועדון. פאולו זאנטי ומטאו רובין פצועים ולא ישחקו במשחק הזה.
    הרכב משוער:סרני; דלפיורה, די לוראנטו, נאטלי, אוגבונה; אבאטה, בארונה, דיאנה, רוסינה; ביאנקי, אמרוסו.

http://www.lakeshoreunited.com/Logo%20links/ac%20roma.Xxx
    רומא תגיע לאיצטדיון האולימפי בטורינו במטרה אחת-להוציא 3 נקודות מטורינו. איך שלא תסובבו את זה, רומא נמצאת בתקופה מדהימה. ב10 המשחקים האחרונים הקבוצה הוציאה 8 ניצחונות, הפסד ותיקו. ההפסד והתיקו הם ב3 המשחקים האחרונים, תיקו 2 נגד מילאן במשחק ביום ראשון והפסד 3-2 לקאטניה. המשחק האחרון נגמר בניצחון 2-0 על סמפדוריה, הקבוצה לא הציגה יכולת טובה במיוחד אבל ניצלה יכולת רעה של סמפדוריה בשביל להוציא את ה3 נקודות, או יותר נכון באפטיסטה ניצל עם 2 שערים נפלאים. המשחק הזה חשוב במיוחד לרומא בעיקר בגלל שהפסד יכול להגדיל את הפער מהמקום הרביעי שמוביל לליגת האלופות ל9 נקודות, וכרגע הפער הוא אופטימי(6 נקודות). נאפולי תתמודד נגד האחרונה בטבלה קייבו, והיא לא צפויה לאבד נקודות. ווצ'יניץ' ומקסס חוזרים למשחק הזה וביחד עם באפטיסטה צפויים לעשות חיים קשים לטורינו. פרנצ'סקו טוטי הקאפטינו כמובן יחמיץ גם את המשחק הזה, אבל לגביו יש לרומא חדשות נהדרות-הוא כנראה יהיה כשיר למשחק נגד נאפולי בשבוע הבא. אוקאקה וטונאטו הפצועים יעדרו מהמשחק, אבל גם הם צפויים לחזור מוקדם מהצפוי. פרוטה יחמיץ את המשחק בגלל צבירת כרטיסים צהובים.
    הרכב משוער:דוני; סיסיניו, חואן, מקסס, ריסה; בריגי, דה רוסי, פיזארו; אקווילאני, באפטיסטה; ווצ'יניץ'.

סליחה על השעה המאוחרת שהסיקור עולה בה.

7. Pipe Member

מה קורה בברגאמו? 3-0 לאטאלנטה מול אינטר במחצית...

8. 亚历山大帕托 Member

מה שקורה הוא שקבוצה גרועה פוגשת קבוצה נחושה במגרש ביתי ביותר.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא ברור שהם ישימו איזה רביעייה ב10 דקות אחרונות?

10. Raulito Madridista

מילאן אומנם ניצחה אתמול קבוצת צמרת, אבל הכדורגל שוב היה בינוני מאוד. במחצית השנייה אפילו אפשר לומר שהיא שיחקה דיי בונקר. בכל מקרה, אני חושב שאני צריך להתנצל בפני אדון אביאטי - בשנה שעברה, כאשר הוא עמד בשער של אתלטיקו מדריד בחלקים נרחבים, ביקרתי אותו יחסית הרבה וטענתי שהוא שוער בינוני ומטה. אתמול הוא הציג משחק מצויין ורק בזכותו מילאן נשארה עם שלוש הנקודות. אם תשאלו אותי, אני לא ראיתי שום דבר שונה בהתנהגות של השחקנים כלפי קאקא. בקהאם גם אתמול הציג יכולת דיי פושרת. אני מקווה שהוא ייכנס לכושר טוב עוד לפני שהוא ישוב לארה"ב, שנראה ממנו לפחות איזה מהלך אחד מעניין(אפילו בעיטה חופשית טובה), שייזכרו לפחות משהו קטן גם מבחינה מקצועית מהחודשיים ששיחק במדי מילאן(כן, אני יודע שמאוד קשה לעשות משהו בחודשיים בלבד). נקודה נוספת - קראתי כאן וגם שמעתי לא מעט ביקורות כלפי רונאלדיניו. אתמול דיווח רן מלובני על הסטטיסטיקה שלו במילאן - שבעה שערים בליגה בחצי עונה - לא כזה רע. אני גם מניח שהוא לא משחק את כל הדקות ולא תמיד פותח בהרכב, כמו אתמול למשל. מי שפיתח ציפיות גבוהות, למשל שרונאלדיניו ייראה כמו בשנה הגדולה של בברצלונה - אז חבל, כי הוא בטח מאוכזב. רונאלדיניו עדיין שחקן טוב ומוביל שיכול לעשות צרות, גם כאשר הוא לא בשיאו. ושבשנקו בכלל, לא שומעים עליו. מילאן כמובן מתקרבת לצמרת בעקבות התוצאה של אינטר.

יש עוד יותר מחצי שעה לשחק ולא בטוח שאינטר תובס היום(סביר להניח שנקודות היא לא תשיג, אבל ההשפלה אולי תצטמק). בכל-אופן, אני מקווה שמה שקרה היום ישפיע על מוריניו, הוא חייב לעשות מהפכה בהרכב. אינטר לא משחקת כדורגל טוב כבר הרבה זמן, רק עם זלאטן ומאייקון הוא לא תוכל לזכות באליפות איטליה ובטח שלא בליגת האלופות. מאנסיני וקווארסמה חייבים לקבל קצת קרדיט למרות שהם נראים לא טוב, הרי מוריניו ייתקשה לסחוב כל העונה בלעדיהם. פיגו ואדריאנו נכנסו במחצית, אולי הם יביאו את השינוי. אגב, אם אני לא טועה, אינטר בשנה שעברה לא ספגה שלישייה במשחק ליגה. הפעם האחרונה שזה קרה לה - בעונת 07\2006, במחזור ה-36 נדמה לי היא רשמה את הפסד הליגה הראשון שלה, כאשר רומא ניצחה אותה בסאן סירו 3-1.

אומנם יובנטוס יוצאת למשחק חוץ קשה בלאציו, אבל היא כן מסוגלת לנצח ויכול להיות שבתום המחזור הזה היא תיהיה בפיגור של נקודה אחת בלבד מאינטר.

נערך לאחרונה ב: ‏19/1/09
  11. AS R Member

מי היה מאמין שהשחקן הכי טוב וחשוב שלנו השנה יהיה דווקא ז'וליו באפטיסטה ?
    דקה 91 בטורינו, מקבל כדור בתוך הרחבה, עוצר עם החזה ובועט מספרת לפינה. וואו !

נערך לאחרונה ב: ‏19/1/09
  12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

...וקבוצה שמשחקים בשורותיה חלוץ מאוד אנדרייטד ועוד קשר התקפי שהוא לבטח אחד השחקנים הטכניים ביבשת.

אני חושב שמארוטה ולאונרדי צריכים לשקול את המשך דרכם של מצארי ומארינו. הם מאמנים מוערכים מאוד, מאמנים שמבינים כדורגל ויודעים להעמיד קבוצות נהדר, אבל הליגה העונה קשה מדי כדי למשוך קרדיט לאורך יותר מדי זמן. כל שבוע נוסף שהשניים נמצאים בתפקיד הוא שבוע שבו סמפדוריה ואודינזה מסתכנות בירידה לסרייה B.
    לא דיברו אתמול מספיק על פיורנטינה ולמי שלא שם לב - הם עם 2 הפסדים רצופים ובשבוע הבא הם יוצאים למשחק חוץ מול יובנטוס. ג'נואה ורומא משיגות את הנקודות ומציבות את הויולה במצב לא הכי טוב. נאפולי מפסידה בחוץ... מישהו מופתע?

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

באפטיסטה כמו שאר שחקני הרכש של רומא העונה, נכנס לעניינים רק לאחרונה כשעד עכשיו היו לא הברקות בודדות במשחקים ספורים. השחקן הכי טוב והכי חשוב שלנו השנה? תכף האופוריה תעבור ותתחיל לחשוב קצת יותר בהגיון. בכל מקרה, מגיע לו תודה גדולה על 3 שערים מדהימים שהביאו 6 נקודות חשובות.

עוד קצת על המשחק, כמו במשחק מול סמפ, חששתי מאוד מהעדרו של דוני, למזלנו רביעת ההגנה של רומא תיפקדה בצורה מושלמת בשני המשחקים ולשוער המחליף נשאר לפהק בנחת בשער. תענוג גדול לראות את סיסיניו חוזר לכושר שלו מהעונה שעברה שהיה השחקן המצטיין היום עם תוספת נכבדה להתקפה החסרה. הקישור כרגיל עושה את העבודה שלו אם כי הייתי מעדיף לראות את פיזארו יותר מאחור ליד דה רוסי ואת אקווילני חוזר להרכב מאחורי החלוצים. בריגי מצויין כרגיל. מנז שהיה בתנופה אדירה, חזר היום אחריי הפציעה אבל היה חלש מאוד לאורך כל המשחק מלבד כמה פעולות טובות בסיום. באפטיסטה שנהנה עד עכשיו מהרבה דקות משחק על חשבון הפצועים, עושה הרבה כאב ראש עם הכושר הנוכחי שלו. יהיה מעניין לראות איך ספאלטי ישלב אותו עם מנז,ווצ'יניץ' וטוטי כאשר אלה יחזרו מפציעות. או לחילופין, איך ישתלב באפטיסטה בקישור כשעל העמדה שלו נלחמים פיזארו, פרוטה ואקווילני.
    וכך הסתיים לו החלק הראשון של העונה הנוראית הזאת :
    2 נקודות מפיורנטינה.
    3 נקודות מנאפולי.
    5 נקודות מג'נואה והמקום למוקדמות ליגת האלופות.
    7 נקודות ממילאן ומהיעד המרכזי של העונה.

14. דנידין Member

איזה יופי שיובה חזרה לליגה (ב 2 המובנים) והכל שוב פתוח.

הליגה באיטליה חוזרת לימים היפים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

השלד של יובנטוס עדיין נהנה מהמגפה של מוג'י, אינטר נהנת מקריסתה. ימים יפים יחזרו כאשר יהיו 6,7 קבוצות חזקות נטולות שחיטות ויתרונות לא ספורטיביים על היריבות.