מחזור 18 - All I want for Christmas is a win

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏20/12/16.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שפספס את זה אתמול.

אני אהיה המציק כאן שפחות מתמקד בצעיר איטלקי שמרגש אתכם ואגיד שההגנות היו ממש חלשות. אם נאפולי לא תתאפס על עצמה מול ריאל היא תחטוף בראש. אולי היא תבקיע, אבל היא תקבל יותר. אני לא יודע אם מדובר (רק) בבעיה של פרסונל במרכז ההגנה (קוליבאלי ו/או טונלי).

2. golding מנהלים

הלו, הלו - ברנרדסקי, לא ברננדסקי! נראה לי כמו שחקן קונטה קלאסי דרך אגב. :p

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ברארדי קושר רבות לאינטר בקיץ האחרון וסאסואולו עצמה אישרה את ההתעניינות. אני לא רואה סיבה שזה לא יקרה עם ההצעה הנכונה, עם כל הכבוד למערכת היחסים בין סאסואולו ליובה בסופו של דבר יש גבול לכל דבר.

אסף, אני חושב שהפנטזיות של סאנינג לגבי אינטר הן הרבה יותר גדולות משלך. אל תתפלא אם נשמע על שמות הרבה יותר ״נוצצים״ בקיץ, כמו וראטי לדוגמה.

4. SerieA Il Capitano

מסכים לגמרי. סאנינג מפנטזים רבות והם הצהירו על כך לא פעם ולא פעמיים.

אני משתדל להיזהר בעניין וראטי כי אני מפחד לקוות האמת. ברארדי נראה כמו מטרה ריאלית יותר, הוא אינטריסטה ולא ביצע מעבר ליובנטוס בשנתיים האחרונות למרות שבהחלט יכל.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הסוכן שלו אישר שיש הצעות מאיטליה ואמר על סאנינג שהם ״יכולים להביא כל שחקן בעולם״ וש״הם מתכננים קיץ מאסיבי״ או משהו בסגנון. אם אופ״א לא יעשו בעיות, ימי הבזבוזים יחזרו יותר מהר ממה שחשבנו.

6. SerieA Il Capitano

ועוד בעניין גאביגול - מי שמבלבל את השכל בתקשורת כל הזמן הוא כמובן KIA הסוכן האלמותי. כמובן שקיה רוצה שגאביגול ישחק כמה שיותר, כך ניתן יהיה לשדרג את שכרו אם תהיה הצלחה, וכמובן לקצור עוד פירות לחשבון הבנק של הסוכן.

אני לא שמעתי את גאביגול עצמו מתלונן יותר מדי בתקשורת (ודאי שהוא רוצה לשחק יותר, זה טבעי) ואני בוודאי לא רואה אותו עוזב לצמיתות בינואר. אולי יושאל. אני חושב דווקא שיישאר ופיולי ישלב אותו לאט לאט יותר. לא נראה אותו ב-11 הפותחים השנה לדעתי אבל הוא יוכל להרוויח את מקומו על חשבון אדר ופאלאסיו.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

גאביגול עושה רושם של ילד שלא מבין מה רוצים ממנו. יש סיבה שלא משתפים אותו כמעט ואם הייתי צריך לנחש זה כי הוא לא מבין את הדרישות הטקטיות/הגנתיות של הכדורגל האיטלקי. אחר-כך הוא עולה לחמש דקות בסיום משחק ובזמן כל-כך קצר משחק נטו בשביל ההצגה עם מסירות NO LOOK ושאר דברים שנראים טוב ביוטיוב ואז אני באמת מבין את הסיטואציה ומקבל אישור לתיאוריה.

8. SerieA Il Capitano

מאוריציו סארי מדבר על כך הרבה - שחקנים מגיעים לליגה ולא מבינים את היכולות הנדרשות מהם בפן ההגנתי. זו הסיבה (לטענתו) שהוא לא שיתף כמעט את מאריו רוג - הוא טוען שלוקח לו ארבעה חודשים לגרום לו להבין איך מבצעים עזרה בהגנה.

התפקיד של פריסיץ' וקאנדרבה אצלנו דורש המון עזרה למגנים ורואים ששניהם עובדים כמו סוסים בכל המשחק. אחרת נגיע למצב שיש על המגן שני שחקנים של היריבה. אני די בטוח שגבריאל ברבוסה לא יודע לעשות את זה עדיין ולכן לא מקבל דקות.

אבל שוב - אני חושב שעיקר הדיבורים הם של הסוכן הדביל. לא שמעתי אותו מתלונן יותר מדי. להערכתי יישאר בינואר ויקבל דקות בליגה לאט לאט ובשנה הבאה יהיה המחליף הראשון של קאנדרבה.

בוודאי שהוא לא מבין מה רוצים ממנו - עכשיו הגיע מברזיל עם תג מחיר מפוצץ כשכולם חושבים שיש פה רונאלדו חדש. בפועל גם ביוטיוב אתה רואה היטב שלא מדובר בכוכב על בגיל 19 - צריך לתת הרבה זמן.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רק היום גביגול אמר שלקח לו זמן להתאקלם לכדורגל ושעדיין יש דברים שהוא צריך ללמוד ולהשתפר בהם. הוא סבלני, באותה מידה צריך סבלנות איתו, והוא מין הסתם רוצה להישאר. אני מבין למה מאמנים מעדיפים אחד כמו פלאסיו כחילוף ראשון בהתקפה על פניו, אבל עצם זה שהוא מתחיל לקבל דקות נותן סיבות לאופטימיות וכנראה שהוא עושה את העבודה הנדרשת. אני חושב, וכתבתי גם בדיון אחר, שאין דרך יותר טובה לשפשף שחקן מאשר לתת לו דקות, אבל פיולי מבין יותר ממני. גם קונדוביה בוסר ועד כה הוא מבצע שיפור תחת פיולי, ואם זה ימשיך ככה אז העתיד מאוד ורוד איתו. בהקשר של גביגול אני מקווה שיתבצע אותו תהליך עם הברזילאי.

אגב, אחריי המשחק פיולי אמר את הדבר הזה:
    אני מאוד אתאכזב אם הוא יושאל לקבוצה אחרת, אני מעדיף שהשפשוף שלו יעשה אצלנו וכך גם הצמיחה שלו אם הכל ילך בצורה הנכונה.

10. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

Crotone - Cordaz; Rosi, Ceccherini, Ferrari, Mesbah; Sampirisi, Barberis, Capezzi, Stoian; Tonev, Falcinelli

Juventus - Buffon; Dani Alves, Bonucci, Rugani, Asamoah; Rincon, Khedira; Pjaca, Dybala, Mandzukic; Higuain

11. Don Joan Roman Member

אנחנו במחצית חסרת רעיונות לחלוטין

Sent from my m3 note using Tapatalk

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז בסוף מצאנו את הפירצה, משחק משעמם שאין שום דבר לספר עליו, חבל שאחרי שכבר הובלנו 2-0 דיבאלה/מנדוזיקץ/היגוואין לא ירדו לנוח, אבל לא נתלונן..

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהסתכלות על העונה הבאה אתם חושבים שאלגרי צריך להמשיך במערך של 4-2-3-1 עם מנדזוקיץ׳ בהרכב?

קצת מוזר להגיד את זה אחרי שהגיע קאלפו כמו היגוואין בקיץ שעבר, אבל במידה וממשיכים בכיוון הזה אולי צריך שחקן אגף טבעי יותר.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הכי קרוב לאינטר של מוריניו (עם סמואל אטו באגף). לדעתי כן.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  15. Don Joan Roman Member

אני אוהב את השיבוץ שלו שם אבל אני חושב שצריך גם שחקן אגף יותר מובהק, כמו שיש את קוואדראדו ופיאצה, אז שיהיה מנדזוקיץ' ועוד שחקן, זה במידה וממשיכים 4:2:3:1.
    אולי גם צריך להביא שחקן נוסף מתחת לחלוצים, או שבמקרה הצורך פיאניץ' יחליף שם את דיבאלה.

סה"כ אם בעונה הבאה נהיה בסגל של
    בופון, נטו, אאודרו.

בונו, קיילו, ברצאלי, רוגאני, בנעטיה, אסמואה, סנדרו, ליכטשטיינר, אלבס/מגן אחר(עדיף מגן אחר, לא חושב שאלבס ההרפתקן מתאים לאיטליה).

פיאניץ', מרקיזיו, טוליסו, חד'ירה, רינקון, סטורארו.

מנדזוקיץ', פיאצה, היגוואין, דיבאלה, קוואדראדו ושחקן אגף נוסף.

זה יהיה נהדר.

Sent from my m3 note using Tapatalk