מחזור 18 - All I want for Christmas is a win

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏20/12/16.

1. DRORIKO Member

חבל לי על פיורנטינה, דווקא נראו טוב מבחינה הגנתית, אבל מול בעיטה כזאת אתה יכול לעשות משהו?

2. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

קאליניץ' עשה קלוזה. יצא גבר.

אלעד אוהב/ת את זה.
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איניסינייה היה בנבדל לפני השער. חוץ מזה, עם כל הכבוד לבעיטה הבאמת יפה זו בעיטה ממרחק ששוער חייב להגיב אליה הרבה יותר מהר.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מדי שחקנים לא במשחק. נראה לי שקייזה יהיה הראשון שיפנה את מקומו.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה לעזאזל קורה בפיורנטינה-נאפולי?!

6. Enzo Maresca Member

מה שקורה (בפירנצה, לא נאפולי) זה שברנארדסקי הופך לסופרסטאר. איזה שחקן מרגש.

7. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

גדול ברנארדסקי. הילד גדול. בפירנצה יש סופרסטאר חדש. צמד ובישול נהדר. המשחק הזה הקפיץ לו את השווי בכמה מיליונים. @uri, סראטה ישאר או לא? יש לי הרגשה שבסופו של דבר ישאר.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב זאראטה, טומוביץ׳ וסאלסדו הם שאמורים להיות במצב הזה, שהדלת החוצה פתוחה לפניהם. מזל שיש לנו, בינתיים, את ברנארדסקי.
    באשר לנאפולי, אני מקווה שסארי רשם לעצמו במחברת ״האם הבונוס שמשלם לי הסוכן של מאקסימוביץ׳ שווה לי את המחיקה של טונלי?״

9. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אגב, הערב התרחשה היסטוריה כאשר פייטרו פלגרי נכנס לדקות האחרונות במשחק נגד טורינו ובכך הפך לשחקן הכי צעיר בהיסטוריה של הליגה האיטלקית, כשהוא רושם את הופעת הבכורה שלו בגיל 15 ו-280 יום (בצוותא עם אמדאו אמדאי).

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זו העונה הכי מסריחה שהייתה לי עם הסרייה א' ברמה האישית, כמעט כל משחק שאני בוחר לראות יוצא רמה נמוכה ולרוב גם מעט גולים. ברור שבמחזור הזה אני אראה את אודינזה ממשיכה לצבור נקודות (הפעם נקודה) בצורה לא ברורה מול יריבות הרבה יותר איכותיות. זה לא יפה לצפייה, אבל ה 4-1-4-1 של דל נרי (כשהקבוצה לא מחזיקה בכדור, אז היא עוברת לסוג של 4-3-3 אם היא מצליחה להחזיק בו מספיק זמן לפני האיבוד כדור הקבוע) עושה את העבודה עם קישור אגרסיבי ותרומה יפה של הקיצוניים למשחק ההגנה.

11. SerieA Il Capitano

אורי, אני מסכים שהמחיקה של טונלי הזויה אבל ב25 מיליוני אירו ששולמו על מקסימוביץ' יש גם לחץ על סארי לשתפו.

מוזר לי העניין עם טונלי היות והוא שיחק עם סארי בטוסקנה.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר כבר לדבר על הדור הכי מוכשר ב-20 השנים האחרונות, גם אם פחות מוכשר מדור הזהב ההוא של אמצע שנות התשעים? כמות הכישרון בגילאי 17-23 עצומה בקונטקסט האיטלקי וביחס למה שהורגלנו אליו במילניום הנוכחי. דונארומה זה מיני-בופון, רומאניולי זה מיני-נסטה, רוגאני זה מטראצי בלי הליכלוך, קלדארה זה אשכרה קייליני ימני, בלוטי זה מיני-ויירי, ברנארדסקי זאת מוטציה מהירה של דוני שמשחקת באגף, גליארדיני זה *הכנס כאן שם של קשר מרכז שדה יובנטיני מהחצי השני של שנות התשעים*, ואז יש גם את ווראטי שהוא שילוב מוזר בין אינייסטה ובוסקטס. מגניב למדי.

אליאס, האמת שרוב המשחקים העונה לא משוחקים ברמה כזאת גבוהה אז בכל מקרה אתה לא מפספס כדורגל שמפניה עם הבחירות שלך. גולים ומשחקים מטורפים - זה כן. דלנרי אחלה מאמן שהיובנטינים עשו לו רצח אופי. הוא בהחלט מאמן טוב לקבוצות קטנות יותר בליגה והרקורד שלו מעיד על כך.

הוא גם זקן חביב שזורם עם צעירים שרוטים שמחריבים חדרי הלבשה.

Franco אוהב/ת את זה.
  13. SerieA Il Capitano

כמה חבל שהוא לא נשאר איתם לליגת האלופות. מומו קי קארלו בעונה שאחרי לא הצליח להצעיד אותם לניצחון על קבוצה די בינונית מברמן.

בכלל, סאמפ ההיא זה פספוס. פאציני וקסאנו הלכו (ומאז הקריירות של שניהם הלכו לאזור הדמדומים, אומנם לאחר שנתיים בערך כל-אחד).

לגבי הדור הצעיר - אכן מאד מאד מרגש.

אני מקווה שגם באינטר יהיו חלק מהאיטלקים המוכשרים הללו וירכיבו שלד לעתיד.

אני מניח שעל ברננדסקי יהיה Bidding War רציני. ברארדי - למרות ההסכם של סאסוואלו עם יובה, SUNING מאד רוצים אותו באינטר ואני מסוגל לראות אותם שופכים 80 מיליון על ברננדסקי וברארדי, בד בבד עם מכירת פריסיץ' לאנגליה.

באופן תאורטי, זה עשוי להיראות כך בשנת 2019 - גבריאל ברבוסה/ברארדי - איקארדי/פינאמונטי - ברנדדסקי/שחקן צעיר אחר שיירש את קאנדרבה.

14. תומר1989 Member

לא חושב שברארדי יבוא לאינטר. יובה מחזיקה את סאסואלו בביצים ואני לא כל כך מבין למה. עדיין לא ראיתי את ברארדי מצדיק שהוא שווה הרכב ביובנטוס חוץ מהעובדה שהיותו איטלקי/פצוע כרוני . לגבי ברנרדסקי, אני לא רואה את פיורנטינה מוכנה לשמוע על למכור אותו לקבוצה איטלקית אחרת. לצערי היעד הבא שלו זה כנראה אנגליה.

15. SerieA Il Capitano

היו רמזים עבים מאד לשני הכיוונים (מכירה לאינטר/חזרה ליובה). אינני מכיר מספיק את ברארדי על מנת לחוות עליו דעה לכאן או לכאן. חברי הפורום כאן טוענים שמדובר על סטאר אמיתי - אינני יודע להעיד. אני רק יכול לומר שהצעה מספיק טובה של אינטר תוכל להנחית אותו אצלנו.

עם יד על הלב אני לא בטוח שהבעלים של סאסוואלו כל כך מתלהב להיות הכלבלב של יובה לאורך שנים. עם זאת, יש לומר שזה עשוי לשרת אותו היטב. יובה תתן לו שחקנים צעירים לשנים רבות והוא יפתח אותם עבורה. למיטב זכרוני סיינה הייתה קבוצת בת של יובה במשך מספר שנים, עד שירדה מגדולתה וכיום החליפה אותה סאסוואלו.

אני חושב שמבחינה התקפית אינטר תזדקק לחיזוק בשנים הקרובות. איקארדי צעיר מאד, אבל קאנדרבה כבר בן 30 (הוא נראה לי כמו שחקן שיכול לסחוב עד גיל 34 ללא בעיה, אבל קשה להיות בטוח) ופריסיץ' פשוט לא יצירתי מספיק בעיני. אני לא מספיד אותו חס וחלילה, אבל נראה לי שקבוצה שאינטר רוצה להיות תצטרך לרכוש שחקן נוסף לעמדה זו.

לגבי ברננדסקי - אני לא יודע מה האחים דלה ואלה ירצו לעשות איתו אבל מבחינה כלכלית אינטר, יובנטוס, מילאן ואפילו נאפולי יכולות להרשות אותו לעצמן. נאפולי עם הכסף של ליגת האלופות תרצה להביא תכשיט נוסף ואם המצב עם אינסינייה לא ישתפר אז אולי אפילו יהיה לה כסף מזומן להוציא על ברננדסקי. ימים יגידו. לאחים דלה ואלה אין שאיפות אימפיאליסטיות מי יודע מה בליגה כרגע ואני בהחלט רואה אותם מוכרים את ברננדסקי תמורת עשרות מיליוני אירו והשקעה בקבוצה. מדובר בתכשיט שלא היה להם מאז ימי באטיסטוטה וקייזה (רק יובטיץ' התקרב אליו, אבל לעניות דעתי מדובר על כישרון משכנע בהרבה) וכמובן רצון השחקן ידבר אף הוא - לא בטוח שירצה לצאת להרפתקאה באנגליה. אם ישאר באיטליה - ההצלחה בטוחה.