מחזור 18: 4:3 לריאל במשחק מטורף בברנבאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏4/1/13.

1. AtleticoMadrid Member

יופי של משחק היה, הפסד למלאגה - היינו צריכים את זה. שער נפלא של פיצי.

2. riquelme1 Member

איקר קסייאס שוב בספסל, מוריניו רוצה ללכת הביתה או מה?

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כך מצחיק, אדאן מקבל אדום וקאסיאס עולה לשחק.

השאלה הגדולה נשארת לשבוע הבא, אם גם שבוע הבא קאסיאס לא יפתח כשאדאן מורחק?!

4. Civil Anti Madridista

ועל זה נאמר לא רצית אותו ב11? קיבלת אותו ב10
    האגו הגדול התפוצץ לו בפנים ואם קסיאס היה לוקח את הפנדל זה היה מושלם.
    ריאל במסלול התרסקות, ואם זה לא הכסף אני לא מבין למה פלורנטינו מחכה

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מוריניו פשוט מביך, ואני די מרחם על אדאן שמשמש פה כלי משחק בשביל מוריניו.

6. riquelme1 Member

ברצלונה מגדירה מחדש את המילה שלמות.

אין דברים כאלה.

7. Raulito Madridista

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2013/01/06/futbol/equipos/real_madrid/1357492516_extras_noticia_foton_7_1.Xxx

אד(א)ם ענק. בזמן שהשוער המחליף שפתח באופן מפתיע בפעם השנייה ברציפות בהרכב לא ניצל את הצ'אנס שקיבל ושגה בצורה קשה שהובילה להרחקתו כבר אחרי שש דקות ועוד איבוד נקודות עמד באוויר - כריסטיאנו רונאלדו הפנטסטי עם סרט הקפטן לקח את המשחק על עצמו וכבש צמד שערים נפלא אחרי מס' משחקים חלשים בתקופה האחרונה להוציא את ויאדוליד. התוצאה: 171 שערים ב-171 משחקים והשוואת מאזנו של העייט אמיליו בוטארגיניו. ומה נגיד על המחווה עם סרט הקפטן או לפחות הכוונה? - אדיר.

אחרי המחמאות לכריסטיאנו הפנטסטי אפשר לגשת לנק' הבאה: מוריניו פשוט מעצבן וכנראה שאיקר באמת כל-יכול והוא חזר לשער בסופו של דבר גם אם לא בצורה בה ציפה. התעצבנתי לשמוע שהקפטן לא בהרכב ואני בטוח שהוא כל-כך רצה להדוף את הפנדל ולמנוע את שאר השערים שממש לא היו באחריותו בניגוד לעונה הנוכחית שהוא אולי עלה לנו בנק' פה ושם. אדאן לא ישחק בגביע כנראה וגם לא מול אוססונה והסדר שב אל כנו.

לא ראיתי את המשחק באופן ישיר, ראיתי ממש חלק קטן מהמחצית הראשונה ופה ושם מהמחצית השנייה בין סט לסט במכון ככה שקשה לנתח לעומק, אבל בגדול: למרות שהיינו רוצים להתפוצץ עם איזו מאניטה ולא עוד משחק עם דפיקות לב - ה-4:3 הזה(לא בידיוק כמו בתקופת הגלאקטיקוס, אולי יותר שייך לעידן שוסטר) כנראה עדיף. השחקנים מאוד השקיעו ונתנו מעצמם וזה חשוב. הברנבאו שרק בוז במחצית אבל לדעתי היה איפוק מסויים בכל-מקרה.

כמה נק' נוספות:

* כריסטיאנו קיבל את הכדורים סוף-סוף ממש על מפתן הרחבה והתוצאה בהתאם. הוא גם כבש בכדור חופשי. איים הרבה מאוד על השער!
    * בנזמה שיחק מצויין לפי מה שראיתי, המשחק הכי טוב שלו מאז בילבאו(מאז התרדמת!)
    * כמה רצינו שהבעיטה של היגואין תיכנס, הוא נכנס לעומק בתזמון נהדר וביטל את האופסייד, שם את הגוף נכון ובעט חזק אבל אוי המשקוף. הקאמבק המושלם נהרס.
    * ארבלואה שכח להתגלח, גידל קצת יותר מידי שיער(אני לאו דווקא נגד הבלורית) ושכח לסגור את הצד שלו.
    * אוזיל משתפר וחבל שלא רואים את אותו תהליך אצל די-מאריה(לא מתכוון ספציפית להיום).
    * כבשנו 4 שערים ויכלנו להבקיע 8.

ומי פעם אמר ש'זה מרגיש איך אתלטיקו מקבלת בראש בדרבי ועוד אספניול מקשה על בארסה. ממש.

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/13
  8. Bensh Member

תסלחו לי על הביטוי, אבל מה שהיה הערב בקאמפ נואו זה אונס לכל דבר. פשוט ברוטאלי.
    וכמובן, תענוג לרמוס את הקבוצה המיותרת ביותר בקטאלוניה. אני מקווה שטאמודו צפה...

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/13
  9. doundoun Member

באמת שאין מה להוסיף לגבי בארסה אבל ריאל ממשיכה להציג חוסר בטחון משווע בהגנה למרות שמאמן
    אותה מוריניו שבתקופתו בצ'לסי קבוצות שמחו רק להגיע לרחבה,לא כל שכן להבקיע שלושה שערים.
    לא יודע ומתי יעזוב מוריניו אבל יהיה מעניין לראות מה יקרה לאחר מכן במועדון הזה.

ובכל זאת מילה אחת לגבי המשחק של הדרבי של ברצלונה, אינייסטה!
    killing me softly with his touch http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

השופט של מיורקה שובר שיאים היום. זה כבר לא חד סיטרי, שחקני מיורקה מרגישים כמו בניידת עם צ'קלקה.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחצית מסתיימת בתיקו מאופסת אבל אנחנו משחקים יותר טוב ממה שציפיתי שנשחק.

השופט עושה הכל בשביל שמאיורקה לא תהיה בפיגור, מיותר לציין שמלבד כל טעויות השיפוט המפגרות גם היה פנדל של 100% שמשום מה הוא התעלם ממנו

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין שלא ניצחנו את המשחק הזה, 3 הנקודות היו פשוט בידיים שלנו מאיורקה לא עברה את החצי ופעם אחת העיפו כדור למעלה טעות של פליפה מסדרת להם שיוויון

13. סדרו קייטע Member

1. כמה נשמות יש למאיורקה? בחלומי כבר ראיתי את הפחונים האלה יורדים ליגה סוף סוף, עם משבר גדול ושני משחקים מאד קשים בפתח. הרי מבחינת כדורגל הם אולי כבר הקבוצה הכי חלשה בליגה, כאשר בתואר הקבוצה המיותרת (לצד חטאפה) הם כבר מחזיקים מזמן.

מה קרה בפועל? ניצחו את בטיס 2-1 בחוץ, במשחק הזוי שבו הם עברו את החצי פעמיים וקיבלו פנדל שלא הגיע להם והיום חילצו עוד נקודה נגד כיוון המשחק, משער בדקות האחרונות. אין צדק בעולם.

2. מדהים לראות את חוסר העומק של ריאל מדריד בהגנה. קבוצה עם תקציב של מדינה בינונית באפריקה, מתעקשת לא לרכוש שחקני הגנה ובמקרה של חיסורים, לבנות טלאי על טלאי.

פשוט בלתי נתפס שקבוצה בסדר גודל הזה, לא מחזיקה בסגל מגן ימני מחליף. ולא מדובר פה על סכומים מטורפים, הרי מגן כמו דבושי עלה לניוקסאל 6-7 מיליון יורו והוא בוודאי אופציה עדיפה מהספסל על אסיין. בעמדת הבלם, לכאורה יש יותר עומק, בפועל יש שם ילד צרפתי מאד מוכשר וחסר ניסיון, סוס מת כמו קראבליו וגונב דעת כמו אלביול.

אדן מצידו, הוא כנראה השוער המחליף הגרוע ביותר (או לפחות הכי פחות מוכח) שיש לאיזושהי קבוצה בכירה באירופה. אתם יודעים, במידה ולריאל היה שוער מחליף נורמלי, לפחות תרגילי המנהיגות של מוריניו על קסאיס (שבאמת מזייף העונה) היו נראים הרבה יותר הגיוניים.

והאמת שהמצב ברצלונה לא הרבה יותר טוב. זו כנראה הקבוצה היחידה באירופה שמחזיקה, מבחירה מוחלטת, רק שני בלמים טיבעיים בסגל, אחד מהם כבר כמעט בן 35 ונוטה לפציעות.
    ההבדל הוא שברצלונה בכל זאת יש קצת יותר עומק בעמדות האחרות ובעיקר היא פחות מתבססת על ההגנה שלה מריאל.

והכי מוזר, שנראה שאף אחד לא חושב שהמצב הזה דורש תיקון. לא קראתי באתרי העיתונים של מדריד אף שם של שחקן הגנה שמקשור אליה. זה אומר שגם העורכים שלעיתים ממציאים ידיעות, לא חושבים שמישהו יקנה ברצינות ידיעה על כך שריאל מחפשת שחקן הגנה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/13
  14. Civil Anti Madridista

http://assets.espn.go.com/design05/images/2013/0106/titovilanovareturnsvespanyol20130106_576x324.Xxx

לפני הכל חשוב להזכיר שטיטו וילאנובה שב אלינו וזו הבשורה העיקרית.
    ססק פברגאס שחזר מפציעה השלים למעשה את ההרכב החזק ביותר שעומד לרשות וילאנובה-ראורה, וזה נראה פנטסטי על המגרש.
    התצוגה אתמול הייתה הטובה ביותר של ברצלונה העונה, 30 דקות של רצח על המגרש תורגמו ל4 שערים כשפרדו חוזר לכבוש ומשלים צמד.

לא ברור מה יקרה הלאה עם דויד וויה, מתחזקות השמועות לגבי מעבר לארסנל כבר בחלון העברות הנוכחי. נאלץ להמתין להתפתחויות

15. Raulito Madridista

לגבי הדרבי - שמח שטיטו נהנה מכדורגל טוב, הגיע לו. כל ספרד מחבקת אותו אחרי שחזר למגרשים מהר מהצפוי. בארסה מכונה משומנת והיא מאיימת בגדול לשבור את שיא השערים והנק' של ריאל מדריד מהעונה שעברה אם כי ברור שתיהיה הורדת הילוך בשלב מסוים כשיהיה עומס משחקים יותר רחב בגביע ובצ'מפיונס. מה שכן, לא שזה מעניין כל-כך אבל הגולים של בארסה היו די 'זולים' חוץ ממסירת האומן של בוסקטס. גול אחד מכדור רוחב אחרי שמשהו כמו שבעה שחקני הגנה של אספניול לא מצליחים לכסות את צ'אבי, גול אחד מפנדל ממזרי וכן-הלאה. אגב, אינייסטה עם בישול מס' 100 בקריירה - מרשים!

ראיתי בידיוק את תוספת הזמן במשחק מאיורקה-אתלטיקו, מתי שדוס-סאנטוס סובב כדור חופשי אדיר לקורה. קצב צבירת הנק' של אתלטיקו נראה לי לא הגיוני אבל לאו דווקא חשבתי על מעידה במשחק הזה, למרות שאני לא חושב שמאיורקה הקבוצה הגרועה בליגה. גרנאדה חלשה מאוד, גם אספניול, אוססונה במשבר ענק(טפו טפו טפו).

אתה פוסל את ואראן על משחק אחד לא טוב? אני דווקא ראיתי אותו משחק לא רע בכלל מול מנצ'סטר סיטי(3:2) ולא נגרר לפאניקה או לטעויות שפפה עשה. מדובר בילד מוכשר מאוד שידע לסתום חורים כמו שצריך בעונה שעברה. הוא גם גבוה, חזק ודי מהיר - לא 'מפלצת' כמו פפה אבל קורא משחק יותר טוב; קרבאליו יסיים את החוזה ויפרד יפה ואנחנו נרכוש שחקן במקומו.
    ענית לעצמך כשהשוות לברצלונה, ובריאל מדריד המצב הוא שיש שני מגנים שמאליים איכותיים - מרסלו וקונטראו שהוא שחקן טוב, ארבלואה יכול לסתום חורים במידת הצורך וגם ראמוס שיחק כמגן הרבה זמן. מעט שחקנים יחסית אבל ברמה גבוהה. בצ'לסי לדוגמא אני ממש לא מחזיק מדויד לואיז. לא לכל קבוצה יש סגל מטורף בחולייה האחורית כמו אינטר בטרבל עם לוסיו, כריסטיאן קיבו, וולטר סמואל ובטוח שכחתי משהו כשזאנטי יכול לשחק כמגן ימני ושמאלי במידת הצורך.
    הסגל עמוק יותר מהעונה שעברה עם התוספת החשובה מאוד של מודריץ', והוא היה נראה מרשים אפילו יותר לולא מוריניו היה 'מסרס' את קאקא שכבר הפך לפנסיונר לפעמים. וכמובן שבעונה שעברה בנזמה והיגואין בקושי נפצעו והעונה אני לא זוכר יותר מידי משחקים שהם היו כשירים ביחד.

הגנה כמו אתמול אני בספק אם נראה עד סיום העונה(מבחינת ההרכב כמובן כי ריאל מדריד ב-DNA שלה תספוג את ה-40 גולים בכל עונה גם אם ישחקו שם שחקני ההגנה הטובים בהיסטוריה ושני בולדוגים באמצע).