מחזור 18: 1-1 בדרבי של ברצלונה, הפער 5 נק' מריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏6/1/12.

1. riquelme1 Member

טוב, מחצית אחת מספיקה לראות מה סימאונה רוצה לראות, קבוצה שעובדת על המגרש, נלחמת, וקבוצה שקשה להבקיע מולה- ההפך מהקבוצה הרכה והמתפרקת של מאנזסנו.

עם הסגל המוגבל של אתלטיקו, זה דרך מצויינת לצאת לדרך חדשה, כדורגל יפה אני לא מאמין שנראה, אלא קבוצה בצילו של צ'ולו, קבוצה שפשוט קשה לנצח.

הפעולה הכי טובה במשחק הייתה של סאלביו בפריצה והמסירה לדייג שמכעט הובילה לגול, חואנפראן הלא יעיל בעליל החוצה ומהר, להחזיר את סאלביו למקומו בימין ואת טוראן או אדריאן בפנים.

מאלאגה? פלגריני כשלון עד עכשיו.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית מאוד "סימאונית" ראינו עד עכשיו.. בגדול אני אוהב את מה שאני רואה ומשחקים מהסוג הזה עם מאמנים אחרים היינו עולים עם חצי קבוצה קדימה ונקלעים לפיגור.

עדיין אני מאוד חושש מהמשחק הזה, מאלאגה הייתה לא פחות טובה מאיתנו ולפרקים אפילו יותר טובה, זה מסוג המשחקים שאנחנו יכולים לנצח אבל מצד שני לקבל 3:0 (כמו בבילבאו בסוף אוקטובר)

נקווה למחצית שניה שדומה לזו עם הרבה מלחמה ואגרסיביות ושנגנוב שער

3. AtleticoMadrid Member

^^ אתה מתכוון לדייגו דייג? השחקן הזה עם כשרון עצום, הוא צריך מאמן נכון שיכוון אותו ויחזיר אותו לימים הגדולים שלו בברמן.
    לגבי שאר הדברים אני מסכים איתך ב-100 אחוז.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהוא קרא לדייגו דייג כי הכפתור במקלדת לא נלחץ על האות ו', טעות כתיב לא יותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

לגבי הקטע עם חואנפראן קשה לי לראות את סימאונה מכניס את אדריאן בשלב מוקדם של המחצית השניה בגלל שחואנפראן עושה עבודה הגנתית יותר מאשר מנסה לתרום להתקפה ואת זה הוא עדיף על פני אדריאן/ארדה

5. riquelme1 Member

פלקאו חייב לגמור את המשחק הזה, אבל למסכן אין עזרה, דייגו לא טוב, חואנפראן לא עושה כלום, ורק טוראן נראה כמו אחד שיכול לתרום, אבל למה להוציא את סאלביו עם המהירות ולא את חואנפראן?

לא שסאלביו היה טוב, אבל הוא שיחק בשמאל שם הוא לא יכול לעשות הרבה.

6. hai80 Member

במשחק שאתה עדיף על היריבה אני חושב שהצעד הנכון הוא להוציא קשר אחורי להכניס חלוץ ולחפש את הניצחון עם כל ההתלהבות של השחקנים, ואתה צריך את הנק' ויש לך יכולת להשיג את זה אני חושב שזה בזבהוז לא לשחק איתו וחבל שסימואנה לא רואה את זה.

7. riquelme1 Member

ההר הוליד עכבר.

0-0 די מאכזב, אתלטיקו מצידה יכולה לצאת הרבה יותר מרוצה, תיקו ברוסלדה זה לא רע, ובמיוחד שהקבוצה לא סופגת שער שזה דבר נדיר שלעצמו, אצל מאנזסנו אני די בטוח שאתלטיקו הייתה מפסידה.

אתלטיקו הייתה עדיפה, ומאלאגה לא הגיע למצב אחד כל המחצית השנייה, אבל לא אהבתי שסימאונה לא הימר על אדריאן ביחד עם פלקאו והוציא את פלקאו במקומו, נראה שהוא באמת מקובה על שיטה של חלוץ אחד.

מאלאגה של פלגריני בינוניית מאוד, הרבה כשרון אבל הקבוצה לא מחוברת לחלוטין, גם ההגנה שלה רחוקה מלהיות טובה, קאסורלה קיבל אין ספור מחמאות משגיא כהן אבל לא עשה כלום, איסקו כשרון גדול אבל צעיר וזה ניכר עליו מאוד.

3 תוצאות 0-0 מתוך 5 משחקים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגדול אפשר להיות מרוצים מהקבוצה במיוחד מהמחצית השניה... לצאת עם תיקו ברוסלדה זה בכלל בכלל לא רע, הקבוצה שלטה בכל המחצית השניה ולא נתנה למלאגה להתקרב לשער.. עם קצת יותר מזל וריכוז היינו גם מנצחים היום

רואים כבר מהמשחק הראשון את ההשפעה של סימאונה, ואני אוהב את זה ורק מקווה שימשך לאורך זמן

9. riquelme1 Member

מחצית בראייו, 1-0 לראייו מטעות מחרידה בהגנה של סביליה.

משחק נוראי, פשוט נוראי של סביליה, רייס שהגיע רק השבוע מצא עצמו בהרכב, נגרדו ממשיך להסריח, פשוט זוועה.

10. Zizou10 Member

משחק לא טוב של ריאל, בעיקר במחצית הראשונה, למרות התוצאה הגבוהה, המחצית השנייה נראתה הרבה יותר טוב, אוזיל עושה רושם מתחיל להראות ניצוצות של היכולת מהעונה שעברה, רונאלדו ממשיך במגמה הרעה מול מלאגה (ועדיין כובש).
    וארן נראה שחקן מבטיח מאד לעתיד, רק צריך לראות איך הוא משחק גם לא נגד הקבוצה עם ההתקפה הגרועה בליגה - אגב, שאפו לאוהדים שלה שב1-5 מעודדים כאילו אין מחר, איזה תמיכה.

עוד מילה על קאקא - אם הקבוצה תפרד ממנו בינואר זה יהיה שגיאה במידה ולא יביאו עוד קשר איכותי, לא אחורי ולא 50/50, יש עכשיו רצף מטורף של משחקים (פוטנציאלים) והקבוצה תצטרך אותו בלא מעט מן המשחקים, יכול להיות קלף שיעשה את ההבדל. בקיץ יהיה נכון יותר להפרד ממנו.

רציתי לראות מלאגה-אתלטיקו אבל הייתי חייב לצאת ולא יצא לי, הבנתי שלא הפסדתי הרבה. מעניין באיזה הרכב יעלה פלאגריני בשלישי לגומלין.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://up353.siz.co.il/up1/wzokhzdjdldz.Xxx ויאריאל - ולנסיה http://up353.siz.co.il/up2/5ient2gdong1.Xxx

ראשון 19:00, ספורט 5+
    ישפוט:טוריינזו אלבארז

משחק בין ויאריאל לולנסיה נחשב לדרבי, אבל שתי הקבוצות מגיעות במצבים שונים לגמרי

ויאריאל מגיעה למשחק הזה כשהיא ממוקמת במקום ה 18 ומתחת לקו האדום כשבמשחק האחרון לפני הפגרה הפסידה 2:0 בבית למיראנדס מהליגה השלישית ו כמה ימים לפני כן ספגה הפסד נוסף בליגה 2:1 לאוססונה.
    במהלך הפגרה גארידו שנכשל בענק העונה עם הקבוצה פוטר ובמקומו מונה שוער העבר האגדי מולינה, בשביל מולינה זהו צ'אנס ראשון בליגה הבכירה והוא יודע שהמטרה הראשונה שלו קודם כל צריכה להיות לייצב את הקבוצה ולברוח מהתחתית.

זפאטה הקולומביאני שבינתיים איכזב מאז שהגיע דיבר על מולינה ואמר " מולינה רוצה מאיתנו שלא ניתן ליריבות לנשום נגדנו.. מולינה דורש מאיתנו לעבוד מאוד קשה, הוא רוצה שנלחץ כל הזמן ולא נפסיק לרוץ ולהיאבק עד שנשיג את הכדור בחזרה ואז לשחק טוב" על המצב בו נמצאת הקבוצה אמר " אנחנו נמצאים בתחתית וחייבים לברוח מהאיזור הזה כמה שיותר מהר, במצב שלנו אנחנו חייבים להשיג כמה שיותר נקודות ולא חשוב איך" עוד שחקן שדיבר לקראת המשחק הקרוב הוא ברונו סוריאנו שאמר "בשביל לנצח את הדרבי הולנסיאני צריכים לשחק עם המון מורל והרבה ביטחון...אנחנו חייבים לצאת מהמצב הקשה שלנו ולהשיג נקודות בכל מצב".

מולינה עצמו התייחס למשחק הזה כשאמר " זה לא משחק רגיל בשבילי, ולא "עוד משחק" כי זהו משחקי הראשון כמאמן בליגה הראשונה" מולינה עצמו אמר שהוא לא לחוץ ומחוייב לקראת המשחק הקרוב "אני לא לחוץ כי אני מאמין בקבוצה שלי ורואה כמה קשה השחקנים עובדים, אני בטוח שנשחק בשביל לנצח כבר מהדקה הראשונה".

קרלוס מרצ'נה ומוסצ'יו לא בסגל לקראת המשחק הקרוב ומולינה יצטרך למצוא פיתרונות אחרים להציב בהגנה במטרה למנוע מסולדאדו ושאר ולנסיה לכבוש במדריגל.

http://www.ligabbva.com/news/wp-content/uploads/2012/01/molina.Xxx
    סומכים עליו שיעשה את השינוי

ויאריאל-הרכב משוער: דייגו לופז-מאריו,זפאטה,גונזאלו,אוריול-ברונו,ואלרו,קאני,פרז-נילמאר,מרקו רובן

ולנסיה מגיעה למשחק הזה במצב שונה לגמרי, הקבוצה נמצאת במקום השלישי כשהיא רחוקה רק 4 נקודות מברצלונה במקום השני, הקבוצה חווה בינתיים עונה מופלאה ובולנסיה בטוחים שהקבוצה תמשיך באותה יכולת ואותו קצב צבירת נקודות גם בשנה החדשה לפחות כמו שהיה ב 2011.
    לפני הפגרה ולנסיה ניצחה בבית את מלאגה 2:0 מצמד של סולדאדו והתבססה במקום השלישי, ביום חמישי האחרון הקבוצה ניצחה במסטאיה 1:0 את ולנסיה משער של ג'ונאס במסגרת שמינית גמר הגביע. לולנסיה יש הזדמנות היום להגדיל את ההפרש מלבאנטה שבמקום הרביעי עד כדי 6 נקודות ולהמשיך להיות צמודה לשתי הענקיות.
    לסגל הקבוצה חוזר הקשר הארגנטינאי טינו קוסטה שהיה פצוע במשך שלושה שבועות, ומנגד גוואיטה השוער המחליף יעדר מהסגל בגלל פציעה בשורש כף היד.
    דייגו אלבס השוער הראשון של הקבוצה דיבר על פציעתו של גוואיטה ואמר " הפציעה הזאת לא משמעותית, זה לא משהו רציני אבל בכל זאת הוא צריך לנוח"

כמעט אותו הרכב שפתח מול סביליה בחמישי האחרון יפתח היום, כאשר מסתמן כי ברונו יחליף את מיגל במעדת המגן הימני וטופאל את אלבלדה כקשר אחורי.. עדיין יש התלבטות בין פיגולי למאת'יה בקישור השמאלי.

http://img.skysports.com/11/11/660x350/Valencia-v-Genk-Jonas-celeb_2682169.Xxx
    מתחיל לפרוע את השטרות - ג'ונאס

ולנסיה-הרכב משוער: דייגו אלבס-ברונו,ראמי,רואיז,אלבה-טופאל,באנגה,פיגולי,פאבלו,ג'ונאס-סולדאדו

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/12
  12. Raulito Madridista

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-248/1198036-41.Xxxhttp://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-248/1198096-41.Xxx

מלבד התוצאה...? עוד משחק לא מרשים וגרוע מכך - בסנטיאגו ברנבאו נגד יריבה בינונית. אני מצנן חלק מהביקורת בעיקר בגלל התוצאה שנראית טוב על הנייר, אני רציתי שנמשיך לדרוס אחרי הגול הרביעי ופתיחת המחצית השנייה אבל כרגיל נמנום. השאלה היא האם מדובר בכושר לא טוב או זחיחות של השחקנים שכבר כבשו כל-כך הרבה שערים העונה בחצי הילוך ואין את די-מאריה המוטיבטור שהלחימה שלו גורמת לאחרים להצטרף. אין מקום למונח 'דאגה' כי היכולת הזאת תספיק לנצח כמעט בכל המשחקים, אבל אני כבר מסתכל קדימה לעבר הצ'מפיונס.
    ולא העובדה שספגנו גול שטותי הרגיזה אותי. לגבי זה כבר הרמתי ידיים. באמת מסכן סאן-איקר. הבטחתי לכם שגראנדה תכבוש על אף ההתקפה המצחיקה שלה או לא?
    מה יהיה עם כריסטיאנו? אין לי בעייה עם היכולת, פשוט שפת הגוף מעצבנת. מזכיר קצת את רובן שגם שהיה כובש בניסיון ה-2000 במקום לחייך היה מראה פרצוף תחת. שרונאלדו התותח יפסיק להיות 'קול' לא בושה לחייך בגולים גם אם היה משחק חלש, להיפך.

כמה פילטונים\נקודות\שטויות לסיום:

* קארים בנזמה - השער הראשון שלו בהתקפה היחידה הנורמלית במשחק הזה היה הגול מס' 50 במדי ריאל. משחק טוב שלו, בראבו קארים. השילוב שלו עם היגואין דווקא לא היה סוחף במיוחד למרות הפרגון ביניהם.
    * מסוט אוזיל - לצנן קצת את הביקורת. במשחק בו לא בלט במיוחד הוא מסיים עם שני בישולים שאחד מהם וירטואוזים. ראיתי ממנו גם הרבה יותר אכפתיות.
    * צ'אבי אלונסו - יותר מידי איבודי כדור. אין לי סטט' מדוייקת אבל אולי הוא סובל מעודף משחקים, שינוח מידי פעם.
    * סמי חדיירה - אוי סמי סמי, הרבה תנועה, רצון ואכפתיות. אבל שוב ושוב הוא בועט גרוע ולא מצליח לעבור שחקנים ובכל-זאת מנסה. לא התחום שלו. תודה.
    * מרסלו - בכושר פחות טוב לאחרונה, כמעט ולא פורץ מהקו ומשחק האגפים שלנו מעט בירידה.

געגועי לראול טאמודו. יאללה אספניול.

13. Zizou10 Member

כמה פילטונים לקבוצת פח שלך. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

ועכשיו ברצינות, לגבי רונאלדו אמרתי כבר נגד מלאגה שמשום מה נראה כאילו לא משנה מה הוא יעשה במגרש הוא ישלים 90 דקות - אתמול גם היה זמן טוב לתת לו מנוחה במהלך המחצית השנייה לקראת הגומלין הסופר חשוב. אגב בנזמה שהוחלף בדקה ה53 יעבור היום בדיקה בקרסול ימין, ככל הנראה הוא יהיה כשיר לגומלין בשלישי. התייחסות לוראן? נראה מבטיח משהו, עם כי מוקדם לנבא.

לא רואה את ברצלונה מאבדת היום נקודות לדעתי, נצחון חלק ומוחץ.

14. ValenciaCF Member

הרכב ולנסיה:
    אלבס; מיגל, רואיז, ראמי, מת'יו; טופאל, באנגה; פגהולי, ג'ונאס, אלבה; סולדאדו.

שוב, גם פארחו וגם פיאטי לא בהרכב, מגיע להם יותר צ'אנסים ממה שאמרי מביא להם. על ריקרדו קוסטה כבר נמאס להזכיר שזה מעצבן שהוא מחוץ לסגל מחזור אחרי מחזור והוא בדרך מחוץ לקבוצה, חבל.

הרכב ויאריאל:
    דייגו לופז; אנחל, גונזאלו, זאפטה, אוריאול; ברונו, בורחה, סנה, קאני; מרקו רובן ונילמר.

משחק חוץ מול קבוצה במקום ה18 עם מאמן חדש - תחושת הבטן אומרת תיקו.

15. ValenciaCF Member

15 דקות ראשונות בשליטה מלאה של ולנסיה עם סולדאדו שלא יודע מזה להיפרד מהכדור ברגע הנכון ולפרגן מאחרים, ומנגד שתי התקפות של ויאריאל ושני גולים. 2:0 דקה 20.