מחזור 18 בספרד:: ממשיכים עם המרתון: סביליה נגד ריאל מדריד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏13/1/17.

1. Raulito Madridista

גילוי נאות: לא הייתי לחוץ ככה, הולך וחוזר בבית במשחק ליגה שהוא לא קלאסיקו או דרבי כבר הרבה זמן, הנה עוד תגובת מחצית קלאסית. גם לא אהבתי את המערך של זידאן, חששתי מחוסר תיאום בין הבלמים ושאיזה כדור עומק יחדור אותם. בינתיים הקבוצה נלחמת נהדר, כמו אריות, מחמאות לנאצ'ו וקרבחאל, מודריץ' וכמובן קאסמירו מעל כולם - חוטף כדורים בלי הפסקה ומשרה רוגע ושקט - אבל ריאל מדריד כמו ריאל מדריד לא יכולה להציג משחק הגנה שלם. אז אני מחכה שההתקפה תתעורר. קרבחאל ומרסלו קצת מתקשים לטעמי.

האנטיתזה של ריאל מדריד היא להגיד שנהיה מרוצים מתיקו אבל זה המצב מבחינתי לפחות ורואים את זה גם בגישה של זידאן. פחות או יותר כמו בקלאסיקו. אם נלך על כל הקופה ואני תמיד אחשוב חיובי - ניצחון כאן הוא מכה גדולה על השולחן, ממש צעד מסוים לעבר אליפות, ככה אני רואה את זה לפחות גם אם יש עוד המון משחקים לאחר-מכן. אני מעריך את סביליה שהיא קבוצה חזקה מאוד וקשה להבין את בארסה יצאה מפיגור שם עד כדי לנצח, ועדיין.

חסר לנו ניצוץ מקדימה, שום מתפרצת נורמלית לא הייתה פה, כולם איטיים. והאמת שאם בחצי השעה הראשונה התעצבנתי על בנזמה וכריסטיאנו שעומדים כמו שני שמנים מקדימה - הצרפתי השתפר וגם עשה מהלך יפה מאוד על הקו בעוד רונאלדו המחמיצן עם מחצית רעה מאוד. סביליה לוחצת גבוה בזכות שחקני ההתקפה ואצלינו שני גלמים שעושים טובה שהם זזים וחבל, ככה עבודה קבוצתית יורדת לטמיון. לא הייתי עושה שינויים בינתיים אלא מחכה שמישהו יתעורר. אבל רונאלדו מאכזב אותי כי במשחקים האלה לא מגיעים להרבה הזדמנויות. ומספיק עם העקבים המגוחכים האלה, זו לא גראנדה. אפשר להגיד שחסר שחקן כמו זידאן עצמו על המגרש? טוב, נו, זו לא חוכמה. וברצינות - צריכים לבעוט לשער. עוד 45 דקות של לחץ, נראה..האללה מדריד!

2. golding מנהלים

משחק מעולה. כמעט טוב כמו המאבק האדיר בין גרנאדה לאוסאסונה לפני כן.

3. Ever Banega Member

וואו איזה כדורגל, הליגה הספרדית זה פשוט עולם אחר.

4. Raulito Madridista

רונאלדו מאוד לא חד ואנחנו בבעיה. בינתיים קרבחאל ממשיך לתת הצגה, המגן הטוב ביותר בעולם.
    מעניין מתי זיזו ישחרר קצת את הרסן, אפשר גם להכניס את קובא ע"ח קרוס שלא מספיק טוב היום לא בהגנה ולא בהתקפה.
    את רונאלדו לא יוציאו הרי ובצדק אז אפשר להכניס את מוראטה שפחות איכותי מבנזמה עם הכדור אבל מהיר ממנו ומטריד את ההגנה ואולי כך תבוא הישועה.
    אגב, אני מאוד אוהב את השיפוט 'האנגלי' שראינו עד עכשיו כמו גם במשחק הגביע, מעט מאוד שריקות והמשחק רץ.

מפתיע לראות רק 40 אלף צופים בפיחואן וזה לא בגלל שהקהל של ריאל מדריד לא הגיע. הרי מדובר בתפוצה של 10% וחלק מהאוהדים של ריאל כן הגיעו אז זה מוזר.

איזו רשלנות בהחמצות האלה מחוץ לרחבה, למה מודריץ' מפחד כל-כך לבעוט? ושיהיה בריא בנזמה איך הצליח לבעוט לשמיים ממטר?

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/17
  5. Butragueño מנהלים

משחק טקטי ומשעמם, זידאן עלה עם 5 בלמים בשביל לנצל את ראמוס שיעלה בהתקפות, ולא שיתף אף שחקן יצירתי (איסקו או חאמס).
    פנדל גבולי זה באמת הדרך היחידה שיהיה גול במשחק הזה.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

המערך של זידאן לא כל כך מועיל התקפית אבל הוא מקבל מתנה מהשוער של סביליה , אין לו שום סיבה לצאת ככה .

רביבו דביל , האבא של הפנדלים זה .

7. Butragueño מנהלים

זה מערך שבא לחסל משחקים. מכל היבט שהוא. 3 בלמים + קאזמירו זה מערך קשה לפריצה, ויחד עם זאת קשה לבנות איתו משהו יצירתי. אבל סביליה זו לא קבוצה שאתה רוצה לתת לה מתפרצות.

8. Civil Anti Madridista

9. סיונרה Member

אנזונזי שחקן לא רע אבל יש לו כושר של שחקן ליגת על.
    מודריץ׳ על תקן קשר שרץ קדימה עם הכדור כל הזמן זה פשוט בזבוז הקצאה. הוא מתעייף ולא יעיל מספיק.

10. סיונרה Member

איזה גליץ׳ יפהפה של מי שלכלכתי עליו לפני שנייה. לא חושב שיש שחקן ישראלי אחד שעושה דבר כזה בצורה נקייה.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  11. zivmay Member

דיגדג לשופט לשרוק את הפנדל הזה בלי היסוס בכלל.. מדהים.
    ריאל משחקת כמו קבוצה קטנה, מה שגורם לקבוצות לא לבצע לחץ, לאבד כדורים בזלזול וכו'.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אנזונזי תמיד היה שחקן שכיף לראות, אבל עשה קפיצה רצינית בשנה-שנתיים אחרונות.
    הוא גם מסוגל לנהל משחק מאחור בצורה יפה.

AS R אוהב/ת את זה.
  13. סיונרה Member

מריאנו אחלה מגן.
    סתם בשביל הקטע, חושב שהיה נבדל של בן יידר בשער העצמי.

14. Civil Anti Madridista

ראמוס הקדים בחמש דקות.

Ever Banega ו-rivaldo אוהבים את זה.
  15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי זה הגול שהכי רצו אוהדי סביליה , גול עצמי של ראמוס אחרי כל הבאלגן שהיה