מחזור 18 בליגת העל: 0-0 עלוב בדרבי התל אביבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏26/1/07.

1. לא מצאתי כינוי Member

לא משנה, הכוונה הייתה שכל הדיבורים על פיטורים הם מיותרים לחלוטין. הרי ברור שזה לא יקרה. כמה שיצעקו ויגידו לו להתפטר, הוא לא יילך.

2. ManUtd Fan Member

אני לא מסכים איתך, אורי (נכון?). נכון לקח 3 אליפויות רצופות, אבל כשאין ליגה, אבל עדיין 3 אליפויות רצופות ומגיע כל הכבוד, אבל באמת, ברגעים אלו הוא לא מתפקד, הוא תיפקד כשלא הייתה ליגה, ועכשיו כשיש ליגה, הוא ממש לא מתפקד. אני מצטער, אבל צריכים להחליף מאמן, ואגב לאחר המשחק הזה, אני לא בטוח שיפטרו אותו אלא שהוא יתפטר.

נו באמת, זו ממש השוואה שטותית.
    אני לא רואה את צ'לסי מתפרקת לקבוצה כמו הרצליה, או בליגה האנגלית רדינג או כל קבוצה אחרת. היא אמנם לא מנצחת, אבל למעשה היא גם לא מפסידה. חיפה פשוט מפסידה, ועוד בדרך הכי זוועתית שיכולה להיות.
    אני כבר איבדתי תקווה, רוני לוי לא יודע לתפקד ברגעים מכריעים, ולדעתי הוא בעצמו צריך להתפטר.

פשוט בושה.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אל תהיה כל כך נחרץ בדיעה הזאת. הסיכויים לא 100 אחוז אבל הם גם לא 0 אחוזים.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

נכון, זה אורי. אבל גם אתה וגם דודי לא מתרכזים בעיקר. ההשוואה לצ'לסי היא לא על משחק אחד אלא על כל התקופה האחרונה. גם חיפה וגם צ'לסי שלטו בעונות האחרונות בליגות שלהן וזכו באליפויות. העונה, לשתיהן הולך יותר קשה ושתיהן כרגע במשבר. אף אוהד של צ'לסי לא רוצה שמוריניו יתפטר, למה שאוהדי חיפה ירצו שרוני לוי יתפטר? ומה כבר האלטרנטיבות, גיורא שפיגל?

5. Raulito Madridista

משחק מזעזע של חיפה, שום לחימה, שום איכפתיות כלפי הקהל ושום עניין בסמל, לשחקנים של מכבי חיפה אין כבוד ללבוש את החולצה של אלופת המדינה. כולם קטלו שבוע שעבר את אלמדון אולי בצדק, אבל חיפה הייתה צריכה להגיע מול עמידר ליותר משני מצבים והיא לא עשתה את זה. הרצליה כבשה שער יפה ומהיר של ראדי, חיפה הייתה בהלם,יניק קאמאנן, הרכש המצויין של הרצליה במקום ארייטה שהעיפו אותו, כבש את השני. שדקל קינן קיבל אדום הכל התפרק וחיפה צריכה להגיד תודה אם היא לא תגמור את המשחק הזה בבושה גדולה יותר. לרוני לוי יש אחריות גדולה מאוד למה שקורה בקבוצה, אבל גם השחקנים אשמים, בהחלט כן. לוי לא יפוטר כי הוא עשה הרבה מאוד למכבי חיפה, דודי, מכבי שלך הפסידה בגביע 4-0 להפועל עכו מהליגה הלאומית וקאנן הליצן פוטר רק בתום העונה. אני זוכר תבוסה של חיפה לקבוצת תחתית, ב2002 היא חטפה רביעייה מקריית גת ויוסי גורדנה. הרכב זוועתי שחיפה עלתה עימו היום, כל הכבוד להרצליה, אמן תישאר בליגה!!! שני נצחונות(מישהו מאמין שהרצליה לא תנצח את חיפה?) על שתיים מהקבוצות הכי חזקות בארץ, ועוד תוצאה שבדרך להיות מרשימה נגד חיפה, כל הכבוד!!! פרדי דוד מוציא מהקבוצה את המיטב. ויה יה פטי, אדיר, גם בהגנה וגם התקפית, יש לו חלק בשער השני.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ועוד משהו, תסלחו לי, אני לא רואה בדיוק במה הליגה התחזקה העונה. מצפייה בתקצירים+המשחק בערוץ 10, הרמה נראית לי בדיוק כמו בעונה שעברה.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ועדיין לא במקום לעשות את ההשוואה הזאת.
    מוריניו זה מוריניו רוני לוי זה רוני לוי.

לעניין עצמו, אני גם בדיעה ששחר לא יפטר את רוני לוי ככה, אולי אולי אולי רוני לוי יחליט בעצמו ללכת כי הוא לא עיוור.
    ומי אמר שהליגה התחזקה?

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/07
  8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אוהדי חיפה בתגובות שלהם כאן.

9. Igi Member

מה אתם רוצה מאלמדון ומסודי? אלמדון לא אשם באף שער. היחיד שהוא יכל עוד איכשהו לקחת היה של בוקסנבוים. מסודי דווקא התאמץ והשקיע במהלך כל המחצית... זה שכל הקבוצה שיחקה גרוע זה לא אשמתו. אבל זה חשוב בערך כמו העובדה שהאדום של קינן לא היה מוצדק והמהלך היה בנבדל.

תראו, חיפה עוברת תקופה זוועתית. זה ברור לכולם.. אבל המשחק הזה חייב לעורר משהו בקבוצה. אם זה אולטימטום לרוני, אם זה חיתוך של אנדרסון מהמועדון אחרי המשחק היום, אם זה קנס לכל שחקן שהשתתף היום במשחק(קצת הזוי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) - כל דבר שיגרום הלם במועדון ויעיף את האדישות והגועל נפש הזה.

בקשר לרוני לוי ולצוות האימון - אני מנוע מלהגיב בינתיים.. רק דבר אחד - המצב שהגיעו אליו היום, כאשר אנדרסון ודירסאו פותחים במרכז ההגנה בסיום המחצית, הוא באשמת בניית הקבוצה הלקויה שלהם.
    אם רוני יפסיד לבית"ר בשבוע הבא יתחילו כבר לעלות המועמדים להחליפו.. אז כדאי שיתחיל כבר מסיום המשחק להתחיל לחשוב על שיטות לדרבן את השחקנים האדישים האלו.

נראה האם השחקנים יוכלו איכשהו לכפר על המחצית הראשונה האדישה שלהם..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/1/07
  10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

הליגה לא התחזקה. קבוצות פשוט הפסיקו לפחד ולתת לחיפה לעשות מה שהיא רוצה על המגרש, והתוצאות בהתאם.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אגב, מישהו מאמין שחיפה יכולה להציל משהו בחצי השני?

12. Gooner Member

יש מצב לאיזה 4:3....אני מאמין דווקא.

13. Igi Member

אולי 4-2.. לא יותר. לא ב-10 שחקנים. פשוט אין שחקנים שיכולים לעשות את זה כרגע..

ד"א, כמה משחקים אתם אומרים יקבל קינן בחוץ מההתאחדות על זריקת הכיסא? 10 או 17?

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לטובת אלה שלא ראו, מה עשה קינן?

15. Igi Member

הפיל כיסא שהיה ליד השלט פרסום ואז בעט בשלט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx