מחזור 18 בליגת העל: 0-0 בבלומפילד בין מכבי לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/2/08.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בלתי מתקבל על הדעת שאם שלושה שחקנים מההרכב לא משחקים אנו נשחק בצורה הזו.... למה שיחררו את ברקאי ? כאשר אין אף בלם מחליף ראוי? אה נזכרתי יש את עלאא אבו-סאלח (שבזכותו הרצליה ניצחה).... אין לנו ספסל ראוי לליגת העל ואני מאשים בזה את מאזן ות אלישע שבמקום לחזק את הספסל עם דאגו לעשות טובות עם ברקאי ווילנר ולשחררם מהקבוצה... היום זו הייתה הרצליה אני לא יודע מה יקרה אם נשחק נגד קבוצה יותר חזקה עם היעדרות של כמה שחקנים מההרכב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/2/08
  2. GAL_XD Member

במשחק מכבי חיפה - מכבי נתניה , רק קבוצה אחת היתה על המגרש !
    חיפה לא היתה קיימת , אז נכון שהיו החמצות פה ושם אבל בכללי אפילו נקודה היא לא לקחה ועוד בבית ,
    ברכות למכבי נתניה ולראובן עטר , שאגב מספר לא קטן של אוהדים של נתניה ליכלכו עליו ...
    אז נכון שהקבוצה לא משחקת טוב בבית אבל זו הגדולה של המועדון עצמו , גם במשחק חלש [ נגד מכבי ת"א בקופסא שבוע שעבר ] הם יודעים לקחת את ה-3 נק' ...

3. הרצליה Member

דור במהלך כל הסיבוב הראשון ובפתיחת הסיבוב השני לא הפסקת להרכיז שהרצליה היא הקבוצה הכי חלשה בליגה וזה על סמך 3 דקות תקציר בכל אחד מהמשחקים.
    גם היום אתה חושב ככה או שסוף סוף היכולת הטובה של הקבוצה שהפעם מתבטאת גם בתוצאות שינתה את הדעה שלך?
    אגב לפי דיווחים הקשר הסרבי ווקמנוביץ' היה פשוט אדיר היום,יש פה אוהד סכנין שיכול להביע דעה עליו?

כמה פעמים קריית שמונה ניצחו כבר בדקות הסיום?,כמה מזל יש לקבוצה הזאת!

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה השחקן מס' 3 או 25? שניהם היו טובים ובעיקר מס' 25.

5. הרצליה Member

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן הוא היה טוב, אגב מי זה השחק מס' 25 ?

7. הרצליה Member

ג'וש קנט,הוא הוא נמצא במועדון כבר מספטמבר,פתח פעמיים בהרכב(נגד חיפה וקריית שמונה),נפצע וחזר להרכב בשבוע שעבר.
    פתאום יש לנו עומק בספסל,לא ברור מה יעלה בגורלו של חיים מלכה אחרי שבשני משחקים שדיוויס ומורץ במרכז ההגנה הקבוצה לא סופגת, כפיר אדרי מדהים בעמדת המגן השמאלי,אם מלכה חוזר להרכב אז מי ירד לספסל? איזו עמדה יתפוס אסי משיח? מי יפתח בחוד אחרי שאנטויה שוב כובש,חמד הגיע אחרי מאבק עיקש וג'יוואבה שצפוי להיכנס לעניינים בשבוע הבא?

השחקנים שנפגעו בעיקר מהחיזוק האחרון הם כמובן איתן עזריה ולשמחתי גם אלנתן סלמי שלא תרם שום דבר לקבוצה.
    מה שכן חובה לציין לטובה את שליו מנשה שמאז שחזר להרכב לפני חודש הוא השחקן הבולט ביותר בקישור.
    אם היו אומרים לי אחרי המחזור הרביעי שבמחזור ה-18 אנחנו נהיה עם פער של 6 נקודות מהקו האדום ומעל התל אביביות הייתי מתגלגל מצחוק.
    מעניין מעניין מעניין, בכל מקרה איבוד נקודות נגד אשדוד בשבוע הבא ושום דבר ממה שעשינו בחודש האחרון לא שווה כלום.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע, לא מתלהב מנתניה ולא יכול לספור אותה בתור קבוצה גדולה, ואני בטוח שהרבה יחשבו כמוני. נתניה מתיימרת להיות קבוצה גדולה אבל היא שוב משחקת כמו קבוצה קטנה, ראינו היום משחק בין חתול ועכבר שהעכבר ניצח ולא משחק בין 2 קבוצות גדולות. נתניה עקצה פעמיים וניצחה בעיקר בזכות חוסר ריכוז ומזל של שחקני ההתקפה של חיפה. ברור שנתניה עושה את שלה אבל כבוד זוכים בזכות משחק כדורגל יפה ולא בגלל ניצחונות של קבוצת תחתית. ממש לא אוהב את מה שעטר עשה לנתניה עם כל הכבוד למקום השני.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/08
  9. אדום עולה בבלומפילד Member

יש לי רעיון אדיר!
    אתה רוצה שאולמרט יתפטר מראשות הממשלה, ושרוני לוי יתפטר ממכבי חיפה.
    ולכן אני מציע טרייד: אולמרט למכבי חיפה ורוני לוי לראשות הממשלה!

10. GAL_XD Member

בקשר לתחתית ,
    אי אפשר לסמן קבוצה אחת כאנדרדוג מבין כל הארבעה [ הפועל ת"א , בני יהודה , מ.ס אשדוד ומכבי ת"א ] ,
    כאשר בני יהודה עשתה מהפך וניצחה שבוע שעבר את מ.ס אשדוד חשבתי שהקבוצה הזו מסוגלת לחזור
    לעצמה ולהתחיל לנצח או לקחת לפחות נקודה [ ונקודה לארבע קבוצות תחתית שהזכרתי זה הישג ] אבל זה
    לא קרה והיא הפסידה היום 1:0 למכבי פ"ת ... אני לא אגיד שפתיחת הקדנציה הנוספת של לוזון בפ"ת היא טובה כי המבחן האמיתי שלו הוא מול קבוצות אמצע טבלה/צמרת , אבל אולי פ"ת עם פביאן היתה מפסידה את המשחק ? לכו תדעו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

ופספוס ענקי מצד הפועל ת"א במשחק נגד מ.ס אשדוד , לספוג גול 5 דקות לפני סיום המשחק זה אכזרי ועוד
    שאתה מוביל בשער אחד , אבל בואו נהיה ריאליים , הגיע למס אשדוד להוציא נקודה במשחק או אפילו יותר ,
    למרות שאם נגיד את האמת היא לא שיחקה טוב מאוד , פשוט ניצלה טעויות של הגנת הפועל ת"א או אפילו
    של כל הקבוצה עצמה , בשביל הפועל ת"א זו אכזבה , מ.ס אשדוד יכולה להרגיש פחות רע מהפועל ת"א משום
    שניתנה הזדמנות להפועל ת"א להגדיל את הפער בקו האדום מכיוון שהיא היתה קרובה לנצח את המשחק, אבל אלה הן קבוצות התחתית של ליגת העל הפנים שלנו , כשסוף סוף יש הזדמנות לברוח ...

הם לא מנצלים את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

11. Igi Member

אני חייב רק לאמר שהרכש החדש של נתניה הוא פשוט תופעה. איך הוא משחק כדורגל?! זה פשוט מדהים... גם אם הוא חלוץ טוב, אני לא רואה קבוצות כמו חיפה או בית"ר מביאות שחקן מסוגו. מצד שני, הוא גם מתאים בול לסגנון המעצבן שראובן הנחיל בנתניה, אז לא כל כך מפליא אותי.

12. Don Joan Roman Member

הרכש החדש של נתניה הוא חלוץ טוב מאוד ששיחק בבונדסליגה ולא סתם שנה אחת בתור קונוס שכובש שער בעונה וגם הוא מפנדל אלא כחלוץ ראשון/שני של קבוצות לא רעות כמו אנרג'י קוטבוס.
    הוא מין אוגבונה משופר כזה, איך שהוא זרק שם את משומר בריצה זה היה פשוט דבר נדיר.

13. דנידין Member

שחקן חזק מאד מבחינה פיזית, אבל סקורר הוא לא.
    גם לוזר לא קטן, בשביל נתניה אני מקווה שלא יתנו לו לבעוט פנדלים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

או שאתה לא רואה טוב, או שלא ראית את המשחק. תבחר אחד מהשניים ותחזור אלי.
    ובבקשה ממך, אם אין לך משהו אחד טוב להגיב, אל תגיב, אתה עושה מעצמך צחוק אחד גדול.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קרית שמונה אגב היא הקבוצה שבאמת מרשימה אותי, יש לה אופי, מעבר לשחקנים נהדרים שאסף לשם בן שמעון. אבל יהיה מעניין לראות אותם בעונה השנייה בליגת העל- שם הרבה עולות חדשות לשעבר נופלות. כפר סבא כמו הרצליה- בבית היא לא קיימת.