מחזור 18 בליגת העל: תיקו מאופס בין מכבי ת"א לבית"ר י-ם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/1/20.

?

איך יסתיים המשחק הערב?

הסקר סגור ‏13/1/20.
  1. ניצחון למכבי תל אביב

71.4%
  2. תיקו

28.6%
  3. ניצחון לבית"ר ירושלים

0 הצבעות
    0.0%
  1. Raulito Madridista

מסכים שצ'רי לא טוב והוא אכזב גם במשחק העונה ואם הוא יירד לספסל זה יכול לגוון את המשחק עוד יותר עם שני חלוצים, זה אולי גם יעביר מסר לשחקנים שמקומו של אף אחד לא מובטח אם כי מוטיבציה העונה זו לא הבעיה של מכבי חיפה. מעבר לכך זה פשוט שחקן יוצר. אהבתי לשמוע את נטע לביא צנוע מאוד בעמדת הראיונות, אפילו מדבר ממש בהתרגשות מול המיקרופון. אני חושב שרוקאביצה העונה פשוט טוב וזה לא רק עניין של מיקום על המגרש. העונה אני מאמין שהוא ייתן גול בכל משחק ובעונה שעברה זה לא היה ככה, אני זוכר תקופות שהוא היה כובש את הגולים הלא חשובים, ה-0:3 וה-0:4 או כשהעונה גמורה.

בחזרה לבאר שבע, מה שלדעתי לא ניסו שם עדיין זה גם ממן, גם ז'וסואה, גם בן שהר ובלי שלושה בלמים. אם גם זה לא יעבוד אז כלום לא יעבוד. אמנם אין שם ממש משחק אגפים אבל אני לא חושב שהאסלביינק טוב מי יודע מה.

2. עידן444 Member

חייב להגיד שאני מאוד לא אוהב את הפנדל שנשרק נגד מכבי חיפה מול מכבי ת״א וגם לא את פסילות השערים היום שלנו ושם ב״ש.
    זה מרגיש כמו ללכת ולחפש בכוח כל מיני חוקים יבשים כדי לפסול שערים שההיגיון הבריא אומר אחרת כאילו להצדיק בכוח את הימצאות ה var.
    זה גם מרגיש כל כך רע לחגוג שער ולבסוף לצאת בהרגשה מחורבנת בדיוק כמו ברגע שאתה סופג שער.
    איזו מערכת מאוסה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. Morientes Member

די נו אלה הביאו אליפות וריסקו את הליגה, אכן לביא השתפר פלאים אבל כבר אתה מצפה שיעדיפו אותו על פרץ ויונתן כהן?

ידעת להגיד שהם לא שחקנים והליגה חלשה, פתאום כשזה לביא זה משתנה?

4. alexshw Member

במשחק בנתניה מלאדה 100% הפריע לשוער. לגבי המשחק של ב"ש וואלה, לא הייתי פוסל. לא ראיתי הפרעה.
    גם הפנדל שנשרק למכבי ת"א, מה לעשות היה. יד ברורה. אין לי טענות לואר.

5. קשר שמאלי Member

לא הבנתי מה הקשר בין יונתן כהן(שחקן כנף) ללביא? לביא לדעתי השחקן הכי טוב בליגה העונה. ואם הוא ימשיך בכושר הזה הוא לא יהיה בארץ בעונה הבאה

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שני שערים, אחד של באר שבע ואחד של נתניה, נפסלו על בסיס טענת נבדל דומה ומגוחכת. רמת שיפוט הזויה יש בארץ, זה מדהים.

7. קשר שמאלי Member

מה שלום קובי רפואה העילוי, ישאיר את קריית שמונה בליגה?

8. עידן444 Member

במקרה של נתניה אני לא אובייקטיבי וגם עדיין לא ראיתי בטלויזיה(במקרה של ב״ש גם לא ראיתי אבל הבנתי לפי התאור שזה מקרה דומה למה שהיה לנו היום ומה שקרה לנו נגד חדרה ששם בכלל היתה הזיה כי אלמוג כהן שהיה באופסייד לא היה בשום צורה חלק מהמהלך...) אז נעזוב את זה...
    לדעתי כדור שפוגע ביד זה מקרה מאוד בעייתי וברוב המקרים ברגע שהיד לא ממש מנעה מהכדור ללכת לכיוון השער שופטים נוטים לא לשרוק כי פנדל זה עונש מאוד חמור בכדורגל ופתאום בחסות ה var לשרוק את זה כזו נחרצות- נראה לי ממש לא טבעי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. alexshw Member

השוו בשידור. דומה בקטע שהשחקן בנבדל קרוב לשוער, אבל מלאדה די בבירור נאבק עם כהן ואילו במקרה של ב"ש אין שום מגע ויש יותר ספייס בין השוער לשחקן בנבדל.

10. hbs7 Member

המערכת מצוינת.
    הכל שאלה של איך משתמשים. בארץ חייבים להמאיס כל דבר.
    לא יודע מה היה בשאר המשחקחם, האדום של שהר והפסילה של השער השני שלנו היום זו הזייה מוחלטת.

11. Morientes Member

ישראלים צעירים שחווים עונת פריצה נראה לי זה הקשר.

12. Morientes Member

כל עוד היד הפריע לכדור(לא משנה אם זה בדרך לשער או לא כי זה יכול גם לפגוע בשחקן אחר וכו) שורקים.
    הואר זה סך הכל כלי, זאת החוקה ואגב זה מאוד הגיוני שזה יהיה החוק

13. Butragueño מנהלים

אז אם לביא היה משחק אצלכם אז הוא היה נחשב כטאלנט שהביא אליפות? ובגלל שאצלי הוא לא לקח אליפות אז הוא לא בקאדר שלהם?

אני לא חוזר בי. יונתן כהן, פרץ ולביא אדירים כי הליגה חלשה. אגב, אם להוסיף כוכבית, את לביא ראיתי נותן בראש מול קבוצה כמו שטרסוברג לעומת הטאלנטים שלך שאני לא בטוח אם הם פחות קיבלו דק' .

14. Morientes Member

נגד שטרסבורג המטורפת? מהליגה של אלופת עולם?
    הכוונה לא אם לביא היה אצלנו, הכוונה שהם היו חלק מרכזי בקבוצה שהייתה בליגה שונה מהליגה של הקבוצה בה לביא היה.
    הם בין הסיבות המרכזיות שמכבי הייתה איפה שהייתה וחיפה לא.
    לביא מאוד השתפר, ויכול להיות שהוא יהיה מאוד מאוד טוב, אבל לבוא להטריש מערכם של פרץ ויונתן כהן ולהאדיר את לביא זו צביעות

15. Butragueño מנהלים

קודם, להתייחס לשטרסוברג כאילו היא עוד סתם קבוצה כשאנחנו ליגה שהתחרות האמיתית שלה היא הליגה הליטאית, מולובה או אזרבייז'ן זה מראה על בורות. דבר שני, מה שאני מנסה להגיד זה שיונתן כהן, דור פרץ ונטע לביא לא שווים יותר ממליון יורו וגם זה במקרה הטוב. אין פה צביעות, יש ריאליות.