מחזור 18 בליגת העל: תיקו דרמטי בדרבי התל-אביבי; מכבי חיפה מנצחת בטרנר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏11/1/19.

1. Telkiyski Member

מה ההבדל בין האדום שאוגו קיבל כי דחף את ריקן שנה שעברה, לבין אתמול?

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין הבדל.

גם אוגו קיבל צהוב על הדחיפה בשנה שעברה.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הדבר השני שצריך לקרות אחריי הקטנת הליגה ל-12/10 קבוצות.

yakov_y ו-Mahranlala אוהבים את זה.
  4. oranfu Member

@Shacham כן, אני מסתמך לא מעט כמובן על מה שראיתי בחיפה. אבל גם ראיתי את הפועל העונה. לדעתי הוא גמור ומי שחושב שהוא רק לצריך לנוח\להחלים משלה את עצמו. זה מזכיר לי את גוטמן (הפרשן) שהתחנן\בכה באולפנים שורמוט זה שחקן שחייב לשחק כאילו זה אותו ורמוט שהיה לו לפני כל כך הרבה שנים בהפועל.
    אני מבין שיש לכם סימפתיה לבחור וזוכרים לו חסד נעורים, אבל הוא גמור.

זה שמצבכם קשה בעמדה הזאת בלעדיו לא סותר. זה שהבאתם את דמארי כמו מטומטמים לא אומר שזה לא היה טימטום מוחלט להביא את עבאד.

ועדיין, אני חושב שעדיף לכם בלעדיו. בטח ובטח ובטח אם זה היה טריגר להבאת חלוץ.

5. Raulito Madridista

אני מוכן להסכים שבהבאת דמארי היו גם מניעים לא רק מקצועיים(והפועל, שההתנהלות שלה עקומה בין-כה כבר זמן רב, לא היחידה שמתנהלת כך), נניח אולי קיוו למכור עוד מנויים, לחבר קצת רגש בקבוצה הזו עם שחקן שמזוהה איתה. אבל גם מקצועית היה לו מקום. כשאתה שומע שכבר כמה משחקים הוא סוחב פציעה ועולה בכל-זאת עם זריקות או רואה במו עיניך שהוא משחק עם שני אנטי כדורגל כמו זקרי ראש בקיר או עאבד האדיש, זה לא חלק במשוואה לדעתך? דמארי היה צריך להיות בהפועל שחקן שלא נוגעים בו, באנקר בהרכב בכל המשחקים עד שייתן תוצרת. המשחק האחרון שלו היה עצוב מאוד נגד בית"ר ושם היה נראה גמור כי הוא לא כשיר. אף אחד לא חושב שהוא אותו שחקן וגם לא 70% מהשחקן שהיה.

6. oranfu Member

ברור שלא רק אתם מתנהלים לפי רגש\שיקולים שהם לא 100% מקצועיים (מי כמוני כאוהד חיפה יודע).

דמארי הוא גם לא 30 אחוז מהשחקן שהיה לפני היציאה לאירופה. כשאתה אומר שהוא צריך להיות באנקר עד שייתן תפוקה אתה מכין את עצמך ללאומית.

אין לי בעיה עם דמארי, אין לי אנטי כלפיו. אני גם מקווה שהפועל יישארו.