מחזור 18 בליגת העל: תיקו דרמטי בדרבי התל-אביבי; מכבי חיפה מנצחת בטרנר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏11/1/19.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותי הרבה יותר חשוב ששחקנים שמכסחים מקבלים אדום. לריקן הגיע צהוב וזהו. האדום לשכטר צריך להמחק.

2. Telkiyski Member

ועטר ואצילי ושכטר וצ'יקו ודסה והטלבע ועוד כל מיני שחקנים שגם במ.ס אשדוד אין להם מקום בהרכב.
    קוסם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Telkiyski Member

אני לא מבין את הבכי של מכבי על השופטים.

קודם כל מדובר בקבוצה שנהנית ביי פאר כבר שנים הכי הרבה מעזרה של שופטים פה.
    דבר שני, אם אוגו קיבל אדום על זה שדחף את ריקן בדיוק לפני שנה. על מה הבכי עכשיו? מקרה זהה לחלוטין.

oranfu ו-Noam77 אוהבים את זה.
  4. Raulito Madridista

אני רוצה לחזק כאן את עניין דמארי, היתרון היחיד שיש לכל חלוץ שמגיע זה שהוא פשוט בריא. הפועל התנהלה לא נכון עם דמארי, לא עם עצם ההחתמה אלא מרגע גילו הפציעה הנגררת. אם היה נח כמו שצריך זה לא היה קורה. כנראה שהוא מאוד רצה לתת מעצמו וראה את הקבוצה מתדרדרת אבל בפועל הוא נפצע, נפצע שוב, שיחק בכל-זאת וסיום העונה קודר. דמארי משחק בהתקפה או יותר נכון בלשון עבר, עם שחקנים דבילים ומעצבנים, כאלה שיודעים רק לרוץ, גנדה שנחשב לעילוי בהפועל זה שחקן עם פוטנציאל אבל גם אצלו יש הרבה ליקויים בסיסיים במשחק, קבלת ההחלטות, הכדרור שלא מספיק טוב(תראו איך אצילי למשל מוליך כדור קרוב לרגל). זיקרי ועאבד זה התחתית של התחתית, וספורי למשל שכן יש לו כוונות טובות ויכולת מסירה - תמיד ייאחר ברגע, תמיד ייטעה.
    אתמול היו לנו 3.5-4 מצבים לא רעים, מעבר למצב הכפול שאיכשהו זיקרי העקום החטיא ובמתפרצת אחרי הקרן קיבלנו גול, קלאודימיר בעט בסיום וגם לספורי הייתה הזדמנות. 'השיפוט' היה גרוע לשתי הקבוצות, אבל היה פאול במהלך של הגול שלנו לדעתי. אני לא מסכים עם הציוץ של 'וואלה ספורט' שתהו האם הגול שלנו מנבדל.

לגבי ההמשך, עצם זה שהפועל מקפיאה את מוליץ' בשל הרצון ליהנות ממענק של 300 אלף שקל זה בדיחה[חמישה זרים], הניסנובים קמצנים והם לא יחזירו אותנו להיות קבוצה נורמלית לעולם כנראה. אם לא יגיע חלוץ אחר זה ביזיון, אני מקווה מאוד שחן עזרא יעדיף את הפועל על בית"ר, הוא גולר בפוטנצייה בעמדה בכנף.

קלאודימיר באמת היה גדול אתמול וגם מחא כאפיים שם אחרי האדום לשכטר(הגיע בת'אכלס לריקן, אבל זה היה משעשע עבור הקהל של הפועל. אני לא שונא אותו ואין לי משהו רע נגדו בכלל, אבל זרמתי עם הקללות), אבל כולם היו טובים וגם גוטליב המושמץ. ההתקפה היא כמובן סיפור אחר.

מכבי בזבזה זמן בעיקר מצד ראיקוביץ' בצורה מרגיזה, הייתה רחוק משיאה וסאבוריט שחקן שאני מעריך בגלל השקט ושהוא לא מנסה לבלוט בכוח אבל אתמול הוא נפל מכל דבר ובהגזמה, שיחקת בספרד ופתאום אתה כזה עדין?

הקהל של מכבי, הייתי מתחלף בכיף עם העונה שעוברת עליהם, לא שמעו אותם מספיק, לא היו רעבים, בקושי דחפו, שמרו כוחות. הקהל של הפועל היה מת לרבע מהתוצאות שלהם. בדרבי שעבר הייתי מוקף ב-50 אוהדים של מכבי כשעצרתי רגע בקניון הקטן שם בנתניה משום שהגעתי מוקדם. אף אחד לא עקץ או קילל אותי, שום דבר, הכל עבר חלק, כבוד הדדי, ככה זה צריך להיות וחבל ששמעתי על אלימות אתמול.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  5. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל החמודים כאן שרושמים ליגה של ערסים בגלל התחממות יצרים בזמן משחק מעניין אם אתם חושבים ככה כשזה קורה בדרבי לונדוני או מנצ'סטר-ליברפול בארסה-ריאל בוקה-ריבר.
    ככה זה במשחק נפיץ שמה לעשות מכבי-רעננה או הפועל-ק"ש לא נכנס להגדרה הזו.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/19
    גלץ, סמואל אטו ו-עידן444 אוהבים את זה.
  6. קשר שמאלי Member

משעשע ששכטר הצוללן מתלונן על השיפוט. אין לו בושה

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/19
  7. Telkiyski Member

סבוריט נשכב שם והתחיל לתפוס את הפנים כאילו ירו בו, כשהתחילו הדחיפות עבר לו.

8. Noam77 Member

חחחח מכבי זה משהו מיוחד, אין עוד מועדון כזה בכל העולם.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נגיד את האמת. האדום שקיבל אתמול שערוריה. שכטר מאשים את אדלר וגם אתה אמור לזכור את האדום ההזוי שקיבל בזמנו במדי הקבוצה שלנו מול מכבי פ"ת. גם אז זה היה אדלר.

לחלוטין מקבל את זה ששכטר רמאי, שחקן שצולל כל הקריירה שלו, אבל מה שקרה אתמול מאד מוזר.

10. Butragueño מנהלים

למה להבדיל? מי שחושב ומדבר עם הידיים עומד תחת אותה הקטגוריה. בין אם משחק ברעננה, מכבי ת"א או מנצ'סטר סיטי.
    פפה, ראמוס, קאנטונה או עטר.

11. Raulito Madridista

זה ששכטר צוללן ידוע לא אומר שלא נעשה לו עוול. לא רק ריקן התחמם בצורה מוגזמת(לזכותו ייאמר שהתנצל אחר-כך), אלא גם סאבוריט לא ממש היה ספורטאי ומופת, התגלגל כאילו ירו בו ולא בפעם הראשונה. ובנוסף, זה שהייתה טעות בזהות המורחק לא אומר שמכבי נפגעה מהשופט. אני אוהב כדורגל שיש בו אמוציות, שלא מתנהל על מי מנוחות, יצרים וסיטואציות בהם קצת מאבדים שליטה. כשצועקים לשחקנים 'תשברו להם ת'רגליים' אני כמובן לא מתכוון לזה, אבל קצת דם רע ויריבות ספורטיבית אמיתית זה לא חסר, אני לא אוהב את אובר החיבוקים והליקוקים שהיו בין ריאל וברצלונה בזמנו, אבל אתמול זה קצת הלך רחוק מזה.
    ועדיין, זה לא שמישהו שם לשחקן אחר אגרוף בפנים, קצת דחיפות מיותרות וטונים גבוהים, וזהו-זה, ממשיכים הלאה. כלומר נגמר המשחק אין מה להתעסק בזה יותר מדי.

אני אכתוב משהו אחר שקצת ירגיז אחרים - המשחק כזה וגם הפועל נגד בית"ר הוכיח שוב בפעם המאה שבפלייאוף העליון השאיפה צריכה להיות שהקבוצות האלה יגיעו לשם, אלה עם הקהל, גם אם מקצועית למשל בית"ר ירושלים פחות טובה העונה מקבוצה אחרת. הכדורגל שלנו כל-כך גרוע בין-כה, מה הוא שווה בלי המשחקים האלה? העונה אף אחת לא תהרוס למכבי אבל מה דעתכם על שנה הבאה למשל ששלושה מחזורים לסוף, בבלומפילד המשובח, הפועל באה להרוס למכבי שרצה צמוד עם מכבי חיפה למשל?[בכוונה דמיון מפותח].

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו ליגת ערסים לא כי הייתה תגרה אתמול, אלא כי כל כך בסטנדרט פה ששחקנים מרביצים לשחקנים אחרים בלי כדור(ועוד הרבה דברים מגעילים אחרים) שאנשים מעזים לטעון שזה לא שווה אדום.

13. Mahranlala Member

אם כבר המשחק הזה מוכיח שצריך לבטל את פליאוף ולהחזיר את הסיבוב השלישי

14. Telkiyski Member

אני לא חושב.
    שנה שעברה הפליאוף העליון היה באמת קבוצות שטובות משמעותית מפליאוף תחתון (מב"ש ועד נתניה).

השנה זה סתם מכבי ועוד 13 נתניות.

גלץ אוהב/ת את זה.
  15. קשר שמאלי Member

לא מרחם על רמאי שפוגע בפרנסה של שופטים ושחקנים. מאחל לו בכל משחק לקבל אדום לא מוצדק

oranfu ו-Bluekipper אוהבים את זה.