מחזור 18 בליגת העל: תיקו בין בית"ר להפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/1/15.

1. Turgi Guest

עד עכשיו מחזור נטול הפתעות. מה תגדירו הפתעה במשחק היום? כי אני לא מצליח להחליט

2. Telkiyski Member

המהפך של קרית שמונה היה מעט מפתיע ואולי זה שעכו ספגה אחרי 2 דקות ולא 7.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הקבוצות שיווניות? על סמך מה. אנשים יצאו מפרופורציות בגלל חלוץ שהבקיע שער אחד ב-14 משחקים ובגלל דודו ביטון. בית״ר פייבוריטית ובגדול ושום דבר לא ישנה את זה, אנחנו חייבים לנצח. מספיק להכין את התירוצים, מה גם שממה שאני יודע השחקנים באטרף של החיים.

4. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

היו 2200 וזה גם מאכזב מאוד
    אבל אין אפס הקהל לא טיפש , שהוא שומע את השוער מלכלך בתקשורת על דני עמוס ושומע כל היום לאיפה לירוי צעירי עוזב ואז שניהם בהרכב אז למה שיוציאו כסף ויבואו למשחק ? יבואו מי שקנה מנוי ולא רוצה להרגיש פראייר .

5. Raulito Madridista

מנואל נוייר לא יוצא ברחבה ומאגרף כדור כמו הבלם הטיפש של עכו, אבל כמה קל להגיד אחרי מתנה כזו שמכבי כזו גדולה. לא רוצה להרחיק לכת, השחקן לא מכר - אבל זו טעות מגוחכת, ועכו גם ככה קבוצה חלשה. אותי מעניין לראות אם פאקו ימשיך במערך ההתקפי הזה גם נגד יריבות קצת יותר חזקות.
    נמשיך עם מכבי - היא מתקרבת לשבירת שיא המשחקים של קבוצה ללא הפסד ביתי. הופתעתי לגלות שמכבי חיפה לא מחזיקה בו אלא בני-יהודה.

ההבדל בין בית"ר ירושלים להפועל ת"א הוא לא גדול מדי, ובמשחקים בין שתי קבוצות די שיוויוניות(מה גם שהיתרון של בית"ר - יש לה הגנה נורמלית) - עיקרון הביתיות מאוד חשוב. מביך לראות כאן אוהדים שואלים כמה יגמר לטובת הפועל. וכן, יכול להיות שבית"ר תעלה עם ההרגשה של 'כל העולם נגדנו'. אני בטוח שהקהל יחכה לסיום המשחק עם החרא כלפי קורצקי, אם יהיה צורך בכך.
    בשנים האחרונות, וכבר כתבתי את משנתי על כך - בית"ר תמיד מגיעה מוכנה יותר למשחקים נגד הפועל, אולי כי היא הייתה אנדרדוג. השחקנים שלה עולים עם רעל בעיניים ובטדי אני תמיד מרגיש כמה שונאים אותנו. והפועל? אדישה, זחוחה, לא מתפקדת. משהו כמו המשחקים בין סכנין לבית"ר, שהקבוצה מהמגזר באה עם רעל ובית"ר קצת פחות.

קלינגר אומר אחרי כל משחק של אשדוד ש-'5:0 היה משקף הרבה יותר' אבל אתמול נראה שהוא צודק, הפועל פ"ת ממש לא עשתה כלום. ואני רוצה להצטרף לפרימו למרות שאני מאלה שזוכרים חסד לקאלה - זה לא שווה הרבה אם השוער מקבל גול מביך על ההתחלה ואח"כ רושם סדרת הצלות.

6. השולס עולה Member

די להנמיך אוהדי בית''ר, כל תוצאה אפשרית... אני קונה עכשיו 0-0 עם בית''ר בכיף!

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל עוד מהפנדלים באשקלון דרך כל ההתנהלות בימים האחרונות כתוב על הקיר שהפועל תנצח מחר, מזכיר קצת את המשחק בעונת עטר שהיינו צריכים לתת להם חמישייה והם עקצו אותנו עם צמד של יבואה בתוספת הזמן, כי יש ימים שזה פשוט לא הולך.

והקבוצות מאוד שיוויוניות ובית"ר לא פייבוריטית בטח שלא בגדול.
    תעבור על ההרכב ותראה שלבית"ר פרט להגנה אין יתרון ממשי על הפועל וגם ההגנה המהוללת שלנו(אל תשכח מי עומד בשער) הספיקה לקבל 3 חתיכות ממוליכת ליגה א' דרום אז אני לא יודע איך היא תתמודד מול ורמוט, זגורי ודודו ביטון. המצב בבית"ר על הפנים, הבעלים לא עונה לטלפון, המאמן כבר עם רגל וחצי בחוץ וה"טירוף" של השחקנים זה הדבר האחרון שהייתי סומך עליו, אני בטוח שהם גם היו ב"טירוף" לפני סכנין, ב"ש ואשקלון.

8. Hapoel_Tel_Aviv Member

אני אף פעם לא זוכר שלמכבי היו 1000 צופים אבל למכבי לא היו גם עונות משבר כמו שחווה ביתר (חוץ מעונות 2005 ו2008) אפשר להגדיר כעונת משבר אמיתית, ברוב העונות מכבי עשתה קולות של גלאטיקוס/אליפות הקיץ/100 מיליון וברוב העונות גם הייתה בין ארבעת הראשונות.

לגבינו, אמנם יש סוף סוף קולות חיובים וסוף סוף לא צרות אבל אנחנו ממש פח,לעומת גוזלן כל חלוץ זה שדרוג אבל באמת שלא מבין את ההתהלבות מדודו ביטון ולא יודע באיזה כושר הוא בא, וגם את בלאדה אני לא יודע איך הוא, ראיתי אותו עושה שתיים-שלוש פעולות יפות אבל הוא שיחק כמה דקות ונגד ראשון.
    ההגנה שלנו יותר גרועה אפילו משלכם ואם אצלכם המאמן מתנדנד אצלנו הוא בכלל לא קיים, לדעתי איזה 0-1 קטן לכם מאיזה עקיצה במשחק מזעזע בסגנון המשחק ההוא שלכם עם יבואה לפני כמה עונות.

9. itzik.miro Member

המשחק ההוא עם יבואה היה עקיצה? אם יבואה לא היה כובש זו הייתה עקיצה

EO11 אוהב/ת את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה רשום על הקיר? לא מבין על מה אתה מדבר בכלל.

וכן קלאודמיר, אזולאי וממן בהחלט שווים לאבו מאנה, אבוטבול וזגורי. לא יודע מה הרצון שלך להנמיך אותנו כל כך ולהאדיר אותם, אולי כדי להתאכזב פחות במקרה שנפסיד. אבל המציאות אומרת שלבית״ר יש יתרון ברור ברוב עמדות המגרש על הפועל, ואוי ואבוי לנו אם בבית לא ננצח.

וקיבלנו שלוש מאשקלון, ביג דיל. באותה מידה ספגנו אחד נגד מכבי וקריית שמונה. כמו שכתבת, יש ימים שלא הולך. אי אפשר להשוות בכלל את המשחק בחמישי למשחק מחר.

itzik.miro ו-Civil אוהבים את זה.
  11. Raulito Madridista

לא, ממש לא. משחק נטול מצבים עם שליטה של הפועל בכדור ועוד כמה חצאי הזדמנויות. אל תהפוך את המציאות.

ממש הצגתם פה את ורמוט, זגורי ואזולאי כאילו מדובר במסי, ניימאר וסוארז. זגורי פח זבל מתחילת העונה, יש לו שער אחד ושני בישולים ואלף איבודים. אזולאי מגיע למצבים אבל את החמצת העונה שלו בגביע ראיתם או לא? קליימן לא יציב לאחרונה אבל גם אדל משמיט הרבה כדורים.
    מרכז השדה של הפועל מרגרינה עם סאשה אז בלעדיו זו הולכת להיות התאבדות. המאמן לא סופר את אוחיון למרות שהוא הקשר המרכזי הכי טוב שלנו. מלכה ייצור, ספורי ייצורי, אבוטבול לא רץ כבר שנתיים. מי יחטוף כדור בקבוצה הזו, מי?
    אם הקבוצות שיוויוניות ועל כך יש הסכמה(מצד שני, סגל שחקנים זה לא הכל, כ'קבוצה' בית"ר נראית טוב יותר על המגרש והולך לה במשחקים נגד הגדולות. עכשיו תגידו שהפועל לא קבוצה גדולה, זה נכון - אבל בית"ר מתייחסת אלינו כאל כזאת) - אז טדי יעשה את ההבדל. האוהדים ישמרו את הביקורת והבוז לאחרי המשחק. ב-90 הדק' הם יתמקדו בקללות לרמזי ספורי(אתם יודעים למה), לאבוקסיס(כמו תמיד) ובשנאה להפועל(טבעי לגמרי).

יבואה כבש צמד אלוהי בטדי משתי בעיטות לשער בעונת 2008-09 - נכון, זו גניבה של הפועל.
    שנה לפניכן בית"ר שברה את המנחוס בבלומפילד עם ההקפצה הנפלאה של יצחקי והגול של רומולו, על-אף שליטה מוחלטת של הפועל.
    ובעונת 2006-07 הניצחון של בית"ר עם השני שערים בדקות האחרונות - האמא של השוד.

גם מחר המשחק יוכרע אולי על הקשקש ובגלל טעות של הגנה או חוסר ריכוז.

12. Civil Anti Madridista

ניצחון של מכבי חיפה

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  13. itzik.miro Member

דור, משחק נטול מצבים אולי אצלכם, אני זוכר כדור לקורה של אניימה, עוד 2 הדיפות שלו מבעיטות של אבירם וכמובן את הגול של יבואה, זה היה ניצחון מוצדק שלנו, בטח שלא עקיצה

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני באמת לא מבין מה שוויוני בבית״ר והפועל, למעט ההתקפה לבית״ר יתרון ברור בחלקי המגרש. יש לנו את קשר אחורי וחוליית הגנה מהאיכותיים בליגה.

15. עידן444 Member

לא עברתי כאן על כל ההודעות ואולי כבר מישהו דיבר על זה...
    לא מריח קצת לא טוב השחקן של עכו שהדף את הכדור?