מחזור 18 בליגת העל: תיקו בין בית"ר להפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/1/15.

1. עידן444 Member

לא זוכר את מכבי ת״א מביאה 1,500-2,000 אבל 3,000-4,000 היו גם היו. וזה לא היה בבלומפילד, זה היה גרוע הרבה יותר- באצטדיון ר״ג.

2. Civil Anti Madridista

תפסיק לנסות להתחכם. חלק מהשחקנים פורצים בשלב מאוחר יותר בקריירה, ונכון לעכשיו אוסטוינד הוא בהחלט אחד מתגליות העונה
    הבחור סוחב כמעט לבדו את הפועל חיפה שנמצאת במסלול התאוששות מפתיע מאוד מפתיחת הסיבוב השני.

3. עידן444 Member

כל מי שמשלה את עצמו שלקבוצה שלו יש ״אוהדים אמיתיים ונאמנים״ שיבושם לו. בארץ יש מעט מאוד אוהדים. יש קהל. וקהל הצלחות. לאוהדי בית״ר יש יתרון אחד עיקרי על אחרים- סף הגירוי שלהם נמוך בהרבה. ניצחון שניים והם נוהרים.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היו היו.. 3,000+ היו בכיף, היו גם 2,000+. וזה בשלוף קרה אי שם בשנות ה-2000 הלא רחוקות ובבלומפילד

נערך לאחרונה ב: ‏17/1/15
  5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כרגיל ניצחון בחאווה שלנו. אין יותר מדיי מה להרחיב.

קאלה עם השמטה מפגרת לגמריי בשער הראשון אבל אז נתן איזה 4-5 הצלות מעולות. מפתיע שאשדוד מצליחה כל כך בחוץ.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא תגלית, אבל זה לא אומר הרבה.
    לכל היותר יהיה כמו ראדי.

ואני, אגב, אשמח לראות אותו במכבי כחלק מהרוטציה. שלא תטעה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/1/15
  7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני במגרשים 19 שנה ואני לא זוכר 1,500-2,000 צופים בבלומפילד. גם לא 3,000 במשחק ליגה. גם בעונות שנגמרו בספטמבר, בלי כסף גדול ובלי גלאקטיקוס, היו 7,000 צופים ביציעים.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם תכריחו ללכת לבדוק אני אביא את הנתונים.. אבל בשנות ה-2000 בוודאות היו משחקים בבלומפילד עם 3,000 אוהדים וקצת, אם אני לא טועה בתקופת החולצות השחורות היו גם 2,000, אבל 3,000 היו גם היו. אם אני אלך אחורה אני אמצא גם 1500, אבל זה היה כנראה בשנות ה-80 ולא בא לי ללכת לתקופות שלא ראיתי במו עיניי.

9. henry1 Member

אני גם לא זוכר משחקים של 2000 אוהדים במשחקים של מכבי תל אביב, אולי רק במשחק סיום עונה. תמיד זכור לי מעל 4000-5000 לפחות.

לעומת זאת במשחקי החוץ ההבדל הוא עצום. לדוג', עד לפני הריצה שלהם בצמרת בשנים האחרונות הם פעמיים בלבד מילאו את שער 4 בקןפסא (אחת מהפעמים היתה במשחק גביע) ובכל שער הפעמים הביאו בערך 400-700 אוהדים. אני מתכוון לתקופה משנת 2000 והלאה, כיוון שמשנת 95-99 היינו בארצית. לפני 95 זכור לי שהם היו ממלאים בקלות את היציע, אבל אלה היו תקופות שיא שלהם.
    כיום במשחקי החוץ הכמויות הן נהדרות ומרשימות ביותר וכאן ההבדל הגדול בין התקופה העכשווית לאז.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יום שני הולך להיות כ"כ כואב עבורנו.
    הכל מוכן לניצחון של הפועל, כמה קליימן הפוזאיסט יקבל תלוי רק בכושר של ורמוט, דודו ביטון והשאר.
    אני לא יודע מי אשם יותר בבית זונות שהולך בבית"ר, הסמרטוטי רצפה חסרי האופי על הדשא או הבעלים שהביא אותם לבית"ר.
    ע"פ ההתפחויות האחרונות נראה שהסיכוי שקורצקי יעמוד על הקווים מול נתניה קטן מאוד אבל מצד שני זאת בית"ר והכל יכול להיות.

11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לך על זה.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני רק זוכר שלפני כמה שנים טובות הייתי בשני משחקים בבלומפילד ששיחקנו מול מכבי (בתקופה הרעה שלהם) ואנחנו היינו הרוב באיצטדיון.
    אגב, מה שיותר הזוי זה שעכשיו עם ההצלחה הכל כך גדולה של המועדון הזה, הקהל במספרים בהחלט מגיע אבל התצוגות עידוד שלו לא מספיק טובות. וזה לא רק אני אומר. גם במגרשי הבית ובטח כקהל חוץ. הדוגמא טובה לזה היתה דווקא בשנה שעברה שניצחתם מגול בדקה ה 90 0:1 ושמעו ברוב דקות המשחק את הקהל של חיפה. אפילו חברים שלי שיש להם מנוי כבר שנים אמרו שהקהל פשוט רדום. אם אני לא טועה הם אפילו פתחו על זה דיון בפורום שלהם

14. Civil Anti Madridista

אתה מזה מגזים. נכון שההדחה מהגביע יכולה להתפרש כסוג של מכה, אבל הפועל ת"א ממש לא פייבוריטית כמו שאתה מנסה להפוך אותה. הקבוצות די שיווניות עם יתרון קל (אבל משמעותי) לבית"ר והוא הביתיות. להערכתי תיקו 0 קלאסי.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

למכבי יש בעיה עצומה - הגודל של בלומפילד. העובדה שהאצטדיון מלא במנויים שגם מחדשים את המנוי, גורמת לכך שפשוט לא נכנס דם חדש, חדש ונלהב ליציעים. הקהל רדום בגדול כי ביציע המעודד המרכזי עצמו יש אנשים שכבר לא בשלב הזה בחייהם והם שבעים ועייפים, ולעומת זאת צעירים שרוצים לעודד ולהתפרע (במובן החיובי), נשארים ביציעים האחרים או אפילו ללא אפשרות להגיע למשחק.
    שער 10 בבלומפילד מאז החור שיצרו ביציע הפך לבית קברות.

במשחקי חוץ אני דווקא חושב שהקהל נהדר. רואים גם את אותם אלה שלא יכולים במשחקי בית, מצטרפים לגוש המעודד. אני כאוהד שצופה בזה מהצד (אני כבר עברתי את התקופה המדהימה הזו בחיי), מאוד נהנה לראות את ההתלהבות של ילדים בני 15 שזוכים לשיר ולקפוץ יחד עם כולם.

ובלי שום קשר - הקהל של מכבי מורכב מהמון אנשים הזויים וכפויי טובה. בפייסבוק, שבלי שום קשר זה הדבר הנורא ביותר בעולם, תוכלו לאתר כל מיני אידיוטים שמתלוננים על כך שהקבוצה "מתבזה" כשהיא מנצחת "רק" 1-0.
    לצד הרבה אינטילגנטים שמבינים את המשחק, יש אספסוף טמבל. כמו הקהל של הפועל רק עם הרבה יותר שאריות. בגלל הדימיון הזה יש כזו איבה.

Love Is Red אוהב/ת את זה.