מחזור 18 בליגת העל - מכבי ת"א מביסה את ב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏10/1/13.

1. Civil Anti Madridista

מכבי חיפה ממשיכה לנצח, עכו אומנם לא ממש הייתה פקטור על המגרש אבל הכדור פשוט לא נכנס
    אסור לשכוח שלפני שער היתרון של עכו, חיפה קופחה פעמים עם שער פסול לעמאשה ופנדל שלא נשרק אבל בסופו של דבר המהפך הושלם וזה העיקר
    חיפה לגמרי בתמונה ואהבתי לשמוע את הראיון של בנאדו בסוף המשחק. לא יוצא מהכלים יותר מדי, קורא נכון את המפה ומוריד את השחקנים לקרקע

2. Don Joan Roman Member

בוקולי שחקן מצויין שנותן לחיפה הרבה בלאנס בקישור], חוץ מזה שלנשמה ולמלחמה שלו אין תחליף במכבי חיפה, גם כשהוא לא טוב הרוח שלו והווינריות שלו הם דברים חשובים, אז אני לא בטוח שהוא מתאים להרכב במכבי חיפה, אבל הוא בטח שחקן לגיטימי בסגל.

3. Ice Cream חסה

זה כלום לעומת החבישה המגוחכת של יניב לביא היום, כשראיתי את התקציר בשער השבת לא הבנתי למה הוא עם שקית על הראש..
    http://images.one.co.il/Images/Packages/19717/557_372/_MG_9158.Xxx

גם הכדור שאבוחצירא בעט על אלעד גבאי הרג אותי...

לקורא ציון ויצמן: החלפת מאמן מביאה לשינוי חיובי זו לא קלישאה, גם אם שמעון הדרי הוא לא הבעיה של הפועל עכו (והוא כן), 12 משחקים בלי ניצחון ומקום לפני האחרון בפער 4 נק' זו לא סיבה לעשות שינוי שיזיז משהו?

4. Don Joan Roman Member

ומה עם הכדור שערן לוי בעט על שי חדד? יש רגעים מצחיקים ודברים הזויים אבל הרגע הכי מצחיק זה שאלי ביטון דפק בעיטה בראובן עובד במקום בכדור.

5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

את הכפפות אני מבין...
    הסרט המטופש הזה זה מה שמצחיק אותי... ילד עם פוזה.

6. Ice Cream חסה

אז רצית שהוא יעלה עם כזה?
    http://www.makara.co.il/wp-content/uploads/2011/12/מחמם-אוזניים-7ש-רשת-הסטוק.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/1/13
  7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כשהכל הולך אז הכל הולך אבל עם כל הכבוד לעכו היא לא הקבוצה שתעמיד את מכבי חיפה למבחן.
    מבחינתי בשבוע הבא ברמת גן הולך להיות משחק הרבה יותר קשה. נגד יריבה יותר טובה ומגרש שלא הרבה קבוצות יוצאות ממנו עם נקודות מאז מונה אלי כהן למאמן הקבוצה. בשבוע הבא אנחנו חייבים לנצח כדי להגיע לקרית אליעזר ולשבור את המנחוס מול הפועל תל אביב.

אגב, כל פעם שתורג'מן עולה מהספסל הוא יותר מסוכן מכל מה שאזולאי עשה לאורך כל המשחק. לא מובן לי למה הוא עדיין מקבל את הקרדיט למרות התרומה האפסית שלו.

8. זכאי Member

לא יודע למה אתה אומר קור במרכאות במין זלזול כזה
    היה קור אימים היום בדוחא. כשאין גשם הקור רק יותר...
    ואומר לך את זה בן אדם שהיה בקאזאן... (לא שיש מה להשוות)

9. שער 7 Member

אשדוד במשבר וזה לא מהיום. בנוסף לצרות עם דוד רביבו, העזיבה של אושינאווה לאליפות אפריקה יצרה חור גדול באגף שמאל, ממנו הגיעו 2 השערים של נתניה, שלגביה עוד בשבוע שעבר ציינתי שהיא יוצאת מהמשבר עם לוח משחקים נוח שצפוי לה. לאשדוד יש את מכבי ת"א בשבוע הבא והמשבר יימשך עם הפסד נוסף.

במכבי חיפה הייתי מציין לטובה את שאראנוב, שאחרי עונת בכורה פושרת עם מספר טעויות מצחיקות, נראה בטוח למדי בשער של הירוקים וממש לא מרגישים שדווידוביץ' חסר כבר חצי שנה. אצל עכו הנאיביות חוגגת, וגם לאחר שער יתרון הקבוצה מגיעה להזדמנויות אך לא כובשת, וכשלא עושים את זה, בטח בקריית אליעזר, העונש מגיע בסופו של דבר. מכבי חיפה היא הקבוצה שמדאיגה אותי כרגע (חוץ ממכבי שזו דאגה תמידית). הפער ממכבי חיפה הוא רק 6 נקודות, ואנחנו עוד צריכים לנסוע לשם בעוד שבועיים... מפחיד. חייבים לשמור על המקום השני (אפילו את המקום בפלייאוף העליון עוד לא הבטחנו מבחינה תיאורטית ומתמטית).

אני לא אתייחס למה שקורה ברמת השרון מבחינה ניהולית כי אני לא ממש מבין (ואי אפשר ממש להבין את הקרקס שמתפתח שם), אבל השער של אפרים טקה? פרייסלס. איזו נגיחה. בני יהודה? יום עסל יום בסל זה כבר מגוחך לעומת חוסר היציבות המשווע שעובר על הקבוצה הזאת. אין שום נוכחות של מאמן (מוזר לומר את זה על קשטן), התלות בגלבאן מוגזמת ולמרות שהרפקה מתחיל לכבוש, ההרפתקה (משחק מילים עם הרפקה) עוד רחוקה מלהסתיים והקבוצה הזאת עוד עלולה להתדרדר למאבקי התחתית.

מי יותר פראיירית, קריית שמונה שלא מנצחת בביתה את האחרונה בטבלה, או הפועל חיפה שמגיעה להזדמנויות גדולות באיצטדיון לא פשוט ופשוט לא מסוגלת לנצל את העובדה שקבוצות התחתית מלבד נתניה לא ניצחו? קשה מאוד לדעת.

10. alexshw Member

אני חושב שהמשחק יהיה באיצטדיון הלאומי

11. ertyo Member

כמובן שתצוגת השיפוט המביכה אתמול,לא מוזכרת בתקשורת,כי נצחנו.
    זה יהיה בדיחה אם ליאני והקוון ישפטו במחזור הבא כאילו כלום לא קרה.
    שלא נדבר גם על הטעויות הרבות שהיו במשחק של הפועל ת''א.
    מעניין לראות אם זה שאין ביקורת תקשורתית נוקבת תוביל לאי מחיר על הטעויות.

12. ייא Member

חיפה חזק בתמונת האליפות וגם הדאבל.
    רמי ויץ מנחס בזוי שונא הפועל כל החצי השני על מיוט שמתי.

13. Civil Anti Madridista

אתה באמת קצת נסחף. אשדוד אומנם נמצאת בתקופה רעה, אבל גם בפתיחת העונה המרשימה שלה יוסי מזרחי לא יצא בהצהרות
    אשדוד קבוצה עם תקציב קטן וסגל שחקנים צעיר שמתבסס כמעט כולו על שחקני בית, ובליגה כמו שלנו זה המודל האולטימטיבי.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/13
  14. alexshw Member

סוף סוף 4 הגדולות בארבעת המקומות הראשונים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בית"ר ירושלים הקבוצה הכי מלהיבה בארץ, מכבי ת"א מועמדת בטוחה לאליפות, מכבי חיפה בתמונת האליפות והפועל ת"א משחקת חרא אבל משיגה את הנקודות שהיא צריכה. הכדורגל הישראל חוזר.

תנו לבית"ר בלם נורמלי, ולא איזה פילאבסקי או צ'וצ'ליץ' אלא טוב+-, והיא מועמדת לאליפות. ההגנה כל כך זוועה, ואם ההתקפה לא הייתה כזאת מעולה, היינו במצב גרוע היום.