מחזור 18 בליגת העל: מכבי ת"א גוברת על מכבי חיפה ; ב"ש מביסה את עכו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏8/1/16.

1. עידן444 Member

אז זהו ש... לא כל יום יגיע מישהו שישכיב מיליונים בליגה לאומית... כמו בפעם הקודמת...

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

באותו משחק לא התקרבתם למשחק הקבוצתי וההתקפי שנראיתם היום, כולם כולל כולם תרמו את שלהם. תמשיכו לעוף על הרומני הזה ולרדת על גיא לוי, אתם מבינים כדורגל בדיוק כמו הבעלים שלכם.

היום נראיתם כמו קבוצת צמרת בפעם הראשונה מזה שנה וחצי, וזה בעיקר הודות לשיתוף הפעולה בחלק ההתקפי וההנעה הנכונה מהקישור. נראה שלמרות החיזוק שהיה נראה מרשים בקיץ, בדיעבד כל הזרים של הפועל למעט וינטרה בעיקר פגעו בה.

3. alexshw Member

כמו שידין לא רצה לשחק במכבי חיפה וככה זה נראה, גם בומבה לא רוצה לשחק בהפועל וככה זה נראה.
    כדאי לחפש זר אחר במקומו.

EO11 אוהב/ת את זה.
  4. Drama Guest

תן כבוד למריים מה שהיא עושה למען מכבי נתניה ולמען העיר נתניה אף ראש עיר בארץ הזה לא עושה באחריות. אתה לא מכיר אותה מהומה, אין דבר כזה יועצי אחיתופל בקרבתה.
    אני בספק כמה היא רואה ועוקבת אחריי כדורגל, זה מי שהיא החליטה למנות (מאמין בצוותא עם אחראי תיק הספורט בעיר).

שים את עצמך בנעליים שלה, היא לא מבינה בכדורגל, עולה השם דורון אוסידון. נפגשים איתו. לכאורה, יש לו תמיכה ממני וייצמן ושאר אוטוריטות בתחום. יש לו ניסיון בגיוס כספים והוא מבין כדורגל (על הנייר).
    זה שהיא נפלה איתו (לדעתי), זה קורה. אם הקבוצה תישאר בשליטת העירייה, אני מאמין שהיא תשתפשף.

מיסצ'נקו-חסן-פדול. אפשר להחתים בלם נוסף. יש לכם גם גרזן שמושלם למערך הזה.

מגן תוקף ? יובל אבידור זה אחד (וורד יתפקד כבעל האורנטייצה ההגנתית), יאיר זיו זה השני (אפשר לשחק עם טגה או להחתים מגן שמאלי מהלאומית).
    אם יאיר מידי פעם יעבור את החצי הוא יכול לעשות שם דברים יפים לדעתי.

אי אפשר לצופף יותר את המגרש מאשר מערך כזה לדעתי, אלא אם כן אתה פותח עם קו קישור אחורי של 3 (וראינו אצל דורה איך זה נראה)

5. DRORIKO Member

אלכס זה ידין שלא רצה לשחק או רוני שלא ספר אותו? כי ידין,קשר אחורי ראוי והכל, לא נוהג לצאת קדימה, ורוני לא ממש מת על קשרים כאלה. הוא מעדיף בהרבה קשרים כמו נטע ועטאא וקריאף.

6. Fabio Junior Member

לדעתי, אם בומבה ואוחיון משחקים במקום ספורי ולינגאנה, היינו רואים עוד גולים היום.
    לגבי ההבנה שלנו בכדורגל, נו טוב, לרמה הזאתי אין לי כוח לרדת..תיהיה בריא

Sent from my MX4 using Tapatalk

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק שהמשחק "ההתקפי והקבוצתי" שלנו היה מאוד דומה, אני אפילו זוכר את המשחק ההוא כיותר טוב מהיום. גם במשחק ההוא נתנו מחצית מצוינת אחת כמו היום, רק שהיום המחצית השניה הייתה זוועה ושם המחצית הראשונה הייתה סבירה בהכל עד הפס לבעיטה.

ותקרא את ההודעה שלי למעלה, אין לגיא לוי קרדיט על הזה.

8. DRORIKO Member

חס ושלום שאני אטנף על מרים! אישה יקרה,אחת מראשי הערים הטובים בישראלים(ומהבודדים שגם מאמינים בקיום שלטון החוק....). אין ספק שהיא הבעיה האחרונה של נתניה. למעשה האוהדים צריכים להגיד לה תודה שהיא נרתמת למען הקבוצה ומגייסת כספים. היא ממש לא חייבת לעשות את זה, בטח כשהכדורגל ממש לא מדבר אליה.

Drama אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סליחה, פשוט ההתלהבות שלכם וההגנה שלכם לפי בומבה מצחיקה. אפילו אוהדי בית"ר מבקרים את רוקאביצה יותר, והזר שלנו נתן פי כמה ממה ששלכם נתן. הוא שחקן מזיק, שחקן שבינתיים לא מראה עשירית ממה שהראה ברומניה וממה שדיברו עליו. אין לו מקום בהרכב של הפועל, בטח לא במקום נסאר, יחזקאל או אלטמן שכולם מראים יכולת הרבה יותר טובה ממנו.

אוחיון אכן חייב לשחק.

10. AmitHBS Member

בכר מפתיע ועולה עם מליקסון במקום ראדי ודודזאדה במקום תורג׳מן במטרה לפרוץ את האוטובוס כבר בהתחלה.
    אם לא נבקיע עד המחצית הלחץ כבר יבעבע ככה שחשוב מאוד לעלות ליתרון מוקדם. מפחד מעקיצה עכואית כמו בסיבוב הקודם.

יאללה באר שבע!

11. Fabio Junior Member

אתה מוזמן לבקר אותי, אבל אני חושב שבהפועל יש שחקנים טובים שנקלעו לקבוצה חדשה לגמרי, לא מאומנת בכלל ולא מאוזנת בכלל. קשה להצליח בסיטואציה כזו. רוקאביצה משחק בהרכב קבוצה מצליחה, ככה קל יותר להצליח.
    אני מאמין שבומבה בבאר שבע/בית"ר/מכבי היה מהשחקנים הטובים בליגה, אבל זה נדע רק בדיעבד, כנראה שלא בהפועל (לצערי).

Sent from my MX4 using Tapatalk

12. עידן444 Member

לא מבין מאיפה השטות שפיירברג מינתה את עטר. אנשים כותבים כאן הרבה שטויות- אבל שטות כזאת לא ראיתי הרבה זמן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. DRORIKO Member

אני מסתמך על מה שרז זהבי אמר, והוא פגע הרבה פעמים בהקשר של נתניה. הוא מאד מקושר שם. מעולם לא התיימרתי להיות פרשן לענייני מכבי נתניה, אתה למשל מבין הרבה יותר ממני(לא בציניות). מי לדעתך מינה את עטר? אוסידון?

14. Drama Guest

דיברתי על הבחירה באוסידון, לא קשןר לעטר

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רוקאביצה הוא אחת הסיבות שהקבוצה מצליחה. כשהוא הצטרף לבית"ר דיברו עלינו כמועמדת לירידה.