מחזור 18 בליגת העל: בית"ר והפועל ת"א נפרדו בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏26/12/11.

1. G.B7 ירוק עולה

רציתי תגובה יותר אופטימית חיפה שמו גול אבל בין זה לאופטימיות שמיים וארץ
    דבאשווילי שמת גול במקום לשמוח רץ בספרינט (ספרינט ומהירות מדהימה שבשום משחק הוא לא רץ ככה) ליציע ג' ועושה להם שקט.
    דבאשווילי אולי לא שחקן טוב אבל לתת שעריים הוא יודע.
    אולי אם ההגנה לא הייתה כל כך גרוע היינו מנצחים.
    כל שחקן לעצמו בחיפה הוא טוב + אבל ביחד לא מתחבר.
    15 נקודות הפרש ממקום 1 פער גדול,ככה אני לא רואה את חיפה אפילו מצמקת את הפער
    אין קישור אחורי לחיפה למרות שבפעולות שסיידו עשה היום עם הכדור הוא בכלל לא היה רע
    אני לא יודע עם זה בגלל המערך,השיטה,השחקנים.
    ועד לפני המשחק נגד מכבי נתניה באמת האמנתי שחיפה יכולה עוד אפילו לקחת אליפות אבל עכשיו כמו שהם משחקים אני לא רואה אותם מנצחים יותר ממשחק אחד ברצף.
    אולי זה מזל ואולי לא במחזור הקרוב חיפה נגד ראשון, מקווה ליותר מניצחון שם בנוסף גם יכולת טובה ומשחק יפה ואולי תוצאות טובות לחיפה מכיוון הצמרת

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, אני לא חולק על השיוויון המקרי, אבל בסופו של דבר מבחינת הזדמנויות הגיע לנו לפחות תיקו. אשדוד די אכזבה אותי כי לדעתי בפרוש יכלה לנצח, אבל היא הסתפקה ביציאה למתפרצות. לפי העונה הזאת אשדוד נתנה למארחת באמת יותר מדי כבוד.

חוץ מזה אין הרבה מה להגיד. אמרתי כבר על דבאלישווילי מספיק. האיש צריך פשוט להרגע כי היות שאלישע לוי כבר חודשים לא לוקח את הגאורגי ברצינות למה הוא פתאום כל כך כועס על הקהל? מבחינה מקצועית האיש יכול היה להיות חשוב לנו, אבל הוא בדרך החוצה. בצורה הזאת הייתי משחרר אותו כבר עכשיו...

דבר אחרון, לא ידעתי שהסתובב על כר הדשא חיה נחמדה? מישהו מכיר את החיה הזאת?

http://www.tourpress.nl/materials/pers_images/040713_040713_ouwehand_lama.Xxx

יא יא פטי יכול מצדי לקבל מספר משחקים בחוץ...

3. alexshw Member

שי, התיקו הושג רק כי אשדוד לא האמינה בעצמה איזה חבורת סמרטוטים עומדת מנגד.
    ניתן להגיד שהשם מכבי חיפה השיג לנו נקודה היום.

המצב של הקבוצה קטסטרופה. מי שבונה את מכבי חיפה על יא יא סיידו ויניב קטן, צריך לסיים את עבודתו מיידית במועדון.
    יש גבול לעד כמה אפשר לצחוק על האינטלגנציה של אנשים.

אני באמת מעריך מאוד את אלישע על עבודתו במשך 3 שנים כאן, אבל תשמע, מאמן גם צריך להבין בעצמו מה קורה ולהסיק מסקנות נכונות.
    כרגע אלישע מתעקש רק מעניין כלכלי נטו. אולי הוא ירוויח עוד כמה לירות(שאני בטוח שלא יהוו בשבילו הבדל גדול), אבל יאבד כבוד אישי ומקצועי.

כסף זה לא הכל בחיים.

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/11
  4. Fanatic Member

איזה משחק משמים היה היום בבלומפילד.
    התוצאה משקרת ואם היה צדק בכדורגל ראשון היו חוזרים הביתה עם נקודה. התודה מגיעה לשופט שלא נתן להם פנדל ברור.

עוד יותר מעצבן לראות שאדון יצחקי מוצא לו זמן להתעסק בכן בוז או לא בוז של הקהל. כנראה שחלק מהחשחקנים מצאו את האשם במצבה של הקבוצה.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

• סיפור האליפות הסתיים מבחינתנו כבר בהפסד להפועל פ"ת, הערב זה היה משחק לפרוטוקול.
    • אפילו ילד מפגר מנהל את המשחק טוב יותר מאלישע.
    • אני מחכה לרגע בו דבאלשווילי החלאה יעזוב את המועדון לאלתר ויפה שעה אחת קודם.
    • צריך לכלוא את יא יא פטי בכלוב ולהחזיר אותו לקונגו, אן לחלופין לספארי ברמת גן.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובל נעים שבר כל שיא אפשרי עם החילוף הזה...יאללה לך כבר הביתה יא מאמן אפס ופחדן

7. אלי מתחן Member

אין מילים על החילוף המטומטם של יובל נעים, בשביל מה בראשי יוצא? הרי מישהו אחר הולך לשחק בלם, למה לא להשאיר את הבלם במקום לשים קשר בתור בלם?

אם מישהו היה אומר לי ששי חדד יבשל ללירון דיאמנט גול מהאוויר הייתי אומר לו שהוא משוגע וחסר מושג.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/12/11
  8. riquelme1 Member

כל כך מגיע להפועל הגול הזה, חבורה של נגרים שלא זזים על המגרש.

טוטו תמוז ממשיך להסריח עם הכבדות האיומה שלו, הזילזול שלו וחוסר ההשקעה, נמאס לי מהאפרוח חסר המוח הזה.

דני נויימן אחרי הגול: ''יששש, סוף סוף''. שוב הוא מוכיח מזה שידור אובייקטיבי.

9. Lupos Member

אני חייב להגיד שהייתה לי הרגשה שדיאמנט יכניס ליודע למה
    בית"ר משחקת לא רע במחצית השנייה (בטוח יותר טוב מהפועל ת"א) ושולטת והשיוויון הגיע לה..
    באמת לא מבין למה הוציאו את בראשי שהיה אחד מהשחקנים הטובים יותר על המגרש

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שלי לא מובן זה איך דבאלישווילי וברק יצחקי לא מבינים למה הקהל שלהם כל כך כועס? מכבי חיפה ומכבי ת"א הן קבוצות צמרת לכל דבר. אז נכון, בחיפה מפונקים, אבל איך אפשר לקבל את העניין שהקבוצה יותר קרובה לתחתית מאשר למקום הראשון? מתי שהפסדנו לפני שנתיים את האליפות בצורה שלומיאלית להפועל ת"א יציע ג' היה שקט. במקרה אחר יכלו האוהדים כבר אז לדרוש את ראשו של אלישע לוי.

אנחנו שנה וחצי אחרי ה'טראומה' וכולם במסדרונות המועדון מצפים שאנשים שמשלמים הרבה כסף בשביל להכנס לאיצטדיון לא יכעסו לנוכח מה שקורה העונה בקבוצה? על מי החבר'ה האלה כועסים? השחקנים מרוויחים משכורת נאה ביותר וכל עוד זריקת המוט היתה מקרה חד פעמי אין לדבאלישווילי או שחקנים אחרים לדרוש התנהגות אחרת מאנשים שבאים משחק אחרי משחק למגרש.

ראיתי הערב את ההחמצה קרוב לסיום המשחק של אשדוד (נגיחה מעל לשערו של שראנוב). בהילוך החוזר ראו בדיוק מי לא הגן כמו שצריך. האיש היה טוואטחה. במקום לכעוס בעיתונות שיסתכל בוידאו איפה הוא טועה ומשפר את זה באימונים ובמשחקים הקרובים.

כנ"ל לגבי אוהדי מכבי ת"א ששורקים בוז. אם ברק יצחקי לא מבין את זה שיפסיק לשחק כדורגל. כבר חודשים שהבחור לא פוגע ויותר מדי עסוק בדברים אחרים. לא הקהל אלא יצחקי בעצמו התנהג בזלזול כשאיווניר עוד היה מאמן הקבוצה.

השחקנים בארץ מקבלים יותר מדי כבוד כשמסתכלים על חשבון הבנק שלהם...המעשה של דבאלישווילי והמלים של יצחקי פשוט סתם מחממים את האווירה וחבל.

תוספת לארוע בסיום המשחק בקרית אליעזר:
    כמו שהיה צפוי גם דבאלישווילי התנהג כפרחח כשלפי טענת יא יא פטי קרא לבלם שחום העור של אשדוד הערות גזעניות. היות שדבאלישווילי כבר היה מחומם אני נוטה להאמין לפטי, דבר שלא מצדיק את היריקה המכוערת.

11. skyday20 Member

מרוצה מבית''ר שהצליחו לכבוש, הפעם באמת שער יפה.
    זה טוב שהקבוצה מצליחה לחזור למשחקים, לשחק בצורה טובה.
    זה משחק דיי קשה מול הפועל תל אביב, ומקווה שבית''ר יכולה להמשיך עם הנחישות, גם מול הקבוצות שנחשבות פחות טובות.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אווירה נפלאה היתה היום בוינטר... פשוט מסיבה אחת גדולה עם משחק כדורגל מצוין של סכנין, מחצית ראשונה בינונית שהספיקה ליתרון מינימאלי ואז מחצית שניה שהכדור כל הזמן היה עם סכנין..רמה"ש לא התקרבו בכלל לאיזור השער ולא היה ספק מי תנצח ותמשיך לחגוג בצמרת

אחרי המון שנים קשות עם מאבקי תחתית סוף סוף השנה יש קבוצה נפלאה שבאה לשחק כדורגל בכל מגרש בכל מצב ונותנת לקהל הנפלא שלה המון סיבות לשמוח

13. aloneli Member

מותר לך להיות עצבני אבל ההערה הגזענית שלך ממש לא במקום,חבל שעדיין יש בפורום תגובות כאלו.

14. Yotam Member

חיפה לא מפסיקה להיכשל והפעם זה תורה של אשדוד לנצל זאת. אחת הבעיות לכישלון היא היעדר מנהיג, בחיפה קוראים לקטן 'מנהיג' כשבשטח רואים עד כמה העגלה נעה. גולסה לא הוכיח עצמו ברמות הגבוהות והנמוכות העונה והחוד הוא גרוע, שלא נדבר על ההגנה חסרת התיאום. בשבוע הבא נהיה בסופרלנד ונהנה מקבוצת תחתית או שבמצב כיום זה יהיה משחק תחתית.

15. ראיין אדלי Member

תענוג לצאת קצת שמחים מווסרמיל, ולהשיג 12 מ15 נקודות אפשריות, ובאמת היום ראינו את באר שבע מניעה כדור ומשחקת קצת יותר מסודר... היה יכול להיגמר עם עוד 2 שערים לטובת ב"ש...
    יום שבת אני מאמין שהרבה אוהדי ב"ש יבואו לוינטר ונקווה להשיג עוד נקודות חשובות ולהתרחק טיפה מהפועל חיפה