מחזור 18 בליגת העל: בית"ר והפועל ת"א נפרדו בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏26/12/11.

1. Fanatic Member

החומר האנושי במכבי הולך ומסריח יותר מיום ליום.
    אחרי שקוראים ציטוט כזה של שחקן במכבי מבינים איך הקבוצה הגיעה למצב שהיא נמצאת בו היום.
    אם יש משהו שמדכא אותי זה אווירת גארבג' טיים בבלומפילד.

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/11
  2. Number 8 Member

אני הולך היום לבלומפילד רק בגלל שיש לי מנוי, לא בגלל סיבה אחרת. העונה שלנו בליגה נגמרה, אפשר כבר ללכת לים, גם אם ננצח היום את ראשון לציון, לא ייקרה כלום בדיוק כמו שלא קרה כלום נגד הפועל פתח תקווה. השחקנים עצמם כבר לא מאמינים בעצמם אז שהאוהדים יאמינו?

שתיגמר העונה הזו כבר.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום אני יוצא לוינטר, מקווה לראות את אותה סכנין כמו שהיא עם ראדי ושחסרונו לא יורגש, רמה"ש קבוצה טובה שנמצאת בתקופה שהיא לא מנצחת בה ואני מקווה שלא תצא מזה ותנצח היום, אישית אני חושב שיהיה משחק שקול וששתי הקבוצות יכולות לנצח כמו גם להפסיד.

עוד משחק שמעניין אותי (בגלל סינגל בווינר) זה המשחק של נתניה, אני מקווה שהם יצאו מהתקופה הרעה היום וישיגו סוף סוף 3 נקודות, לפי התקציר מול ק"ש הם היו יותר טובים והגיע להם הניצחון.. היום מול לחמן יהיה להם קשה בפ"ת אבל עדיין אני מאמין שנראה את נתניה יוצאת מהתקופה הזאת ומנצחת היום

4. BayernFan Member

נתניה יקחו את המשחק היום בקלות. לפחות שניים שלושה שערים הפרש. מכבי פתח תקווה קבוצת פח. למרות הניצחון על הפועל תל אביב (בקושי רב) והתיקו מול הפועל חיפה (בקושי רב עוד יותר, תודות לשטראובר)

5. aloneli Member

כן ונתניה טובה...

6. אלי מתחן Member

עוד לא ראיתי את אשדוד משחקים טוב העונה. הם כל הזמן מצליחים לנצח, לא ברור לי איך.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע הזמן שבמכבי חיפה יתחילו להבין שהתחתית יותר קרובה מאשר הצמרת...כמו נגד פ"ת, מספר הזדמנויות טובות, אבל אשדוד מובילה. אז אשדוד מובילה שלא בצדק, אבל אם הגנת מכבי חיפה לא יכולה לשמור על ריכוז מקסימלי אז זו לא הבעיה של אשדוד.

אין יותר מה להגיד, קטן נפצע וגם הוא עזב את המשחק. אני לא יודע אם זה טוב או גרוע. כשגולסה מקבל את סרט הקפטן ברור לי שזה לא ממש טוב...אין מה לעשות, צריך לקוות למחצית שנייה עם שערים. איך לא מעניין אותי...

8. G.B7 ירוק עולה

די כבר נמאס!
    מה זה ההגנה מסננת הזאת.
    לא שמים גול בסדר אבל למה לקבל גול על כזאת שטות.
    ואני חושב שהאוהדים ביציע ג' טעו (עכשיו לפחות) כאשר קראו לאלישע להיתפטר אחרי מחצית ראשונה בכלל לא רעה של חיפה שנגמרת לא טוב
    בעזרת השם בסוף המשחק יהיה לי תגובה יותר שמחה!

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין. אני מסתכל על לוח התוצאות בהשתאות ופשוט לא מאמין - לא ספגנו!

חשבתי שזה כבר לא יקרה העונה. משמחת העובדה שחן עזרא הוא זה שכבש את שער הנצחון. אפשר לחזור לנשום.

10. yakov_y YNWA

תנו כפיים לראובן עטר.
    23 משחקים רשמיים לקחה לקבוצה לשמור על רשת נקייה, עד שראובן הבין שראובן וקרפוניק הם הסרטן ועד שהוא הביא לעידו לוי לשחק ועד שהוא הבין שיש לו מגן ימיני שמשחק בשמאל, לקח יותר מידי זמן אבל עדיף עכשיו מאשר אף פעם...

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-1 בחיפה כשדבאלישווילי משווה, אבל ברגע שאתה רץ ליציע ג' בשביל להשתיק אותם אתה בעצמך מחמם. הגיע הזמן שגם השחקנים יבינו שהקהל רשאי לכעוס כמה שהם רוצים ומשה סיני יורד בצדק על החלוץ שגם ככה עוזב בקרוב. אני לא מגן על חוסר הסבלנות של הקהל, אבל באמת הגיע הזמן שגם השחקנים יתחילו להזיז את התחת השמן שלהם. הם יותר קרובים לתחתית מאשר למקום הראשון ואם הם לא מתביישים על ה'הישג' הזה אז שיילכו לשחק במקום אחר.

אגב, לדעתי דבאלישווילי צריך יותר לכעוס על המאמן שלו, אבל זה כבר סיפור אחר.

12. yedidel Member

איזה יופי, איזה הבדל מהמשחק בשבת מול סכנין. נכון, הסגל שלנו עדיין חסר טכניקה וכדורגל גדול אנחנו לא רואים, אבל היום היה המשחק הכי טוב שלנו העונה, ומסתבר שנלחמים מספיק, עומדים נכון ולא מנסים לעשות מה שלא יודעים זה עובד. 12 מ-15 האחרונות זה כבר לא צחוק.

3 משחקים רצופים מול 10 שחקנים, אולי נשבור עוד שיא העונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. alexshw Member

מכבי חיפה היא קבוצה נכה שלא מסוגלת להעביר פס מבעיטה חופשית. כן אתם שומעים נכון, מבעיטה חופשית, פס למטר אחד.

על אלישע להתפטר מיידית מהמועדון. המצאותו גורמת נזק גם למכבי חיפה וגם לעצמו.

השיוויון שלנו היה גול מקרי לחלוטין.

14. LIVERPOOL87 Member

טוב אז אחרי התיקו של אשדוד (אולי גם לפניו), לא משנה מה הפועל תל אביב תעשה,
    בשבוע הבא מחזור 19 משחק העונה אשדוד-ק"ש מקום שני מארחת מקום ראשון.
    מי היה מאמין, פשוט חוויה לכדורגל הישראלי.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ניצחון סופר-סופר חשוב שלנו. והיום אם לא היינו מנצחים זה היה כאב לב רציני, אלוהים יודע איך הסתבכנו, כל כך מיותר, במחצית היה צריך להיות 3, החמצנו וכמעט זה עלה לנו ביוקר.
    יוסי שבחון נראה לא טוב, לא מרוכז, כל כך מסורבל... אבל היכולת שלו להגיע מאחור לרחבה ולהשפיע היא קריטית עבורנו וסוף סוף הוא עושה את זה כמו שצריך. 3 נקודות קריטיות מאוד, נגד רמת השרון אסור להפסיד ואפשר לנצח, אני מניח שנראה עוד נהירה המונית לכיוון ווינטר.