מחזור 18 בלאומית: פ"ת מנצחת בבאר שבע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏1/2/08.

1. *הפועל-רעננה* Member

חזרתי מהמשחק ברעננה.
    היה משחק טוב וקצב לא רע.
    אחי נצרת לא תקפה ואיימה פעם אחת בלבד על השער.
    רעננה שלטה לאורך כל המשחק והחמיצה כל כך הרבה!!!!!!!! לא האמנתי שאפשר להחמיץ כל כך הרבה במשחק אחד, אבל בסופו של דבר הגיע הגול של סנטוס שהיה המצטיין על המגרש, השקיע כל כך הרבה. כל הכבוד!
    גומז מוכיח לי כל פעם מחדש איזה שחקן מדהים הוא. פשוט יופי של שחקן. גם אבוטבול נתן משחק טוב.

רמת גן לא ינצחו את בני לוד. עכשיו הם החליפו מאמן וקוליק יבנה שם אימפריה קטנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

שבת שלום חבר'ה!

2. הפועל_23 Member

מתחילת השבוע אני בתחושה שאנחנו לא מנצחים (הרגשה של תיקו מסריח).
    ועכשיו החלפת המאמנים בלוד, מחזקת לי תתחושה.

הלוואי הלוואי שננצח ואז אם מזג האוויר יאפשר תהיה אווירה וחגיגת כדורגל נפלאה נגד ב"ש במכתש שבוע הבא!!!

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן אי אפשר להאשים את פטי נימבה הרבה , הוא רץ לחגוג ועשה סלטה מול האוהדים שלנו זה בסדר הוא חוגג אי אפשר להאשים אותו אבל ברגע שהקהל שלנו נוהם לנימבה אז אני מבין את ההתגרות שלו בחזרה הרי הוא יודע שהוא ניצח , היה מחזה מגעיל נהמות מסריחות כלפי שחקן שחום עור שלא יכל כבר היה להבליג והגיב עם כל מיני קפיצות של קוף ומחיאות כפיים לקהל , מה שכן את האצבע המשולשת שעשה (מס' פעמים יש לציין) זה היה צריך לא לעשות .
    אבל אם הייתי במקומו הייתי מתנהג באותה צורה.

על המשחק אין מה להוסיף עוד משחק משעמם של ב"ש אין כדורגל משתי הקבוצות ממש נהיינו ריאל מדריד רק לא מנצחים.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע, לא היו נהמות לפני שהוא בא לחגוג את השער לידנו בשער 5, למה לא לרוץ ל-80 אוהדים שלך שהגיע כדי לעודד אותך? עד כמה שנהמות זה לא בא בחשבון ואסור שיקרה, הוא הזמין את זה, הוא רצה שזה יקרה.

5. הדר חסון Member

ריבאלדו, אני אוהד הפועל פתח תקווה ואני חושב שפטי נימבה יצא אידיוט, אז אתה אל תצטדק. הייתי במשחק ובאותו רגע של הגול לא ראיתי שהוא רץ לקהל שלכם, אבל עכשיו שראיתי בתקציר מה הוא עשה התביישתי. התביישתי גם בהתנהגות שלו, אבל בעיקר בזה ששחקן שלנו רץ לקהל של קבוצה יריבה אחרי גול שלנו. מתאים לשחקנים בקבוצות קטנות ושפלות בלי אוהדים כמו מכבי פ"ת, רמה"ש והפועל רמת גן, ולא לשחקן שכל השנה מקבל עידוד מהקהל שלנו.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד משחק אנמי של באר שבע...

1. חבל שאסי רחמים עמד היום בשער של באר שבע. כן כן, אתם שומעים נכון, חבל שהיום בשער עמד אסי ולא טל חיון השוער השני.
    כי כל שוער אחר שהיה עומד היום בשער של באר שבע היה מקבל 4 או 5 שערים, הבלוף היה מתגלה במלואו, ואז ללנדאו לא היו תירוצים.
    הפסד של 1-0 משאיר מקום לתירוצים ( מה שלנדאו עשה גם השבוע ), עם שוער אחר ומשחק שהיינו יורדים בו מובסים כבר לא היה מקום לתירוצים והמהפכה שהייתה צריכה להתבצע כבר לפני חודשיים הייתה מתחילה עכשיו.
    אגב, יש למישהו מושג מי עומד לבאר שבע בשער עם בסוף השנה אסי רחמים מודיע על פרישה?
    יפה, גם לי לא, כי גם אני לא זוכר מתי מישהו מהשוערים הצעירים קיבל את הצאנס ( אפילו במפעל זניח כמו גביע הטוטו ).

2. התנהלות מקצועית לוקה בחסר.
    נכון, נשמע לכם מוכר, כבר ביקרתי השבוע את העובדה שאחרי חודשיים של חלון העברות פתוח מה שבאר שבע הביאה זה את חליבה שהיה צריך להגיע הרבה לפני, את מקאסי שהיה ברירת מחדל, ואת בירוק שעד שיכנס לענינים הליגה תגמר.
    ונגיד, רק נגיד, ששלושת שחקני הרכש האלה הם חשיבה להמשך העונה, למה לפתוח עם חליבה ומקאסי?
    איך יכול להיות ששתי שחקנים שחתמו בדקה ה90 ועשו אימון וחצי עם הקבוצה עולים ישירות בהרכב?
    איך יכול להיות ששי בירוק, עם כל השומנים העודפים והזמן שהיה בחוץ נכנס לפני זוהר חוגג שהיה טוב שבוע שעבר ברמת השרון?

3. אני לא חושב שיש לבאר שבע את הסגל הטוב בליגה.
    אני חושב שיש לנו עמדות מסוימות שיש לנו בהם כיסוי מעולה ואף מוגזם ( כמו עמדת הקשר האחורי שלפני חודש החיל את קאלדירה, בן שושן, אסי משיח ואסולין, או עמדת הקשר הימני עם זוהר חוגג, אביתר אילוז, דודו פלס, אלעד בונפלד וכן ), לעומת עמדות שיש לנו בהם שחקנים ברירת מחדל ( דודי פדלון כמגן שמאלי, רועי סבג כבלם קידמי, אלעד/פלס/סימוני/מי שיפתח כקשר שמאלי במשחק הבא).
    לדעתי, בניית הסגל בתחילת השנה הייתה קסטרופה, לא יתכן שעל עמדה מסוימת יש 4 שחקנים ובעמדה אחרת ( כמו עמדת הקשר השמאלי ) אין קשר שמאלי טבעי שישחק שם.
    וזו אולי הבעיה הכי גדולה של הפועל באר שבע היום. שחקנים לא משחקים בעמדות הטבעיות שלהם.
    אלעד בונפלד בשמאל, סמיוני באגף, אורן ניסים נכנס ומשחק כקשר עושה משחק באמצע, לא פלא שאחרי זה באמת הפועל באר שבע משחקת כאילו מדובר בקובץ מקרי של שחקנים.

4. השחקנים אשמים במצב בצורה חד משמעית.
    היום הם באמת איבדו את מעט הכבוד שעוד היה להם ( למעט מעטים בקבוצה).
    ושוב נשאלת השאלה, מה הם עושים באימונים? גם מבחינת טקטית וגם מבחינת שחקנים שמתאמנים כל שבוע ועדיין אחרי 70 דקות אין להם אוויר.

5. הנהמות כלפי נימבה, גועל נפש.
    לא משנה מה נימבה עשה, אנחנו לא בג'ונגל, ואין מקום לנהמות המבזות.
    באמת שאם ההתאחדות ישפטו אותנו על הנהמות ואפילו יורידו לנו נקודות על הנהמות לא יהיה לי שום תלונה כלפי ההתאחדות.
    ואם זאת, מדברים על אלימות בספורט? שיתחילו עם השחקנים שאמורים לשמש דוגמא אישית.
    גם נגר וגם נימבה צריכים לקבל הרחקות למס' משחקים בחוץ על התגובה לקהל, אבל אין לי ספק שזה לא יקרה כי התאחדות שמרחיקה את אטצ'י כולה למשחק אחד אחרי מה שהוא עשה ליניב אלול בתחילת העונה זה התאחדות שמתעסקת באלימות רק שזה קשור לקהל.

וכמה שזה מצחיק, הליגה כל כך גרועה שסיפור העלייה עוד לא גמור רשמית מבחינת הפועל באר שבע ( פרטים אצל הפועל רמת גן ).
    וכן, בלי מהפכה רצינית גם התחתית לא כל כך רחוקה....

7. HBSFC Member

וכמה שזה לא מצחיק, הפועל באר שבע כל כך גרועה שסיפור העלייה עדיין לא אפילו קרוב למימוש.

8. הפועל_23 Member

אני לא מסכים איתכם אוהדי ב"ש.
    קודם כל תנו לשחקנים החדשים להתחבר (חליבה לא שיחק הרבה זמן, ומקאסי עדיין צריך להשתלב ולהכיר תשחקנים, על בירוק לא הייתי תולה יותר מדי תקוות), לא הבנתי איך משלבים 90 דקות שחקנים שעשו רק אימון אחד עם הקבוצה.

אתמול היה כל כך בולט החסרון של קאלדיירה (שזה לא טוב שכל כך תלויים בו אבל ככה זה), הוא בדרך כלל מחפש את סימיוני בכדורים שלו, ואתמול לא ראיתי כדורים מגיעים לסימיוני בכלל!
    אתמול הוכח שקאלדיירה בורג חשוב מאוד בהרכב של ב"ש.

לדעתי אתם יותר מדי פסימיים...

אגב לא נסעתי למשחק שלנו ולמרות זאת יאלללההההההההההההה רמת גןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. הפועל_23 Member

הפועל ר"ג מפסידה לבני לוד.
    מפסידה לראשונה אחרי 6 משחקים בלי הפסד.

כרגע אנחנו באמצע הטבלה , לא לכאן ולא לכאן.
    שיישמר ככה

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/08
  10. Voda_Coda Member

אוקי...4 נקודות מרמת השרון..אם הם מפסידים היום ואנחנו מנצחים אותם שבוע הבא(דבר שאני לא רואה בגלל הביתיות החזקה של רמה"ש) אז יש עוד תקווה...

11. ליאונל-מסי Member

הפועל חיפה נגד נצרת ב7
    הרכב הפועל:
    גיל אופק
    טרטצקי
    רואש
    הרוש
    אבוקרט
    אברהמי
    גרזיץ'
    כבדה
    לוי
    בן בסט
    וילנר

ניצחון היום חושב מאוד לקבוצה ומדביק אותנו ל3 הראשונות
    אללה חיפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. *הפועל-רעננה* Member

כל כך שמח בשביל ערן קוליק ומאחל לו רק בהצלחה בבני לוד.
    פשוט גאון, והגיע הזמן שיחזור לרעננה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. בית"רי מלידה Member

ראיתי את המשחק ביום שישי: זה ליגה לאומית, או ליגה ג'? כדורגל ביום שישי בשכונה נראה יותר טוב.

אלו שחקנים בהתנדבות, או שהם מקבלים כסף?

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חיים הכל יחסי בחיים. הכדורגל בליגת העל הוא בושה וחרפה אז הכדורגל בליגה השנייה חייב להיות מתחת לזה. השורה התחתונה שלדעתי ההבדלים בין 2 הליגות לא כאלו גדולים. גם פה הכדורגל חרא וגם שם הכדורגל חרא.

15. בית"רי מלידה Member

גם זה נכון.

המשכורות בליגת העל דמיוניות, מגונות ממש.