מחזור 17: ריאל שוב מנצחת בפיחואן 2-6

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏16/12/11.

1. Zizou10 Member

אני לא חושב ששגיא כהן צודק, במשקח ביום שלישי בגביע קאקא שיחק אם אני לא טועה 75 דקות עד שהוחלף והיה בסדר גמור, נתן איזה כדור עומק פסיכי בעקב שכמעט הפך לגול, לא חושב שקרה לו משהו דרסטי בין שלישי לשבת. בכל מקרה גם אם היו תוכנוית למוריניו שישחק במחצית השנייה אפילו כמעט את כולה -א ין ספק שפפה כהרגלו טרף את הקלפים מחדש, כל פעם אני נזכר למה אני מייחל לצמד הבלמים ראמוס-קראבליו בקבוצה הזאת, פפה פשוט חסר אינטלגנציה בסיסית בכדורגל מהחבר'ה האלה שמשחקים יותר עם המרץ ופחות עם הראש. חוץ מזה מסכים איתך כמעט בהכל.

2. riquelme1 Member

מי שמצבה עוד יותר גרוע מאתלטיקו, היא ויאריאל הנוראית שמשלימה עוד הפסד, השבייעי שלה העונה, והיא כבר יורדת מתחת לקו האדום עם אותם נקודות כמו ספורטינג גיחון.

פשוט לא מובן לי איך לא מפטרים את גארידוכבר, הקבוצה היום הובילה ושיחקה בסדר עד שהטמבל גארידו הוציא את קאני השחקן הטוב ביותר לשו וקיבל שתי גולים בצד השני.

הקבוצה שבנה גארידו העונה איומה, מגנים ברמה של ליגה שנייה, הגנה רעה, קישור שלא קיים והתקפה שבלי רוסי נראת כמו כלום. הביהת ומהר, לפני שיהיה מאוחר מידי.

3. riquelme1 Member

בעוד כפחות משעה מאלאגה תגיע למסטאייה למשחק צמרת חשוב ביותר, ולנסיה מגיעה אחרי הפסד מביך לבטיס במחזור הקודם, בעוד מאלאגה סיימה בתיקו מאכזב נגד אוסאסונה, ההרכבים:

אלבס
    אלבה, רואיז, ראמי, מיגל
    מאת'יו, באנגה, אלבלדה, פיגולי
    ג'ונאס
    סולדאדו

שוב מאת'יו קיצוני, פאבלו ממשיך לשבת על הספסל ופשוט נמאס מהליצן הזה אמארי, באנגה שחזר מפציעה חוזר גם להרכב במקום טינו קוסטה, וגם מיגל שחוזר מהשעייה.

ההרכב של מאלאגה:

קאבז'יירו
    מונריאל, מאתייסן, דמיקליס, חסוס גאמס
    קאזורלה, איסקו, טולאאן, חואקין
    חואנמי, רונדון

חואקין חוזר לשחק נגד האקסית, הרכב התקפי ביותר של פלגריני, חואנמי בן ה-18 בלבד כשרון עצום, פותח בהרכב אחרי שכבש בגביע השבוע ובמחזור הקודם.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולנסיה - מלאגה

ולנסיה-הרכב רשמי: דייגו אלבס-ברונו,ראמי,רואיז,אלבה-באנגה,אלבלדה,פיגולי,פאבלו,ג'ונאס-סולדאדו

מלאגה-הרכב רשמי: קבאיירו-גאמז,דמיקליס,מתאייסן,מונריאל-טולאלן,קאזורלה,חואקין,חואנמי,איסקו-רונדון

5. ValenciaCF Member

אלבס; מיגל, רואיז, ראמי, אלבה; באנגה, אלבלדה; מת'יו, ג'ונאס, פגהולי; סולדאדו
    זה ההרכב שאמרי מעלה היום, שוב התעלמות לא ברורה מפאבלו הרננדס, ג'ונאס שוב מאחורי החלוץ, פיאטי כבר נהיה דני פארחו 2.0, עצוב!

הייתי רוצה לראות את ולנסיה עולה עם אלבס בשער, מת'יו, רואיז, ראמי ומיגל בהגנה, באנגה ואלבלדה באמצע, פגהולי בשמאל, פאבלו מימין ופיאטי מתחת לסולדאדו שמשחק חלוץ בודד.

או 4-4-2 עם פגהולי ופאבלו בכנפיים וג'ונאס ליד סולדאדו.

לא יודע אבל פגהולי ופאבלו בכנפיים נישמע לי מאוד מאיים, חבל שהוא לא פותח ככה.

נמאס מהשילוב אלבה-מת'יו, זה מיצה את עצמו, ודי שקוף. פעם זה היה השפן של אמרי היום הוא התאהב בזה וזה נהפך הרגל.

יהיה מוזר לראות את חואקין בצד השני, איסקו גם בהרכב.

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/11
  6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי איזה אתר אתם הלכתם? לפי אתר הליגה BBVA ההרכב שונה משלכם וזה מה שאני רשמתי...

7. ValenciaCF Member

לפי הMARCA וגם לפי האתר הרשמי של ולנסיה.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רשמתי לפי האתר של הליגה והם תמיד צודקים...ככה שמוזר לי אם ההרכב ששמתי לא נכון

בנוגע לשידורים בושה שערוץ הספורט לא משדר שום משחק היום, כשבצ'רלטון משדרים כל משחק בשעה שאין שידור ישיר (סנדרלנד-בלקבורן) משחקי ליגה שניה ועוד ועוד אצלנו שוב עובר יום בלי שום משחק בליגה הספרדית כשבאותו זמן הערוצים האחרים לא מלאים בכלל במשהו ישיר... היו חייבים לשדר היום גם את המשחק שלנו בצהריים וגם את היום שהוא סוג של משחק מרכזי, נמאס כבר שמתעלמים ממשחקים שמעניינים את חובבי הליגה הספרדית ותוקעים שבוע אחר שבוע משחקי אוואט וחמד לא משנה נגד מי

9. riquelme1 Member

לא להאמין איך אמארי לא שם לב שג'ונאס מסורס לגמרי מאחורי החלוץ, כמעט כל כדור שהוא מקבל הוא מאבד, זה פשוט לא התפקיד שלו, הוא לא טכני ולא מהיר מספיק. פיאטי היה פשוט פנטסטי בעמדה שלו, שהיה מוסיף מהירות טכניקה ומסירות.

באנגה נראה מצויין עד כה.

ג'ונאס משתיק אותי ומוסר נהדר לסולדאדו, שכהרגלו חד, חד, חד.

10. ValenciaCF Member

מסכים איתך עמי, כמו שרשמתי בהודעה לפני המשחק, פיאטי בעמדה של ג'ונאס יפיק הרבה הרבה הרבה יותר תועלת...

באנגה מקבל צהוב על עבירה שאלבלדה עשה. מזה הדבר הזה..

מלאגה לוחצתתתתתתתתתתת! ולנסיה בקושי מגיעה למצבים, חואקין ואיסקו מגיעים בקלות מדי למצבים..

השופט שורק יותר מדי בקלות בלי לחשוב פעמים, רואה שחקן ברצפה הוא שורק..

1-0! מסירת ענק של ג'ונאס לסולדאדו שעובר את השוער ומגלגל פנימה בדקה ה35! שער 10 העונה! יש! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

איך אני תמיד נופל על המשחקי פח האלו בספרד, 0-0 מגעיל מגעיל מגעיל בין ראסינג לסוסיאדאד. המארחת הייתה כל כך חלשה שגם מול 10 שחקנים היא לא הצליחה לחבר שני פסים באזור המסוכן. לא זכרתי שולב המחיקני משחק בספרד, לא שהוא הורגש היום, אבל לפחות למדתי משהו מהגועל נפש הזה.

12. ValenciaCF Member

שוב פעם, 1-0 וחוזרת אחורה, לא מחפשת את השני והפעם יש לי תחושה שזה יעלה לה ביוקר... בחיים הגישה הזאת לא תשתנה?

יששש סולדאדו משתיק אותי! אלבה מנער את דמיקליס באגף שמאל, מגביה לרחבה וסולדאדו בוולה אדיר מכניס את השניי! דקה 62!

דקה 75 פגהולי שנתן משחק מצויןןן יוצא ובמקומו נכנס פאבלו הרננדס... שחקןן שחקן הפגהולי הזה!

דקה 80 סולדאדו מול השוער ובמקום לסיים ת'משחק הוא מתחכם ומקפיץ החוצה... חבל

דקה 82 באנגה המצוין יוצא פארחו נכנס, מה עם פיאטי?!?!

13. riquelme1 Member

סולדאדו עם השני!

כוסאמק דווקא בפריצה של פיגולי נתקע השידור.

14. riquelme1 Member

חבל ששוב ולנסיה פוחדת לדרוס, סולדאדו עם רק היה רוצה יכל לגמור עם רביעייה, אבל כמובן נסלח לו על עוד משחק מצויין יופי של סיומת בשתי השערים, חבל שפיאטי נכנס רק ל4 דקות שבהם הוא לא יכול להוכיח כלום, פארחו בנגיעות הבודדות בכדור הראה איזה קסם יש לבחור ברגליים, ועם אמארי היה יודע להשתמש בו הוא היה מרוויח שחקן גדול.

סה''כ ניצחון חשוב בדרך למקום הבטוחה לליגת האלופות, רק מה? חבל על האיבוד נקודות בדקה ה90 במחזור שעבר שיכל להשאיר את ולנסיה צמוד צמוד לבארסה וריאל.

מאלאגה? עוד הרבה עבודה לפלגריני, אני ממש לא אוהב את העבודה שלו שם העונה, קאסורלה 20 מיליון יורו? עוד בלוף.

חואקין סאנצ'ס. :aaa8:

15. Don Joan Roman Member

האמת שמהרגע שהתחלתי לראות כדורגל חיבבתי את הקבוצה הזאת, הקשר קצת התחזק בעונת הארגנטינאים עם פאבליטו איימר, האחים מיליטו, לאנדרו פונציו(שמשחק גם היום אבל לא מגיע לקרסוליים של השחקן שהיה בעבר), סרחיו הבלם הגבוהה, אלברטו זאפטר הלוחם, דויד וייה המדהים, ועדו כמה שחקנים שתסלחו לי על כך שאני לא הכי זוכר את שמם, אבל בהחלט קבוצה מרגשת.

גם סואזו לא יעזור כשהקשרים שלך הם או ילדים כמו חואן קרלוס לופז ופראנקו סוקוליני או סוסים גמורים כמו אנחל לאפיטה ופונציו, מה גם שאין לקבוצה הזאת בכלל עומק ואיזון, יש 22 שחקנים מתוכם 2 שוערים, 8 בלמים, 10 קשרים ו2 חלוצים וכמתוכם אולי 5-6 שחקנים הם ראויים לשחק בליגה הספרדית הראשונה ואת חלקם אפילו לישראל לא הייתי לוקח אז סואזו אחד לא יעזור.