מחזור 17: מאלגה מנצחת את ריאל ובארסה עם 16 פור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏20/12/12.

1. אלי מתחן Member

מוריניו יודע לבנות חדר הלבשה מלוכד ושחקנים שיתנו את הדם בשבילו. כבר ראינו איך המבנים האלה נוטים להתפרק כשהוא עוזב קבוצות, עכשיו זאת פעם ראשונה שזה קורה כשהוא נמצא.

לקסיאס יש חלק בכך, מוריניו מנסה להחזיר לעצמו את חדר ההלבשה. הוא המאמן הכי טוב מבין הפסיכולוגים והפסיכולוג הכי טוב מבין המאמנים, אני סומך עליו שידע להחזיר את הבטחון לשחקנים.

2. סדרו קייטע Member

פויול נכנס בגמר בוומבלי בדקות האחרונות, במיוחד כדי להניף את הגביע. "עובדות מהתחת" אתה יודע למי תכתוב.
    פרדיננד מעולם לא הניף את הגביע בעצמו, כך שאני לא מצפה ממנו לוותר על הרגע הגדול של חייו כדי לתת כבוד למישהו אחר. קסיאס כבר הניף את גביע אליפות אירופה כך שאפשר לצפות ממנו, אציל שכמותו, לתת גם לצ'אבי הזדמנות.

קסיאס מבקש מהשופט (שהטלוויזיה קולטת כמובן) לסיים את המשחק מול איטליה או קסיאס צועק לשחקנים "תהנו", זה בדיוק כמו הצגות המאוכזב שהוא עשה במשחק מול מאלגה. מדהים שאני צריך לספר לאנשים מבוגרים שלא כל מה שהם רואים בטלוויזיה זה שיקוף מוחלט של מה שקורה גם מאחרי הקלעים.

עכשיו, זה לא קסיאס הוא איזה מפלצת. רחוק מזה. אבל הוא בהחלט טיפוס עם הרבה אגו, שחשובה לו התדמית הציבורית, הכבוד והמעמד בחדר ההלבשה. כן, הרבה יותר מלטיפוסים כמו צ'אבי או פויול. כמו ראול לפניו, צריך להיות תמים בצורה קיצונית כדי לחשוב שהוא מעל התככנות מאחרי הקלעים שמביאה לפילוג חדר הלבשה כי עובדה שהדברים הללו קורים פעם אחר פעם ב"משמרת שלהם" כאשר לא מעט סיפורים יוצאים על מעורבות שלהם בדברים. עובדה גם שבריאל מדריד יש כל הזמן מריבות בנושא כמו המועמדות וההצבעות ל"בלון דאור", מה שבברצלונה אין, למרות השחקנים שלה לא מועמדים ריאליים פחות לתואר הזה. כמו במקרה של הריבים עם מוריניו, רק אדם תמים בצורה קיצונית, יכול לחשוב שרק רונאלדו הוא צד במריבות הללו.

והמציאות הזאת לא תשתנה גם אם הוא אמר בעבר איזה מילה טובה על ברצלונה בתקשורת או שהוא נמצא ביחסים יותר טובים עם השחקנים שלה בהשוואה למוריניו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/12
  3. xavi6 Member

פויול נכנס בשביל הכבוד, סרט הקפטן היה על צ'אבי ולכן על הנייר הוא היה אמור להניף את הגביע. זה לא משנה אם פרדיננד הניף או לא-העיקרון שלך הוא אותו עיקרון, שצריך לתת כבוד, משהו שאני יכול להסכים איתו-אבל טפשי לחשוב שמי שלא עושה את זה יש לו אגו מנופח. בסופו של דבר כולם מניפים את הגביע, ולכולם יש אותה מדליה. החשיבות שאתה מייחס לזה ובונה על זה "תדמית" לאיקר היא טיפשית וילדותית.

מה שתפס את איקר אומר לשופט או אומר לשחקנים זה לא מצלמות ראשיות, אלא מאחורי הקלעים. אני לא חושב שהוא עושה הצגה-אבל אם אתה אומר, אתה יודע.

המריבות בריאל על כדור הזהב לא קשורות אליו. הם קשורות לאובססיה של רונלדו ולאף הגדול של מוריניו. למה בברצלונה לא מתווכחים ומבקשים מהשחקנים להצביע לצ'אבי\איניסטה ולא למסי, למרות שאני בטוח שהמון בקבוצה חושבים שמגיע להם ולא לארגנטינאי. אז למה בברצלונה תראה חיבוקים, נשיקות, תראה את מסי במטוס אמר "זה מוקדש לצ'אבי ואיניסטה", ובמדריד תראה קמפיין שלם נגד איקר שהעיז לבחור בחבר אחר לקבוצה ולא בכריסטיאנו-אני-עצוב-רונלדו?

אני חוזר ואומר-בכל קבוצה יש קליקות ופילוגים. לא בטוח שאיקר אשם בזה. או שמא אתה טוען שפויול הוא תככן וגם צ'אבי כי החדר הלבשה של ברצלונה היה מפורק לגמרי באמצע עידן ריקארד?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/12/12
  4. סדרו קייטע Member

התנשאות זו תמיד מידה רעה. במקרה שלך, התנשאות שלא מבוססת על כלום, זו תופעה שצריכה להיחקר אצל פסיכולוגים.

אתה לא מבין שאתה סותר את הטיעונים של עצמך. מצד אחד אתה כותב שהטיעונים שלי לא מבוססים על העובדות, מצד שני אתה כותב בביטחון מלא שכל הסיכסוכים בנושא כדור הזהב קשורים למוריניו ורונאלדו. מאיפה אתה יודע? יש לך מקורות מהימנים בחדר ההלבשה של ריאל מדריד?

במצב נורמלי אפשר היה לשייך סגנון דיון כזה לתחכום, במקרה שלך זה לא בדיוק המצב.

מה שהכי מדהים, שכשונא מושבע של מוריניו, אתה ממש גרסה דהויה שלו: כל המהות שלך בפורום הזה היא יצירה אינסופית של סכסוכים ומאבקים עם אנשים שכל חטאם (במקרה הקיצוני) הוא שהם חושבים אחרת ממך. רק שמוריניו לפחות עושה את זה מתוך מטרה מסוימת, אצלך זה סתם אופי מחורבן. אתה פשוט כל כך מתיש ונודניק שלרוב לאנשים אין כוח להגיב ברמת תקיפות ראויה.

בלי טיפת ציניות, אתה אדם חולה שמחפש פורקן לנפש המסוכסכת שלו בפורום כדורגל.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תזהרו עם המילים שלכם. התנהל כאן עד עכשיו יופי של דיון, אתם לא תורידו אותו להכפשות אישיות. תחזרו לנושא.

6. סדרו קייטע Member

צר לי, אבל ההתייחסות הכוללנית לא במקום במקרה הזה. יש פה כותב אחד שמוריד כל דיון לרמה של התנצחויות אישיות. מספיק לעבור על היסטורית התגובות בתרד' הזה בשביל להבין. לכותבים אחרים כנראה אין כוח להגיב לו, אני לא אבליג.

טפלו בו פעם אחת ופתרתם את כל הבעיות בפורום הספרדי.

אגב, למה ההודעה שלי נערכה ושלו, לא? אתה יודע, אפילו ברמה המשפטית קיים עיקרון "אמת דיברתי".

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/12/12
  7. Bensh Member

http://t.qkme.me/36d0hd.Xxx

8. golding מנהלים

נראה שהבעיות הפוליטיות בתוך המועדון נמשכות.
    http://www.marca.com/2012/12/22/en/footbal...1356200200.html

תמיד היה לי הרושם שלאפורטה היה דמות חשובה בכל הטרנספורמציה האחרונה של ברצלונה - ואין לי מושג מה באמת קורה שם - אבל עצם העובדה שהוא מרגיש פגוע מוביל אותי לחשוב שמשהו לא היה בריא בכל התקופה הזו שלו במועדון.

9. xavi6 Member

מי מדבר על כדור הזהב, רונלדו ומוריניו או קסיאס?

אגב, זה מצחיק לראות איך כל פעם אתה כמו ילד קטן נופל לאישי. אנשים כמו אור (זיזו), דור, ואפילו ג'ו קול יודעים לדלג מעליי או להחזיר בעקיצה ולאחרונה אפילו ג'ו קול הגיב בהומור לעקיצה שלי. אבל אתה, אתה כמו דלק, צריך רק ניצוץ. זה כיף, אני אוהב לעצבן אנשים בורים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נ.ב
    הפורום הזה בלעדיי משעמם וריק, עם אנשים שאין להם מושג+דני ודור. תגיד תודה שאני פה, דויד סילבה. אני מבטיח לא להישאר זמן, רק בשמחות ברסאיות כאלה ואחרות.

נערך לאחרונה ב: ‏25/12/12
  10. סדרו קייטע Member

תקשיב יצור, אין לי שום ענין להיכנס לאינטרקציה עם אנשים שהמשקל שלהם גבוה מה IQ (מקווה שזה עובר בתור עקיצה ולא קללה, מה עוד שגם פה כלל "אמת דיברתי" עומד לזכותי). אני בא לפה לכתוב על כדורגל, לא לריב ואני לא אקבל מצב שבו אנשים מנצלים את המקום הזה בשביל למצוא ביטוי לנפש המסוכסכת שלהם על חשבוני.

אני יודע שרבים מתייחסים אליך כמו לילד מפגר שצריך לקבל יחס מיוחד ולקבל אותו על הבעיות שלו. מבחינתי עצם העובדה שאתה מסוגל להדליק מחשב (שזה מפתיע, אבל עם העובדות אי אפשר להתווכח) ולכתוב פה, אומרת שצריך להתייחס אליך כמו לכותב נורמלי. רק ככה אנשים כמוך ילמדו להשתלב בחברה ולכבד את האנשים סביבם.

ועקיצות תחליף עם חברים בהוסטל שלך, לא איתי.

נ.ב

אני מודה שהאיום שלך לבוא לפה רק בשמחות כמעט גורם לי לרצות שברצלונה תיכשל.

יאללה, קישטא.

נב2

הקטע שאתה חוזר עליו עם "הדוד סילבה", כאילו כתבתי פה בעבר תחת הכינוי הזה וחזרתי ואתה עלית עליי מראה שאתה במקרה הקיצוני יכול להיות נושא לפרוייקט ביוטופ. כאילו מה שחסר לי בחיים זה לעבוד על יצורים כמוך.

אתה אשכרה משליך את העולם המעוות שלך שבו פורום דיונים באינטרט הוא זירת התנצחויות וריב, לאנשים אחרים. ממש אחיו התאום, המאותגר אינטלקטואלית והלא מוצלח של מוריניו.

11. Bensh Member

לא היה בריא? האיש אחד מהגיבורים המודרניים הגדולים של ברצלונה, פוליטיקאי ומנהיג בחסד. אני זוכר את מה שהיה לפניו, את מה שהוא נתן ואת מה שהוא השאיר. גם אם הוא עשה טעויות מסוימות (ואם היו אני בספק רב אם הן בקנה מידה קולוסלי כמו שסנדרו אמר), לעולם אני לא אשכח לו את האחריות לכדורגל הטוב ביותר שזכיתי לראות

בלי קשר, עם רוסיי כטיפוס הרבה יותר קשה לי.

נו בטח, הפסיכולוג הפרטי של צ'אבי, קסיאס, מוריניו ופפ. זה לא כוחות מול "אנשים שאין להם מושג+דני ודור". יש עוד כמה אייטמים שחשפת בסשנים שלכם שאתה יכול להדליף לנו, פשוטי העם?

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

דיון המחזור הזה מיצה את עצמו. בפעם הבאה שמישהו כותב כאן הודעה שלא קשורה למחזור וכוללת הכפשות, ההודעה תימחק והדיון יינעל.