מחזור 17: מאלגה מנצחת את ריאל ובארסה עם 16 פור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏20/12/12.

1. Raulito Madridista

אחרי התוצאות האחרונות ובהתאם לסוג היריבה - אני לא מאמין שנראה זחיחות, אולי סתם חוסר חשק או משהו כזה(השחקנים אמורים לדעת שסיכוי גבוה שהם יעלו למשחק עם פיגור של 16 נק' מבארסה, אם מישהו עוד סופר, וגם פער של 7 נק' מאתלטיקו - בוודאות...). אבל כולי תקווה שהשם 'מנצ'סטר יונייטד' באמת משנה את העונה של ריאל מדריד וכל השחקנים לוקחים אחריות ומתחילים מאפס. עד עכשיו לא היינו ריאל מדריד, פשוט ככה. כמו שכתבתי באתר - ההכנות למשחק בברנבאו בפברואר מתחילות כבר היום. וחשוב גם לצאת לפגרה בטעם טוב.

ברמה המקצועית, איסקו מאוד מסוכן, מאלגה קבוצה חביבה ופשוט זה לא יהיה. די-מאריה יהיה השינוי המרענן כנראה בהרכב ונקווה שהוא איפס את המוח. קאייחון מאוד איכזב אותי מול אספניול כשלא הצליח לבצע פעולות פשוטות וספק מתי יקבל צ'אנס נוסף. אוזיל היה לא רע באותו משחק ואני מקווה שיש מגמת שיפור אצל הבחור ואנחנו לא מנסים לעודד את עצמינו בכוח. כריסטיאנו חוזר לעמדה האהובה עליו בצד שמאל אבל בנזמה מאוד חלוד מאז בילבאו והוא יצטרך לתת את הגול שינצח לנו את המשחק. אגב, חואקין לא עמד בציפיות אבל מול מגן חסר ניסיון כמו נאצ'ו אנחנו נצטרך לקחת אוויר. באמת שהייתי שוקל את קרבאליו במשחק כזה, הוא לא שחקן רק למשחקי גביע זניחים. ופלגריני - מאמן טוב, ג'נטלמן - בהצלחה בכל המשחקים חוץ מנגדינו.

ולנסיה ובעיקר סביליה - זבל. סביליה אשכרה במרחק 6 נק' מהקו האדום. וכמה דיברנו עלייה אחרי הניצחון על ריאל. ולנסיה משתפרת אבל כל-כך לא מאיימת.

משהו נוסף - לדעתי כל קבוצות הליגות צריכות לעלות עם חולצות 'Animo Tito'. לא משהו יזום מההתאחדות אלא מחווה חברית. ריאל מדריד תעשה את זה בדומה למה שהיה עם אבידאל. רק בריאות לאיש.

2. riquelme1 Member

בארסה ממשיכה ברצף המטורף שלה, והיא כבר עם 16 ניצחונות מ-17 משחקים. לא יודע איפה זה יגמר.

מוריניו מספסל את איקר היום ברוסלדה, אם זה לא יעבוד וריאל יפסידו הוא יהיה בצרות, במארקה מדווחים שהסיבה היא 'עונש' שמוריניו נותן לקסיאס, לא ידוע על מה.

ההרכב של פלגריני:

קאבז'ארו
    מונריאל, דמיקליס, סאנצ'ז, גאמז
    אליסאו, קמאצ'ו, פורטיו, חואקין
    איסקו
    סאביולה

ההרכב הכי טוב שפלגריני יכול לעלות, להוציא את סרחיו סאנצ'ס העגלה שיעלה היום במקום וולינגטון המושעה.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ממש עלוב מה שעושה מוריניו לקאסיאס

4. riquelme1 Member

אוי סרחיו סאנצ'ס השיכור.

איך שחקן אחד יכול להשפיע על קבוצה, מחצית שנייה אדירה של מאלאגה.

5. golding מנהלים

מלאגה הייתה נהדרת במחצית השנייה. ריאל נראית נואשת ומתוסכלת, האם זמנו של מוריניו בקבוצה תם?

6. Raulito Madridista

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2012/12/22/futbol/equipos/real_madrid/1356197666_extras_portada_4.Xxx

הפגרה הוקדמה. כנראה שהשחקנים שלנו לא היו יכולים לחכות 'לחופש'. עוד זוועתון לאוסף תוצרת ריאל מדריד מודל 2012/13 ועושה רושם שמוריניו איבד לגמריי את השליטה על הקבוצה. לא היה שום דבר לראות במשחק הזה חוץ מהמחזה העצוב של קסיאס על הספסל - זו הייתה ממש חלוקה של שנייה אחת מהמתרחש על כר הדשא ושנייה אחת על הפרצוף של קסיאס. גם ראול לא זכה למצלמה צמודה ברמה הזאת ולקלוז-אפ כזה כשסורס ע"י פלגריני. וואלה אני לא יודע מהי עמדתי לגבי המהלך אבל העיתוי הוא מוזר. אני מקווה שקסיאס לא גילה על כך ברגע האחרון כי מגיע לו כבוד ויותר ממינימלי. די-מאריה גרוע במיוחד וגם מרכז השדה איום. יש לנו הגנה טובה רק על הנייר. גם יש לנו קבוצה רק על הנייר.

אז תגידו:: אפשר לחתום על מקום 3 ולחזור מהפגרה היישר לקלאסיקוס - מול מנצ'סטר יונייטד? לפחות שבוע הבא לא נפסיד. וגם עכשיו ותמיד - האללה מדריד!

7. Civil Anti Madridista

דווקא על קסיאס לעשות סדנת חינוך? צעד מכוער של מוריניו, וההפסד היום הוציא אותו עוד יותר קטן
    התקשורת תאכל אותו חי מחר, ואם אני אוהד ריאל מדריד לא הייתי רוצה לראות אותו יותר
    את משחקי הכוח האלה הוא יכול לעשות על הצעצוע של רומן אברמוביץ?
    נחכה לתגובה של פלורנטינו פרס, אף אחד לא יתפלא אם הוא יזרוק אותו כבר הערב

לא להאמין שהפער מברצלונה לריאל עומד כבר על 16, זה מטורף!

8. JohnTerry26 Member

אני כבר ממתין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

מצד ריאל מדריד לפטר את מוריניו כרגע יהיה צעד לגיטימי, כי זה לא רק שהאליפות כבר אבודה אלא שהקבוצה לא נראית כמו קבוצה כבר יותר מדי זמן, אבל השאלה היא האם זה יהיה צעד נכון לעונות הבאות, האם מאמן אחר שפנוי בשוק ידע לקחת מברצלונה אליפות כמו שמוריניו כבר עשה? אני לא משוכנע. אבל מצד שני אולי כבר נשרפו הגשרים עם מוריניו ואין ברירה.

9. riquelme1 Member

מוריניו לאחר המשחק: ''לדעתי, אדן טוב יותר מאיקר''.

אני לא מאמין שהוא באמת מאמין לזה, מה שאני כן מאמין שהוא לא סובל את איקר קסייאס ומראה על היחסים שלו עם חלק מהשחקנים בקבוצה.

בכל הקבוצות שמוריניו אימן היחסים שלו עם השחקנים היו מושלמים, הוא לעולם לא דיבר על שחקנים שלו חריפה כזאת ובטח שלא לקפטן שלו.

זה הסיבה העיקרית שמוריניו לא מצליח בריאל כמו שעשה בעבר.

10. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים. מדובר פה בקסיאס, לא באיזה ילד שצריך לפתוח על הספסל משחק אחד כדי להבין שלא מרוצים מאיך שהוא נראה, בטח לא אחד שצריך תחרות על ההרכב בשביל להיראות טוב יותר. קסיאס יודע מה לא בסדר אתו עוד הרבה לפנינו. ספסול זה בכלל לא הפתרון במקרה הזה. חוץ מזה שלא מדובר באותו מקרה כמו עם די מריה, ראמוס ואוזיל כי האלטרנטיבות לא מספיק טובות (לאדאן היה חלק גדול בשני השערים של סנטה קרוז, במיוחד בשני) ואני בכלל לא חושב שדבר כזה יתרום משהו לאיך שקסיאס ייראה בהמשך. גם ניהול המשחק של מוריניו בכלל לא היה טוב היום, כל חילוף שהוא עשה לא השפיע אפילו קצת על המשחק.

מנגד, אני מאוד מקווה שפפה יראה ספסל במחזורים הבאים (אמנם לא במחזור הבא כי ראמוס יירצה השעייה, אבל באופן כללי). לא בגלל שהוא צריך לרצות עונש על היכולת שלו כמו די מריה, אוזיל ואולי גם קסיאס במשחק היום, אלא בגלל שהוא פשוט משחק בצורה מזוויעה ואני באמת ובתמים חושב שלוראן מגיעה ההזדמנות לפתוח בהרכב במקומו. אני זוכר שאחוזי המסירות של פפה במשחק מול אייאקס בליגת האלופות היו 66%, כשלוראן ששיחק לידו היו 84% ולמודריץ' 78%, היות והמסירות של הבלמים אמורות להיות הרבה יותר מדויקות משל קשרים שמתמסרים הרבה יותר על שטח גדול יותר. לקחתי ספציפית את המשחק הזה כי זה המשחק היחיד ששמתי לב לאחוזי המסירות של כל שחקן, אבל היכולת שפפה הראה במשחק הזה היא בערך אותה יכולת שהוא מראה ברוב המשחקים העונה וכמעט כל מסירה שלו הולכת לשחקן יריב (אני גם זוכר שהשער הראשון בהםסד לדורטמונד בא מסירה של פפה לאחד משחקני דורטמונד). בנוסף לכך, הוא מאוד איטי (כמו כל ההגנה של ריאל היום) ולא נראה לי הגיוני שקשישים כמו סביולה וסנטה קרוז עוברים כמו מים את השחקן שהיה אשתקד אחד מהשחקנים הכי מהירים שלנו. אחת מהתכונות הטובות היחידות שלו היא שהוא אתלט מצוין, אבל גם את זה אנחנו בקושי רואים העונה, מלבד העובדה שהוא מתאגרף נהדר. אני לא יודע אם במקרה שוראן ישחק אז ההגנה שלנו תשחק טוב משמעותית מאשר עם פפה, אבל לפחות וראן עוד לא עשה אף טעות קריטית שגרמה לשער או למצב מסוכן של היריב.

אסיין שחקן נוראי. לפני ארבע שנים הוא היה הקשר האחורי הטוב בעולם, היום הוא היה השחקן הגרוע שיותר שדרך על המגרש, אני חושב שהוא עשה את כל הטעויות האפשריות לשחקן הגנה, הן מבחינה הגנתית והן מבחינה התקפית. אני גם באמת לא מבין מה מוריניו מנסה לעשות כשהוא מציב את קאייחון כמגן שמאלי במקום ארבלואה או נאצ'ו. מבחינה הגנתית זה בטח לא עוזר, ומבחינה התקפית לא ראינו ממנו כלום היום. במשחק נגד ויאדוליד הוא עוד ניסה לעשות משהו, אבל היום הוא נשאר בהגנה ואולי זכרוני מטעה אותי, אבל ממה שאני ראיתי הוא שיחק כל הזמן באותו קו עם פפה, ראמוס ואסיין.

רונאלדו חושך מוחלט כבר כמה שבועות. אל תגידו לי שהוא לא יכול לבדו כי אשתקד הוכח שלפעמים הוא כן יכול לבדו (הדרבי מול אתלטיקו בקלדרון), או לפחות מנסה לעשות זאת. אני באמת לא מבין איך עדיין יש אנשים שחושבים שרונאלדו בכושרו הנוכחי טוב יותר ממסי, בטח לא כשהשני כובש ומבשל בכל משחק.

ריאל מדריד חייבת שינוי כלשהו כל לשנות את איך שהעונה הזו הולכת להיגמר. אני באמת לא מסתפק במשהו שהוא פחות מגביע האלופות העשירי, וזה נראה לי מביש שכרגע לפאתטיקו יש סיכוי גבוה יותר לסיים במקום השני מלנו. אני לא יודע ממש מה השינוי הזה צריך להיות, אבל אני סומך על מוריניו שיחשוב קצת בפגרה הזו ויבצע אותו.

לפטר את מוריניו זה ממש לא הדבר הנכון לעשות כרגע, גם במצבנו וצריך לתת לו לפחות לסיים את העונה, ואני דווקא מאוד אתפלא אם דון פלורנטינו ינקוט בצעד כזה.

HALLA MADRID!

רק תיקון קטן, הוא אמר שכרגע אדאן טוב יותר מאיקר, כלומר בכושר הנוכחי שלו הוא טוב יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/12/12
  11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני תוהה אם מוריניו על כדורים או משהו. יכול להיות שהוא כמאמן בחיים לא היה בכזאת תקופת שפל? אני לא מכיר לעומק את כל הבעיות של ריאל מדריד אבל בחיים לא הייתי מעלה על דעתי שהקפטן של הקבוצה יסופסל ועוד בחתיכת עמדה קריטית במשחק מול קבוצה איכותית. אני לא מבין גם איך הוא מרשה לעצמו להתבטא כמו שהוא התבטא אחרי המשחק ואני תוהה אם הוא גם מאמין לעצמו או שהוא עושה את זה כדי להוציא תסכול על שחקנים. פשוט חבל מה שקורה לריאל, בעיניי אם מישהו היה זקוק לחותמת רשמית מי תהיה האלופה העונה - היא נחתמה אתמול.

12. Der Rotbart Member

אולי הבעיה היא שהוא לא על כדורים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. Civil Anti Madridista

התגובה שלו לעיתונות לא פחות ממגוכחת ?אדאן טוב מקסיאס"

בנאדם שחצן כ?כ ומתנשא לא יכול להגיד את האמת בפנים? באיזה סרט הוא חי לעזאזל
    אני לא זוכר מתי הליגה נגמרה אחרי סיבוב אחד בלבד, וריאל הרחק מאחור.
    בקבוצה הזאת אין כדורגל השנה, הבלאגן בין השחקנים למאמן אוכל אותה מבפנים וזה דולף החוצה

ריאל כבר עם הפנים לפברואר, לצמד המפגשים מול מנצ?סטר יונייטד
    אם מוריניו ישרוד עד אז, זה יהיה להיות או לחדול מבחינתו. קשה לי להאמין שהוא יישאר בתפקיד במקרה של הדחה

14. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מה שיהיה יותר משעשע זה אם ריאל תודח בשמינית הגמר. אז באמת העונה שלהם תיגמר כבר במרץ והם פשוט יעבירו את הזמן עד מאי כשלאחר מכן נראה לי שלא מעט שחקנים כולל מוריניו עצמו ירצו לעזוב.

15. Der Rotbart Member

כפי שכבר צויין במקום אחר, בפעם האחרונה שריאל היתה בפיגור כזה מול בארסה בשלב כזה של העונה (וסיימה לבסוף במקום החמישי) - היא זכתה בליגת האלופות (נובמבר 1999)...