מחזור 17:: ברוכה הבאה 2015 - מתחילים עם משחק ענק: ולנסיה נגד ריאל במאסטייה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏2/1/15.

1. Vicente14 Member

לגמרי. איזה בלם!
    מילה טובה גם ללוקאס אורבן שנתן משחק ענק!!
    נגרדו עובד קשה ובגלל זה קצת חבל, אבל עד עכשיו הוא פלופ גמור. פאקו גם לא בתקופה טובה.
    שורה תחחתונה - הרבה זמן חיכיתי להרגשה הזאת של ניצחון על ריאל (ועוד עכשיו שהם בכושר פסיכי)
    דפקנו להם את השבירת שיא :)

2. Civil Anti Madridista

תחנה אחרונה - כולם לרדת. זו פעם ראשונה העונה שאני רואה את ולנסיה במשך 90 דקות, ואין ספק שהקבוצה הזו חוזרת לעצמה.
    אחרי מחצית ראשונה מלאה בעצירות, עבירות וכ"כ מעט כדורגל, הגיע הפיצוי במחצית השנייה ואיתו גם המהפך של העטלפים.
    אורבאן ואוטאמנדי חתומים מעל כולם על הניצחון האדיר הזה. הראשון חיסל לחלוטין את בייל, בעוד שהארגנטינאי השלים את המהפך וגם מנע בעצמו עוד שני שערים בטוחים. צוות חיפוש נשלח לאתר את כריסטיאנו רונאלדו שנראה לאחרונה בתחומי המסטאייה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/1/15
  3. riquelme1 Member

המחצית השניה, הטובה ביותר העונה לטעמי שראיתי.

כמה ביצים יש לנונו לשחק כל המשחק בלי קשר אחורי, ואם שתי חלוצים. ובסוף זה פשוט השתלם לו, ולנסיה עלתה למחצית השנייה בצורה פנטסטית, גאייה כובש אותי כל פעם מחדש, אוטמנדי צריך לקבל צ''לש על משחק אדיר, כ''נל אורבאן.

ולנסיה פשוט קבוצה נהדרת.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אוטמנדי יקבל המון מחמאות על המשחק היום, ובצדק, אבל בפועל הוא מציג את היכולת הזו כמעט לכל אורך העונה וכבר כמה שנים שהוא אחד הבלמים הטובים באירופה. אורבאן קלאסי לתפקיד שהוא מילא היום, לא בטוח בכלל שמול קבוצות אחרות, עם תכנית משחק שונה או מערך אחר, הוא צריך להיות שחקן הרכב. אבל היום, בינגו.

אנסו פרס משלים 90 דקות במשחק הראשון שלו בקבוצה, אחרי שסך דקות האימון שלו בקבוצה לא רחוק מזה. היום הוא עוד לא תרם כמו שהוא יכול, אבל אני בטוח שולנסיה הולכת ליהנות מהשחקן הזה בהמשך העונה והלאה.

בנושא אחר לגמרי, אייבאר עם יתרון 2-0 במחצית על אספניול בחוץ. הסיפור הגדול האמיתי של העונה בספרד.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ראית את זה? זה היה גדול, פעם ראשונה שנאי רואה דבר כזה.

למי שלא שם לב או לא הבין - כאשר המצלמה המרכזית שידרה, היו על הלוחות האלקטרוניים שמקיפים את המגרש פרסומות שונות. לכמה דקות קפצה גם פרסומת של מנטה בעברית.
    לעומת זאת, שראו את המשחק מכל זווית צילום אחרת, ראינו את מה שהאוהדים במאסטייה רואים וזה בעצם פרסומות "עומדות" .

לא זכור לי כזה דבר מעולם, לא ידעתי שבכלל זה אפשרי.

6. Raulito Madridista

מסרב להיכנס לפאניקה ולשלוף את הגיליוטינה. אני אחסוך ממכם את הקלישאה הידועה סטייל 'אני קונה שעל כל 22 נצחונות ברצף יבוא הפסד אחד', אבל אנשים כנראה לא מבינים את מה שהקבוצה הזו עשתה מאז ההפסד לאתלטיקו בדרבי, וזה ממש לא משנה אם מרבית המשחקים לא היו קשים. ובחייאת, גם במשחק רע של הקבוצה - כמה היינו רחוקים מתיקו? אני מסתכל קדימה, הרבה מעבר לרצף שנעצר(גם אם חשבנו שהוא ימשך לנצח). כבר ביום רביעי יש משחק ענק בדרך, דרבי, והגיע הזמן לנצח בדרבי - ואין מה להתאבל על המשחק היום. מה שכן, המאבק בליגה יהיה צמוד עד הסוף, ואחזור ואומר - יש לנו את הויסנטה קאלדרון והקאמפ-נואו על הראש. ריאל מדריד הקבוצה הטובה ביותר אבל זה לא מבטיח דבר.

אנצ'לוטי לאורך הקריירה היה נהדר כמאמן צ'מפיונס אבל בליגה זכה רק באליפות אחת עם מילאן למשל, הוא הפסיד אליפות אחת למרות המיליונים של פריז וגם בצ'לסי לא הבריק בעונתו השנייה. וכאן מגיע המבחן שלו. לא אהבתי את חוסר השקט בקבוצה אחרי הגולים של ולנסיה ואני מאשים את קרלו ששידר פאניקה בחילופים. המאסטייה זה לא המקום עבור חסה חלוד שבקושי שיחק חוץ מנגד קורנייה, מגרש הכדורגל הוא בכלל לא מקום לסמי קדירה ואף-אחד לא אמר שריאל חייבת תמיד לשחק רק עם חלוץ אחד. לא היה קורה כלום אם בנזמה היה נשאר על המגרש כשבייל העלוב מוחלף, וצ'יצ'ריטו גם נזרק למערכה כדי אולי לדחוק איזה רגל.

כבר שכחנו איך זו התחושה הזו של הבאסה, אבל אין מה לעשות. המשחק היום מאכזב כי כבר הובלנו והיינו קרובים לשער שני שהיה נועל את המשחק, אבל שוב - היה ונגמר. נחזיק אצבעות עכשיו לסוסיאדד הפארשים וזה הכל. נתחיל רצף חדש. Hala Madrid Y Nada Mas.

7. Civil Anti Madridista

Bravo, Montoya, Mathieu, Mascherano, Jordi Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Pedro, Munir y Suárez

מסי וניימאר על הספסל. מישהו צריך להודיע ללואיס אנריקה איפה ונגד מי אנחנו משחקים הערב ולא במסגרת הגביע?
    בפעם האחרונה שלוצ'ו החליט להיות יצירתי זה היה בקלאסיקו עם ההחלטה ההזויה שלו להרכיב את מת'יה במקום ג'ורדי אלבה כמגן.
    מצד שני חזון אחרית הימים, אלבס על הספסל ומונטויה פותח בשעה טובה ומוצלחת.

8. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

זה היה מהיר...

9. Raulito Madridista

הניצחון הכי גדול בקריירה של דיוויד מויס אני מניח.
    אבל המנצחת הגדולה של המחזור הזה היא אתלטיקו מדריד ללא ספק.
    לא ראיתי דקה מהמשחק היום, אבל זה ממש לא משנה. כמיטב ידיעתי, לבארסה יש משחק נגד קבוצה פח בגביע המלך באמצע השבוע. ובארסה לא ניצחה באנואטה כבר הרבה זמן, וסוסיאדד ניצחה בבית את ריאל ואתלטיקו. והמקום הראשון מונח על כף המאזניים. אז מה העניין עם הרוטציות המפגרות האלה, ועוד לא סופרסטאר אחד אלא שניים, גם ניימאר וגם מסי בעת ובעונה אחת. תשובות אצל אדון לואיס אנריקה.

כל החבר'ה פתחו את את הג'ורה בקבוצה בוואטספ והתגרו בלי הפסקה. עכשיו התור שלי להחזיר להם.
    אגב, סתם משהו שחשבתי עליו - אנטוניו גריזמן חזר הביתה כשחקן אתלטיקו - והפסיד. וכך גם קלאודיו בראבו וברצלונה.

10. אלי מתחן Member

היה צריך להפסיד מתישהו, כל השטות הזאת עם שיא הנצחונות לא עשה לקבוצה טוב. עכשיו הם יכולים לחזור לשחק כדורגל בלי משקולת מיותרת על הרגליים.

11. Civil Anti Madridista

לואיס אנריקה מתעקש לצאת גדול, ושוב הוא יורה לקבוצה שלו ברגליים.

12. מתן ערוסי Member

הפעם הקודמת שריאל וברצלונה הפסידו באותו מחזור הייתה במחזור ה-34 של עונת 2010/11 - ריאל הפסידה אז בבית לסראגוסה 3:2 ובארסה הפסידה באותו יום ל...ריאל סוסיאדד!

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

תוסיף גם שהשחקנים חזרו מפגרה ואף אחד לא עייף.

סרחיו קנאלס נהיה באסקי. זאת ההפתעה של המחזור.

14. zivmay Member

ולנסיה עמדה בכבוד בקצב המשחק המטורף של ריאל, שאפו. לא פשוט בכלל להתמודד מול הקבוצה הכי אינטסיבית באירופה.

בקשר לבארסה, מוזר מאוד. הרוטציות ההתקפיות לא הפסידו את המשחק, אלא ההגנתיות. מוזר מאוד איך בארטרה ופיקה שנמצאים בכושר מצויין לא שיחקו.
    בסהכ בארסה שיחקה טוב. סוסיאדד למעט העירבוביה והמחדל ההגנתי בהתחלה לא עשו כלום. בארסה שיחקה מהר אבל פשוט חסרת חדות, מחץ וקבלת החלטות של ילדים בכיתה ג. לא יאומן כמה הזדמנויות אלבה(במיוחד) אלבס ומונטויה יכולים לבזבז. הם מקבלים כלכך הרבה פעמים את הכדור לבד על הקו, ריאל הייתה עושה מזה חמישיות. חוסר ביטחון מוחלט שורר בקבוצה הזו. אולי בהמשך זה התחבר, כי יש לי תחושה שזה יכול להתפוצץ עם הליטוש המתאים.

15. Civil Anti Madridista

המהלך הזה היה מתקבל על הדעת אם היה מדובר במשחק ביתי מול יריבה קלה יותר על הנייר. אבל לנוכח המצב של ברצלונה בטבלה, והעובדה כי ריאל ואתלטיקו מדריד כבר הפסידו לסוסיאדד העונה זו פשוט התאבדות לעשות רוטציה במשחק כזה.
    מזלנו הגדול שגם ריאל הפסידה הערב, כי אחרת אנצ'לוטי היה עושה צעד משמעותי לאליפות.