מחזור 17 בסרייה א :: מחזור אחרון לשנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏19/12/15.

1. VAR Member

הדבר הכי מטורף בטבלה הזאת שלקח לי משהו כמו 5 דקות למצוא את באיירן מינכן...

golding אוהב/ת את זה.
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אינטר אתמול רק חיזקה את התחושה שהמשחקים מולה תלויים בה. אלא אם כן היא טועה, כמעט בלתי אפשרי להבקיע לה. לא סתם לא ספגנו ב-11 משחקים מתוך 16.

אני מאמין שנסיים בשלישייה הראשונה.

3. תומר1989 Member

אין לי ספק שיובה שוב תהיה אלופה השנה .
    אם זה צריך לצער מישהו? ממש לא. אם הקבוצות האחרות רוצות אליפות שישאפו להגיע לרמה של יובנטוס ולא יחכו לנפילה שלה. יש ליובה פער ניהולי גדול משל שאר הקבוצות וכתוצאה מכך גם העליונות המקצועית.

Don Joan Roman ו-VAR אוהבים את זה.
  4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שאני חושב שהטבלה מייצגת חד משמעית את רמת הקבוצות ואת הסדר שלפיהן אני חושב שהן תסיימנה בטבלה. אני כן חושב שהטבלה מצביעה על סטייה סטטיסטית גדולה מאוד שחייבת להתיישר. אתה לא יכול להיות כמעט מאוזן לחלוטין בממוצע הבעיטות לשער עם היריבות שלך ולצבור נקודות בקצב שאינטר צוברת. אז דעתי? אינטר לא תמשיך לצבור נקודות בקצב הזה ותאט קצת. בכל מקרה אין לה סיכוי לעמוד בקצב של יובנטוס. כל דבר בין מקום שני ורביעי סביר לדעתי. וסיכוי גדול יותר לחמישי מאשר ראשון.

5. Roma מנהלים

למי שפספס:

מתאים לו יותר WWE או UFC. אתמול מול לאציו הוא איבד את זה לגמרי דווקא לאחר פתיחה עונה לא רעה מבחינתו.

EO11 אוהב/ת את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא הבנתי את הקטע הזה של מאזן הבעיטות, זה ממש לא ברור. האם מדובר בבעיטות למסגרת או בכלל הבעיטות? אם כן, אז זה מצחיק. לא חסר קבוצות (גם אינטר שגוארין בהרכב) ש״בעיטות״ הן בעצם יירוט מטוסים.

7. VAR Member

מניח שזה בעיטות לשער, אבל זה לא באמת משנה כי ברוב המקרים זה מתקזז (לא בכל המקרים, דורטמונד למשל כובשת 99% מהשערים שלה בתוך תיבת ה5 ולא בועטת לשער מרחוק כמעט בכלל).

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון לגבי דורטמונד. שים לב לטבלה הבאה:

https://experimental361.files.wordpress.com/2015/12/big-4-att-eff-2015-12-08.Xxx

בפער גדול הקבוצה הכי יעילה בליגות הגדולות.

זאת דרך אגב הטבלה האחרונה למי שמעוניין:
    https://experimental361.files.wordpress.com/2015/12/big-4-def-eff-2015-12-08.Xxx

זה מאשר שנגד אינטר לא מעט בעיטות הן יירוט מטוסים.

golding אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

וזה חוזר לנקודה שרשמתי קודם, שיש תחושה שאלא אם כן היא תיתן לך לא תוכל להבקיע נגד אינטר. שוב, אינטר לא תמשיך בקצב צבירת נקודות של אלופה (למרות שזה אפשרי), אבל היא כן תמשיך בקצב של טופ 3 ואז זה בפירוש הצלחה גדולה.

10. SerieA Il Capitano

גם אם יובנטוס היא הכי טובה, בוודאי זה לא אומר שאין לאף אחד סיכוי. לקבוצות יכול להיות משבר בדיוק כפי שהיה ליובנטוס בתחילת העונה. אני לא הייתי מאבד תקווה לאליפות שאינה מטורינו, למרות שאכן היא הפייבוריטית המובהקת. אפילו המשחק אתמול מול קארפי הראה את זה, הם ספגו שני שערים מעולה חדשה. מתי זה קרה?

11. Raulito Madridista

לפי דעתי בשום שלב של העונה לא ראינו את אינטר מציגה את הכדורגל הטוב באיטליה(ההגנה מציגה מאזן טוב אבל קצת כמו יונייטד של ואו-חאל בתחילת העונה - זה הגיע הרבה ע"ח משחק ההתקפה) נאפולי - כן(היגואין גם לוהט), פיורנטינה - לפרק זמן קצר(על הנייר השחקנים שלה הם פחות 'כוכבים', אבל הקבוצתיות עושה את ההבדל), יובנטוס - בזמן האחרון, גולים עם הרבה איכות, למשל. היתרון של אינטר, שוב: אין לה עומס כלל וכלל והיא משחקת עם הרבה תשוקה בגלל השנים האחרונות החלשות. אני לא חושב שעוד קבוצה באיטליה מסוגלת לעשות רצף כזה של לנצח ולנצח ולנצח. אגב, שימו לב, יובה כבר התארחה באולימפיקו מול רומא ולאציו(מודה שאני לא ד"ר של הסרייה A אבל אני מניח שהיא כן נחשבת למוקש), בנאפולי, בסאן-סירו(נגד אינטר). זה יכול להיות משמעותי מאוד שאת רוב משחקי הצמרת היא זו שתארח בסיבוב הבא.

12. SerieA Il Capitano

כל מה שאמרת נכון מלבד לאציו, היא תמיד מפסידה ליובנטוס. אין מה לבנות בכלל על תוצאה אחרת.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יובה התארחה אצל נאפולי, רומא ואינטר והוציאה 1 מ-9, וזה עשוי להשפיע בסיום העונה.

אגב, הנה המאזן של חמשת המובילות בינן לבין עצמן:
    אינטר - 4 נקודות - רומא בבית (W), נאפולי חוץ (L), פיורה בית (L), יובה בית (D).
    פיורנטינה - 3 נקודות - רומא בבית (L), אינטר חוץ (W), נאפולי חוץ (L), יובנטוס חוץ (L).
    נאפולי - 10 נקודות - רומא בבית (D), אינטר בית (W), פיורנטינה בית (W), יובנטוס בית (W).
    יובנטוס - 4 נקודות - רומא בחוץ (Lׂ), אינטר חוץ (D), נאפולי חוץ ׁׁ(L), פיורנטינה בית (W).
    רומא - 7 נקודות - אינטר חוץ (L), נאפולי חוץ (D), יובנטוס בית (W), פיורנטינה חוץ (W).

אין ספק שנאפולי שיחקה אותה לגמרי והנתונים מוכיחים היטב עד כמה הסאן פאולו מבצר, כשנאפולי מאבדת נקודות פעמיים בלבד בביתה וזה אחריי המשחקים הקשים ביותר.

14. DRORIKO Member

רק אל תשכח שיש לנו מפגשים איתן בסיבוב השני. וכשאנחנו רק 3 נקודות ממקום ראשון המשחקים האלה בהחלט יכולים לתקו את הפאשלות מהסיבוב הראשון.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/15
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לכולן יש מפגשים עם כולן בסיבוב השני, אבל היתרון של נאפולי כאן הוא משמעותי ועשוי לבוא לידי ביטוי בסיום העונה. שוב, מייחסים יותר מדי חשיבות לסיבוב ראשון/שני. הנקודות אותן נקודות וההשפעה שלהן היא אותה השפעה. הביטחון שנאפולי קיבלה מהמשחקים הללו הוא עצום וישפיע עליה לטובה גם במפגשים בסיבוב השני.

כרגע, עם כל ההייפ סביב יובנטוס והמיקום של אינטר, נאפולי נראית לי כקבוצה הטובה ביותר. ההגנה שלה מצוינת, קוליבאלי פשוט פנטסטי וגם המגנים עושים עבודה נהדרת, הדבר הכי קרוב להגנת הברזל שיש לאינטר. אבל, ההבדל בין הקבוצות הוא כמובן החלק ההתקפי, ושם נאפולי מאיימת לא פחות מאשר היא מייאשת בחלק ההגנתי. השאלה היא אם היא תצליח לעמוד בלחץ המנטלי.