מחזור 17 בליגת העל: 3-4 משוגע למכבי ת"א על מכבי חיפה במשחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏4/1/20.

?

איך יסתיים המשחק הערב?

הסקר סגור ‏6/1/20.
  1. ניצחון למכבי חיפה

66.7%
  2. תיקו

0 הצבעות
    0.0%
  3. ניצחון למכבי תל-אביב

33.3%
  1. קשר שמאלי Member

הנקודה היא שמוחמד חייב לידו קשר 6 עם יכולות הגנתיות טובות, הוא מפוזר ולא מספיק אחראי כדי להיות ה-6 היחיד בהרכב. . זה מה שטענתי שנים ולא הסכימו איתו פה. והיום מבינים שזה נכון

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/20
  2. קשר שמאלי Member

יצא לכם טוב שאלמוג לא שיחק. אני מקווה שבמחזור הבא הוא ישחק

3. אבי סנדור Member

סילבס עשה איתנו עונת שיא בפלייאוף העליון דווקא אחריי עזיבת טוני.. אם כבר אפשר להגיד "רכב על הגב של קאנגאווה" וגם זה לא מדויק..

Sir Alex Ferguson, oFiRzZz ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  4. DRORIKO Member

טעות שלי. מחילה מסילבס(אם זה עוזר לו בימים אלה)

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא 8/קשר אמצע-ימין.
    הוא לא היה קשר אחורי ולא יהיה קשר אחורי.

6. קשר שמאלי Member

קשר אמצע ימין במערך של 3 קשרים, כלומר הוא מתאים למערך מאוד ספציפי. במערך של 2 קשרים הוא לא מספיק טוב לשחק את ה-6 מהסיבות שציינתי ולא מספיק מוכשר התקפית כדי לשחק את ה-8. זה למה בגיל 25 הוא משחק בישראל ולא בליגה רצינית באירופה. שחקן ליגה טוב אבל לא הכוכב שחושבים שהוא

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/20
  7. yakov_y YNWA

כל כך הרבה דברים שאני לא מסכים איתך, הבעיה שלך לדעתי שאתה מסתכל על מספרים וכותב דברים כל כך לא נכונים, אסביר:
    1. עלי מוחמד כ-6 - יש לו בעיה עם חוסר אחריות והאהבה שלו לכדור, לדעתי ולדעת עידן זאת בעיה של עלי מוחמד, אבירם טוען שהוא לא עושה דריבלים מיותרים והוא יעיל.
    בכל קמרה ראיתי את מוחמד כ-6 הרבה פעמיים, היה מצוין וגם אבירם הסכים איתי פעם על כך, בכלל התקופה הכי טובה של מכבי נתניה הייתה עם מוחמד כ-6 וכבשנו בצרורות עם מערך סופר התקפי, נכון שזה היה בלאומית ועדיין... כבשנו שם כפול כשעלי 6 ולצידו אברהם וקוגבנייה (ואפילו דנון).

2. עלי כ-8 בימין או בשמאל - אומנם הוא לא שיחק בשמאל אבל גם שם יככב, בימין אין שאלה לגבי היכולת שלו.
    מה הבעיה בזה שהוא מתאים למערך ספציספי ? למפארד, צ׳אבי ואינייסטה גם כאלה. חסר שחקנים כאלה ?
    דבר שני זה לא נכון בכלל, יכול לשחק לצד קשר אחורי אחד והוכח בעבר.
    אתה טוען את זה בגלל איבוד הכדור שלו אתמול ?

הגנתית עלי מוחמד יכול לשחק את ה-6, התקפית אתה מסתכל על מספרים וזאת בעיה שלך.
    עלי מוחמד לא מספיק מוכשר התקפית לשחק את הקשר ההתקפי בשלישייה ? ברצינות ? נכון שיש לו בעיטה עלובה והוא תמיד מחפש למסור אבל בחיייאת, אתה מסתכל על מספרים.
    דריבל אלוהי, טכניקה, פיזיות, אתלטיות, מהירות, לא מוכשר התקפית ? שתי רגליים עם שליטה טובה.

עלי מוחמד כקשר ימיני - כן כן, מוחמד שיחק שם כמעט עונה שלמה, ככה הם צמד המאמנים, עושים ניסוי חד פעמי כי בנו סגל בלי קיצוניים, עושים ניסוי, מצליח ומתאהבים בו.
    כמובן שעלי היה מצוין גם באגף ימין כי הוא שחקן מוכשר.

אני די בטוח שאוהדי מכבי נתניה יסכימו איתי כמעט בהכל.
    וכמובן שהוא הכוכב שחושבים שהוא... מהטובים ביותר בליגה ובכלל המהירות והאתלטיות של שחקני בית״ר זה פשוט טירוף, כולם גם צעירים נורא, מטורף, מאמן איכותי היה לוקח אותם עד לאליפות כי יש להם גם הגנה חזקה.

-------

פאטוס עם 5 שערי ליגה, קניקובסקי עם 5 בישולים ויכולת זוועה של שניהם.
    לא צריך להסתכל על מספרים, בכלל קניקובסקי באגף ימין לא שווה כלום.

בנוגע למה שאמרת על אלמוג כהן, אם אני הולך על המספרים שאתה הולך, אתמול ניצחנו לראשונה בלעדיו אני חושב, 2 הפסדים איתו, מה תגיד ?
    לא ברורה לי התלונות כלפיו, הוא גרזן מעולה, לא ג׳ון אוגו אבל גרזן, בהתקפה הוא לא תורם.
    תסתכל על פיניש ואולסק שמשחקים בתפקיד שלו ואיך שהם נראים העונה, פשוט זוועה.
    על שחקני קישור כמו אביב או קהת אני לא מדבר כי הם לא קשרי אמצע אבל יש הבדל עצום בין אלמוג לבניהם.

לא יכול להיות שעל איבוד כדור של מוחמד או אלמוג כהן אתה תקפוץ פה ותתעלם ממשחק שלם שלהם או מתקופה מעולה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  8. Melikson24 Member

נקווה שקלינגר סמרטוט ופחדן כמו רוני אוואט, אחרת אין שום סיבה שננצח את המשחק הזה, או כל משחק אחר בליגה בעצם.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

1
    אני טוען שהוא לא מכדרר סתם. הוא עושה את זה רק אם זה ממש משתלם בהתקפה או אם אין ברירה והקבוצה נלחצת לאחור.
    במצבים שבהם שחקנים מסוימים רק רוצים להיפטר מהכדור כדי שהאיבוד לא יהיה רשום על שמם, עלי מוחמד מעדיף לקחת אחריות. לספור לו איבודי כדור במצבים שבהם הוא יכול היה בקלות למסור לשחקנים לחיצים והם היו מאבדים רגע אחרי - זה מצחיק אותי.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

אם זה אורך ההודעה שלך אני לא רוצה לחשוב מה יהיה אורך ההודעה של עידן. אני מקווה שיש מספיק מקום בשרת.

11. עידן444 Member

מי לא הסכים איתך? בטח לא אני וגם לא סלובו וברדה שנדיר שתפקדו אותו כ 6.
    תמיד היה איתו קשר אחורי. לפעמים זה אולסק שהוא קשר אחורי אלגנטי יותר ולפעמים גלזר\פיניש שהם גרזנים יותר.
    מה קשור אוברייטד?
    מוחמד אדיר בלחץ גבוה. למה לבזבז אותו מאחור? ואכן יש לו נטייה להסתבך לפעמים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. קשר שמאלי Member

פיי כנעאן. איזה פספוס שלנו

Nigel de Jong ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  13. Raulito Madridista

בכל משחק נגד הפועל באר שבע אני אזכיר איך גירדנו שם איזה 2:3 הזוי ב-2014/15 וקפצנו למקום הרביעי, אותה קבוצה נכה עם אסי דומב וזרים ב-20 אלף שקל (בפעם הראשונה והלא אחרונה בעשור זה), ולוקאס סאשה התלהב, מילמל, אמר שאנחנו רוצים אירופה ואולי אם דברים יתחברו - אליפות. היו לנו שניים וחצי שחקני כדורגל אז - גילי ורמוט, שי אבוטבול והשאר - לא זוכר.

לגבי המשחק היום - מי אנחנו, קבוצה פח, שתזלזל בהפועל באר שבע, אבל אני לא יודע אם במצבה הנוכחי, ללא בן שהר לדוגמא, כשהיא משחקת לא ממש טוב בלי קשר ומשחק גם היא עם שלושה בלמים - זה זמן נכון למערך כזה אנטי כדורגל, כשקלינגר שיחק ככה נגד נתניה ספגנו רביעייה וחבל כי בלי המשחק הזה הוא לדעתי היה קונצנזוס בקרב האוהדים, ניצחנו יריבות תחתית. זו בעייה שקמארה שקיבל הודעת שחרור מועמד בכל מחזור לפתוח והאופצייה השנייה היא דמארי שקראתי עוד מתחילת העונה שהוא מרשים באימונים. מוטי ברשצקי לא מספיק טוב. מאמנים לא חושבים על זה אבל כשאתה מתבנקר עם כל כך הרבה שחקנים שלא ידועים לעצור כדור והם אנטי כדורגל - אתה תחטוף בכל מקרה וברור שאם נספוג אין דרך חזרה. נקווה לתיקו, לשרוד בנס. אני שמח שבואטנג ב-11, זה כן.

14. yedidel Member

אם קלינגר חכם הוא תוקף בכל הכח. אין אמצע
    ידענו שהצמד השנתי של ממן יעלה לנו ביוקר

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ילד בן 19 עם שער העונה עד כה (?) ושלושה סך הכל העונה. התקרה גבוהה למדי, יהיה מעניין לראות את ההתפתחות שלו בהמשך. רק תנו לצעירים לשחק.

Sir Alex Ferguson ו-EuropeGuy אוהבים את זה.