מחזור 17 בליגת העל: 3-4 משוגע למכבי ת"א על מכבי חיפה במשחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏4/1/20.

?

איך יסתיים המשחק הערב?

הסקר סגור ‏6/1/20.
  1. ניצחון למכבי חיפה

66.7%
  2. תיקו

0 הצבעות
    0.0%
  3. ניצחון למכבי תל-אביב

33.3%
  1. WellNeverDie Member

מדוייק.
    הראו גם נתון על מאבקי אוויר, היינו נחותים מת"א בצורה מביכה. חסרה פיזיות. ארד חמוד לבלם שלישי, ואני אוהב אותו, אבל הוא פשוט לא גבוה וחזק מספיק. רואה אותו ליד אמאדור, זה 2 ראשים מעל.
    צריך גרזן לצד נטע, ואז גם שרי לא צריך לרדת ל16 שלנו לקבל כדור מהבלמים. אם נוסיף לזה את העובדה שבלבול יפסיד לפחד וישלב יותר על עוואד ושועה (גם על חשבון ניקיטה) נראה טוב יותר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הדבר הכי טוב שמכבי חיפה יכולה להשיג העונה זה המשכיות ולשבור את הפירוק והרכבה שהיא עושה בכל עונה. אי אפשר לסיים מקום 10 לפרק את הקבוצה לבנות מחדש ולצפות לתת פייט לאלופה מאומנת ועשירה עם בסיס סגל שרץ ביחד כמה שנים.

אם מכבי חיפה תסיים במקום השני שהיא תהיה עד הסוף עם מכבי במאבק ותפסיד לה ב5-8 הפרש, אז אולי עם 2-3 שחקנים ושמירה על השאר היא תוכל גם שנה הבאה לקחת את האליפות.

סוף סוף יש לחיפה לא מעט שחקנים בסגל ששווים קבוצה שיכולה להזכות בתואר. וקבוצה שמעלה את ווילדחסוט, שועה ועווואד מהספסל יש לה וואחד עומק וסגל. שלושה שחקנים שלא יורדים מהמגרש בכל קבוצה אחרת.

דיברו הרבה על מאכזבים אתמול ופוקס בראשם - אבל אני חייב לציין שניים:
    שרי, שאני מחזיק ממנו כזר הטוב בליגה שלא הופיע אתמול.
    סאן מנחם שקיבל שני גולים באגף שלו מבלי שהפריע אפילו קצת בכדורי רוחב.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איזה מלכודת אחי? זה היה ממצב נייח ושחקן של חיפה לכאורה הסתיר לטננבאום. לדעתי לא היה כי הוא לא באמת הסתיר לו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

הליגה הזו לא כוללת הרבה קבוצות טובות לכן אין מספיק מוקשים גדולים, אבל חיפה הגיבה היטב לפיגור מול בית"ר ירושלים, ידעה לצאת מפיגור ואני לא מזלזל גם אפילו במחזור הראשון נגד רעננה, וניצחה את באר שבע לפני שידענו עד כמה הניצחון הזה לא באמת יהיה יוקרתי. יש לה קצת פחד במה נגד מכבי תל אביב. מישהו כתב כאן שצריך לסיים את העונה טוב ושזה לא אסון לא לקחת אליפות אבל אז 'דרש' למנות מאמן אחר. מרקו בלבול ראוי ואין לאף אחד ספק שהוא ייפתח את העונה הבאה. לא תהיה קטסטרופה בפלייאוף ומכבי חיפה שווה מקום שני. גם מכבי העונה נותנת עשר דקות טובות ברוב המשחקים. אני לא יודע עד כמה זמן שועה יסכים להישאר כשחקן ספסל וזה משהו שצריך לקחת בחשבון. מעבר לכך, סאן מנחם שחקן סביר, הוא לא שווה נבחרת ישראל. המהירות שלו טובה ולטעמי הוא מגביהה טוב, התחיל בביה"ס כשחקן התקפה\קשר, בכל זאת, אבל הגנתית זו נקודת התורפה שלו ואתמול לא הייתה עזרה מספקת.

עם מבט קדימה, מכבי חיפה צריכה בלם (מתי רמי גרשון עוזב?) וקשר נוסף למרכז השדה. אפשר להאשים את בלבול שפוקס בקושי שיחק עד אתמול והיה ספק לגבי הישארותו (או שעדיין יש כזה).

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שבסופו של דבר, המשחק הזה לא גילה לנו הרבה ואת הכל כבר ידענו:
    מכבי ת"א - הקבוצה הטובה בליגה.
    מכבי חיפה - קבוצת ההתקפה הטובה בליגה.

כשמכבי חיפה הימרה על התקפה בכל הכוח, היא הצליחה להכניע 3 פעמים אפילו את הקבוצה שעד כה נכנעה רק פעם אחת ב-16 משחקי ליגה. בשאר הזמן, מכבי ת"א הייתה טובה יותר.

6. alexshw Member

זה לא שמכבי חיפה באה להסתגר. ההרכב שלה היה התקפי למדי. הלחץ של מכבי ת"א שבר את ניסיונות הלחץ שלנו והפסדנו במרכז השדה.
    גם מי שחושב שמכבי חיפה הייתה צריכה להסתגר אחרי ה - 3:3 טועה. קודם כל האמצע שדה נשאר חרא, וחוץ מזה היא לא בנויה להסתגר. זה גם היה ככה במשחקים קודמים.
    אי אפשר לבוא קודם למאמן בטענות על חילופים הגנתיים ללא סיבה אבל על אתמול לבוא בטענות על זה שניסינו לנצח אחרי שיוויון. תחליטו על אחת מהן.

7. DRORIKO Member

מכבי חיפה באחד המשחקים הכי טובים שלה מאז האליפות האחרונה, בעונה הכי טובה שלה מאז האליפות האחרונה, ועדיין היא מוצאת את עצמה 6 נקודות אחרי מכבי, ולא תגידו מכבי של סוזה או מכבי של אברם, מכבי שמפסידה לסודובה. אם שחר לא עוזב את הקבוצה לא נראה פה אליפות גם עוד 40 שנה.

8. Morientes Member

לא מלכודת אבל הוא לגמרי הסתיר לו, יותר הגיוני שיונתן כהן שבר את קו הנבדל

9. Jefecito Member

המשחק הכי טוב שאני זוכר בארץ. קצב מטורף בדיוק כמו במשחקי עונה באירופה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

ב-'וואלה ספורט' שאלו בפייסבוק מה המשחק הכי גדול שראיתם בכדורגל הישראלי, אני חושב שצריך ללכת אחורה בזמן והנה הרשימה ששלפתי:
    * הדרבי של ערן זהבי, אין מה לעשות: הדרמה בדקות האחרונות, קצב המשחק, הדם הרע - 2013/14.
    * ה-3:4 של מכבי חיפה על בית"ר ירושלים ב-2002/03, הישורת האחרונה של העונה
    * ה-0:4 של בית"ר ירושלים על מכבי חיפה באותה עונה אחרי שהירוקים פירקו בליגת האלופות.
    * הפועל תל אביב - מכבי נתניה 3:3 - אשכרה הפועל חזרה בפחות מעשר דקות, תיקו שבדיעבד היה שווה כמו ניצחון, צמרמורת (2009/10).
    * ה-1:2 של יוסי בניון על מכבי תל אביב בעונת 2000/01.
    * ה-1:5 של מכבי חיפה על מ.ס אשדוד במחזור הסיום ב-2003 - לא הספיק.
    * ה-1:3 של הפועל תל אביב בדרבי ב-2003 - טועמה, בלילי ולוז - כל משחק בצבע.
    * ה-0:4 של מכבי קריית גת על מכבי חיפה ב-2001/02, סנסצייה שלא הייתה.
    * זה יישמע לכם זול אבל ה-2:2 בדרבי בין 2010/11, הפועל מובילה ושולטת, מכבי הופכת, בן שהר מונע הפסד.
    * הניצחון 1:4 של הפועל תל אביב על מכבי חיפה ב-2010/11, זר לא יבין זאת.
    [לא כולל גביע המדינה].

11. AS R Member

אני ממש לא חושב שזה אחד המשחקים הכי טובים שלה בשנים האחרונות. במחצית הראשונה במשך 35 דקות חיפה לא הייתה קיימת, במחצית השנייה גם שני הגולים הגיעו די משום מקום ואז נהיה משחק פתוח. ההגנה של חיפה נראתה בלחץ בכל התקפה של מכבי ת"א.

לדעתי אגב מכבי ת"א קבוצה חזקה מאוד לליגת העל, לא מבין את הזלזול בה. המשחק הקבוצתי שלה נהדר ובכל פעם שיש משחק חשוב בליגה היא יוצאת מנצחת ודי בקלות (ב''ש, חיפה פעמיים וביתר). זה נכון שהיא מפשלת באירופה, אבל עדיין בליגה קשה מאוד לנצח אותה.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאחרי אתמול הגיע הזמן להפסיק לדבר על החיסרון של דסה ועל כך שמכבי היו צריכים לעשות יותר כדי להשאירו.
    ג'ראלדש אחלה שחקן, הגנתית המגן הטוב בליגה(לא שזו חכמה אבל עדיין), התקפית למרות נתוני קריירה לא מרשימים הוא כבר עם 3-4 בישולים העונה אאל"ט, רכש מצוין.

קשר ימני, Morientes ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה היה משחק רע של חיפה עם פיקים נהדרים אבל קצרים מאוד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אבל זאת היא כל העונה. נגד הפועל חיפה היו 7 דקות של ברצלונה 2015 בשילוב עם הולנד 70 ו83 דקות של ליגה לאומית.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

קשר ימני, EuropeGuy ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תלך עוד קצת אחורה.
    26.2.1994 - מכבי חיפה בהצגה נדירה מביסה 5-0 את מכבי ת"א בקרית אליעזר. מבחינתי המשחק, בה' הידיעה כאוהד מכבי חיפה.

14.5.1988 - המשחק ההיסטורי מבחינת תוצאה, 10-0 ירוק מול צהוב.

היו גם משחקי גביע נהדרים של מכבי חיפה מול בית"ר. לצערי הפסדנו אז בפנדלים, אבל אני עוד זוכר את הסלאלום הנהדר של עופר מזרחי מחצי מגרש מול הירושלמים בתיקו שלוש ההיסטורי. עונת 88-89.