מחזור 17 בליגת העל: עירוני ק"ש ואשדוד ממשיכות לרוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏22/12/11.

1. alexshw Member

האיחוד הרס באשדוד את בסיס הקהל שצריך לבנות מחדש. הרי כל עונה מתלוננים על הכמויות של מגיעות.
    אוהדי הפועל אשדוד מתקשים להתחבר לייצור החדש הזה.

בלי אוהדים אין כדורגל.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מעניין מתי אלישע יספסל את טוואטחה, אם אחרי שהיה אשם בשני שערים מתוך השלוש הוא לא עושה את זה, כנראה שהוא לא יעשה את זה אף פעם. מבחינתי זה הזמן לתת למגראשוילי את ההזדמנות, שירוץ 2-3 משחקים, אם לא בגלל היכולת המדהימה שלו, לפחות כדי שטוואטחה קצת ינוח. הוא עוד יקרוס בשלבים היותר מתקדמים של העונה.
    דווקא היום הגענו להרבה מצבים בניגוד למשחקים האחרונים, אבל כשאתה לא כובש אתה סופג, אין כאן חוכמות. אם עמאשה, שמשחק כחלוץ הבודד שלנו, מגיע ל 4 מצבים של אחד על אחד ולא מסיים אף אחד מהם בשער, אי אפשר לנצח.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אחלה, אני לא אהיה מסוגל לאהוד את חיפה יונייטד או וואטאבר. לא הסתרתי את הערכתי אליך במשך שהותי בפורום, הפעם אני מאוד מאוכזב מהדעה שלך.

4. yedidel Member

הפסדנו לקבוצה יותר טובה, עם חלק התקפי כל כך מוגבל כמו שלנו קשה לצפות שיצליחו לפרוץ בונקר מפואר כמו של סכנין.

חבל רק ששוב מוכח כמה השיפוט בארץ מגוחך. מעשה כמו של עידן ויצמן בסיום בכל ליגה אחרת באירופה והוא לפחות 3 משחקים בחוץ.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל, אני רק בן אדם, אני לא מושלם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אני מישהו שלא רוצה לערבב פוליטיקה עם ספורט. אני יכול להבין את אוהדי הפועל חיפה אם לא ירצו איחוד (בגלל ההבדל בין השגי הקבוצות), אבל לי אין בעיה פוליטית או משהו כזה עם היריבה העירונית. בזמנים ששחקנים עוברים בין קבוצות הפועל ומכבי למה האוהדים צריכים עוד לדבר במונחים האלה?

אלכס דיבר על משחקי דרבי, אבל האמן לי שאוהדי אייאקס ופיינורד לא יחליפו את החוויה בין הקבוצות בשביל משחק דרבי. באמסטרדם אין בכלל קבוצה מקצוענית נוספת וטוב שכך. ברוטרדם יש 3 קבוצות מקצועניות ולמעשה אחת מהן כבר איחדה עם פיינורד והשנייה, ספרטה, נמצאת בליגה השנייה. כמו בהולנד, אין בארץ ערים עם מיליוני אנשים. בשביל לקיים ספורט תחרותי צריך גם אמצעים כלכליים טובים והרבה קהל. ברגע שיש יותר מדי קבוצות בשטח קטן מדי אין אפשרות התקדמות. לא סתם הקבוצות המקצועניותמחוז לימבורח סובלות כולן מבעיות כלכליות קשות המשפיעות על מצבן הספורטיבי.

6. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיבה העיקרית לשינוי שחל באשדוד הינה כניסתו של ג'קי בן זקן לקבוצה, ולאו דווקא האיחוד בין מכבי והפועל (גם לפניו, הצהובים היו חברים לגיטימיים בליגת העל). על המכה האנושה שחטפו אוהדי הקבוצות אין צורך לפרט - מספיק להביט בנתונים המבשרים על כמות הקהל שהגיעה לאצטדיון הי"א מאז אותו איחוד מדובר.

ד"א, כיצד איחודן של קבוצות העיר פתח תקווה יעזור להן להצליח? במקרה הטוב ביותר, סביר להניח שהקבוצה המאוחדת תמשיך את דרכן של שתי היריבות מהמלאבס, ותדשדש בין מרכז הטבלה בליגה הבכירה לבין התחתית. מה שבטוח הוא שמניותיה של ליגת העל יצנחו בצורה עוד יותר משמעותית, וזאת לאחר שהיא תאבד קהל אוהדים גדול ונאמן (הפועל פתח תקווה) כתוצאה ממהלך זה.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

המעבר של שחקנים בין קבוצות לא קשור.
    גם בין הפועל ומכבי עוברים שחקנים האחד לשני, אתה יכול להגיד שאין יריבות בין המועדונים האלה? לך תגיד את זה לאוהד מכבי שאחרי דרבי שבוע מסתובב עם פרצוף ברצפה. לך אולי לא מפריעה היריבות בערים כמו חיפה ופתח תקווה, אבל תשאל כאן, לדוגמא, את המשתמש "קרייזי בלו" אם הוא מסכים להתאחד עם מכבי. נראה מה יגיד.

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אני מוכן לתאחד עם בני סכנין אחי נצרת ואום אל פאחם לפני שאני מתאחד עם הקבוצה ההיא.

9. riquelme1 Member

טוב אז הפועל מסיימת בתיקו, וקרית שמונה שוב מנצחת והפער צומח ל-7 נקודות.

אם קשטן לא יביא אליפות בעונה המחרידה הזאת בליגת העל(מבחינת רמה), זה יהיה מבחינתי כשלון גדול, הוא קיבל המון כסף ובינתיים רוב הרכישות שלו מתבררות ככשלון(אורמוש, אייגבור).

קרית שמונה בהחלט יכולה לקחת אליפות העונה, הנפילות שלה יגיעו בוודאות, אבל בעונה שהפועל, מכבי ת''א ומכבי חיפה נראות כל כך רע, אז הסיכוי קיים.(הפועל נראת קצת יותר טוב).

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ידעתי שאני במיעוט פה, ואני אשאר במיעוט פה. אולי לא הייתי צריך להתחיל עם הנושא הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    פשוט נראה שפילוסופיית האהבה שלי לספורט קצת שונה מהחבר'ה פה. אין לי בעיה עם זה.

11. Ice Cream חסה

אני חושב שאתה טועה ואלה היו דווקא האדומים (הפועל אשדוד) שהיו קבוצה בכירה בליגת העל.

במקרה הזה ספציפית אני לא מסכים איתך, אבל להיות בדעה אחת נגד כולם זה באמת מבאס ברמות. תתנחם בזה שכיף להשתין על כולם מהמקפצה בקשת ולצעוק "אמרתי לכם!111" בכל פעם שהתפתחויות מראות שאתה צודק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אורמוש עלה ממש לא הרבה (מיליון שקל השאלה ושכר ביחד?), ואיגייבור כרגע קצת לוקה שכלית, אבל הוא רק בן 21 והוא יכול להיות אחלה פרויקט לעתיד, הוא הראה כבר ניצוצות של שחקן...

נ.ב.: בלילי עד כדי כך נהייה חלוץ אימפוטנט או שזה מה שקורה לו כשהוא משחק נגד המאמן האהוב עליו והקבוצה האהובה עליו?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/12/11
  12. אלי מתחן Member

גם מבחינה כלכלית זה לא משתלם. ספונסרים לא יכלו עם קבוצה שאין לה אוהדים. אז אולי היא תקבל יותר כסף מהעירייה, אבל היא תהפוך לגוף שלא מעניין אף אחד.

13. alexshw Member

דה לה חסה, הפועל אשדוד מעולם לא שיחקה בליגת העל, אבל כן הרבה שנים הייתה מעל עירוני.
    אבל עירוני אשדוד הייתה זו שעלתה לליגה הבכירה בסופו של דבר ועקפה בהישגים את הפועל אשדוד.

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/11
  14. ~Omri~ Member

גם מהעירייה הקבוצה לא תקבל סכום גבוה באופן משמעותי. אולי בהתחלה הסכום יהיה גבוה מבעבר, אולם תוך כמה שנים הוא עשוי לרדת בהרבה. לא פראיירים בעיריות.

מחזק את דבריך. הפועל אשדוד מעולם לא שיחקה בליגת העל.

אגב, יצא לי כילד לראות משחק דרבי באשדוד (אחד ממשחקי הדרבי האחרונים, אם לא האחרון שבהם). כמות הצופים שהייתה במשחק, הייתה גבוהה מזו שבאה בד"כ לדרבי של פ"ת.

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/11
  15. yakov_y YNWA

תפסיק כבר עם הטימטום הזה של אוהדי חיפה, תתחילו לראות משחקים של המאמן שאתם כל כך רוצים ואתם תזדעזעו.

איך אפשר להשוות בין ראובן עטר לאלישע לוי בשנים האחרונות מבחינת הישגים? איך?

ליאו קרופניק - עד מתי נסבול ממך?!

אגב, אני לא יודע אם שמתם לב אבל בסיום המשחק אחרי החגיגות של שחקני ק"ש עם אוהדים וההליכה לחדר ההלבשה הקהל הנתנייתי מחא כפיים לק"ש, מרגש...