מחזור 17 בליגת העל: עירוני ק"ש ואשדוד ממשיכות לרוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏22/12/11.

1. alexshw Member

במה פשענו?

2. Ice Cream חסה

להזכירך- כבר אין קיזוז.

3. xavi6 Member

אני היום הייתי באיצטדיון ראש הזהב בפ"ת, ומה אני אגיד...הרבה מזלזלים בנו, אבל הפועל פ"ת היא אימפריה. אימפריה של אוהדים. ואנחנו נישאר בליגה כי יש בנו אהבה והיא תנצח. האהבה ניצחה את מכבי חיפה היום. לא 10 אפסים (וגיא צרפתי אחד מעל כולם)

אוווו תכניסו טוב לראש, מכבי חיפה בפ"ת קיבלה 3! 1 2 3!

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

משבוע לשבוע חלום האליפות של רן בן שמעון נראה קרוב יותר ויותר!

תצוגה נדירה של הפועל פתח תקווה, שאפו ענק. וגם כל הכבוד על הכמות, תמיד ידעתי שהקהל של פתח תקווה הוא קהל מעולה שרק צריך הצלחה ומתקן ראוי. השני כבר יש, הראשון עוד לא, אבל אני בטוח שהכמות לא תהיה קטנה כמו במשחקים שנדדתם מחוץ לעיר. חבל מאוד שאת העונה הבאה הם כנראה יבלו בלאומית.

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/11
  5. Ice Cream חסה

הוא התכוון למכבי פתח תקווה והלוזונים.

6. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הפושעים זאת הקבוצה השנייה של העיר
    שקיבלה 4 במשחקה הראשון באיצטדיון

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שלא קראת בעבר את התגובות שלי בנושא איחוד קבוצות. אין בישראל שום סיבה שבערים רבות יש מספר מועדונים. צריך להיות הפרדה מוחלטת בין הכדורגל המקצועני לחובבני. גם בחיפה לא צריכים להיות שתי קבוצות. בעיניי רק בתל אביב יש אפשרות לשתי קבוצות, אבל שם יש גם את בני יהודה, ובית"ר/שמשון. ברגע שאין לך בסיס אמיתי אסור שקבוצות יהפכו למקצועיות.

איצטדיון ביתי חדש אמור להיות חוויה, אבל אם קבוצה ביתית לא יכולה למלאות איצטדיון והיא צריכה אלפים צופים מקבוצה אורחת אז למה שבפ"ת יהיו שתי קבוצות? בגלל פוליטיקה מטומטמת והאגו המנופח של מספר אנשים? לי יותר חשוב עתיד הכדורגל מאשר מריבות ילדותיות על אגו.

לחזור לכדורגל. רק 1-1 בין הפועל ת"א לבני יהודה. ממה שהבנתי התוצאה מוצדקת. כמו מכבי חיפה, גם הפועל ת"א מזייפת ולאט לאט נראה שק"ש באמת מתחילה להאמין בעצמה. הניצחונות המינימלים שלה מאד יעזרו לקבוצה הזאת בהמשך הדרך.

בעונה שהגדולות מזייפות לכולן יש סיכוי אמיתי לקחת אליפות היסטורית. מה שקורה בק"ש בכלל מדהים כי רק בקיץ הקבוצה של רן בן שמעון איבדה את השחקן הכי טוב שלה. מה שקורה עכשיו בצפון פשוט מדהים.

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מיותר מאוד.

תתעסק באהבת הפועל ולא בשנאת מכבי.
    זה לא נותן לך כלום מלבד שמחה לאיד שבסוף תתפוצץ לך בפרצוף שבוע הבא בדרבי.

אני האחרון שיכול להגיד לך לרדת לקרקע כי אני גם עדיין מרחף באויר מהתרגשות ( מישהו אמר אורגזמה? )
    אבל אם נפסיד בדרבי שבוע הבא לא עשינו כלום.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראובן עטר יכול לקחת למכבי חיפה דברים רבים, אבל דבר אחד הוא לא יוכל לקחת, כיוון שאיבד אותו - את הכבוד שלו.

אם הליגה מתחילה היום, מכבי נתניה מועמדת לרדת ליגה. ואתם יודעים מה? לא בטוח שהיא לא כזו עכשיו.
    מה שהכי מעצבן זה שהכתובת הייתה על הקיר. גם בנצחונות, בתקופה הכביכול טובה של הקבוצה, טענתי שאנחנו לא משחקים מי יודע מה טוב ושיש כמה שחקנים שמקבלים את החולצה קלות בלתי נסבלת, אך ורק משום שהובאו בקיץ.
    הכי מצחיק שגם אם הקבוצה תרד ליגה, איכשהו הכשלון הזה לא ידבק בראובן עטר. הוא הרי מתת אל. אנחנו צריכים לסגוד לאדמה שהוא דורך עליה. בלעדיו היינו לוקחים חלק בדרבי הנתנייתי מול ביתר ומכבי השרון.

השחקנים גם אשמים, הקהל גם כן אשם, אבל האשמה הגדולה במצב הקבוצה היא על ראובן עטר.

10. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

עוד ביום הראשון שנבנה האיצטדיון היה ברור שנדירים המשחקים שבו הוא יתמלא.

כמו שנתניה לא יתמלא האיצטדיון כמעט בשום משחק ( ושם יש קבוצה אחת. )
    גם בחיפה לא יהיו 30 אלף צופים כמעט אף פעם.

אני לא הולך לתרץ לך על זה שהמשחק התחיל ב17:30 כשהשבת יצאה ב17:15 וחיסלה כל סיכוי לאוהדים הדתיים של הפועל פ"ת ( ויש לא מעט כאלה ) לבוא למשחק
    אבל יחסית לנסיבות הבאנו כמות יפה ואני מאמין שבשבוע הבא בדרבי יהיו אפילו יותר.

ולהזכיר לך את המצב של הפועל פ"ת? להזכיר לך שזאת קבוצה בפירוק? להזכיר לך שאנחנו מקום אחרון שכל בר דעת כבר יודע שאנחנו בעונה הבאה בליגה שנייה?

תזכור שלא מדובר פה על קבוצה שרצה יפה ( נתניה, ק"ש אשדוד כדוגמא ) שהקהל יזרום לראות אותם כי יש מה לראות.
    אני מבטיח לך שאם הפועל פ"ת תתרומם ויהיה מה לראות ממנה אז נביא קבוע 5-6 אלף כל משחק.

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/11
  11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מה זאת אומרת שום סיבה שבמספר ערים בארץ לא יהיו מספר קבוצות? אז איזה קבוצות אתה רוצה שיהיו בארץ אם לא כמה בערים גדולות?

מילא תגיד לאחד בין הפועל ומכבי ב"ש, אבל איחוד בין הפועל ומכבי חיפה? הפועל ומכבי פ"ת? למה מי מת? מה שווה הכדורגל בלי דרבי?

12. alexshw Member

שי, איחודים הורסים את הכדורגל. יש מועדונים ותיקים ושורשיים והם צריכים להתקיים.
    תראה מה קרה באשדוד? למעשה הפועל אשדוד, שהיא הקבוצה הותיקה יותר ובעלת מספר האוהדים רב יותר, נעלמה בעקבות האיחוד.

אני מתנגד בכל תוקף לעניין הזה.
    עדיף כבר לשחק בליגה יותר נמוכה, אבל לשמור על המועדון.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפסד שהגיע לנו לחלוטין. סכנין הייתה טובה יותר בחצי הראשון, הייתה צריכה להבקיע 2-3 שערים בשקט, ואנחנו גם כאשר שיחקנו מול 10 שחקנים לא הגענו למצב. הבונקר, הנפילות, ההצגות זה לא תירוץ לשום דבר- שיחקנו שוב גרוע, הפעם לא הייתה הגבהה טובה ונגיחה טובה שיצילו אותנו. הפסדנו לקבוצה עדיפה עלינו בהרבה.

מה שנותר לקקות, שעכו תהיה פה ביום רע ושנצליח להוציא משהו מהמשחק ברביעי.

ניר קלינגר הוא מחבל אמיתי, אלוהים יודע איך מאמן בונה קבוצה כזו, אם נשאר בליגה- מבחינה מקצועית זה נס.

14. Ice Cream חסה

אשדוד דווקא דוגמה לקבוצה שרק התרוממה מזה, גם אם "בסיס אוהדים" כלשהו נעלם...
    איחוד בין קבוצה שמדשדשת בליגה הבכירה לבין קבוצה בליגה נמוכה מובנת, גם איחוד בין 2 קבוצות טובות שתקועות בליגה נמוכה (אום אל פאחם עד לפני שנה) יכול להיות רעיון טוב, אבל לאחד קבוצות רק כדי שהאיצטדיון שלהן ימלא?!

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

באשדוד נראה שהאיחוד עשה שינוי. איחוד לא נעשה רק בשביל למלא איצטדיון אלא גם מטעמים כלכליים. קח את התקציב של שתי הקבוצות בפ"ת ואולי לקבוצה החדשה יש יותר ספונסורים ואמצעים כדי להתקדם. ברור שמשפחת לוזון לעולם לא תחשוב על אפשרות הזאת כי היא יושבת שם רק בגלל האגו האישי שלהם.

אני יודע שהולנד רחוקה מישראל, אבל יש בליגה הבכירה לפחות שתי קבוצות שמקורן מאיחוד. טוונטה (אלופה לפני שנתיים) ואוטרכט הן שתי דוגמאות טובות. העניין הוא שגם בהולנד נושא האיחוד עלה בשנים האחרונות על הפרק כשבדרום הולנד ניסו לאחד מספר קבוצות. הדבר גרם להמון בעיות עם חוליגנים. אותי אישית ההצלחה של קבוצה הרבה יותר חשובה מאגו ורומנטיקה של זכרונות לפני שנולדתי...